ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

HIT! Od teraz nawet 750 zł w promocjach konta Santander Bank Polska + nawet 2200 zł w promocji dla firm. Zebraliśmy wszystkie promocje w jednym miejscu :)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

[Aktualizacja 29.06.2023] Informujemy, że doszła jeszcze jedna bardzo fajna i łatwa promocja, w której można zgarnąć 300 zł w bonie do Allegro lub Biedronki w zamian za wyrobienie darmowej karty kredytowej Santander Bank Polska :) Czyli łącznie we wszystkich promocjach wartość nagród właśnie przekroczyła 1000 zł! 

Kumulacja promocji w Santander Bank Polska z nagrodami w wysokości 750 zł

Ależ nam się rozszalał Santander Bank Polska w tym słonecznym czerwcu! Co chwilę wpada jakaś nowa promocja i żadna z nich nie wyklucza się wzajemnie. Dzięki obecnej mega kumulacji promocji można zgarnąć do 750 zł nagrody od Santander Bank Polska. Na bonus składa się 570 zł premii pieniężnej wypłacanej na konto oraz 180 zł w formie bonów do zrealizowania w wybranych przez siebie sklepach. Dla oszczędzających czeka natomiast możliwość ulokowania środków na lokacie mobilnej 7%.

Połącz kilka promocji za jednym razem i zyskaj więcej z Kontem Jakie Chcę!

W ramach kolejnej kumulacji promocji konta osobistego w Santander Bank Polska (tym razem na miesiąc czerwiec 2023) do zgarnięcia jest łącznie 600 zł premii za otworzenie Konta Jakie Chcę i kont walutowych, 150 zł premii za konto dla dziecka, do 400 zł co miesiąc za polecanie tego konta innym osobom i do 300 zł rocznie za opłacanie rachunków. Do tego można jeszcze skorzystać z promocji lokaty na 7% oraz opcjonalnie (w przypadku prowadzenia działalności) z bardzo dobrej promocji konta firmowego z premią w wysokości 2200 zł.

Na tytułową premię składa się kilka promocji, które można ze sobą połączyć w celu zmaksymalizowania zysków:

 • 300 zł w gotówce za założenie konta w ramach promocji „Załóż konto, zyskaj bonusy” (szczegóły promocji),
 • 100 zł w bonie do sklepów Biedronka w ramach promocji „Załóż konto, zyskaj bonusy” (szczegóły promocji),
 • 80 zł w bonie do Biedronka, Zalando, Decathlon lub RTV Euro AGD za skorzystanie z kodu polecenia Z6QBT5 w ramach programu poleceń (szczegóły promocji),
 • 150 zł w gotówce za założenie konta dla dziecka w ramach promocji „150 zł kieszonkowego na wakacje” (szczegóły promocji),
 • 100 zł w gotówce za dodanie karty Visa do kont walutowych i płatność w USD/BGP (szczegóły promocji),
 • 20 zł w gotówce za skorzystanie z kantoru walutowego w ramach promocji „20 zł z Kantorem Santander” (szczegóły promocji),
 • 300 zł w bonie Allegro lub Biedronka za wyrobienie darmowej karty kredytowej w ramach promocji „Karta kredytowa na lato” (szczegóły promocji),
 • do 400 zł co miesiąc za polecanie konta innym osobom (szczegóły promocji),
 • do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków za media domowe (1% wartości fakturowej),
 • 7% na lokacie mobilnej,
 • oraz opcjonalnie dla firm do 2200 zł premii na start i konto za 0 zł na zawsze!

By skorzystać ze wszystkich promocji Konta Jakie Chcę wystarczy TYLKO RAZ wypełnić wniosek o konto – nie ma potrzeby składania wniosku wiele razy na potrzeby każdej z opisywanej promocji.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj do 750 zł premii

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj do 750 zł premii

✅ 400 zł bonusu za konto z promocji „Załóż konto, zyskaj bonusy” – TYLKO ROK KARENCJI

Dla kogo ta promocja?
Jest to promocja organizowana bezpośrednio przez Santander Bank Polska w ramach nowej kampanii konta pod hasłem „Załóż konto, zyskaj bonusy”. Dzięki tej promocji zyskamy łatwe 300 zł w gotówce oraz 100 zł w bonie do sklepów Biedronka w zamian za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska przez osobę pełnoletnią.

Zgodnie z regulaminem promocja będzie dostępna do 30 czerwca 2023 roku. Standardowo dużym atutem promocji Santander Banku Polskiego jest bardzo KRÓTKI OKRES KARENCJI dla byłych klientów banku – TYLKO ROK. W promocji może wziąć udział bowiem każda osoba, która nie posiadała konta osobistego Santander Bank Polska od dnia 1 czerwca 2022 roku!

Nie możesz wziąć udziału w promocji, jeśli:
a. w przedziale czasowym: 1 czerwca 2022 r. do momentu, w którym otworzysz konto w tej promocji, masz otwarte u nas inne konto w PLN (osobiste albo wspólne),

Niestety w tej promocji nadal pozostaje w mocy wykluczenie dla części osób, które w przeszłości korzystały z jakiejkolwiek promocji Santander Bank Polska. Z promocji nie możesz zatem skorzystać jeżeli:

b. którekolwiek z Twoich poprzednich kont osobistych było otwarte u nas od 1 kwietnia 2019 r. w promocji, której byliśmy organizatorem lub współorganizatorem/ partnerem

przy czym chodzi tu o konta: Konto Jakie Chcę, Konto Jakie Chcę dla Młodych albo Konto Select prowadzone przez Santander Bank Polska. 

Jak skorzystać z promocji?
Aby wziąć w udział w promocji i zgarnąć 400 zł łącznej nagrody od Santander Bank Polska należy złożyć wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich pełnoletnich osób) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą debetową i usługami Santander Online. W przypadku tej promocji karta do konta jest wymagana.

Pamiętacie jednak, że wykluczone są wnioski składane bezpośrednio w bankowości elektronicznej Santander Online o ile taki dostęp do bankowości bez konta posiadamy jak i zarówno wnioski składane w placówce banku czy też u tzw. doradcy mobilnego. W grę wchodzi zatem tylko złożenie wniosku przez internet w sposób opisywany przez nas (ewentualnie telefonicznie na infolinii co raczej może zająć dużo czas :)

Warto również dodać, że w składanym przez internet wniosku o konto należy wyrazić zgodę na:

 • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • kontakt drogą elektroniczną oraz poprzez telefon w celach marketingowych,
 • elektroniczny kanał kontaktu tj. porozumienie EKK.

Jeżeli chodzi o możliwości zawarcia umowy to istnieją obecnie dwie metody:

 • kurier – tradycyjna i znana wszystkim metoda gdzie umowa papierowa podpisywana jest w obecności kuriera a konto aktywowane po powrocie dokumentów do banku (karta przychodzi pocztą). W niektórych miejscowościach wymienionych tutaj dostępna jest usługa eKurier – w tym przypadku przyjeżdża kurier z tabletem, na nim podpisywana jest umowa w formie elektronicznej i automatycznie wysyłana do banku a wszelkie dokumenty dostarczane na e-maila,
 • na selfie – podpisanie umowy następuje online po zeskanowaniu dowodu osobistego, wykonaniu zdjęcia swojej twarzy oraz wykonaniu określonego gestu jaki zostanie wskazany przez bank (proces można przejść zarówno na komputerze z kamerką jak i w smartfonie).

Umowę o konto wraz z kartą i usługami Santander Online należy zawrzeć najpóźniej do 10 lipca 2023 roku.

Jak otrzymać nagrodę?
Pierwsze 100 zł nagrody w formie przelewu na konto otrzymamy za spełnienie poniższych warunków promocji, czyli za dopełnienie formalności związanych z podpisaniem umowy gdzie należy:

 • złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą i usługami Santander online,
 • podpisać umowę do 10 lipca 2023 roku za pośrednictwem kuriera lub zdjęcia (na tzw. selfie),
 • wyrazić zgody, o których pisaliśmy już wyżej.

a następnie w lipcu 2023 roku spełnić poniższe warunki:

 • zalogować się min. 2 razy do aplikacji Santander mobile zainstalowanej na urządzeniu mobilnym,
 • zapłacić min. 2 razy kartą debetową w sklepie lub w Internecie i nie anulować płatności do 7 dni od jej wykonania (nie liczą się płatności BLIK),
 • zapewnić wpływy (przelewy) na konto na łączną kwotę minimum 1000 zł miesięcznie jeżeli masz 26 lat i więcej lub 300 zł jeśli nie masz jeszcze ukończonych 26 lat.

Pierwsza nagroda w wysokości 100 zł w gotówce za spełnienie powyższych warunków zostanie wypłacona do 31 sierpnia 2023 roku na otworzone w ramach niniejszej promocji konto osobiste.

W celu otrzymania drugiej nagrody w wysokości 100 zł w gotówce wypłacanej przelewem na konto, oprócz spełnienia wyżej wymienionych warunków należy dodatkowo w każdym z dwóch kolejnych miesięcy czyli w sierpniu oraz we wrześniu 2023 roku:

 • zalogować się min. 2 razy do aplikacji Santander mobile zainstalowanej na urządzeniu mobilnym,
 • zapłacić min. 2 razy kartą debetową w sklepie lub w Internecie i nie anulować płatności do 7 dni od jej wykonania (nie liczą się płatności BLIK),
 • zapewnić wpływy (przelewy) na konto na łączną kwotę minimum 1000 zł miesięcznie jeżeli masz 26 lat i więcej lub 300 zł jeśli nie masz jeszcze ukończonych 26 lat.

Nagroda ta zostanie wypłacona najpóźniej do 31 października 2023 roku na otworzone w ramach niniejszej promocji konto osobiste.

W celu otrzymania trzeciej nagrody w wysokości 100 zł w gotówce wypłacanej przelewem na konto, oprócz spełnienia wyżej wymienionych warunków należy dodatkowo w każdym z dwóch kolejnych miesięcy czyli w październiku oraz w listopadzie 2023 roku:

 • zalogować się min. 2 razy do aplikacji Santander mobile zainstalowanej na urządzeniu mobilnym,
 • zapłacić min. 2 razy kartą debetową w sklepie lub w Internecie i nie anulować płatności do 7 dni od jej wykonania (nie liczą się płatności BLIK),
 • zapewnić wpływy (przelewy) na konto na łączną kwotę minimum 1000 zł miesięcznie jeżeli masz 26 lat i więcej lub 300 zł jeśli nie masz jeszcze ukończonych 26 lat.

Nagroda ta zostanie wypłacona najpóźniej do 31 grudnia 2023 roku na otworzone w ramach niniejszej promocji konto osobiste.

Ostatnia czwarta nagroda w postaci bonu do Biedronki w wysokości 100 zł zostanie przyznana, jeżeli zostaną spełnione wszystkie warunki dla wyżej wymienionych trzech nagród.

Voucher zostanie przekazany w poczcie w bankowości internetowej Santander online / mobile (lub poprzez wiadomość SMS) najpóźniej do 31 grudnia 2023 roku o ile wszystkie warunki promocji zostaną spełnione.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj do 750 zł premii

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj do 750 zł premii

✅ 80 zł w bonie za założenie konta z kodem polecenia + 400 zł co miesiąc za polecenia

Dla kogo ta promocja?
To IV edycja programu poleceń banku Santander Bank Polska – „Polecam mój Bank”, który tym razem będzie dostępny do 30 czerwca 2023 roku. Momentem przystąpienia do promocji jest data podpisania umowy o dany produkt oraz użycie kodu polecenia zatem nie należy zwlekać ze złożeniem wniosku do ostatniego dnia trwania programu.

Nagrodą w niniejszej edycji programu poleceń jest do wyboru elektroniczna karta podarunkowa lub bilety do kina:

 • Biedronka – 80 zł
 • Decathlon – 80 zł
 • RTV Euro AGD – 80 zł
 • Zalando – 80 zł
 • Helios – 4 bilety do kina
 • Cinema City – 4 bilety do kina

Według regulaminu programu poleceń bonus o wartości 80 zł za założenie konta może zyskać każda polecona osoba nie posiadająca konta w Santander Bank Polska (dawne BZ WBK) w ciągu ostatnich 12 miesięcy:

Możesz skorzystać z naszego programu jako nasz nowy klient („osoba zaproszona”), jeśli łącznie spełnisz warunki:
– nie masz lub nie miałeś u nas innego konta osobistego w złotówkach (jako posiadacz lub współposiadacz) przynajmniej 12 miesięcy do daty, kiedy otworzysz u nas nowe konto

Jak skorzystać z promocji?
Aby wziąć udział w promocji należy w terminie do 30 czerwca 2023 roku za pośrednictwem wniosku internetowego dostępnego na stronie banku złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową oraz usługą Santander Online na podstawie, którego zostanie zawarta umowa w wybranej przez siebie formie (kurier, na selfie itp.).

Należy również wspomnieć o takich warunkach i niuansach podczas wypełniania wniosku o konto jak:

 • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych (brak wyrażonego sprzeciwu na przetwarzanie danych),
 • wyrażenie zgody na kontakt elektroniczny oraz telefoniczny w celach marketingowych,
 • wyrażenie zgody na ujawnienie informacji (tajemnicy bankowej) o poleceniu na potrzeby realizacji programu poleceń,
 • wyrażenie zgody na EKK (Elektroniczny Kanał Kontaktu do przekazywania korespondencji),
 • podanie numer telefonu komórkowego do kontaktu,

ponieważ brak spełnienia jednego z powyższych warunków może wpłynąć negatywnie na przyznanie nagrody.

Jak otrzymać nagrodę?
Warunki promocji są banalnie proste. Aby zgarnąć nagrodę w wysokości 80 zł należy:

 • w ciągu 30 dni od otworzenia konta dokonać logowania do bankowości Santander internet gdzie należy podać specjalny kod polecenia np. Z6QBT5 (kod polecenia można również uzyskać po wypełnieniu formularza znajdującego się tutaj) – to zupełne novum ponieważ kodu nie podaje się w tym przypadku już we wniosku, tylko dopiero po założeniu konta i zalogowaniu się do banku,
 • do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy wykonać płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 300 zł (nie są zaliczane płatności BLIK).

Nagroda zostanie udostępniona w bankowości internetowej (albo w bankowości mobilnej) w czasie 5 dni roboczych, od dnia kiedy zostaną spełnione warunki programu. Nagrodę należy wybrać w czasie 30 dni od jej udostępnienia. Należy również pamiętać, że na dzień wypłaty nagrody muszą być wyrażone zgody o który pisaliśmy wyżej a konto i karta do konta muszą być aktywne!

Pamiętajcie również, że po otworzeniu konta osobistego możecie przystąpić do programu poleceń, wygenerować swój kod polecenia i polecać inne osoby. Za każde skuteczne polecenie bank wypłaci Wam 80 zł bonusu jednak nie więcej jak 400 zł łącznie w danym miesiącu kalendarzowym. Należy jednak pamiętać, że na dzień wypłaty nagrody za polecenia muszą być wyrażone zgody, o który pisaliśmy wyżej a karta do konta musi być aktywna a nagrodę należy odebrać w ciągu 30 dni od jej udostępnienia.

Szczegółowy opis promocji znajduje się tutaj: Santander Bank Polska: 80 zł bonusu za założenie konta oraz po 80 zł za polecenia w programie „Polecam mój bank – IV edycja” + dodatkowe 500 zł na start + do 300 zł zwrotu za opłacanie rachunków!

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj do 750 zł premii

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj do 750 zł premii

✅ Do 100 zł za połączenie karty Visa z kontem walutowym i płatności w USD/GBP

Dla kogo ta promocja?
Jest to promocja organizowana bezpośrednio przez Santander Bank Polska w ramach nowej kampanii pod hasłem „Połącz kartę Visa z kontem walutowym i odbierz do 100 zł nagrody”. Dzięki tej promocji zyskamy do 100 zł nagrody w gotówce w zamian za dodanie karty Visa do kont walutowych i ewentualnych opcjonalnych płatności w walucie obcej o czym piszemy w dalszej części.

Zgodnie z regulaminem promocja będzie dostępna do 31 lipca 2023 roku. Może z niej skorzystać każda pełnoletnia osoba, która posiada konto osobiste w Santander Bank Polska (np. Konto Jakie Chcę, które można założyć obecnie w promocji z premią do 500 zł) oraz wydaną do niego kartę z logo Visa, która w okresie od 1 maja 2023 roku do 8 czerwca 2023 roku nie była połączona z kontem walutowym w USD lub GBP.

Jak skorzystać z promocji?
Aby wziąć w udział w promocji i zgarnąć do 100 zł nagrody od Santander Bank Polska należy w pierwszej kolejności zarejestrować się w promocji, czyli poprawnie wypełnić i wysłać formularz ze strony https://www.santander.pl/lp/odbierz-do-100zl-z-visa oraz zaakceptować regulamin promocji.

Warto również wspomnieć o wymaganych zgodach, które powinny być wyrażone przed przystąpienie do promocji – czyli należy sprawdzić czy:

 • nie został złożony przez Ciebie sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych przez bank w celu marketingowym,
 • została wyrażona przez Ciebie zgoda na otrzymywanie od nas informacji handlowych drogą elektroniczną.

Jak otrzymać nagrodę?
100 zł nagrody w formie przelewu na konto otrzymamy jeśli łącznie spełnione zostaną następujące warunki:

 • najpóźniej do 31 lipca 2023 roku połączona zostanie karta debetowa Visa z kontem walutowym w USD i/lub GDB,
 • najpóźniej do 31 sierpnia 2023 roku zostaną wykonane transakcje kartą debetową Visa (połączoną z kontem walutowym w USD lub GBP) w walucie USD lub GBP
 • na dzień przyznania nagrody karta debetowa Visa będzie nadal połączona z kontem walutowym w USD lub GBP.

Na tą sumaryczną nagrodę 100 zł składa się kilka powiedzmy to „podnagród” ;)

 • 20 zł za połączenie karty debetowej Visa z kontem walutowym w USD,
 • 20 zł za połączenie karty debetowej Visa z kontem walutowym w GBP,
 • do 30 zł tj. 3 razy po 10 zł za każdą płatność lub wypłatę gotówki w bankomacie (tego nie zalecamy z uwagi na koszty) zrealizowaną kartą debetową Visa w walucie USD. Nagroda należy się za realizację pierwszych trzech takich transakcji,
 • do 30 zł tj. 3 razy po 10 zł za każdą płatność lub wypłatę gotówki w bankomacie (tego nie zalecamy z uwagi na koszty) zrealizowaną kartą debetową Visa w walucie GBP. Nagroda należy się za realizację pierwszych trzech takich transakcji.

Przykład: Jeżeli w okresie transakcyjnym połączysz kartę debetową Visa z kontem walutowym w USD, a następnie zrealizujesz tą kartą jedną płatność w USD, otrzymasz w sumie 30 zł.

Najłatwiej zgarnąć 40 zł za połączenie kart z kontami walutowymi ponieważ zdajemy sobie sprawę, że nie każdy realizuje płatności w walutach obcych (zwłaszcza, że w promocji nie bierze udziału waluta EUR). Poza tym należy pamiętać o utrzymaniu minimalnego salda na rachunkach walutowych aby nie ponosić za nie opłaty o czym wspominamy w sekcji dotyczącej opłat za konto walutowe.

Co ciekawe, w przypadku posiadania kilku kont osobistych i spełnienia warunków promocji kilkoma kartami debetowymi Visa wydanymi do tych kont, otrzymamy nagrodę za każdą kartę debetową Visa, która spełni warunki promocji.

Nagroda z omawianej promocji zostanie wypłacona na konto osobiste, do którego została wydana karta Visa najpóźniej do 31 sierpnia 2023 roku. Szczegóły promocji znajdziecie  w regulaminie, którego lektura jak zawsze jest obowiązkowa ;)

Szczegóły promocji z kartą Visa opisaliśmy tutaj: Połącz kartę Visa z kontem walutowym i odbierz do 100 zł nagrody od Santander Bank Polska + 500 zł premii za konto na start! 

✅ 20 zł za skorzystanie z usługi Kantor Santander

Dla kogo ta promocja?
Jest to promocja organizowana bezpośrednio przez Santander Bank Polska w ramach nowej kampanii pod hasłem „20 zł z Kontorem Santander”. Dzięki tej promocji zyskamy łatwe 20 zł w gotówce w zamian za skorzystanie z Kantoru Santander.

Zgodnie z regulaminem promocja będzie dostępna do 31 sierpnia 2023 roku jednak może się zakończyć wcześniej z uwagi na pulę nagród wynoszącą 5000 sztuk. Może z niej skorzystać każda pełnoletnia osoba, która w czasie promocji zawnioskuje o konto osobiste.

Jak skorzystać z promocji?
Aby wziąć w udział w promocji i zgarnąć 20 zł nagrody od Santander Bank Polska należy złożyć wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich pełnoletnich osób) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą debetową i usługami Santander Online. Od 1 lipca 2023 roku Konto Jakie Chcę zostanie zastąpione Kontem Santander.

Warto również dodać, że w składanym przez internet wniosku o konto należy wyrazić zgodę na:

 • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • kontakt drogą elektroniczną oraz poprzez telefon w celach marketingowych,
 • elektroniczny kanał kontaktu tj. porozumienie EKK.

Jeżeli chodzi o możliwości zawarcia umowy to istnieją obecnie dwie metody:

 • kurier – tradycyjna i znana wszystkim metoda gdzie umowa papierowa podpisywana jest w obecności kuriera a konto aktywowane po powrocie dokumentów do banku (karta przychodzi pocztą). W niektórych miejscowościach wymienionych tutaj dostępna jest usługa eKurier – w tym przypadku przyjeżdża kurier z tabletem, na nim podpisywana jest umowa w formie elektronicznej i automatycznie wysyłana do banku a wszelkie dokumenty dostarczane na e-maila,
 • na selfie – podpisanie umowy następuje online po zeskanowaniu dowodu osobistego, wykonaniu zdjęcia swojej twarzy oraz wykonaniu określonego gestu jaki zostanie wskazany przez bank (proces można przejść zarówno na komputerze z kamerką jak i w smartfonie).

Jak otrzymać nagrodę?
20 zł nagrody w formie przelewu na konto otrzymamy za spełnienie poniższych warunków promocji, czyli za dopełnienie formalności związanych z podpisaniem umowy gdzie należy:

 • złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę (a od 1 lipca Konto Santander) wraz z kartą i usługami Santander online,
 • podpisać umowę za pośrednictwem kuriera lub na selfie,
 • wyrazić zgody, o których pisaliśmy już wyżej

a następnie w miesiącu otwarcia konta lub do końca następnego miesiąca kalendarzowego otworzyć konto24 walutowe i zrobić transakcję wymiany walut na co najmniej 50 jednostek (USD, EUR, GBP lub CHF) za pośrednictwem Kantoru Santander. Konto24 walutowe będzie można sobie założyć po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej w Menu => Oferta Banku => Konta osobiste => Konto24 walutowe.

Nagroda ta zostanie wypłacona na otworzone w ramach niniejszej promocji konto osobiste najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym zostanie wykonana pierwsza transakcja wymiany walut.

Szczegóły promocji z kantorem walutowym opisaliśmy tutaj: 20 zł nagrody za skorzystanie z Kantor Santander 

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj do 750 zł premii

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj do 750 zł premii

✅ 150 zł kieszonkowego na wakacje dla nastolatków w wieku 7-17 lat

W ramach najnowszej promocji „150 zł kieszonkowego na wakacje” oferowanej przez Santander Bank Polska osoby (a dokładniej nastolatkowie), które ukończyły już 7 lat ale nie ukończyły jeszcze 18 lat oraz nie posiadają i nigdy wcześniej nie posiadały żadnego konta osobistego w SBP mogą uzyskać aż 150 zł nagrody pieniężnej. Promocja będzie dostępna do 9 lipca 2023 roku lub do wcześniejszego wyczerpania się puli nagród wynoszącej 1000 sztuk.

Warunkiem skorzystania z promocji (poza powyższymi założeniami kto może przystąpić do promocji) jest wypełnienie formularza przystąpienia do promocji (podając dane osobowe rodzica: imię, nazwisko, PESEL oraz adres e-mail) oraz założenie przez bankowość Santander Internet Konta Jakie Chcę dla dziecka wraz z kartą Dopasowaną i dostępem do bankowości internetowej Santander Online. Jak to bywa w przypadku osób niepełnoletnich opiekun prawny musi wyrazić zgodę na udział w niniejszej promocji oraz posiadać konto w Santander wraz z usługą Santander internet poprzez, którą podpisywana jest umowa.

Pamiętajcie również aby podpisując umowę o konto wyrazić zgodę na elektroniczny kanał kontaktu (EKK), otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną oraz by nie składać sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych. Konieczne jest również wyrażenie zgody na kontakt z dzieckiem drogą elektroniczną w celach marketingowych.

W przypadku konta dla dziecka w wieku od 7 do 12 lat należy dodatkowo do 16 lipca 2023 roku przelać na konto dziecka minimum 50 zł.

W przypadku konta dla dziecka w wieku od 13 do 17 lat należy dodatkowo spełnić poniższe warunki najpóźniej do 19 lipca 2023 roku:

 • zalogować się minimum raz do aplikacji Santander mobile (loginem i hasłem do konta dziecka).
 • wykonać minimum 4 razy płatność bezgotówkową kartą debetową wydaną do konta założonego w tej promocji lub transakcję BLIKiem (polegająca na płatności za towary lub usługi w sklepie stacjonarnym, punkcie usługowym lub w sklepie internetowym oraz wypłaty z bankomatu – z wyłączeniem płatności zbliżeniowych BLIK.

Nagroda zostanie przekazana najpóźniej do 31 lipca 2023 roku przelewem na konto otworzone w promocji. Szczegóły znajdziecie w regulaminie.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj do 750 zł premii

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj do 750 zł premii

✅ Do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków

Jedną z dużych zalet Konta Jakie Chcę jest możliwość uzyskiwania moneybacku czyli zwrotu w wysokości 1% za rachunki dotyczące mediów domowych (gaz, prąd, internet, TV czy telefon) uprzednio przedłożone w banku. W ciągu miesiąca można zyskać w ten sposób do 25 zł co w ciągu roku może dać nam okrągłą kwotę nawet 300 zł dodatkowej oszczędności. Oczywiście uzyskanie aż tak dużego zwrotu w większości przypadków będzie graniczyło z cudem ale jest możliwe w przypadku osób opłacających znacznie wyższe faktury aniżeli przeciętny Kowalski ;)

Co zrobić, aby otrzymać zwroty? Należy zgłosić do banku rachunki (faktury) wystawione na nazwisko posiadacza rachunku. Można to zrobić w usłudze bankowości elektronicznej Santander Internet przez dołączenie ich skanów lub zdjęć (w Menu wybierz Twoje sprawy => Konta => Dodaj fakturę do usługi zwrotów za rachunki), u doradcy online na wideo lub w dowolnej placówce banku okazując je pracownikowi. Wystarczy tylko raz zgłosić swoje faktury, które mają być opłacane z Konta Jakie Chcę. 

O szczegółach zwrotu za rachunki możecie poczytać w tym regulaminie.

✅ 7% na lokacie mobilnej przez 4 miesiące

Posiadając już rachunek w Santander Bank Polska można również skorzystać z dość atrakcyjnej lokaty jaką oferuje bank w swojej aplikacji mobilnej. Lokatę Mobilną można założyć tylko raz na okres 4 miesięcy i będzie ona oprocentowana na 7% w skali roku dla kwoty od 1000 do 20000 zł


INFO! Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą? Zainteresuj się kontem firmowym od Santander, które jest i będzie całkowicie darmowe do momentu rozwiązania umowy. Poza tym w ramach promocji można zyskać do 1500 zł premii w gotówce na start!


Ile kosztuje Konto Jakie Chcę w Santander?

Jeżeli chodzi o Konto Jakie Chcę to opłata miesięczna za prowadzenie tego konta wynosi 6 zł miesięcznie a za korzystanie z karty 8 zł miesięcznie. Opłaty te nie będą pobierane, jeśli w danym miesiącu rozliczeniowym zapewnimy wpływy w wysokości min. 500 zł oraz wykonamy min. jedną płatność kartą lub BLIKiem. Zatem jak widać w prosty sposób możemy mieć to konto za 0 zł.

W przypadku Konta Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) opłaty za konto nie ma (wynosi 0 zł) a opłata miesięczna za korzystanie z karty to 8 zł – opłata ta nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonamy min. jedną płatność kartą lub BLIKiem.

Wypłaty z bankomatów są darmowe ale tylko w bankomatach własnych Santander – w pozostałych przypadkach przyjdzie nam zapłacić 5 zł. Alternatywą i to zupełnie darmową może się okazać wypłata gotówki poprzez BLIKa – tutaj nie musimy się ograniczać do bankomatów własnych. 

Dużym plusem konta jest możliwość wykonywania przelewów natychmiastowym za 0 zł bez ograniczeń ilościowych. Pozostałe opłaty znajdziemy standardowo w tabeli opłat i prowizji lub w skróconym wyciągu opłat za to konto.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj do 750 zł premii

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj do 750 zł premii

Harmonogram promocji „Załóż konto, zyskaj bonusy”:

Data Warunek / zdarzenie
do 30 czerwca 2023 złóż wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą oraz usługami Santander Online
do 10 lipca 2023 podpisz umowę o konto wraz z kartą oraz usługami Santander Online
w lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku oraz w listopadzie 2023 w każdym z tych miesięcy:

 • zapewnij wpływy (przelewy) na konto,
 • wykonaj min. 2 płatności kartą debetową w sklepie lub w Internecie,
 • zaloguj się min. 2 razy do aplikacji Santander mobile.
do 31 sierpnia 2023 zostanie wypłacona pierwsza nagroda 100 zł
do 31 października 2023 zostanie wypłacona druga nagroda 100 zł
do 31 grudnia 2023 zostanie wypłacona trzecia nagroda 100 zł oraz przekazany bon 100 zł do Biedronki

Harmonogram promocji „Polecam mój bank – edycja IV”:

Data Warunek / zdarzenie
do 30 czerwca 2023 pobierz kod polecenia wypełniając formularz znajdujący się tutaj
do 30 czerwca 2023 złóż wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą
do 30 czerwca 2023 podpisz umowę o konto wraz z kartą
w ciągu 30 dni od założenia konta ale nie później jak do 30 czerwca 2023 zaloguj się do bankowości Santander internet i podaj uzyskany kod polecenia
do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł
w ciągu 5 dni roboczych po spełnieniu warunków zostanie udostępniona nagroda, którą należy odebrać w ciągu 30 dni w Santander internet

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj do 750 zł premii

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj do 750 zł premii, , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.