ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

[Przypominajka] Kończą się kwietniowe promocje – można zyskać nawet 4000 zł premii! Sprawdź…

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Dobiega koniec kwietnia – to ostatnia szansa na wyjątkowe i łatwe promocje!

Dobiega koniec kwietnia a to oznacza, że czas zrobić standardowy przegląd AKTUALNYCH PROMOCJI, które lada moment się zakończą. Wśród nich warto zwrócić uwagę na konto od Santander Bank Polska z bonusem 580 zł oraz mKonto Intensive z premią 450 zł od mBank czy też konto Pekao z premią do 350 zł. Z kart kredytowych bezapelacyjnym zwycięzcą tego porównania jest Pekao oferujący aż 800 zł bonusu do swojej karty!

Poniżej wykaz najlepszych promocji, które kończą się w kwietniu oraz w pierwszych dniach maja. Pozostałe aktywne promocje tradycyjnie już można znaleźć w zakładce AKTUALNE PROMOCJE.

Łatwe 580 zł bonusu za założenie konta w Santander Bank Polska
Kwietniowa promocja konta od Santander Bank Polska jest już dostępna. Wysokość premii do zgarnięcia pozostała bez zmian i wynosi łącznie 580 zł w zamian za założenie Konta Jakie Chcę. Na nagrodę składa się 300 zł premii pieniężnej wypłacanej na konto oraz 280 zł w formie bonów do zrealizowania w wybranych przez siebie sklepach. Dodatkowo bank oferuje do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych oraz możliwość ulokowania oszczędności na koncie 8%.
Zysk z oferty:
580 zł
Ważna do:
30.04.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

450 zł premii w gotówce do mKonta Intensive oferowanego przez mBank
VII edycja promocji mKonta Intensive oferowanego przez mBank głównie dla osób wymagających od konta więcej aniżeli podstawowej usługi. Tak jak i poprzednio tak i tym razem za założenie mKonta Intensive zyskamy 200 zł premii w gotówce za wpływy i płatności kartą/blik. Dodatkowo można jednak zgarnąć kolejne 250 zł premii za otwarcie konta na selfie oraz otwarcie konta dla dziecka.
Zysk z oferty:
450 zł
Ważna do:
16.05.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

350 zł w gotówce oraz w bonach konta osobistego Banku Pekao
Promocja konta osobistego w Banku Pekao z jeszcze wyższą premią! Teraz mamy szansę zgarnąć 250 zł nagrody za założenie Konta Przekorzystnego wraz z kartą Visa oraz dodatkowy bonus w postaci 100 zł z programu Bezcenne Chwile domawiając kartę Mastercard. Oprócz tego bank przygotował również promocję dla oszczędzających czyli konto oszczędnościowe z oprocentowaniem aż 8% w skali roku przez najbliższe 6 miesięcy.
Zysk z oferty:
350 zł
Ważna do:
15.05.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

900 zł za wyrobienie darmowej Karty Kredytowej z Żubrem w Banku Pekao
Promocje punktowe programu Bezcenne Chwile cieszą się coraz większym zainteresowaniem z Waszej strony. Banki też to widzą i właśnie wskoczyła chyba najlepsza tego typu promocja w historii bloga. W zamian za wyrobienie Karty Kredytowej z Żubrem w Pekao możemy zyskać nawet 72000 pkt wymiennych na bony o wartości bagatela aż 900 zł! Wystarczy podpisać umowę o kartę i dokonywać zakupów kartą na łączną kwotę min. 250 zł miesięcznie. Co najważniejsze karta ta jest całkowicie darmowa!
Zysk z oferty:
900 zł
Ważna do:
30.04.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Przejrzysta karta kredytowa PKO BP z bonem 300 zł do Allegro
Pojawiła się świetna i bardzo łatwa promocja karty kredytowej PKO BP. Wyrabiając sobie Przejrzystą kartę kredytową PKO mamy szansę zgarnąć 300 zł w bonach do Allegro. Wystarczy zarejestrować kartę w promocji i dokonać nią zakupów na kwotę łączną min. 300 zł. Pamiętajcie jednak, że o kartę wnioskować można poprzez bankowość iPKO a taką najszybciej sobie wyrobicie zakładając konto w promocji z premią do 250 zł :)
Zysk z oferty:
300 zł
Ważna do:
15.05.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

100 zł na karcie goodie, voucher 80 zł do Zalando lub empik.com
Dobiega końca 11 edycja programu poleceń Banku Millennium „Lubię to polecam”. Program ten oferuje aż 5 nagród do wyboru zarówno dla osoby Polecanej jak i Polecającej: 4 bilety do kina Helios lub Multikino, voucher 80 zł do empik.com, voucher 80 zł do Zalando.pl, karta prezentowa Goodie 100 zł lub lokata na 7%. Promocja wymaga skorzystania z dedykowanej rekomendacji/polecenia (na przykład z naszej) do czego serdecznie zachęcamy :)
Zysk z oferty:
100 zł
Ważna do:
12.05.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

100 zł za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile
Wraca lubiana przez czytelników promocja programu lojalnościowego Bezcenne Chwile przeznaczona dla klientów wszystkich banków uczestniczących w tym programie. Do zdobycia jest aż 8000 pkt na start (wymiennych na vouchery o wartości 100 zł) w zamian za rejestrację nowej karty Mastercard w programie oraz dokonanie płatności na łączną kwotę min. 100 zł. Oczywiście można łączyć z nią promocje poszczególnych banków i zyskać jeszcze więcej punktów o czym piszemy w dalszej części artykułu.
Zysk z oferty:
100 zł
Ważna do:
02.05.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

1650 zł premii pieniężnej za firmowe BIZnest Konto w Nest Bank
Promocja konta firmowego w Nest Bank z rekordowo wysoką nagrodą i jeszcze lepszymi warunkami. Od dziś bank oferuje łącznie nawet 1650 zł premii w pieniężnej za założenie BIZnest Konta na start w zamian za aktywne korzystanie z konta. Warto również dodać, że BIZnest Konto to bezwarunkowo darmowe konto dla firm. No i można jeszcze skorzystać z oferty indywidualnej zaganiając dodatkowe 50 zł nagrody :)
Zysk z oferty:
1650
Ważna do:
30.04.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

150 zł nagrody za założenie dziecku Konta Przekorzystnego dla młodych w Banku Pekao
XXVII edycja promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom” gdzie można zgarnąć aż 150 zł w gotówce za otworzenia Konta Przekorzystnego swojemu dziecku. Warunki samej promocji pozostały bez zmian – wystarczy jeden wpływ lub 5 płatności (zależy od wieku dziecka). Warto również wspomnieć, że jest dostępna promocja konta osobistego z premią do 350 zł za założenie konta przez rodzica a korzystając dodatkowo z programu poleceń premię można powiększyć o kolejne 1500 zł bonusu wypłacanego przez Pekao :)
Zysk z oferty:
150
Ważna do:
15.05.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

„Konto dla nastolatka i 100 zł bonusu” od Santander Bank Polska
W Santander Bank Polska oprócz jednej z najlepszych promocji konta osobistego z premią do 580 zł można znaleźć również promocje na konta dla młodzieży. W nowej promocji dla nastolatków w zamian za założenie Konta Jakie Chcę dla Młodych przez osobę niepełnoletnią (w wieku od 13 do 18 lat) można otrzymać 100 zł premii w gotówce. Wystarczy tylko dwa razy zalogować się do apki oraz wykonać jedną transakcję kartą lub BLIKiem.
Zysk z oferty:
100 zł
Ważna do:
07.05.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Pamiętajcie, że to nie wszystkie dostępne na dzień dzisiejszy promocje. Promocje bankowe często są limitowane czasowo jak i ilościowo dlatego warto korzystać z nich na bieżąco a nie odkładać je do ostatniej chwili – zachęcamy do przejrzenia wszystkich aktualnych promocji. Skorzystaj i zyskaj!

 , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.