ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

350 zł łącznej nagrody za założenie Konta Przekorzystnego w Banku Pekao + konto oszczędnościowe na 8%!

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Świetna promocja konta w Banku Pekao – do zgarnięcia aż 350 zł premii!

Właśnie ruszyła nowa edycja promocji konta osobistego w Banku Pekao z jeszcze wyższą premią! Teraz mamy szansę zgarnąć 250 zł nagrody za założenie Konta Przekorzystnego wraz z kartą Visa oraz dodatkowy bonus w postaci 100 zł z programu Bezcenne Chwile domawiając kartę Mastercard. Oprócz tego bank przygotował również promocję dla oszczędzających czyli konto oszczędnościowe z oprocentowaniem aż 8% w skali roku przez najbliższe 6 miesięcy.

Tytułem wstępu…

Jeżeli regularnie śledzicie naszego bloga to doskonale wiecie, że dość często można spotkać promocje, które dają się ze sobą łączyć. Taka kumulacja promocji to zoptymalizowanie zysków, ponieważ niejednokrotnie spełniając warunki danej promocji okazuje się, że od razu spełniliśmy warunki innej. Warto również wykorzystywać za jednym razem wszystkie okazje dostępne w tym samym banku. W niniejszym wpisie podpowiadamy jak można połączyć ze sobą kilka promocji Banku Pekao i na chwilę obecną lepszej kumulacji promocji w tym banku to chyba jeszcze nie było. Do zgarnięcia jest:

 • 250 zł premii w ramach niniejszej promocji „Przekorzystnie z kartą Visa”,
 • 100 zł w punktach programu Bezcenne Chwile (szczegóły promocji) w zamian za zamówienie dodatkowej karty Mastercard i spełnienie warunków promocji,
 • 150 zł premii w gotówce za konto dziecka (szczegóły promocji),
 • do 1500 zł premii w programie Polecam Przekorzystnie za polecanie konta swoim znajomym (szczegóły promocji),
 • 8% na koncie oszczędnościowym przez pół roku.

Załóż konto w Banku Pekao i zyskaj 350 zł premii na start!

Zasady przystąpienia do promocji „Przekorzystnie z kartą Visa”

Z promocji konta Banku Pekao promowanej pod hasłem „Przekorzystnie z kartą Visa, która będzie dostępna do 15 maja 2023 roku możesz skorzystać o ile spełniasz poniższy warunek:

od 1.01.2021 r. do 15.03.2023 r., nawet przez jeden dzień, nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunków w Banku, takich jak:
– rachunek płatniczy dla konsumentów czyli konto do wykonywania różnych transakcji płatniczych (rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy),
– rachunek terminowej lokaty oszczędnościowej

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji możesz śmiało do niej przystąpić. Aby z niej skorzystać należy wypełnić internetowy wniosek o Konto Przekorzystne na podstawie, którego zostanie zawarta umowa o konto wraz z kartą płatniczą (Visa Debit FX lub Visa Debit Gold) oraz aplikacją mobilną PeoPay, wyrażając we wniosku jednocześnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wzięcia udziału w promocji.

Umowa musi zostać podpisana online czyli należy wybrać weryfikację tożsamości poprzez biometrię (zeskanowanie twarzy oraz dowodu osobistego) za pomocą kamerki w komputerze lub w telefonie poprzez aplikację PeoPay. W przypadku zakładania konta z poziomu komputera, który nie posiada kamerki, zdjęcie dowodu oraz twarzy można zrobić wykorzystując smartfon z aplikacją PeoPay (będzie dostępna taka opcja we wniosku). Jeśli nie uda ci się zawrzeć umowy w powyższy sposób ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowę w oddziale banku, ten warunek uznany zostanie za spełniony. Na zawarcie umowy mamy czas do 15 maja 2023 roku

Informacja! Sporo czytelników myli ze sobą dwa banki: Bank Pekao SA (czyli bank z czerwonym żubrem w logo i posługujący się pełną nazwą Pekao, o którym mowa w niniejszej promocji) oraz PKO BP SA (posługujący się w logo niebieską skarbonką i skrótem PKO, do którego należy również marka Inteligo). Jeżeli posiadacie konto w PKO BP i/lub w Inteligo możecie śmiało korzystać z tej promocji Banku Pekao SA!

Premia 250 zł za pięć płatności miesięcznie…

Pierwszą nagrodą za udział w głównej promocji banku jest premia pieniężna w wysokości 50 zł oraz dodatkowy bonus 50 zł w bonie do Żabki. Nagrody te przysługują za za sam fakt podpisania umowy o konto, kartę płatniczą (Visa Debit FX lub Visa Debit Gold) oraz bankowość elektroniczną Pekao24 (w tym aplikację PeoPay) przez internet. Nagroda ta zostanie wypłacona nie później niż do końca kolejnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy.

Drugą nagrodę w łącznej wysokości 150 zł w gotówce otrzymamy jeżeli w każdym z 3 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy o konto i przystąpienia do promocji wykonamy po min. 5 płatności bezgotówkowych kartą wydaną do konta lub zbliżeniowo telefonem przy pomocy aplikacji PeoPay (nie wlicza się w to BLIK).

Z płatności, o których mowa wyżej na potrzeby promocji wykluczone są:

 • internetowe przekazy pieniężne (określonych kodem MCC 4829),
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (określonych kodem MCC 6050),
 • przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne) (określonych kodem MCC 6051)

Nagroda ta zostanie wypłacona nie później niż do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji za dany miesiąc. Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie.

Załóż konto w Banku Pekao i zyskaj 350 zł premii na start!

Dodatkowe 8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł :)

Aby skorzystać z niniejszej promocji wymagane jest domówienie kolejnej karty z logo Mastercard ponieważ bazowa promocja opisana wyżej wymaga zamówienia karty Visa. Zamówienie dodatkowej karty możliwe będzie z poziomu serwisu Pekao24 lub aplikacji PeoPay :)

Promocja „Punkty na start” będzie dostępna do wyczerpania puli nagród, która wynosi 78333 sztuk (każda jedna nagroda to 8000 pkt) jednak nie dłużej jak do 17 maja 2023 roku. Oferta punktów powitalnych przeznaczona jest w tym przypadku dla wszystkich klientów banków biorących udział w tym programie, którzy w czasie trwania promocji będą posiadać aktywną umowę o kartę z logo Mastercard oraz dokonają rejestracji nowej karty w Programie Bezcenne Chwile, przy czym należy dodać, że w promocji biorą udział karty wydane przez inny bank aniżeli wszystkie dotychczas zarejestrowane karty w programie. Jeżeli np. posiadasz już zarejestrowaną w programie kartę banku A to aby otrzymać punkty za rejestracje kolejnej karty musisz zarejestrować kartę banku B. Teoretycznie rejestracja kolejnej karty A nie przejdzie (ale tylko teoretycznie):

(…) w Czasie trwania Oferty Specjalnej
(i) dokonali Przystąpienia do Programu zgodnie z regulaminem Programu i zarejestrowali w Programie Kartę Mastercard®,o której mowa w § 3 ust. 2 lit. a) Warunków, a
(ii) jeżeli są Uczestnikami Programu i przed 15.02.2023 r. dokonali już przystąpienia do Programu to – w terminie od 15.02.2023 r. do 17.05.2023 r. zarejestrowali Kartę wydaną przez inną Instytucję Finansową aniżeli wszystkie dotychczas Karty zarejestrowane w Programie;

Aby otrzymać 8000 punktów należy spełnić łącznie poniższe warunki:

 • przystąpić do Programu Bezcenne Chwile rejestrując w nim kartę z logo Mastercard wydaną przez bank uczestniczący w tym programie (lista banków jest wymieniona tutaj) – rejestracji dokonujemy na stronie programu Bezcenne Chwile lub jak to jest w niektórych bankach (Citibank czy Alior Bank) za pomocą bankowości internetowej. W promocji biorą udział karty banku, którego inna karta nie jest jeszcze zarejestrowana w programie,
 • dokonać płatności bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł w sklepach stacjonarnych lub internetowych przy użyciu zarejestrowanej karty w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu zarejestrowania karty w programie Bezcenne Chwile (z doświadczenia podpowiadamy, że lepiej to zrobić jedną transakcją aniżeli kilkoma aby później unikać straty czasu na pisanie reklamacji).

Wykluczone są jednak zakupy z określonymi w regulaminie kodami MCC – dotyczy to głównie różnego rodzaju przekazów pieniężnych ale i zakupów w aptekach czy hurtowaniach alkoholi. Wykluczone są również zakupy różnego rodzaju kart podarunkowych o czym mowa jest w regulaminie promocji.

Nagroda zostanie przyznana w ciągu 30 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków oferty. Punkty będą ważne przez okres 3 miesięcy od dnia ich przyznania. Można je wymienić np. na voucher o wartości 100 zł (lub dwa vouchery po 50 zł) na zakupy w wybranych sklepach (Circle K, RTV Euro AGD, Empik, Carrefour, W. Kruk, Time Trend, Smyk itp.) lub na inną nagrodę rzeczową dostępną w katalogu. Od jakiegoś czasu w ofercie nagród znajdują się również monety Allegro czyli defacto bony do Allegro.

O szczegółach tej promocji piszemy tutaj: 8000 pkt w promocji „Punkty na start” programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł za rejestrację karty Mastercard (promocja ogólnodostępna dla klientów różnych banków!)

Załóż konto w Banku Pekao i zyskaj 350 zł premii na start!

Nawet 1500 zł za polecanie konta swoim znajomym

Jak już na wstępie napisaliśmy w ramach programu poleceń można uzyskać do 1500 zł premii w gotówce. Osoba Polecająca (czyli udostępniająca swój kod polecenia) otrzyma od 50 zł do 100 zł premii za każde skuteczne polecenie Konta Przekorzystnego, Konta Świat Premium lub Konta Przekorzystnego Biznes lub Konta Świat Premium. W ramach obecnej edycji programu bank wynagradza Polecającego za pierwsze 15 poleceń co powoduje, że łącznie można zyskać od 750 zł do nawet 1500 zł bonusu w gotówce (w zależności jakie konta będziemy polecać).

O programie poleceń pisaliśmy tutaj: Do 100 zł premii za założenie konta w programie „Polecam Przekorzystnie” Banku Pekao (XI edycja) oraz do 1500 zł premii za polecenia – BRAK KARENCJI!

Aż 8% na koncie oszczędnościowym Pekao przez okres 6 miesięcy!

Przedmiotem niniejszej promocji jest promocyjne oprocentowanie środków zgromadzonych na Koncie Oszczędnościowym, które wynosi 8% w skali roku przez okres równy 183 dni licząc od dnia zawarcia umowy Konta Oszczędnościowego. Oprocentowanie promocyjne jest naliczane do wysokości kwoty 100 tys. zł dla zwykłego Konta Oszczędnościowgo oraz do 200 tys. zł dla Konta Oszczędnościowego Premium.

Z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego w Banku Pekao oferowanego w ramach promocji „Promocja 8,00%” można skorzystać jeżeli spełniasz co najmniej jeden z poniższych warunków:

od 1.12.2022 r. do 28.02.2023 r., nawet przez jeden dzień nie byłeś jako konsument posiadaczem ani współposiadaczem rachunków w Banku, takich jak:
– Rachunek płatniczy,
– rachunek oszczędnościowy,
– rachunek oszczędnościowy lokaty terminowej.

albo

od 1.12.2022 r. do 28.02.2023 r. przynajmniej przez jeden dzień byłeś jako konsument posiadaczem lub współposiadaczem rachunków w Banku, takich jak:
– Rachunek płatniczy,
– rachunek oszczędnościowy,
– rachunek oszczędnościowy lokaty terminowej,
na których w każdym miesiącu kalendarzowym posiadania tych rachunków w podanym okresie, suma Średnich miesięcznych sald tych rachunków wynosiła od 0 zł do 2000 zł, przy czym salda rachunków prowadzonych w walutach obcych na potrzeby Promocji są przeliczane na złote po średnim kursie NBP z dnia ustalania stanu rachunku.

Z promocji wykluczone są również osoby, które w okresie od 1.12.2022 r. do 28.02.2023 r. posiadały jednostki uczestnictwa funduszy inwestycyjnych Pekao TFI.

Aby skorzystać z promocji konta oszczędnościowego konieczne jest posiadanie Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium (ewentualnie można założyć w promocji tu opisywanej) i podpisanie pierwszej umowy o Konto Oszczędnościowe. 

Szczegółowe warunki promocji znajdziecie w regulaminie.

Lokata negocjowana na nowe środki – do 8% w skali roku

Oprócz dobrego konta oszczędnościowego bank ma również w ofercie Lokatę na nowe środki z oprocentowaniem wg stałej stopy procentowej:

 • 8% w skali roku na 12 miesięcy,
 • 7% w skali roku na 6 miesięcy,
 • 6% w skali roku na 3 miesiące.

Minimalna kwota lokaty wynosi 20 tys. zł. Można otworzyć kilka lokat w ramach tej oferty jednak maksymalna kwota ulokowanych środków nie może przekroczyć 1 mln zł. Największą wadą tej lokaty jest fakt dostępności tylko w oddziale banku :(

Inne oferty lokat zawsze znajdziecie w naszym Rankingu lokat i kont oszczędnościowych.

Załóż konto w Banku Pekao i zyskaj 350 zł premii na start!

Pakiet Komfort przez pół roku zupełnie za darmo!

Pakiet Komfort składa się z płatnego Pakietu Express Elixir i bezpłatnego dla w całym okresie ochrony Pakietu Ubezpieczeń. Pakiet Express Elixir jest bezpłatny w promocji przez 6 pierwszych miesięcy, jeżeli będzie aktywowany do konta po raz pierwszy. Po tym okresie będzie pobierana miesięcznie opłata za Pakiet Express Elixir zgodnie z regulaminem Pakietu Komfort.

Karta rewolucyjna bez kosztów przewalutowania i prowizji za płatności w walucie obcej!

Karta Rewolucyjna MasterCard Debit FX wydawana do Konta Przekorzystnego to jedna karta do płatności w kraju jak i za granicą. Karta ta to gwarancja niskich kursów przewalutowania na całym świecie dzięki przeliczaniu transakcji po średnim kursie organizacji MasterCard, bez dodatkowej marży banku i bez prowizji banku za przewalutowanie. Nie zapłacimy również za wypłaty z bankomatów za granicą, jeśli spełnione zostaną warunki bezpłatności konta o których piszemy poniżej.

Karta rewolucyjna sama rozliczy transakcje w ramach środków znajdujących się na rachunku PLN i przeliczy je po średnim kursie organizacji płatniczej MasterCard. Aby płatność została przewalutowana tylko po średnim kursie organizacji płatniczej MasterCard, nie akceptuj oferty przewalutowania na złote, którą możesz otrzymać w punkcie sprzedaży. Jest to zatem idealna karta na podróże zagraniczne i warto o tym pamiętać biorąc pod uwagę możliwość skorzystania z tej promocji.

Ile kosztuje Konto Przekorzystne w Banku Pekao?

Konto Przekorzystne znajdujące się w ofercie Pekao jest bezwarunkowo darmowe czyli za 0 zł. Wydawana do niego karta Visa Debit FX czy też Mastercard Debit FX również może być darmowa. Z opłaty za kartę zostaniemy zwolnieni jeżeli w poprzednim miesiącu zapewnimy jednorazowy wpływ na konto min. 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówkowych i przelewów wewnętrznych) oraz wykonamy przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową – w przeciwnym razie zapłacimy 4 zł za kartę miesięcznie. 

Dla osób do 26 lat bank oferuje Konto Przekorzystne bez opłaty miesięcznej za rachunek jak i kartę.

Po spełnieniu powyższych warunków uzyskujemy dodatkowo:

 • brak opłaty za dwie pierwsze wypłaty kartą w miesiącu z obcych bankomatów w Polsce,
 • brak prowizji za wypłaty tą kartą w bankomatach za granicą.

Bezwarunkowo do Konta Przekorzystnego bank dorzuca jeszcze:

 • brak opłaty za wszystkie wypłaty tą kartą z bankomatów Pekao S.A. w Polsce,
 • brak dodatkowych prowizji banku za przewalutowanie czy też bez doliczania dodatkowej marży banku do kursu wymiany waluty przy transakcjach za granicą.

Pamiętajcie jednak, iż bank pobiera 20 groszy za każdy SMS autoryzacyjny. Warto zatem od razu przejść na darmową autoryzację transakcji poprzez aplikację mobilną PeoPay.

Warto dodać, że do momentu autoryzacji w placówce Banku Pekao ograniczona jest kwota dziennych i miesięcznych przelewów zewnętrznych (poza rachunki własne) jeżeli konto było otwierane poprzez biometrię. Limit ten wynosi 3000 zł na dzień oraz 20000 zł na miesiąc – jest to tzw. limit biometryczny, niezależny od limitów jakie można ustawić w bankowości internetowej. Jeżeli zatem planujemy zrealizować większe kwoty przelewów należy udać się do placówki, przedstawić dowód i poprosić o usunięcie limitu biometrycznego (ew. zmodyfikowanie kwot tego limitu).

Pozostałe opłaty znaleźć można standardowo w TOiP.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 15 maja 2023 wypełnij wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą płatniczą oraz aplikacją PeoPay
do 15 maja 2023 podpisz umowę o konto i kartę w formie online (w celu uzyskania pierwsze premii 50 zł)
przez 3 kolejne miesiące po miesiącu otwarciu konta wykonaj min. 5 płatności bezgotówkowych za pomocą karty debetowej wydanej do konta lub aplikacji mobilnej PeoPay (w celu uzyskania drugiej premii 150 zł)
do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków zostanie przekazana nagroda

Załóż konto w Banku Pekao i zyskaj 350 zł premii na start!, , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl12 komentarzy dla wpisu: “350 zł łącznej nagrody za założenie Konta Przekorzystnego w Banku Pekao + konto oszczędnościowe na 8%!

 • Adam pisze:

  Zdaje się, że konto oszczędnościowe jest na 8% do kwoty 100000 zł, a premium do 200000 zł. Zmiana w stosunku do poprzedniej oferty banku.

 • Michał pisze:

  Bezcenne chwilę to nie jest czasem program tylko dla kart MasterCard? Tu piszecie wydają Visa . Czy nie wkradł się błąd ?

  • ZnB pisze:

   Można domówić sobie kartę Mastercard i zgarnąć kolejne 100 zł z promocji Bezcenne Chwile.

 • eryhftgdh pisze:

  U mnie jak nie błąd przed zrobieniem selfie, to weryfikacja danych trwająca w nieskończoność, a w apce odlicza 6min do końca weryfikacji hahaha

 • piotr pisze:

  Czy jak pobiorę aplikację banku i założę konto poprzez właśnie tą aplikację to biorę udział w tej promocji? czy musi to być wniosek internetowy?

 • patryk pisze:

  Pakiet komfort jest potrzebny do jakiej promocji ?

 • Jacek pisze:

  co za nieuk pisze te artykuły – Promocja Mastercard nieaktualna (MC informował o tym z wyprzedzeniem), pakiet komfort nie jest wymagany żadnym regulaminem.

  • ZnB pisze:

   Zobacz Mistrzu Złoty kiedy był dodany artykuł. Poza tym jest odnośnik do promocji Mastercard i znajduje się tam informacja o zakończeniu promocji 2 maja 2023 roku. Wystarczy umieć czytać :)

 • anonim pisze:

  Nie wiem po co dali wzmiankę o karencji, skoro nie da się drugi raz włożyć wniosku przez internet. Raz mieliście konto – zostaje tylko założenie w banku = brak premii.

  • ZnB pisze:

   Regulamin promocji opisuje taki przypadek. Jeśli nie uda ci się zawrzeć umowy w powyższy sposób ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowę w oddziale banku, ten warunek uznany zostanie za spełniony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.