ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

[Przypominajka] Kończą się kwietniowe promocje – można zyskać nawet 4000 zł premii! Sprawdź…

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Dobiega koniec kwietnia – to ostatnia szansa na wyjątkowe i łatwe promocje!

Gotowi na majówkę?! :) To jeszcze zanim rozpoczniemy świętowanie podrzucamy Wam standardowe podsumowanie AKTUALNYCH PROMOCJI, które w kwietniu się kończą. Nie ma aż tak dużego wyboru jak miesiąc temu ale nadal jest co łapać m.in. mega łatwa i wysoka premia 650 zł w gotówce do konta VeloBank czy też konto od Santander Bank z premią 500 zł. Warto również pochylić się nad promocją Citibanku z kontem oszczędnościowym na 7,1% z dodatkową premią pieniężną 320 zł jak i nad kartą kredytową od SCB z premią pieniężną aż 400 zł. Natomiast dla osób prowadzących działalność sugerujemy skorzystanie z promocji Nest Bank z łatwym bonusem 1700 zł :)

Poniżej wykaz najlepszych promocji, które kończą się w kwietniu oraz w pierwszych dniach maja. Pozostałe aktywne promocje tradycyjnie już można znaleźć w zakładce AKTUALNE PROMOCJE.

Aż 650 zł premii w gotówce do konta osobistego oraz 7% na koncie oszczędnościowym
Kończy się właśnie rewelacyjna promocja konta osobistego od VeloBank, która to cieszyła się największym zainteresowaniem w ostatnim czasie! W nowej edycji oznaczonej numerem 1/2024 możemy zyskać aż 650 zł premii w gotówce do konta VeloKonta. Na nagrodę składa 600 zł premii łącznej w ramach tzw. moneyback za comiesięczne dokonywanie płatności kartą lub BLIK oraz 50 zł bonusu na start za skorzystanie z polecenia. Poza tym dla chętnych nadal istnieje możliwość skorzystania z bogatej oferty oszczędnościowej banku np. konta oszczędnościowego na 7%.
Zysk z oferty:
650 zł
Ważna do:
30.04.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

500 zł łatwego bonusu z promocji konta osobistego Santander Bank Polska
Santander Bank Polska postanowił podnieść wysokość premii o kolejne 100 zł! Tym samym teraz do zgarnięcia jest aż 500 zł nagrody na start do Konta Santander przy czym na nagrodę składa się 400 zł premii pieniężnej wypłacanej na konto oraz 100 zł w formie bonu do zrealizowania w wybranym przez siebie sklepie. Oprócz tego standardowo można otrzymywać do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych oraz nawet 500 zł bonusów co miesiąc za polecanie konta swoim znajomym. Dla oszczędzających natomiast czeka konto na 6% oraz lokata na 5%.
Zysk z oferty:
500 zł
Ważna do:
30.04.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

400 zł premii pieniężnej z kartą kredytową Visa Comfort od Santander Consumer Bank
Santander Consumer Bank ruszył z nową promocją karty Visa Comfort dzięki któej można zyskać aż 400 zł premii pieniężnej w zamian za podpisanie umowy i dokonywanie płatności na kwotę min. 600 zł miesięcznie. W promocji niestety przewidziano ograniczoną ilość takich kart zatem warto się spieszyć z decyzją bądź alternatywnie skorzystać z równolegle trwającej promocji TurboKARTY z bonem 400 zł do Allegro :)
Zysk z oferty:
400 zł
Ważna do:
30.04.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Rekordowe 500 zł premii pieniężnej z kontem w ING Banku Śląskim
HIT od ING Banku Śląskiego wraca z przytupem i po raz drugi w tym roku będzie można zgarnąć nagrodę pieniężną w wysokości aż 500 zł do Konta z Lwem (a jak dobrze pamiętacie do tej pory bank płacił nie więcej jak 250/300 zł). Do wyboru mamy takie konta jak Konto Direct, Konto Komfort, Konto Future lub Konto Mobi (dostępne dla młodych do 26 lat) a wspomnianą nagrodę otrzymamy za płatności kartą i/lub BLIKiem, wpływy na konto oraz założenie celu oszczędnościowego. Poza promocją konta osobistego warto od razu skorzystać z promocji konta oszczędnościowego oprocentowanego na 5,5%.
Zysk z oferty:
500 zł
Ważna do:
30.04.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

24000 pkt programu Bezcenne Chwile za założenie konta w Banku Pocztowym
Po dość długiej przerwie pojawiła się nowa promocja w Banku Pocztowym. To rzadka okazja zwłaszcza biorąc pod uwagę wysokość nagrody jakiej ten bank chyba jeszcze nie oferował. Dzięki tej promocji mamy szansę zgarnąć 24000 pkt Bezcenne Chwile za założenie Konta w Porządku i spełnienie dość prostych warunków promocji. Jak zapewne wiecie taka ilość punktów zapewnia możliwość otrzymania voucherów o wartości 300 zł do wykorzystania w różnych sklepach :)
Zysk z oferty:
300 zł
Ważna do:
30.04.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

650 zł premii pieniężnej do karty kredytowej Visa Silver „Akcja Pajacyk”
Po chwilowej przerwie wraca znana promocja Santander Bank Polska gdzie do karty kredytowej Visa Silver „Akcja Pajacyk” bank dorzuca 650 zł premii pieniężnej za płatności w sklepach. Dodatkowym bonusem jest zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę po wykonaniu 10 dowolnych transakcji kartą w miesiącu. Warto również wspomnieć, że zakładając w tym banku konto osobiste można zwiększyć zysk o kolejne min. 500 zł z możliwością skorzystania ze extra zwrotów za opłacanie rachunków domowych (nawet do 300 zł rocznie).
Zysk z oferty:
650 zł
Ważna do:
30.04.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

7,1% na Koncie Oszczędnościowym + 320 zł nagrody pieniężnej na start za CitiKonto
Po miesięcznej przerwie powraca promocja zupełnie darmowego konta osobistego od Citibank wraz z kontem oszczędnościowym o podwyższonym oprocentowaniu. na jeszcze lepszych warunkach aniżeli ostatnio. W zamian za otworzenie CitiKonta zyskamy 320 zł w gotówce na start oraz Konto Oszczędnościowe na 7,1% przez aż 4 miesiące. Dodatkowo można wyrobić sobie kartę kredytową zgarniając dodatkowo 900 zł w bonach na dowolne zakupy czy też 1200 zł zwrotu tankowanie i mycie auta na stacjach BP zatem jest to kolejna okazja na skumulowanie dwóch promocji ;)
Zysk z oferty:
320 zł
Ważna do:
09.05.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

7% na koncie oszczędnościowym z dodatkową premią pieniężną w wysokości aż 650 zł
Ruszyła nowa edycja (4/2024) promocji dla Elastycznego Konta Oszczędnościowego w VeloBank. W nowej ofercie bank nadal oferuje oprocentowanie konta oszczędnościowego na poziomie 7% ale już dla wyższej kwoty bo do 100 tys. zł dla nowych klientów oraz 6,5% dla starych dla kwoty do 400 tys. zł przez okres 3 miesięcy. Oczywiście dodatkowo nadal można skorzystać ze świetnej promocji na konto osobiste z premią wynoszącą aż 650 zł :)
Zysk z oferty:
7%
Ważna do:
29.04.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Aż 1700 zł premii łącznej na start do konta firmowego w Nest Bank
Wraz z nowym miesiącem ruszyła nowa promocja konta firmowego w Nest Bank z wysoką premią na starta. W zamian za założenie BIZnest Konta zyskamy do 1700 zł nagrody na co składa się 500 zł zwrotu za tankowanie paliwa, 400 zł za dodatkowe podpisanie umowy na terminal płatniczy oraz 700 zł w voucherach Allegro za założenie konta firmowego w serwisie Allegro. Warto również dodać, że BIZnest Konto to bezwarunkowo darmowe konto dla firm. No i można jeszcze skorzystać z oferty indywidualnej zgarniając dodatkowe 100 zł nagrody za założenie konta osobistego :)
Zysk z oferty:
1700 zł
Ważna do:
31.03.2024
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Pamiętajcie, że to nie wszystkie dostępne na dzień dzisiejszy promocje. Promocje bankowe często są limitowane czasowo jak i ilościowo dlatego warto korzystać z nich na bieżąco a nie odkładać je do ostatniej chwili – zachęcamy do przejrzenia wszystkich aktualnych promocji. Skorzystaj i zyskaj!

 , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.