ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

24000 pkt programu Bezcenne Chwile (o wartości 300 zł) za założenie konta w Banku Pocztowym

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Promocje w Banku Pocztowym zdarzają się tak rzadko jak zaćmienia słońca ;)

Po dość długiej przerwie pojawiła się nowa promocja w Banku Pocztowym. To rzadka okazja zwłaszcza biorąc pod uwagę wysokość nagrody jakiej ten bank chyba jeszcze nie oferował. Dzięki tej promocji mamy szansę zgarnąć 24000 pkt Bezcenne Chwile za założenie Konta w Porządku i spełnienie dość prostych warunków promocji. Jak zapewne wiecie taka ilość punktów zapewnia możliwość otrzymania voucherów o wartości 300 zł do wykorzystania w różnych sklepach :)

„Bezcenne 24 tysiące punktów” czyli promocja jakiej dawno nie było ;)

Niniejsza promocja będzie dostępna w okresie od dnia 1 lutego 2023 roku do momentu wyczerpania się limitu 12000 nagród (każda po 8000 pkt) jednak nie dłużej niż do dnia 30 kwietnia 2024 roku. Można w niej zdobyć max. trzy takie nagrody co oznacza, że pula nagród wystarczy dla około 4000 klientów.

Może z niej skorzystać każda osoba, która w okresie od 1 stycznia 2024 roku do 31 stycznia 2024 roku nie posiadali rachunku w Banku Pocztowym. Dziwnie ten zapis wygląda i ciekawe czy pierwsza data jest prawidłowo ale jest jaki jest, dla nas na plus ;)

Aby zapewnić sobie możliwość zdobycia tytułowej nagrody w wysokości do 24000 pkt Programu Bezcenne Chwile (czyli po 8000 pkt za każdy miesiąc) należy w wyżej wymienionym terminie założyć Konto w Porządku z kartą Mastercard wyrażając przy tym jednocześnie zgodę na otrzymywanie wyciągów i korespondencji do rachunku na adres email a następnie:

 • przystąpić do Programu Bezcenne Chwile (Priceless Specials) rejestrując w nim kartę Mastercard Banku Pocztowego, która w danej chwili nie bierze udziału w programie,
 • wyrazić zgody na udział w programie, zaakceptować regulamin programu i wyrazić wymagane zgody,
 • dokonać min. 3 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę przy użyciu wydanej karty Mastercard w miesiącach luty, marzec oraz kwiecień 2024 roku (przy czym uwzględniana jest tylko pierwsza transakcja dokonana w danym dniu oraz w danym punkcie),
 • zapewnić wpływy w kwocie min. 1000 zł łącznie na otworzone w promocji konto w miesiącach luty, marzec oraz kwiecień 2024 roku (z wyłączeniem wpływów wewnętrznych, m.in. z lokat, kredytów, dopisanych odsetek, wpływów z innych rachunków prowadzonych przez Bank Pocztowy).

Załóż Konto w Porządku w Banku Pocztowym i zyskaj do 300 zł

Pamiętajcie jednak, że bank akceptuje tylko tzw. zakupy premiowane a to oznacza dokładnie:

Zakup Premiowany – oznacza każdy zakup (transakcję) w złotych polskich dokonywany za pomocą Karty Partnera przez Uczestnika Programu – z wyjątkiem:
• drugiej oraz kolejnej transakcji dokonanej w tym samym dniu oraz w tym samym punkcie, w tym samym sklepie internetowym (uwzględniana jest tylko pierwsza transakcja dokonana w danym dniu oraz w danym punkcie);
• wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy);
• operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach);
• transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują się w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika.

Dodatkowo wykluczone są standardowo transakcje wynikające wprost z zasad przyznawania punktów w programie, o których szeroko pisaliśmy tutaj w sekcji „Zasady naliczania punktów MasterCard Bezcenne Chwile”. Są to między innymi transakcje dokonane w punktach realizujących przekazy pieniężne, aptekach, drogeriach, pubach, klubach nocnych, dyskotekach czy sklepach alkoholowych. Warto zapoznać się z tymi zasadami.

Nagroda w postaci naliczenia 8000 pkt za każdy miesiąc, w którym zostaną spełnione warunki promocji zostanie przyznana w ciągu 30 dni roboczych po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki. Punkty będą ważne przez okres 6 miesięcy od dnia ich przyznania. Można je wymienić np. na vouchery o wartości 100 zł na zakupy w sklepie RTV Euro AGD, Decathlon, Empik, Smyk, Douglas, Allegro czy na paliwo ze stacji paliw Circle K lub inną nagrodę dostępną w katalogu.

Szczegóły promocji z punktami powitalnymi znajdziecie tutaj.

Załóż Konto w Porządku w Banku Pocztowym i zyskaj do 300 zł

Kilka słów odnośnie doświadczeń z Bankiem Pocztowym ;)

Promocja jaka jest każdy widzi. Bank Pocztowy jaki jest chyba każdy się domyśla ;) Naszym zdaniem do tej pory raczej nie było lepszej oferty konta osobistego w tym banku. 300 zł na start to bardzo dobra oferta i jeżeli ktoś się zastanawia nad założenie konta specjalnie dla tej promocji to miejcie świadomość, że to bank Poczty Polskiej a co za tym idzie:

 • zapomnijcie, że konto można otworzyć typowo poprzez internet co sugeruje kafelek wyboru sposobu podpisania umowy (W placówce, Przez telefon, Przez internet). Wybór opcji przez internet kończy się opcją podpisania umowy w placówce banku (opcjonalnie na poczcie) lub poprzez kuriera, EDIT: podobno niektórym osobom udało się założyć konto online ale od czego to zależy to nie mamy pojęcia,
 • jeżeli nie macie pod ręką placówki banku to wybierajcie kuriera (potrwa to dłużej ale zaoszczędzicie sobie sporo czasu i nerwów) ponieważ wybranie opcji podpisania umowy w placówce pocztowej to jakiś dramat. Na poczcie nikt tego nie ogarnia, nikt nic nie wie, jak w jednej placówce nie potrafią znaleźć wniosku tak w drugiej o ile ten krok przejdzie bez problemu to jest problem z wydrukiem umowy i jej podpisaniem. Po ponad 3h i wizycie w 3 placówkach poczty poddaliśmy się :D
 • nawiązując do powyższego zastanawiamy się czy gdyby już doszło do podpisania umowy na poczcie to czy później dalszy proces aktywacji konta i dostępów przebiegłby sprawnie – mamy tu duże wątpliwości ponieważ nie wiadomo czy pracownik poczty wszystko co trzeba by odklikał ;)
 • wybierając opcję podpisania umowy w placówce niech Was nie zmyli komunikat na końcu wniosku „Zapraszamy do dowolnej placówki Banku lub Poczty Polskiej w celu podpisania Umowy” ponieważ jak się okazuje nie jest to prawda i wniosek najpierw musi być przeprocesowany w centrali a do placówki można się udać dopiero po otrzymaniu kolejnego maila z „Zaproszeniem do podpisania umowy” – notabene nie za wiele to zmienia ponieważ czy przed czy po tym mailu i tak nie udało się nam ;) Co więcej na takiego maila trzeba czekać co najmniej kilka godzin od złożenia wniosku i to po interwencji na infolinii,
 • fajną opcją jest możliwość wyboru Karty wirtualnej ponieważ jest ona gotowa do użytkowania od razu po podpisaniu umowy i również bierze udział w programie Bezcenne Chwile. Dzięki niej jesteście w stanie spełniać warunki promocji już w pierwszy dzień.

I to by było na tyle gorzkich żali ;) Życzymy Wam powodzenia i wytrwałości. Podzielcie się swoimi doświadczeniami z tym bankiem o ile Was nie zraziliśmy do niego już na wstępie :P

Załóż Konto w Porządku w Banku Pocztowym i zyskaj do 300 zł

Ile kosztuje Konto w Porządku w Banku Pocztowym?

Osobom w wieku od 13 lat do 25 lat bank dedykuje Konto w Porządku Start. Jest to konto prowadzone całkowicie za darmo bez żadnych dodatkowych kosztów za utrzymanie karty płatniczej. Wszelkie podstawowe usługi i operacje również oferowane są za 0 zł.

Dla osób w wieku 26 lat do 64 lat bank otwiera Konto w Porządku, które jest prowadzone za 0 zł bez żadnych warunków. Karta płatnicza do konta (fizyczna lub wirtualna) również może być darmowa pod warunkiem, że zrobimy na niej obrót min. 400 zł miesięcznie. W przeciwnym razie za kartę fizyczną zapłacimy 6,99 zł miesięcznie a za kartę wirtualną 4,99 zł.

Pozostałe opłaty znajdziecie standardowo w TOiP.

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl134 komentarzy dla wpisu: “24000 pkt programu Bezcenne Chwile (o wartości 300 zł) za założenie konta w Banku Pocztowym

 • Edek pisze:

  To już typowe kombinatorstwo takie zagrania i nie zawsze się może udać. Bo zwrot przy płatności kartą jest zwrotem na tą samą kartę, którą się płaciło. Tak jest bynajmniej w innych miejscach.

  • Katarzyna pisze:

   W Castoramie zawsze przechodzi, pani ze zwrotów nie wie jaką kartą płaciłeś, do terminala w zwrotach po prostu przykladasz jakas karte. Jednak np w Obi to już nie przejdzie.

 • Mikołaj pisze:

  ZnB czy jeśli dziś otrzymałem trzecią nagrodę to mogę bez konsekwencji zamknąć konto w sensie że nie będę musiał oddawać nagród swoją drogą ekspresowa promocja jeszcze żaden bank tak przed czasem nie dawał punktów

 • Piotr pisze:

  Zobaczymy jak pójdzie z wypowiedzeniem…

  • Katarzyna pisze:

   Istnieje możliwość zamknięcia konta w Pocztowym poprzez przeniesienie konta do innego banku z jednoczesnym zamknięciem go. Chyba wszystkie banki mają obowiązek mieć taką opcję. Szkopuł w tym, że chyba trzeba mieć złożony wzór podpisu w Pocztowym, co w przypadku zakładania go online raczej nie miało miejsca. Ja poszłam do oddziału Pocztowego (mam blisko) i złożyłam wzór podpisu, a potem złożyłam wniosek o przeniesienie w ING. Niby za 10 dni roboczych się zamknie.

  • Piotr pisze:

   Na razie wszystko niby poszło jak trzeba – w placówce pocztowej. Pobrany wzór podpisu plus wypowiedzenie konta.

 • Mikołaj pisze:

  Ja byłem w placówce wzór podpisu nie był poy zebny dałem tylko wypowiedzenie wcześniej wydrukowane w dwóch egzemplarzach z ich strony i pani mi potwierdziła odbiór i twierdziła że wzór oni sobie wezmą z wypowiedzenia zobaczymy czy kłopotów nie będzie

  • Katarzyna pisze:

   Wzór złożyłeś na wypowiedzeniu, więc OK, ale przy przenoszeniu konta online, to jednak wzór należy złożyć w Pocztowym (chyba…)

1 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.