ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Nest Bank: Nest Lokata Witaj na 8,6% na 6 miesięcy do 50 tys. zł + 400 zł premii w gotówce na start!

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Lokata na start z oprocentowaniem 8,6% i darmowym kontem osobistym

Nie dość, że w ostatnich dniach Nest Bank wypuścił świetną promocję konta osobistego z premią aż 400 zł w gotówce to teraz jeszcze dorzucił kolejne 0,6% do swojej topowej lokaty. Tym samym na Lokacie Witaj na 6 miesięcy zgarniemy już aż 8,6% w skali roku od oszczędności dla jeszcze wyższej kwoty bo aż 50 tys. zł po zapewnieniu zwykłego wpływu na konto w kwocie min. 2000 zł. W przypadku lokaty 3-miesięcznej oprocentowanie wynosi „tylko” 6%. Konto osobiste wymagane przez lokatę oczywiście nadal jest całkowicie darmowe i jak już napisaliśmy wcześniej oferuje 400 zł na start :)

8,6% przez 6 miesięcy na lokacie dla kwoty do 50 tys. zł…

Kolejna podwyżka oprocentowania Nest Lokaty Witaj (a dokładniej o 0,6%) i to dla jeszcze większej kwoty aniżeli ostatnio, przy czym warunki uzyskania tytułowego oprocentowania pozostały bez zmian i są dalej banalnie proste. UWAGA! Lokatę można uruchomić tylko w terminie 30 dni od otwarcia konta – tutaj w tej kwestii nic się nie zmieniło. Warto jednak dodać, że obecnie bank dorzuca 400 zł w gotówce do każdego otworzonego konta osobistego.

Załóż całkowicie darmowe konto z Nest Lokatą Witaj na 8,6% do 50 tys. zł

Aby uzyskać promocyjne oprocentowanie 8,6% wystarczą zwykłe wpływy na konto (osobiste lub firmowe). Warunek ten musi zostać spełniony w każdym pełnym miesiącu po otwarciu lokaty (przez cały okres jej trwania) przy czym:

 • w przypadku konta indywidualnego w kwocie nie niższej niż 2000 zł
 • w przypadku konta firmowego w kwocie nie niższej niż 5000 zł.

W zamian za uproszczenie warunku wpływu (kiedyś wymagano wynagrodzenia, teraz wystarczy tylko zwykły wpływ/przelew), nowy regulamin lokaty promocyjnej wymaga dodatkowo wykonania 3 dowolnych czynności spośród: Płatność BLIK, Operacja Kartą, Przelew (z wyłączeniem Polecenia Przelewu Wewnętrznego Klienta) w każdym pełnym miesiącu po otwarciu lokaty (przez cały okres jej trwania) oraz udzielenia i utrzymania zgody marketingowej na kontakt wszystkimi kanałami (SMS, PUSH, mail, telefon).

Co nas czeka, jeżeli powyższe warunki nie zostaną spełnione? Wtedy bank obniży oprocentowanie lokaty do standardowego wg. tabeli oprocentowania.

Uwaga: w tabeli poniżej informacje o parametrach lokaty będą dynamicznie się zmieniały na postawie danych opublikowanych w naszym rankingu lokat.

Nest BankNest Lokata Witaj w Nest BankNest Lokata Witaj
Nest Bank
7.10%6 m-cy100025000ZAŁÓŻ LOKATĘ »
- wymaga ROR: Nest Konto (lokata dostępna przez 30 dni od otwarcia konta)

Nest BankNest Lokata Witaj w Nest BankNest Lokata Witaj +400 zł premii
Nest Bank
7.10%6 m-cy100025000ZAŁÓŻ LOKATĘ »
- wymaga ROR: Nest Konto (lokata dostępna przez 30 dni od otwarcia konta)

Nest BankNest Lokata Witaj w Nest BankNest Lokata Witaj
Nest Bank
5.25%3 m-ce100025000ZAŁÓŻ LOKATĘ »
- wymaga ROR: Nest Konto (lokata dostępna przez 30 dni od otwarcia konta)

6% przez 3 miesiące bez haczyków i dodatkowych warunków

Bez zmian natomiast pozostała Nest Lokata Witaj w opcji 3-miesięcznej. Nadal możemy na niej ulokować maksymalnie 50 tys. zł tym razem na 6% w ciągu 30 dni od otwarcia konta osobistego. Nie są dla niej wymagane żadne wpływy czy też dodatkowe czynności w każdym miesiącu. W przypadku tej lokaty wystarczy udzielenie i utrzymanie zgody marketingowej na kontakt wszystkimi kanałami (SMS, PUSH, mail, telefon).

Parametry lokaty w pigułce:

 • nazwa lokaty: Nest Lokata Witaj
 • czas promocji: do odwołania
 • oprocentowanie: od 6% do 8,6% w skali roku
 • okres depozytu: 3 lub 6 miesięcy
 • wartość lokaty: max. 50 tys. zł
 • dostępność lokaty: online po założeniu konta
 • oferta dla: nowych klientów banku (dostępna w ciągu 30 dni od otwarcia konta)

Lokata standardowo trafiła do naszego zestawienia – zobacz pełny ranking lokat.

Nawet 500 zł premii za założenie darmowego Nest Konta :)

Po bardzo długiej przerwie pojawiła się świetna promocja na Nest Konto. Nest Bank stwierdził, że jak wracać to z przytupem i oferuje łącznie do nawet 500 zł premii w gotówce za założenie darmowego Nest Konta oraz spełnienie prostych warunków promocji jakimi są wpływy na konto i płatności kartą. Dodatkowym bonusem dla nowych klientów jest jedno z najlepszych kont oszczędnościowych na rynku z oprocentowaniem aż 8,25% dla kwoty do 200 tys. zł.

Szczegóły tej promocji znajdziecie tutaj: MEGA HIT! 500 zł nagrody pieniężnej za założenie Nest Konta w Nest Bank + konto oszczędnościowe na 8,25%

Nest Konto to zupełnie darmowe konto bez żadnej ściemy i haczyków!

Nest Konto jest w pełni darmowe bez żadnych haczyków ponieważ opłaty typu 0 zł w ramach Nest Konta są bezwarunkowe, co oznacza, że nie jest wymagane spełnienie jakichkolwiek dodatkowych warunków. Tym samym za zupełne 0 zł otrzymujemy:

 • prowadzenie konta,
 • obsługę karty,
 • przelewy, zlecenia stałe i polecenia zapłaty,
 • wypłaty z bankomatów sieci Euronet,
 • wpłaty w bankomatach sieci Euronet

a pozostałe ewentualne opłaty można sprawdzić sobie w tabeli opłat i prowizji.

Załóż całkowicie darmowe konto z Nest Lokatą Witaj na 8,6% do 50 tys. zł

Oblicz swój zysk z lokaty

To jest tylko uproszczona wersja kalkulatora lokat. Pełną wersję kalkulatora pokazującego zysk netto, brutto, podatek belki oraz dający możliwość wyboru okresu lokaty w dniach, miesiącach czy też latach znajdziecie na naszej stronie KALKULATORY LOKAT. Znajdują się tam również inne kalkulatory pozwalające łatwo wyliczyć np. potrzebny kapitał dla osiągnięcia oczekiwanego zysku.

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl10 komentarzy dla wpisu: “Nest Bank: Nest Lokata Witaj na 8,6% na 6 miesięcy do 50 tys. zł + 400 zł premii w gotówce na start!

 • pawel pisze:

  Witam serdecznie, z tego co zrozumiałem to jest to lokata tylko i wyłącznie dla nowych klientów więc jeśli kiedyś się było klientem nest banku i korzystało z lokaty witaj to nie ma możliwości ponownego skorzystania. Czy dobrze to rozumiem?

  • ZnB pisze:

   Z informacji jakie posiadamy, posiadanie Lokaty Witaj w przeszłości blokuje możliwość jej ponownego założenia.

  • semprini pisze:

   Jak zweryfikować, czy miało się kiedykolwiek lokatę o nazwie „Witaj”? Ze dwa lata temu miałem tam rachunek, zapewne w celu skorzystania z jakiej promocji, ale za cholerę nie pamiętam czy bylsvtsm jakaś lokata… zajebiste te regulaminy tworzą spece od wyruchania klienta… trzeba będzie dzwonić i pytać, może coś powiedzą…

  • ZnB pisze:

   Zweryfikować możesz to tylko w swoich notatkach (polecamy je robić) lub w banku (najlepiej oddział).

 • Danuta pisze:

  Ważne: wpływ na konto nie moze pochodzić z własnego rachunku w innym banku. W regulaminie promocji „Wpływy na Rachunek ROR” zdefiniowane są jako „suma Zleceń Płatniczych uznaniowych na Rachunku ROR pomniejszona o wartość
  środków pochodzących z: (i) przelewów pomiędzy rachunkami Klienta, (ii) kredytów udzielonych przez Bank oraz
  (iii) lokat”.

  • Danuta pisze:

   Odwołuję w/w komentarz. Dowiedziałam sie z wiarygodnego źródła, że jednak może to być przelew z własnego konta z innego banku.

  • Adam pisze:

   Tu chodzi o przelewy pomiędzy rachunkami klienta w Nest Bank. Nie ma problemu z przelewem z innego banku. Pozdrawiam

 • Bodzio pisze:

  Zapłata kartą poprzez Visa Mobile jest zaliczana do warunków 3 płatnosci kartą, na potrzeby zachowania promocyjnego oprocentowaniacna Lokacie Witaj ?

  • ZnB pisze:

   Wg. nas płatność Visa Mobile to nic innego jak płatności kartą tylko poprzez dodatkowe medium. Podobnie jak być zapłacił np. Google Pay.

 • Tomasz pisze:

  Konto założyłem 20-07-2023,a le obecnie nie mogę założyć już lokaty na 8,6% na 6 miesięcy mam tylko 8,1%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.