ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

8500 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł dla klientów VeloBank (zarówno nowych jak i obecnych)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

[Aktualizacja 03.11.2023] Na stronie banku została umieszczona informacja o przewidywanym terminie wyczerpania się puli nagród „VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie szacuje, że w dniu 10 listopada 2023 r. dojdzie do wyczerpania puli nagród dla kart do konta osobistego i kart kredytowych w promocji „Chwile Bardziej Velo” („Promocja”) i tym samym do jej zakończenia.Oznacza to, że Bank nie może zagwarantować, że nagrody otrzymają Uczestnicy, którzy przystąpią do Promocji lub spełnią warunki wskazane w punkcie 2 Regulaminu później niż dniu 10 listopada 2023 r.”

Zyskaj aż 8500 pkt programu Bezcenne Chwile za płatności kartą :D

Mówiliśmy, że to jeszcze nie koniec zabawy punktowej ;) Mamy dla Was lubianą promocję programu lojalnościowego Bezcenne Chwile w tym przypadku przeznaczoną dla klientów VeloBank i to zarówno nowych jak i obecnych. Do zdobycia jest aż 8500 pkt (wymiennych na vouchery o wartości 100 zł) w zamian za rejestrację nowej karty Mastercard w programie oraz dokonanie nią płatności na kwotę łączną min. 100 zł. Oczywiście w przypadku nowych klientów można a wręcz nawet trzeba połączyć to ze świetną promocją konta dzięki, której łącznie zgarniecie aż 750 zł nagrody na start!

Bodajże pierwsza całkowicie dedykowana klientom VeloBank promocja punktowa :)

Promocja „Chwile Bardziej Velo” przeznaczona dla klientów ValoBank (zarówno nowych jak i obecnych) będzie dostępna do wyczerpania puli nagród, która wynosi 5340 sztuk (każda jedna nagroda to 8000 pkt z czego 4005 szt. dla kart debetowych oraz 1335 szt. dla kart kredytowych) jednak nie dłużej jak do 15 grudnia 2023 roku. O ewentualnym wyczerpaniu się puli nagród bank poinformuje wcześniej na swojej stronie programu. Dodatkowo na 7 dni przed szacowanym terminem wyczerpania się puli nagród na stronie banku, pojawi się informacja o szacowanym terminie wyczerpania się puli nagród.

Karty biorące udział w promocji to zarówno karty debetowe wydane do konta osobistego jak i karty kredytowe, których pierwsze 6 cyfr numeru to: 557537, 537511, 557521, 536366, 522829, 520084, 516832, 516831, 515710 lub 513026.

Załóż konto w VeloBank i zyskaj do 650 zł nagrody w gotówce!

Aby otrzymać 8500 pkt o wartości 100 zł należy spełnić wszystkie poniższe warunki:

 • posiadać aktywną i ważną kartę wydaną na podstawie umowy o kartę, zawartej z VeloBank po 12 października 2023 roku ale nie później niż do 15 grudnia 2023 roku i nie później niż do momentu wyczerpania puli nagród,
 • w czasie trwania promocji dokonać rejestracji powyższej karty w Programie Bezcenne Chwile, a jeżeli jeszcze w nim nie uczestniczysz to przystąpić do programu wyrażając jednocześnie zgody marketingowe dla Mastercard,
 • wykonać dodaną do programu kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 100 zł (zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych) w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu przystąpienia do programu Bezcenne Chwile lub od momentu rejestracji karty.

Wykluczone są jednak zakupy z określonymi w regulaminie kodami MCC – dotyczy to głównie różnego rodzaju przekazów pieniężnych a dokładnie nie bank nie bierze pod uwagę:

– wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy),
– operacji przeniesienia sald,
– transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych,
– transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych,
– zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę,
– innych opłat lub obciążeń,
– wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach),
– transakcji wykonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code): 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty)
– oraz wszelkich doładowań portfeli cyfrowych/wirtualnych, w tym portfela elektronicznego „SkyCash”, nawet jeżeli nie znajdują się w ramach powyższych MCC;
– a także z wyłączeniem wszelkich pozycji, które obciążają Twoje saldo gotówkowe

Dodatkowo wykluczone są standardowo transakcje wynikające wprost z zasad przyznawania punktów w programie, o których szeroko pisaliśmy tutaj w sekcji „Zasady naliczania punktów MasterCard Bezcenne Chwile”. Są to między innymi transakcje dokonane w punktach realizujących przekazy pieniężne, aptekach, drogeriach, pubach, klubach nocnych, dyskotekach czy sklepach alkoholowych. Warto zapoznać się z tymi zasadami.

Nagroda zostanie przyznana w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia spełnienia powyższych warunków oferty. Punkty będą ważne przez okres 1 miesiąca od dnia ich przyznania. Można je wymienić np. na voucher o wartości 100 zł (lub dwa vouchery po 50 zł) na zakupy w wybranych sklepach (Circle K, RTV Euro AGD, Empik, Carrefour, W. Kruk, Time Trend, Smyk itp.) lub na inną nagrodę rzeczową dostępną w katalogu. Od jakiegoś czasu w ofercie nagród znajdują się również monety Allegro oraz kupony Allegro.

Szczegóły promocji z punktami powitalnymi znajdziecie tutaj.

Nie posiadasz jeszcze konta w VeloBank? Czeka na Ciebie aż 650 zł w gotówce na start!

Wraca świetna promocja konta od VeloBank, która jest jedną z najlepszych promocji tego roku. W nowej edycji promocji oznaczonej numerem 2/2023 mamy szansę zgarnąć aż 650 zł do konta VeloKonta. Na nagrodę składa się premia do 600 zł za comiesięczne dokonywanie płatności kartą lub BLIK oraz 50 zł bonusu na start z polecenia. Dodatkiem opcjonalnym jest możliwość skorzystania z bogatej oferty oszczędnościowej banku np. konta oszczędnościowego na 7%.

O szczegółach tej promocji pisaliśmy tutaj: HIT! Aż 650 zł nagrody za założenie VeloKonto w VeloBank (edycja 2/2023) + konto oszczędnościowe na 7%

Pozostałe promocje dotyczące punktów programu Bezcenne Chwile

Na koniec warto dodać, że nie tylko VeloBank ma obecnie promocję punktową programu Bezcenne Chwile. Punkty za rejestrację karty w tym programie czy też za określone płatności otrzymamy również w takich bankach jak Bank Pekao, BNP Paribas, Alior Bank, Bank Pocztowy, Citibank, PKO BP czy Santander Bank Polska. Promocje związane z programem Bezcenne Chwile możecie znaleźć tutaj.

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl67 komentarzy dla wpisu: “8500 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł dla klientów VeloBank (zarówno nowych jak i obecnych)

 • Marcel pisze:

  Mam kartę o nr biorących udział w Promocji ale wydana przed 12.10.2023. Pytanie czy sie zaliczam do tej promocji?

  • ZnB pisze:

   No jak? ;) Przecież wyraźnie jest napisane, że chodzi o karty wydane na podstawie umowy zawartej po 12.10. Zamów sobie nową kartę i ona będzie się łapała ;)

  • Kuba pisze:

   Mam podobny problem. Czy w Velo jest opcja wyrobienia karty wirtualnej?

  • ZnB pisze:

   Kiedyś była możliwość dodania jednej karty wirtualnej ale obecnie nie widzimy tej opcji? A u Was? Być może pozostaje jedynie zamówienie kolejnej karty plastikowej.

  • Kuba pisze:

   Można wyrobić kartę wirtualną w aplikacji mobilnej, choć samu trudno dość, w jaki sposób to zrobić – mnie pokierował krok po kroku konsultant telefoniczny. Kartę najlepiej dodać do Google Pay itp., bo nie da się w aplikacji mobilnej podejrzeć pełnych danych karty.

  • ZnB pisze:

   Zatem Czytelnicy i my będziemy Ci wdzięczni jak opiszesz ścieżkę dojścia do tej karty :)

  • Kuba pisze:

   Nie wiem, czy dobrze zapamiętałem, ale spróbuję wyjaśnić :)

   W aplikacji mobilnej należy wejść w „Usługi”. Zjeżdżamy trochę na dół i w sekcji „Płatności mobilne” klikamy w „Google Pay. Następnie klikamy w „GPay Dodaj nową kartę”. Co dalej, trudno mi powiedzieć, bo już mam kartę wirtualną w systemie. W każdym razie powinna wyświetlić się karta wirtualna do wygenerowania, czy coś w tym stylu. Potem można się wylogować i zaczekać do kilka minut na powiadomienie sms od banku o utworzeniu karty wirtualnej. Wtedy należy ponownie zalogować się, aby dodać kartę do Google Pay.

  • ZnB pisze:

   OK. Tyle mniej więcej wiemy. Dziwne jest natomiast to, że w wielu przypadkach nie ma tam GPay – jest tylko Garmin lub inna opcja. Natomiast mamy też dwie takie sytuacje gdzie faktycznie GPay tam jest. Ehh te banki ;)

  • Kuba pisze:

   U siebie widzę tylko GPay. Zresztą nisko oceniam aplikację banku, wolne ładowanie się stron w aplikacji czy logowanie itp. Co do karty wirtualnej, to widzę tylko 4 pierwsze cyfry, więc skąd pewność, że 6 pierwszych cyfr karty pozwala na udział w promocji? Może czepiam się, ale zastanawia mnie, czemu wymagana zgodność sześciu pierwszych cyfr karty, jako warunek zakwalifikowania się do promocji?

  • ZnB pisze:

   Tak, apka to jedna z najgorszych jeżeli chodzi o wydajność. Co do numerów kart, bank ma prawo ustalić takie warunki w regulaminie. Możemy je zaakceptować lub nie i przejść obok.

 • Sylwek pisze:

  Proszę mi napisać czy się załapie na tę promocję, konto mam zamknięte ale w bezcennych chwilach jest jeszcze karta z velo – była nagroda Punkty na start w programie Bezcenne Chwile 05.03.2023 8000 pkt.
  Jak teraz otworzę konto z kartą?

 • Dziejo pisze:

  Czy za kartę wirtualna podobnie jak za plastikową pobierana jest opłąta miesięczna jeśli nie wykona się 5 transakcji?

  • ZnB pisze:

   Z tego co wiemy, wykonanie 5 transakcji zwalania z opłaty ze wszystkich posiadanych kart. Bynajmniej nam nie pobiera bank opłaty a na każdym z kont mamy wiele kart ;)

 • Jolanta pisze:

  Czy jeżeli mam już konto w Velobanku i w przyszłości brałam udział w promocji z punktami Bezcennych chwil to domawiając drugą kartę debetową, spełniając nią warunki zalapię się na nagrodę?

  • Paweł pisze:

   W przyszłości to dopiero będziemy! Poza tym wypadałoby chociaż raz ze zrozumieniem przeczytać opis lub regulamin zanim zacznie się zadawać pytania. Tak, możesz zamówić nową kartę i załapiesz się na nagrodę o ile spełnisz pozostałem warunki.

  • Jolanta pisze:

   Wszystko przeczytałam, moim zdaniem w regulaminie są pewne nieścisłości i po prostu nie byłam pewna.

  • ZnB pisze:

   Która część regulminu wzbudza jakieś wątpliwości to przyjrzymy się temu dokładniej?

 • Krzysztof pisze:

  Czy jeśli otworzę konto teraz to dane karty będą dostępne natychmiast w bankowości czy muszę czekać na kartę fizyczną? Z góry dziękuję za odpowiedź

 • gehenna pisze:

  A jeśli mam już Konto Velo i zarejestrowaną w programie Bezcenne Chwile dawniej (luty 2023) kartę debetową plastikową MasterCard, to jeśli zamówię teraz drugą kartę debetową wirtualną MasterCard to da się ją w ogóle dodać do programu Bezcenne Chwile (j.w. jedną kartę debetową z Velo MasterCard mam już dodaną do programu Bezcenne Chwile)?

 • Bodzio pisze:

  Dobra. Karta wirtualna wyrobiona. Dodana do programu Bezcenne Chwile. Rozumiem, że płatności tą kartą zaliczą mi sie do promocji z której korzystam Witaj w VeloBank – zwrot 10% wartości zakupów

 • vibac pisze:

  Czy dobrze rozumiem, że mogę założyć 10 kart wirtualnych i każdą przypisać do programu Bch aby otrzymać 100zł x 10?

 • Vibac pisze:

  Faktycznie nie zauważyłem

 • Tomasz pisze:

  A jak edytować pełny numer karty wirtualnej VELO?

 • ZnB pisze:

  Ktoś już otrzymał pkt z tej promocji? :)

  • Kuba pisze:

   Już od tygodnia czekam na przyznanie punktów bonusowych. @ZnB, dostałeś punkty bonusowe?

  • ZnB pisze:

   Gdybyśmy otrzymali to byśmy nie pytali. Nadal pusto :(

  • Bodzio pisze:

   U mnie też pusto. Punktów brak. I tak myśle teraz, czy te 100zł można było wszędzie wydać by otrzymać te 8000pkt, czy tylko u partnerów programu ?

  • ZnB pisze:

   Na przyznanie punktów mają 14 dni kalendarzowych zatem jest jeszcze czas. Co do zakupów regulamin nie zawęża aż tak punktów hanldowych.

  • Kuba pisze:

   punkty pojawiły się dzisiaj na koncie (transakcja wykonana 23/10)

 • abc pisze:

  @ZnB
  Mam pytanie – czy w zgodach marketingowych wystarczy, że jest zaznaczony e-mail, czy musi tez być zaznaczony SMS?
  Drugie pytanie – jeżeli miałem już zarejestrowaną starą kartę Getin Banku w tym programie, to należy zarejestrować się ponownie, czy tylko dodać nową kartę Velo Banku na starym koncie? Może być na ten sam e-mail, nr telefonu?
  Trzecie pytanie – czy starą kartę Getin Banku należy usunąć z konta w Mastercard Bezcenne Chwile?
  Dziękuję za pomoc.

  • ZnB pisze:

   1. Wystarczy jedna zgoda.
   2. Możesz dodać do jakiegokolwiek istniejącego konta. Możesz też założyć nowe.
   3. Jeżeli tej karty już nie posiadasz to warto dla porządku ją wyrejestrować. Na samą promocję to nie wpływa.

 • Tomasz pisze:

  Czy ktoś może już dostał jakieś punkty? Policzyłem czas 14 dni kalendarzowych i chyba minął dzisiaj..
  Dodałem do konta kartę wirtualną – może ona ma ukryte domyślnie inne numery niż objęte w regulaminie??

 • Piotr pisze:

  U mnie też są, a z BNP cisza. Chyba płatność u kuriera nie zalicza się.

 • Mikołaj pisze:

  Witam czy sama rejestracja nowej karty rezrwuje nagrodę bo widzę że umieścili komunikat iz do 10 prawdopodobnie zostanie wyczerpana pula nagród karta kredytowa jeszcze mi nie przyszła okazało się że mogłem wyrobić wirtualną i szybko zrobiłem transakcje na 100 zł tylko teraz ciekawe czy liczyć będzie się data transakcji czy zaksięgowanie jej w bezcenne chwile bo wtedy na pewno po 10 się tam pojawi

  • ZnB pisze:

   Sama rejestracja jak i wykonanie transakcji niczego nie rezerwuje.

  • Mikołaj pisze:

   Czyli dopiero zarejestrowanie transakcji w bezcenne chwile tak ?

  • ZnB pisze:

   Tutaj nie ma żadnej gwarancji. Jest pula i kto pierwszy ten lepszy. Może się nawet zdarzyć tak, że już dziś się wyczerpała. To tylko komunikat o szacunkach bo przecież nikt nie wie ile osób każdego dnia zrobi transakcje spełniające warunki. Mogą tylko estymować na przykładzie poprzednich dni :)

 • Mikołaj pisze:

  No zjeb… Bo gdybym wygenerował wirtualną zaraz jak otworzyłem kredytówke to bym się załapał a tak teraz będę bujał się z zamknięciem jej bo przez aplikację nie idzie ale przy okazji zobaczę czy kupno karty podarunkowej do biedronki za 100 zł w allerabat naliczy punkty w bezcenne chwile sprawdzałem testowo aliorem 25 zł bo tam w historii pokazuje lody MCC to jest 5947 ale nie wiadomo czy z automatu nie odrzucają jak np skycasch

  • ZnB pisze:

   Raczej normalne w tego typu promocjach a kartę wirtualną można było wyrobić o ile była dostępna ;)

 • Bodzio pisze:

  Na 2 kontach mi dopisali punkty, a na 1 brak punktów. Wszędzie wyrobione wirtualne karty. Płatności w tym samym czasie dokonane. Ciekawe czemu na tym 1 koncie brak punktów….

  • ZnB pisze:

   Wszędzie identyczne płatności?

  • Bodzio pisze:

   Tak, wszędzie podobne płatności. Kilka mniejszych, ale 100zł zostało przekroczone. Pisałem do banku, ale bank odsyła do Mastercarda. Hmmm ale jak ja im zgłosze problem, jak nie mam calego nr karty wirtualnej, a pewnie będzie potrzebny….

  • ZnB pisze:

   Do reklamacji w BCh potrzeba tylko 4 ostatnie cyfry karty.

 • Gangrena pisze:

  U mnie też jeszcze nie ma naliczonych punktów, a transakcje nową kartą wirtualną były:
  01/03.11 59,26PLN (1 transakcja)
  25/27.10 51,12PLN (3 transakcje)
  Zaczynam wątpić, że naliczą!

  • ZnB pisze:

   Może już pula nagród się wyczerpała wcześniej.

  • Gangrena pisze:

   Witam ponownie, informuję że w dniu 27.11 otrzymałem 8500 pkt z promocji „Chwile Bardziej Velo”. Są naliczone na koncie do ww. transakcji. 15.11 złożyłem reklamację w tym zakresie ale do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi także nie wiem czy naliczone punkty są efektem reklamacji czy tak późno zostały rozliczone. Najważniejsze że są!

 • Sylwek pisze:

  Córka już odpuściła ale nie dałem im spokoju i za nią pisałem reklamację za reklamacją i dziś – wklejam

  Szanowna Klientko,

  W nawiązaniu do otrzymanej wiadomości, uprzejmie informuję, że po weryfikacji na koncie karty * 4577 punkty z promocji „Chwile Bardziej Velo” musiały zostać doliczone odręcznie.

  W związku z powyższym punkty pojawią się maksymalnie do końca dzisiejszego dnia.

  Przepraszamy za powstałe niedogodności.

  Punkty już wykorzystane bo konto jest w trakcie zamykania. W ostatniej chwili.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.