ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł dla nowych jak i obecnych klientów Banku BPS

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Klienci posiadający konto w Banku BPS mają szansę zyskać łatwe 100 zł :)

Pojawiła się kolejna promocja punktowa – tym razem dla klientów Banku BPS posiadających kartę wydaną do konta z logo Mastercard. Za wykonanie określonych płatności portfelem cyfrowym z kartą zarejestrowaną w Programie Bezcenne Chwile można zyskać aż 8000 pkt o wartości minimum 100 zł. Jeżeli takiej karty jeszcze nie posiadacie można ją sobie domówić w czasie promocji i zyskać łatwe punkty programu wymienne na różne nagrody czy też bony :)

Zgarnij punkty powitalne w Bezcenne Chwile o wartości minimum 100 zł!

Promocja „Pokochasz od pierwszego płacenia, edycja 2” będzie dostępna do 31 grudnia 2023 roku lub do wyczerpania puli nagród, która wynosi 3300 sztuk (każda jedna nagroda to 8000 pkt). O ewentualnym zakończeniu promocji Bank BPS poinformuje klientów na stronie banku na 5 dni przed szacowanym wyczerpaniem się puli nagród.

Z promocji może skorzystać każdy klient Banku BPS posiadający kartę z logo Mastercard (debetową lub kredytową) zarejestrowaną w Programie Bezcenne Chwile, która przed 16 października 2023 roku nie była dodana do żadnego z Portfeli Cyfrowych (Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay lub Garmin Pay, Xiaomi Pay).

Aby otrzymać 8000 punktów należy w terminie najpóźniej do 31 grudnia 2023 roku spełnić łącznie poniższe warunki:

  • przystąpić do Programu Bezcenne Chwile rejestrując w nim kartę Mastercard Banku BPS (jeżeli karta jest już dodana do programu można przejść do kolejnego kroku),
  • <dodać kartę do co najmniej jednego z portfeli cyfrowych (Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay lub Garmin Pay, Xiaomi Pay),
  • dokonać transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł w sklepach stacjonarnych lub internetowych przy użyciu portfela cyfrowego wymienionego powyżej, do którego została dodana karta Mastercard zarejestrowana w programie BCh.

W promocji akceptowane są transakcje z wyjątkiem:

(…) wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code):
(i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne,
(ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków),
(iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów),
(iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi),
(v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
(vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne),
(vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty)
oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują się w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika.

Dodatkowo wykluczone są standardowo transakcje wynikające wprost z zasad przyznawania punktów w programie, o których szeroko pisaliśmy tutaj w sekcji „Zasady naliczania punktów MasterCard Bezcenne Chwile”. Są to między innymi transakcje dokonane w punktach realizujących przekazy pieniężne, aptekach, drogeriach, pubach, klubach nocnych, dyskotekach czy sklepach alkoholowych. Warto zapoznać się z tymi zasadami.

Nagroda zostanie przyznana w ciągu 30 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków oferty. Punkty będą ważne przez okres 3 miesięcy od dnia ich przyznania. Można je wymienić np. na vouchery o wartości 100 zł na zakupy w sklepie Carrefour, RTV Euro AGD, Decathlon, Empik, Smyk, Douglas, Allegro czy na paliwo ze stacji paliw Circle K lub inną nagrodę dostępną w katalogu.

Szczegóły promocji z punktami powitalnymi znajdziecie tutaj.

Pozostałe promocje dotyczące punktów programu Bezcenne Chwile

Na koniec warto dodać, że nie tylko Bank BPS ma obecnie promocję punktową programu Bezcenne Chwile. Punkty za rejestrację karty w tym programie czy też za określone płatności otrzymamy również w takich bankach jak VeloBank, Bank Pekao, BNP Paribas, Alior Bank, Citibank, PKO BP czy Santander Bank Polska. Promocje związane z programem Bezcenne Chwile możecie znaleźć tutaj.

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl2 komentarzy dla wpisu: “8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł dla nowych jak i obecnych klientów Banku BPS

  • piotr pisze:

    Czy jeżeli miałem w tym roku kartę Mastercard z banku BPS, wykorzystałem punkty powitalne w promocji „Z naszym Bankiem stać Cię na więcej” i umowę o konto i kartę rozwiązałem, to czy mój udział w tej promocji jest wykluczony?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.