ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

900 zł bonusu za wyrobienie karty Citi Simplicity od Citibank + 100 zł w punktach Bezcenne Chwile + min. 400 zł premii w gotówce do konta

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Rewelacyjna promocja Citibanku z rekordową nagrodą wynoszącą aż 900 zł :D

W ofercie Citibanku pojawiła się kolejna promocja karty kredytowej Simplicity z nagrodą wynoszącą aż 900 zł! Zasady promocji są banalnie proste ponieważ wystarczy wyrobioną kartą płacić za zakupy na łączną sumę min. 300 zł miesięcznie. Dodatkowo istnieje możliwość połączenia tej promocji z promocją punktową programu Bezcenne Chwile, która dorzuci dodatkowe 100 zł bonusu. Czyli łącznie można zyskać nawet 1000 zł do tek karty. Oczywiście warto również zainteresować się promocją konta gdzie do wzięcia jest nawet 600 zł premii :)

Połącz kilka promocji Citibanku i zyskaj jeszcze więcej…

Kumulacja promocji to jest to co „tygryski” lubią najbardziej. A na dzień dzisiejszy w Citibanku jest dostępna niesamowita mega kumulacja jaką spotyka się dosłownie raz na kilka lat. Do tego należy wziąć pod uwagę, że promocja ta posiada bardzo krótki okres karencji dla byłych klientów – TYLKO KWARTAŁ! Ile zatem można zyskać obecnie w Citi? Policzmy:

 • 600 zł premii pieniężnej w niniejszej promocji,
 • 300 zł w bonach w postaci 24000 pkt programu Bezcenne Chwile w niniejszej promocji,
 • 100 zł w punktach programu Bezcenne Chwile w dodatkowej promocji (szczegóły promocji),
 • 400 zł w promocji darmowego konta osobistego (szczegóły promocji) + extra bonus w postaci 200 zł tzw. moneybacku za płatności kartą.
 • 0 zł za kartę przez pierwsze 12 miesięcy :)

Tak na szybko licząc wychodzi na to, że do zgarnięcia jest dużo nawet 1500 zł premii :)

Mega duża nagroda, proste warunki i nowy okres karencji dla byłych klientów!

W ramach promocji „Zyskaj z Kartą Kredytową Citibank” możemy zgarnąć aż 600 zł premii pieniężnej oraz 24000 pkt programu Bezcenne Chwile o równowartości 300 zł (obierane w bonach do Allegro, CircleK, Empik, Smyk, Decathlon lub innych sklepów). Dodatkowo otrzymujemy zupełnie darmową kartę przez okres 12 miesięcy o ile spełnimy warunki promocji opisane w dalszej części.

Z godnie z regulaminem z promocji wykluczone są:

– osoby, które od 1 stycznia 2023 r. posiadały w Banku główną Kartę Kredytową, w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,

Jak widzicie okres karencji dla byłych klientów został w tej promocji ścięty do granic możliwości i większość z Was jest w stanie skorzystać z tak świetnej promocji :)

Warto również zainteresować się alternatywną promocją karty gdzie nagrodą jest aż 1200 zł premii. Pamiętajcie, że Citibank lubi jednocześnie oferować kilka promocji alternatywnych a ich aktualne porównanie zawsze znajdziecie tutaj. Promocje kart kredytowych oferują również inne banki co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych. Wybierzcie promocję najbardziej dopasowaną pod siebie.


UWAGA! Promocję karty kredytowej można łączyć z promocją darmowego konta osobistego CitiKonto, za które obecnie bank wynagradza premią w wysokości min. 400 zł. Warto zatem upolować dwie pieczenie na jednym ogniu ;)


Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz nawet 900 zł nagrody!

Minimalne i podstawowe wymagania banku w celu otrzymania karty kredytowej to:

 • wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
 • w przypadku działalności – min. wiek 18 lat, działalność gospodarcza prowadzona min. 2 lata a dochód netto – minimum 2500 zł.

Warto również wspomnieć, iż Citibank bardzo chętnie przyznaje karty kredytowe również emerytom i rencistom. Jeżeli sami nie mamy możliwości skorzystania z promocji bo już np. wzięliśmy nagrodę w innej promocji warto pokusić się o ten voucher na kogoś z rodziny :) To znana praktyka i nie jest niczym niespotykanym.

Jeżeli spełniamy wszystkie powyższe warunki promocji należy do 31 sierpnia 2023 roku (umowę można podpisać po tym terminie) wypełnić wniosek o kartę kredytową na stronie promocji podając w nim wymagane dane osobowe oraz deklarowane dochody. Należy również wyrazić zgody na:

 • przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach),
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Limit promocyjnych wniosków w tej promocji wynosi tylko 1000 sztuk zatem nie odkładajcie decyzji do ostatniej chwili ponieważ promocja na 100% zostanie zakończona przed czasem (tak jak jej poprzednia odsłona) co chyba nikogo nie zdziwi przy takim warunkach promocji i takiej nagrodzie ;)

Należy również pamiętać aby przekazać do banku czytelny i aktualny dokument dochodowy potwierdzający deklarowane na wniosku o produkt dochody w terminie 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku. Rodzaj dokumentu jaki należy przesłać zależy od źródła dochodu (lista dokumentów znajduje się w regulaminie promocji). Dokumenty najlepiej załączyć od razu we wniosku, alternatywnie można to zrobić później przy pomocy strony https://www.citibank.pl/przeslanie_dokumentow/.

Jak zdobyć 600 zł premii pieniężnej oraz 300 zł w bonach do sklepów?

Nagrodą w tej promocji jak już wyżej wspominaliśmy jest premia pieniężna w łącznej wysokości 600 zł oraz 24000 pkt programu Bezcenne Chwile, które można wymienić na bony o równowartości 300 zł. Aby ów nagrody zostały przyznane należy spełnić trzy bardzo łatwe warunki:

 • aktywować otrzymaną kartę kredytową w aplikacji Citi Mobile lub poprzez serwis bankowości internetowej Citibank Online,
 • zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile lub serwisu Citibank Online nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy,
 • zarejestrować wydaną kartę w programie Bezcenne Chwile nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy,
 • zrealizować płatności wydaną kartą kredytową na kwotę min. 300 zł łącznie (od razu napiszemy, że transakcje „szczególne” nie są brane pod uwagę czyli takie ułatwiające zrealizowanie wymaganego obrotu, pozostają nam zatem tradycyjne zakupy kartą) w każdym z pierwszych dziewięciu miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową (data zawarcia umowy o kartę będzie widoczna na przesłanej umowie).

Przykład: podpisując umowę w kwietniu 2023 roku mamy czas do końca maja 2023 roku na zalogowanie się do bankowości elektronicznej i zarejestrowanie się w Bezcenne Chwile a od maja 2023 do stycznia 2024 należy realizować wymagane płatności bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł wydaną w promocji kartą kredytową.

Pierwszą nagrodą jest 24000 pkt programu Bezcenne Chwile (o równowartości 300 zł), które zostaną przyznane za spełnienie powyższych warunków płatności kartą w pierwszym, drugim oraz trzecim miesiącu po miesiącu podpisania umowy o kartę. Punkty przekazane w ramach nagrody będą ważne przez okres dziewięciu miesięcy od daty ich przyznania i można wymienić je na różne nagrody z katalogu np. voucher o wartości 50 zł na zakupy w sklepie RTV Euro AGD, Empik. Decathlon, Allegro, Douglas, stacji paliw Circle K lub do innych sklepów został wyceniony na 4000 pkt.

Po spełnieniu warunków dla pierwszej nagrody będzie można uzyskać kolejną drugą nagrodę jaką jest 100 zł premii pieniężnej miesięcznie za spełnienie warunku płatności kartą w czwartym, piątym, szóstym, siódmym, ósmym oraz dziewiątym miesiącu po miesiącu podpisania umowy o kartę. Za każdy miesiąc spełnienia tego warunku przyznany zostanie jeden zwrot na kartę w wysokości 100 zł. Łącznie można uzyskać aż 600 zł premii pieniężnej w formie zasilenia rachunku karty.

O spełnieniu warunków promocji Citibank poinformuje poprzez wiadomość w serwisie bankowości elektronicznej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione promocji. Nagroda zostanie przekazana w formie wiadomości w Citibank Online w ciągu 30 dni od otrzymania powiadomienia o przyznaniu nagrody.

Na koniec ważna informacja dotycząca płatności kartą. Zgodnie z regulaminem kart kredytowych transakcje „szczególne” wykluczone z promocji to:

 • wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,
 • transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
 • transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz nawet 900 zł nagrody!

Dodatkowo 8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości aż 100 zł!

Promocja „Bezcenne lato z nagrodami” będzie dostępna do 31 lipca 2023 roku lub do wyczerpania puli nagród, która wynosi 7700 sztuk (każda po 4000 pkt) przy czym każdy klient może otrzymać maksymalnie dwie takie nagrody czyli łącznie 8000 pkt – zatem kto pierwszy ten lepszy ;) Informacja o wyczerpaniu puli nagród zostanie niezwłocznie podana na stronie internetowej programu a dodatkowo na 7 dni przed szacowanym terminem wyczerpania puli nagród pojawi się informacja o terminie trwania promocji.

Z promocji może skorzystać każdy klient Citibanku posiadający kartę debetową lub kredytową z logo Mastercard zarejestrowaną Programie Bezcenne Chwile. Jeżeli nie posiadasz jeszcze karty Citibanku możesz ją wyrobić np. w promocji konta z premią 600 zł w gotówce lub w jednej z promocji karty kredytowej, które ostatnio porównaliśmy w tym wpisie (np. z bonami 900 zł do Allegro).

Aby otrzymać 2x po 4000 pkt należy w okresie promocji dokonać zakupów zarejestrowaną w programie kartą na kwotę co najmniej 100 zł w jednym (by zgarnąć 4000 pkt) lub w dwóch różnych (by zgarnąć łącznie 8000 pkt) sklepach stacjonarnych lub internetowych z poniższej listy:

I to w zasadzie wszystko czego promocja wymaga. Nagroda (w postaci naliczenia 4000 lub 8000 punktów) zostanie przekazana w ciągu 31 dni po spełnieniu warunków promocji. Punkty będą ważne przez okres 3 miesięcy od dnia ich przyznania.

O szczegółach tej promocji poczytacie w tym wpisie: 8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł dla klientów Citibank (dla nowych jak i obecnych)

Od wniosku po umowę o kartę i jej opłaty – krok po kroku!

W tej promocji Citibank wymaga wnioskowania o kartę kredytową Citi Simplicity, która może być zupełnie darmowa i ma wiele zalet i dodatkowych usług zwolnionych z opłat. Niestety od maja 2020 roku zaszły pewne zmiany w cenniku opłat Citibanku – obecnie za posiadanie karty Simplicity trzeba ponieść opłatę 12 zł miesięcznie. Opłata ta zostanie jednak zwrócona jeżeli w danym okresie rozliczeniowym (który jest ustalany indywidualnie i nie musi trwać od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca) zrealizujemy płatności wydaną kartą na kwotę min. 1000 zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla kart Citibanku wynosi 24,87%. Nie należy jednak się tym przejmować w przypadku gdy karta będzie spłacana w okresie tzw. bezodsetkowym. Więcej szczegółów odnośnie opłat można znaleźć w TOiP.

UWAGA! Powyższe warunki to warunki standardowe. W ramach niniejszej promocji otrzymujemy dodatkowy bonus w postaci zwolnienia z opłaty za kartę przez okres pierwszych 12 miesięcy.

Umowa będzie do nas wysłana firmą kurierską po pozytywnej akceptacji wniosku przez analityka finansowego, który również potwierdzi limit karty jaki zostanie nam przyznany. Po podpisaniu umowy i dostarczeniu kurierowi wymaganych dokumentów przez bank kurier zabiera oba egzemplarze umowy (tak, oba zatem nie wystraszcie się, drugi egzemplarz bank przesyła listem po podpisaniu przez upoważnione osoby banku). Jeżeli macie możliwość sugerujemy zrobienie ksero umowy lub fotki zanim oddacie całość kurierowi – będziecie mogli wtedy na spokojnie ją sobie przeczytać w domu i mieć pewność, że to co wróci to to samo co podpisaliście.

Od końca roku 2016 umowę można również zawierać w formie elektronicznej na odległość. Ten sposób znacznie przyspiesza cały proces i z reguły zamyka się do 7 dni od pierwszego kontaktu z bankiem. Umowa wraz ze wszystkimi dokumentami przesyłana jest przez bank pocztą elektroniczną w formie zahasłowanego pdfa (hasło definiujemy podczas pierwszej rozmowy z bankiem). W takim przypadku następuje drugi kontakt ze strony banku w celu potwierdzenia poprawności danych w umowie oraz podpisania umowy przez telefon podając kod autoryzacyjny przekazany w dokumentach.

W roku 2019 wprowadzono możliwość weryfikacji wniosku zdalnie, na odległość przy pomocy tzw. biometrii czyli porównania zdjęcia twarzy ze zdjęciem znajdującym się w dowodzie osobistym, którego skan będzie trzeba przekazać w trakcie składania wniosku. W przypadku gdy nie mamy możliwości skorzystania z takiej weryfikacji przyspieszającej znacznie realizację wniosku i podpisania umowy lub nie wyrażamy zgodny na „weryfikowanie” naszej twarzy możemy przerwać proces i dokończyć go jedną z metod opisanych wyżej.

Natomiast karta będzie wysłana dopiero po tym jak podpisana umowa wróci do banku i ponownie ktoś ją zatwierdzi. O wysłaniu karty jesteśmy informowani SMSem (tak było w poprzednich edycjach tej promocji) i maksymalnie do 3 dni roboczych powinna być u nas (o ile nie nawali poczta).

Gdy już otrzymamy kartę musimy ją aktywować i nadać jej PIN. Można tego dokonać przez internet lub telefonicznie. Po aktywacji karty dokonujemy również rejestracji w serwisie transakcyjnym Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl przy pomocy numeru karty i nadanego PINu ustawiając swój login i hasło do bankowości internetowej.

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz nawet 900 zł nagrody!

Alternatywne równolegle prowadzone promocje Citibank – do wyboru do koloru!

Citibank w jednym czasie prowadzi kilka rożnych promocji kart kredytowych. Zanim zatem zdecydujecie się wypełnić wniosek o kartę zapoznajcie się ze wszystkimi dostępnymi promocjami tegoż banku. Na chwilę obecną alternatywnie dostępne są takie promocje jak poniżej:

1000 zł na zakupy w serwisie Allegro
900 zł na zakupy w serwisie Allegro!
Nawet 1200 zł łącznej nagrody w tym 900 zł premii pieniężnej!
Nawet 1200 zł łącznej nagrody w tym 900 zł premii pieniężnej!

Porównanie wszystkich promocji w formie tabelarycznej zamieściliśmy w dedykowanym wpisie, w którym zamieszczamy wszystkie oferty Citibanku. Zachęcamy do lektury pod adresem: [FAQ] Promocje Citibank – smartfony lub vouchery o wartości 300, 400, lub 500 zł. Porównanie ofert i odpowiedzi na najważniejsze pytania!

Poprzednie promocje Citibank z tabletami, rejestratorami, bonami i inne…

Warto zapoznać się z poprzednimi promocjami i np. z komentarzami pod poniższymi wpisami gdzie wiele osób podzieliło się wrażeniami z poprzednich edycji. Wszystkie promocje Citibanku znajdują się pod tym adresem: promocje Citibank.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 31 sierpnia 2023 (max. 1000 wniosków) wypełnij wniosek o kartę kredytową
po otrzymaniu karty aktywuj kartę w aplikacji Citi Mobile lub Citibank Online
do końca miesiąca po miesiącu podpisania umowy zaloguj się do aplikacji Citi Mobile lub serwisu Citibank Online oraz przystąp do programu Bezcenne Chwile
przez 9 kolejnych miesięcy po miesiącu podpisania umowy dokonuj transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie
do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków zostanie wysłane powiadomienie o przyznaniu nagrody
do 30 dni od otrzymania informacji o przyznaniu nagrody zostaną przekazane poszczególne nagrody

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz nawet 900 zł nagrody!, , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl7 komentarzy dla wpisu: “900 zł bonusu za wyrobienie karty Citi Simplicity od Citibank + 100 zł w punktach Bezcenne Chwile + min. 400 zł premii w gotówce do konta

 • Paweł pisze:

  Co z tego, że na karte jest kwartał karencji, jak karencja konta ROR wymagane do karty jest liczona od 31.12.2020. Grube nici tylko wychodzą…

  • ZnB pisze:

   To są dwa niezależne od siebie produkty (karta kredytowa oraz konto osobiste) i jedno drugiego nie wymaga. Prosimy nie wprowadzaj czytelników w błąd.

 • Andrzej pisze:

  Ktoś z was miał problem dodania tej karty do Programu Mastercard Bezcenne Chwile? Ja jej nie mogę dodać. Prawdopodobnie jest błąd w systemie w Citi Handlowy.

 • Fame pisze:

  Uwaga na doładowanie tą kartą kredytową revoluta- pobierają prowizje bodajże 10% od wartości transakcji 😐

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.