ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

KOLEJNY REKORD! Aż 650 zł łącznej nagrody za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank (VIII edycja) + 20 zł zwrotu co miesiąc za płatności telefonem

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Najwyższa jak dotąd premia do konta osobistego Alior Banku + moneyback co miesiąc!

Ruszyła kolejna już VIII edycja promocja konta osobistego oferowanego przez Alior Bank z niesamowicie wysoką nagrodą – rekordową jak dotąd w tym banku! Dzięki niniejszej promocji zyskamy aż 450 zł w gotówce za założenie Konta Jakże Osobistego oraz kolejne 200 zł w różnych bonach z programu Bezcenne Chwile. Dodatkowo za płatności mobilne telefonem bank oferuje do 20 zł zwrotu co miesiąc w ramach tzw. moneybacku. Dla oszczędzających czeka dodatkowo konto oszczędnościowe na 7,5% a dla prowadzących działalność nawet 3300 zł premii do konta firmowego.

Połącz kilka promocji za jednym razem i zyskaj więcej z Kontem Jakże Osobistym!

Wydawało się, że ostatnia promocja i kumulacja to już jest szczyt możliwości Alior Banku na ten rok. Jakże nic bardziej mylnego bo od dziś dostępna jest kolejna edycja promocji Konta Jakże Osobistego z wyższą premią o 50 zł aniżeli poprzednio. Obecnie można połączyć ze sobą kilka promocji i tym samym zyskać pokaźną premię min. 650 zł:

 • 450 zł w gotówce za założenie konta w ramach promocji „Bankuj mobilnie – edycja VIII”,
 • 16000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 200 zł za rejestrację karty w programie i płatności (szczegóły promocji) – aktualizacja: z dniem 13 kwietnia 2023 pula nagród została wyczerpana a promocja zakończona,
 • 100 zł premii za konto dla dziecka (szczegóły promocji)
 • do 20 zł zwrotu miesięcznie za płatności mobilne telefonem (1% moneyback),
 • 7,5% na Koncie Mega Oszczędnościowym (szczegóły promocji),
 • 7% na lokacie na nowe środki (szczegóły promocji),
 • oraz opcjonalnie promocja dla firm do 3300 zł premii!

By skorzystać ze wszystkich promocji Konta Jakie Chcę wystarczy TYLKO RAZ wypełnić wniosek o konto – nie ma potrzeby składania wniosku wiele razy na potrzeby każdej z opisywanej promocji. Aha… i jeszcze jedno! Od teraz konto można założyć metodą na selfie, szybko i wygodnie zyskując przy tym extra 50 zł premii! :)

Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Bank i odbierz aż 650 zł nagrody

Warunki udziału w promocji i złożenie wniosku o Konto Jakże Osobiste

Zgodnie z regulaminem promocji „Bankuj mobilnie – edycja VIII” organizowanej bezpośrednio przez Alior Bank nagrodą jest premia pieniężna w łącznej wysokości do 450 zł w zamian za założenie konta i spełnienie prostych warunków promocji. I to banalnie prostych ponieważ wystarczy wykonać jedną płatność kartą miesięcznie oraz raz zalogować się do aplikacji mobilnej a jak zapewne dobrze się orientujecie do tej pory promocje Aliora miały raczej uciążliwe warunki zdobycia premii i znacznie niższe premie.

Z omawianej promocji może skorzystać każda osoba, która:

(…) w okresie ostatnich dwóch lat przed dniem złożenia wniosku nie posiadały Rachunku oszczędnościowo- rozliczeniowego w Banku, w tym konta w Alior Bank S.A. Oddział T-Mobile Usługi Bankowe, rachunku walutowego, Karty Kibica Banku. Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Banku nie wyklucza Uczestnika ze Sprzedaży premiowej.

Wykluczenia są na tyle czytelne, że nie wymagają żadnych wyjaśnień czy też dodatkowego komentarza. Prosto i czytelnie – tak powinno być zawsze :)

W celu skorzystania z promocji należy złożyć wniosek o Konto Jakże Osobiste z kartą na stronie promocji nie później jak do 31 maja 2023 roku. Podczas składania wniosku należy wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingu bezpośredniego oraz zgody na otrzymywanie od Alior Banku informacji marketingowych z użyciem:

 • wiadomości elektronicznych (e-mail, SMS/MMS, bankowość elektroniczną, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe),
 • połączeń głosowych (rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe IVR).

Następnie należy zawrzeć umowę o konto i kartę np. poprzez kuriera, poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku (to najwygodniejsza forma jednak uważajcie na pewne ograniczenia) lub przez videoselfie (przy tej metodzie przysługuje dodatkowe 50 zł premii!). Umowę należy podpisać najpóźniej w terminie do 30 dni od złożenia wniosku o konto.


UWAGA! W przypadku osób, które kiedyś posiadały jakiś produkt w Alior Banku może się tak zdarzyć, że wniosek nie będzie mógł być dokończony online. W takim przypadku pojawi się informacja, iż należy wniosek o konto dokończyć poprzez konsultanta banku. Na ekranie powinien być dostępny przycisk „Zamów kontakt”, który należy kliknąć i poczekać na kontakt pracownika banku.


Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Bank i odbierz aż 650 zł nagrody

✅ 450 zł w gotówce na start za Konto Jakże Osobiste

Premia w tej promocji jest podzielona na osiem transz (miesięcy) po 50 zł za każdy miesiąc oraz na premię dodatkową 50 zł za założenie konta za pomocą selfie.

W przypadku gdy po wypełnieniu wniosku o Konto Jakże Osobiste na stronie promocji dojdzie do zawarcia umowy poprzez selfie czyli poprzez proces potwierdzania tożsamości oparty o sztuczną inteligencję (videoselfie), która sprawdza autentyczność dokumentu i porównuje zdjęcie twarzy użytkownika ze zdjęciem z dowodu osobistego, bank wypłaci dodatkowe 50 zł premii. W przypadku zawarcia umowy poprzez kuriera czy też poprzez przelew premia ta nie przysługuje.

Natomiast za każdy miesiąc, w którym spełnione zostaną niżej opisane warunki bank przyzna nagrodę w wysokości 50 zł przy czym łącznie nie więcej jak 400 zł w całej promocji. Aby otrzymać wypłatę premii na konto należy aktywować przynajmniej 2 Korzyści w Koncie Jakże Osobistym w ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy (i ich nie odwoływać) a następnie przez okres 8 kolejnych miesięcy po miesiącu zawarcia umowy o konto spełniać poniższe warunki:

 • zalogować się do aplikacji mobilnej Alior Banku,
 • wykonać co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą wydaną do konta na dowolną kwotę (w sklepach stacjonarnych lub przez internet) z wykluczeniem transakcji, o których piszemy w dalszej części.

Przykład: jeżeli otworzycie konto w marcu roku to powyższe warunki promocji należy spełniać od kwietnia do listopada 2023 roku.

Pamiętajcie jednak, że do zwolnienia z opłaty za konto i za kartę wymagany jest co miesiąc jednorazowy wpływ na kwotę min. 1500 zł oraz wykonanie płatności bezgotówkowych kartą na kwotę łączną min. 300 zł. Warto zatem od razu zlecić jeden przelew na min. 1500 zł a w ramach płatności kartą zrealizować transakcje na łączną kwotę min. 300 zł by uniknąć tychże opłat. 

Do płatności promocyjnych nie są zaliczanie płatności w punktach posiadających MCC:

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111 – określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012 – określający instytucje finansowe;
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Nagrody będą wypłacane na założone w promocji konto bankowe do końca miesiąca po miesiącu spełniania warunków.

✅ 1% moneyback za płatności telefonem – do 20 zł zwrotu miesięcznie!

Kolejny bonus przygotowany przez Alior Bank polega naliczaniu zwrotu za zbliżeniowe płatności mobilne w ramach Korzyści „Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne”. Zwrot ten wynosi 1% wartości wykonanych płatności mobilnych jednak nie więcej niż 20 zł w danym miesiącu kalendarzowym. Więcej o standardowych zasadach moneyback opisujemy w dalszej części w sekcji opłat za konto.

Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Bank i odbierz aż 650 zł nagrody

✅ Pierwsze 8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł (do 18 kwietnia 2023)

Promocja „Punkty na start” będzie dostępna do wyczerpania puli nagród, która wynosi 78333 sztuk (każda jedna nagroda to 8000 pkt) jednak nie dłużej jak do 17 maja 2023 roku. Oferta punktów powitalnych przeznaczona jest w tym przypadku dla wszystkich klientów banków biorących udział w tym programie, którzy w czasie trwania promocji będą posiadać aktywną umowę o kartę z logo Mastercard oraz dokonają rejestracji nowej karty w Programie Bezcenne Chwile, przy czym należy dodać, że w promocji biorą udział karty wydane przez inny bank aniżeli wszystkie dotychczas zarejestrowane karty w programie. Jeżeli np. posiadasz już zarejestrowaną w programie kartę banku A to aby otrzymać punkty za rejestracje kolejnej karty musisz zarejestrować kartę banku B. Teoretycznie rejestracja kolejnej karty A nie przejdzie (ale tylko teoretycznie):

(…) w Czasie trwania Oferty Specjalnej
(i) dokonali Przystąpienia do Programu zgodnie z regulaminem Programu i zarejestrowali w Programie Kartę Mastercard®,o której mowa w § 3 ust. 2 lit. a) Warunków, a
(ii) jeżeli są Uczestnikami Programu i przed 15.02.2023 r. dokonali już przystąpienia do Programu to – w terminie od 15.02.2023 r. do 17.05.2023 r. zarejestrowali Kartę wydaną przez inną Instytucję Finansową aniżeli wszystkie dotychczas Karty zarejestrowane w Programie;

Aby otrzymać 8000 punktów należy spełnić łącznie poniższe warunki:

 • przystąpić do Programu Bezcenne Chwile rejestrując w nim kartę z logo Mastercard wydaną przez bank uczestniczący w tym programie (lista banków jest wymieniona tutaj) – rejestracji dokonujemy na stronie programu Bezcenne Chwile lub jak to jest w niektórych bankach (Citibank czy Alior Bank) za pomocą bankowości internetowej. W promocji biorą udział karty banku, którego inna karta nie jest jeszcze zarejestrowana w programie,
 • dokonać płatności bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł w sklepach stacjonarnych lub internetowych przy użyciu zarejestrowanej karty w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu zarejestrowania karty w programie Bezcenne Chwile (z doświadczenia podpowiadamy, że lepiej to zrobić jedną transakcją na min. 100 zł aniżeli kilkoma na łączną kwotę min. 100 zł aby później unikać straty czasu na pisanie reklamacji – niestety w ostatniej tego typu promocji tak właśnie było, że punkty naliczały się tylko w przypadku gdy transakcja wynosiła min. 100 zł).

Wykluczone są jednak zakupy z określonymi w regulaminie kodami MCC – dotyczy to głównie różnego rodzaju przekazów pieniężnych ale i zakupów w aptekach czy hurtowaniach alkoholi. Wykluczone są również zakupy różnego rodzaju kart podarunkowych o czym mowa jest w regulaminie promocji.

Nagroda zostanie przyznana w ciągu 30 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków oferty. Punkty będą ważne przez okres 3 miesięcy od dnia ich przyznania. Można je wymienić np. na voucher o wartości 100 zł (lub dwa vouchery po 50 zł) na zakupy w wybranych sklepach (Circle K, RTV Euro AGD, Empik, Carrefour, W. Kruk, Time Trend, Smyk itp.) lub na inną nagrodę rzeczową dostępną w katalogu. Od jakiegoś czasu w ofercie nagród znajdują się również monety Allegro czyli defacto bony do Allegro.

O szczegółach tej promocji piszemy tutaj: 8000 pkt w promocji „Punkty na start” programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł za rejestrację karty Mastercard (promocja ogólnodostępna dla klientów różnych banków!)

Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Bank i odbierz aż 650 zł nagrody

✅ Drugie 8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł (do 13 kwietnia 2023)

Promocja „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 2 edycja” będzie dostępna w terminie od 15 lutego 2023 roku do 30 czerwca 2023 roku jednak nie dłużej jak do wyczerpania się puli nagród, która wynosi:

 • 11550 sztuk (każda po 8000 pkt) o równowartości 100 zł (w bonach do różnych sklepów) przeznaczone dla kart debetowych wydanych do konta,
 • 3850 sztuk (każda po 12000 pkt) o równowartości 150 zł (w bonach do różnych sklepów) przeznaczone dla kart kredytowych.

Informacja o szacowanej dacie zakończenia promocji zostanie opublikowana z co najmniej 7 dniowym wyprzedzeniem na stronie Alior Banku.

Z promocji może skorzystać każdy klient Alior Banku, który w okresie promocji dokona po raz pierwszy rejestracji w Programie Bezcenne Chwile karty debetowej lub kredytowej z logo Mastercard wydanej przez Alior Bank. Wykluczone są osoby, które przed dniem 15 lutego 2023 roku posiadały już zarejestrowaną w tymże programie jakąkolwiek kartę Aliora (karty z innych banków nie mają tutaj znaczenia).

Jeżeli nie posiadacie jeszcze konta oraz karty w Alior Bank warto założyć sobie Konto Jakże Osobiste i skorzystać z opisywanej tutaj promocji punktowej – jakby nie patrzeć kolejne 200 zł w bonach piechotą nie chodzi ;) A przecież obecnie trwa równie świetna promocja dla nowych klientów z premią 400 zł w gotówce za założenie owego konta. Tym samym nowi klienci mogą zatem zyskać łącznie rekordowe aż 600 zł premii a obecni rejestrując swoją kartę Mastercarda (posiadaną ale nie dodaną jeszcze do programu) zyskają od 200 zł do 150 zł.

Aby otrzymać 8000 lub 12000 punktów należy spełnić łącznie poniższe warunki:

 • przystąpić do Programu Bezcenne Chwile (Priceless Specials) rejestrując w nim wskazaną wyżej kartę Mastercard Alior Banku (kartę rejestrujemy w bankowości internetowej klikając w szczegóły swojego konta osobistego, następnie wchodzimy w menu „Karty” i w części „Informacje o karcie” odnajdujemy program Bezcenne Chwile – tam też należy szukać opcji włączenia karty do programu),
 • dokonać zakupu premiowanego kartą na kwotę nie mniejszą niż 100 zł  w sklepach stacjonarnych lub internetowych przy użyciu zarejestrowanej karty w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu zarejestrowania w programie (z doświadczenia podpowiadamy, że lepiej to zrobić jedną transakcją na min. 100 zł aniżeli kilkoma na łączną kwotę min. 100 zł aby później unikać straty czasu na pisanie reklamacji – niestety w ostatniej tego typu promocji tak właśnie było, że punkty naliczały się tylko w przypadku gdy transakcja wynosiła min. 100 zł).

Wykluczone są standardowo transakcje wynikające wprost z zasad przyznawania punktów w programie, o których szeroko pisaliśmy tutaj w sekcji „Zasady naliczania punktów MasterCard Bezcenne Chwile”. Są to między innymi transakcje dokonane w punktach realizujących przekazy pieniężne, aptekach, drogeriach, pubach, klubach nocnych, dyskotekach czy sklepach alkoholowych. Warto zapoznać się z tymi zasadami oraz z regulaminem promocji punktów powitalnych, który znajdziecie tutaj.

O szczegółach tej promocji piszemy tutaj: 200 zł lub nawet 250 zł nagrody w ramach programu Bezcenne Chwile (16000 pkt lub 20000 pkt) dla nowych jak i obecnych klientów Alior Bank + 400 zł w gotówce na start za założenie konta!

Konto Jakże Osobiste w Alior Bank – opłaty i korzyści…

Konto prowadzone jest za 0 zł pod warunkiem uzyskiwania wpływu z innego banku w kwocie nie niższej jak 1500 zł z rachunku prowadzonego w innym banku lub z rachunku dla Klientów Biznesowych prowadzonego w Alior Banku (jako wpływy na rachunek nie są traktowane polecenia przelewu otrzymane z rachunków dla Klientów Indywidualnych i Klientów Biznesowych prowadzonych w Kantorze Walutowym Alior Banku) lub gdy nie ukończyliśmy 26. roku życia – w przeciwnym razie za konto zapłacimy aż 10 zł! Podobnie ma się sprawa z kartą, która będzie darmowa jeżeli w okresie od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca zostaną dokonane kartą transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł – w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł. Wypłaty z bankomatów są darmowe ale tylko w bankomatach własnych Aliora.

Na pierwszy rzut oka konto to wydaje się być bardziej elastyczne i daje większe możliwości dopasowania go do indywidualnych preferencji klienta aniżeli Konto Internetowe, które było dostępne poprzednio. Bank daje możliwość korzystania z dwóch wybranych korzyści za darmo – każdą kolejną oferuje za 3,50 zł miesięcznie. Korzyści z jakich możemy wybierać to:

 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą – bez dodatkowych opłat pobieranych przez Alior Bank,
 • wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym,
 • limit na koncie bez odsetek przez 10 dni w miesiącu od zadłużenia do 1000 zł,
 • zwrot 1% za płatności telefonem (BLIK, HCE, Google Pay i Apple Pay) w stacjonarnych sklepach – do 20 zł miesięcznie,
 • ubezpieczenie w podróży za granicą – ubezpieczenie pokryje m.in. koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, zagubienie bagażu czy pomoc prawną,
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance – obejmuje ubezpieczenie: samochodowe, domowe oraz medyczne.
 • pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych przez bankowość internetową i mobilną,
 • pakiet bezpłatnych powiadomień – korzyść polega na niepobieraniu opłat za powiadamianie SMS (do 30 komunikatów) w danym miesiącu kalendarzowym, będących potwierdzeniem wybranych zdarzeń na rachunkach,
 • płatności kartą bez kosztów przewalutowania.

Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Bank i odbierz aż 650 zł nagrody

Z informacji jakie można uzyskać na stronach banku wynika, że korzyściami można manipulować w dowolny możliwy sposób przy czym aktywacja korzyści następuje kolejnego dnia, natomiast dezaktywacja następuje od pierwszego dnia kolejnego miesiąca. To może oznaczać, że manipulowanie korzyściami nie jest w cale takie dowolne i elastyczne ponieważ mając już aktywne dwie korzyści nie zamienimy jednej z nich na inną – może to dopiero nastąpić z początkiem kolejnego miesiąca. W przeciwnym wypadku zostaniemy skasowani za kolejną korzyść i to nie do końca nam się podoba.

Przykład: Posiadasz 2 aktywne korzyści. W 10 dniu miesiąca rezygnujesz z jednej z Korzyści i wybierasz nową, która aktywuje się 11 dnia miesiąca. W tym przypadku na ostatni dzień miesiąca będzie miał aktywne 3 korzyści i poniesiesz prowizję w wysokości 3,50 zł. Od 1 dnia kolejnego miesiąc aktywne już będą tylko 2 korzyści.

Obstawiamy, że najczęściej wybieraną korzyścią będzie ta dająca moneyback 1% za płatności telefonem ponieważ daje ona wymierne korzyści w postaci do 20 zł zwrotu co miesiąc. Warto jednak podkreślić, że do płatności zbliżeniowych nie są zaliczanie płatności w punktach posiadających MCC:

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111 – określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012 – określający instytucje finansowe;
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Druga w kolejności jako najczęściej wybierana nasuwa się nam ta dająca 5 przelewów natychmiastowych za free albo ta znosząca opłaty za bankomaty czy też podwyższająca oprocentowanie konta oszczędnościowego. Oczywiście każdy może mieć swoje typy. Opis każdej z korzyści można znaleźć w regulaminie a instrukcję ich aktywacji/dezaktywacji tutaj.

Szczegóły dotyczące pozostałych opłaty za konto/kartę znajdziecie w TOiP.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 31 maja 2023 wypełnij wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą płatniczą
w ciągu 30 dni od złożenia wniosku podpisz umowę o konto i kartę
w ciągu 30 dni od podpisania umowy aktywuj przynajmniej dwie korzyści na koncie i ich nie odwołuj
przez 8 kolejnych miesięcy po otworzeniu konta dokonuj min. 1 płatności bezgotówkowej kartą na dowolną kwotę oraz loguj się co najmniej raz do aplikacji mobilnej banku
do końca miesiąca po spełnieniu warunków zostanie wypłacona nagroda za każdy miesiąc aktywności

Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Bank i odbierz aż 650 zł nagrody

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl21 komentarzy dla wpisu: “KOLEJNY REKORD! Aż 650 zł łącznej nagrody za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank (VIII edycja) + 20 zł zwrotu co miesiąc za płatności telefonem

 • D. pisze:

  Jeśli ja mam już vkonto w Alior a żona założy konto w tej promocji i w czasie jej trwania (8 miesięcy) dida mnie jako współwłaściciela konta to otrzyma nagrody czy nie?

  • ZnB pisze:

   Regulamin nie porusza tej kwestii zatem należałoby domniemywać, że nie wpływa to na prawa nabyte. Sugerujemy jednak o potwierdzenie tego w banku.

 • agata pisze:

  czy jezeli poprzednie konto zamykalam w pazdzierniku 2020 to sie wtedy na te promocje juz nie łapię?

  • ZnB pisze:

   Dlaczego? Karencja dla promocji głównej z premią 400 zł wynosi 2 lata a u Ciebie jest już więcej ;)

 • Robert pisze:

  Wypelniam wniosek w aplikacji, na koniec nie ma mozliwosci otwarcia konta za pomoca selfie. Tylko przelew plus kurier. Czy tylko ja tak mam?

  • ZnB pisze:

   Wybór podejmujesz na drugim kroku wniosku, po wpisaniu podstawowych danych. Po lewej masz opcję wniosku internetowego a po prawej wniosku przez aplikację mobilną.

  • Agnieszka pisze:

   Ja też nie mam mozliwości otwarcia konta na selfie. Na stronie wyrałam otwarcie przez aplikacje a w apce po wypełnieniu danych jest tylko przelew lub kurier

  • ZnB pisze:

   Zatem coś Alior zmienił albo ma chwilowy błąd. Pozostaje wybrać metodę, która jest dostępna albo poczekać kilka dni.

 • marcin pisze:

  CZy jest jakaś możliwość sprawdzenia kiedy założyliśmy i zamknęliśmy konto w danym banku? Chciałem z promocji skorzystać ale nie pamiętam daty zamknięcia konta.

 • Agnieszka pisze:

  Jaką kartę wybrać do konta? Podstawia się karta dla graczy

 • york671 pisze:

  ja mam pytanie o Mastercard Bezcenne Chwile mi połączyło kartę Aliora z wcześniejszym kontem gdzie jest karta Citi Banku pod jednym e-mailem czy nie będzie problemu z dostaniem tych punktów promocyjnych? Ile czeka się od momentu spełnienia warunków na przyznanie nagród?

  • ZnB pisze:

   Nie powinno mieć to znaczenia. Punkty wchodzą po kilku dniach od wykonania transakcji.

 • Wagu pisze:

  W tekście jest informacja, że wniosek należy złożyć do końca kwietnia. Powinno być chyba, że do końca maja.

 • Kinga pisze:

  założyłam konto w marcu, kiedy dostanę premię 50 zł w ramach nagrody w wysokości 50 zł podzielonej na osiem transz (miesięcy) po 50 zł ?

  • ZnB pisze:

   Jeżeli konto założyłaś w marcu to pierwszym miesiącem spełniania warunków promocji u Ciebie jest kwiecień. Nagrodę za warunki spełnione w kwietniu otrzymasz do końca maja.

 • Sunshineday pisze:

  Nigdy xz:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.