ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Aż 580 zł nagrody za założenie Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska + do 400 zł co miesiąc za polecenia + do 300 zł za opłacanie rachunków + lokata na 6,25%

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Nagroda o łącznej wartości 580 zł w zamian za założenie konta osobistego ;)

Marcowa promocja konta od Santander Bank Polska jest już aktywna. Tak jak w poprzednim miesiącu do zgarnięcia jest aż 580 zł bonusu w zamian za założenie Konta Jakie Chcę. Na nagrodę składa się 300 zł premii pieniężnej wypłacanej na konto oraz 280 zł w formie bonów do zrealizowania w wybranych przez siebie sklepach. Dodatkowo bank oferuje do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych oraz możliwość ulokowania oszczędności na lokacie 6,25%.

Połącz kilka promocji za jednym razem i zyskaj więcej z Kontem Jakie Chcę!

W ramach kolejnej kumulacji promocji konta osobistego w Santander Bank Polska (tym razem na miesiąc marzec 2023) do zgarnięcia jest łącznie 580 zł premii za otworzenie Konta Jakie Chcę, do 400 zł co miesiąc za polecanie tego konta innym osobom i do 300 zł rocznie za opłacanie rachunków. Do tego można jeszcze skorzystać z promocji lokaty na 6,25% oraz opcjonalnie (w przypadku prowadzenia działalności) z bardzo dobrej promocji konta firmowego z premią pieniężną w wysokości 1950 zł.

Na premię tą składa się kilka promocji, które można połączyć i skorzystać z nich jednocześnie maksymalizując swoje zyski:

 • 300 zł w gotówce za założenie konta w ramach promocji „Moc nagród z nowym kontem”,
 • 100 zł w bonie Open eVoucher Sodexo w ramach promocji „Jeszcze więcej z kontem”
 • 80 zł w bonie do Biedronka, Zalando, Decathlon lub RTV Euro AGD za skorzystanie z kodu polecenia 7R2V3H w ramach programu poleceń (szczegóły promocji),
 • 100 zł w punktach programu Bezcenne Chwile (szczegóły promocji),
 • do 400 zł co miesiąc za polecanie konta innym osobom,
 • do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków za media domowe (1% wartości fakturowej),
 • 6,25% na lokacie mobilnej,
 • oraz opcjonalnie dla firm do 1950 zł premii w gotówce!

By skorzystać ze wszystkich promocji Konta Jakie Chcę wystarczy TYLKO RAZ wypełnić wniosek o konto – nie ma potrzeby składania wniosku wiele razy na potrzeby każdej z opisywanej promocji.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj do 580 zł premii

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj do 580 zł premii

✅ 400 zł bonusu za konto z promocji „Moc nagród z nowym kontem” – TYLKO ROK KARENCJI

Dla kogo ta promocja?
Jest to promocja organizowana bezpośrednio przez Santander Bank Polska w ramach nowej kampanii konta pod hasłem „Moc nagród z nowym kontem”. Dzięki tej promocji zyskamy łatwe 300 zł w gotówce oraz 100 zł w bonie Open eVoucher Sodexo w zamian za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska przez osobę pełnoletnią.

Zgodnie z regulaminem promocja będzie dostępna do 31 marca 2023 roku. Standardowo dużym atutem promocji Santander Banku Polskiego jest bardzo KRÓTKI OKRES KARENCJI dla byłych klientów banku – TYLKO ROK. W promocji może wziąć udział bowiem każda osoba, która nie posiadała konta osobistego Santander Bank Polska od dnia 1 marca 2022 roku!

Nie możesz wziąć udziału w promocji, jeśli:
a. masz u nas konto w PLN (osobiste albo wspólne), otwarte od 1 marca 2022 r. do 28 lutego 2023 r.,

Niestety w tej promocji nadal pozostaje w mocy wykluczenie dla części osób, które w przeszłości korzystały z jakiejkolwiek promocji Santander Bank Polska. Z promocji nie możesz zatem skorzystać jeżeli:

b. którekolwiek z Twoich poprzednich kont osobistych było otwarte u nas od 1 kwietnia 2019 r. w promocji, której byliśmy organizatorem lub współorganizatorem/partnerem

przy czym chodzi tu o konta: Konto Jakie Chcę, Konto Jakie Chcę dla Młodych albo Konto Select prowadzone przez Santander Bank Polska. 

Jak skorzystać z promocji?
Aby wziąć w udział w promocji i zgarnąć 400 zł łącznej nagrody od Santander Bank Polska należy złożyć wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich pełnoletnich osób) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą debetową i usługami Santander Online. W przypadku tej promocji karta do konta jest wymagana.

Pamiętacie jednak, że wykluczone są wnioski składane bezpośrednio w bankowości elektronicznej Santander Online o ile taki dostęp do bankowości bez konta posiadamy jak i zarówno wnioski składane w placówce banku czy też u tzw. doradcy mobilnego. W grę wchodzi zatem tylko złożenie wniosku przez internet w sposób opisywany przez nas (ewentualnie telefonicznie na infolinii co raczej może zająć dużo czas :)

Warto również dodać, że w składanym przez internet wniosku o konto należy wyrazić zgodę na:

 • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • kontakt drogą elektroniczną oraz poprzez telefon w celach marketingowych,
 • elektroniczny kanał kontaktu tj. porozumienie EKK.

Jeżeli chodzi o możliwości zawarcia umowy to istnieją obecnie dwie metody:

 • kurier – tradycyjna i znana wszystkim metoda gdzie umowa papierowa podpisywana jest w obecności kuriera a konto aktywowane po powrocie dokumentów do banku (karta przychodzi pocztą). W niektórych miejscowościach wymienionych tutaj dostępna jest usługa eKurier – w tym przypadku przyjeżdża kurier z tabletem, na nim podpisywana jest umowa w formie elektronicznej i automatycznie wysyłana do banku a wszelkie dokumenty dostarczane na e-maila,
 • na selfie – podpisanie umowy następuje online po zeskanowaniu dowodu osobistego, wykonaniu zdjęcia swojej twarzy oraz wykonaniu określonego gestu jaki zostanie wskazany przez bank (proces można przejść zarówno na komputerze z kamerką jak i w smartfonie).

Umowę o konto wraz z kartą i usługami Santander Online należy zawrzeć najpóźniej do 10 kwietnia 2023 roku.

Jak otrzymać nagrodę?
Pierwsze 100 zł nagrody w formie przelewu na konto otrzymamy za spełnienie poniższych warunków promocji, czyli formalności związanych z podpisaniem umowy gdzie należy:

 • złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą i usługami Santander online,
 • podpisać umowę do 10 kwietnia 2023 roku za pośrednictwem kuriera lub zdjęcia (na selfie),
 • wyrazić zgody, o których pisaliśmy już wyżej

a następnie w kwietniu 2023 roku spełnić poniższe warunki:

 • dokonać min. 3 płatności kartą debetową w sklepie lub w internecie (nie liczą się płatności z użyciem BLIK),
 • zalogować się min. 3 razy do aplikacji Santander mobile zainstalowanej na urządzeniu mobilnym.

Nagroda w wysokości 100 zł w gotówce za spełnienie powyższych warunków zostanie wypłacona do 31 maja 2023 roku na otworzone w ramach niniejszej promocji konto osobiste.

W celu otrzymania drugiej nagrody w wysokości 200 zł w gotówce wypłacanej przelewem na konto, oprócz spełnienia wyżej wymienionych warunków należy dodatkowo w każdym z trzech kolejnych miesięcy czyli w maju, czerwcu oraz w lipcu 2023 roku:

 • zapewnić wpływy (przelewy) na konto na łączną kwotę minimum 1000 zł miesięcznie,
 • dokonać min. 3 płatności kartą debetową w sklepie lub w internecie (nie liczą się płatności z użyciem BLIK),
 • zalogować się min. 3 razy do aplikacji Santander mobile zainstalowanej na urządzeniu mobilnym.

Nagroda ta zostanie wypłacona najpóźniej do 31 sierpnia 2023 roku na otworzone w ramach niniejszej promocji konto osobiste.

W celu otrzymania ostatniej, trzeciej nagrody w postaci vouchera o wartości 100 zł na zakupy w wybranych sklepach oprócz spełnienia powyższych warunków promocji (dla pierwszej i drugiej nagrody) należy w każdym z dwóch wskazanych miesięcy, tj. w sierpniu oraz we wrześniu 2023 roku:

 • dokonać min. 3 płatności kartą debetową w sklepie lub w internecie (nie liczą się płatności z użyciem BLIK),
 • wykonać min. 3 przelewy w aplikacji Santander mobile z poniższej listy:
  – przelew w złotych na rachunek obcy (np. opłaty za media),
  – przelew na telefon BLIK,
  – przelew do ZUS, do Urzędów Skarbowych lub innych organów podatkowych.

Voucher zostanie przekazany w poczcie w bankowości internetowej Santander online / mobile (lub poprzez wiadomość SMS) najpóźniej do 31 października 2023 roku o ile wszystkie warunki promocji zostaną spełnione. Open eVoucher Sodexo o wartości 100 zł będzie można wykorzystać na platformie openevoucher.sodexo.pl.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj do 580 zł premii

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj do 580 zł premii

✅ 80 zł w bonie za założenie konta z kodem polecenia + 400 zł co miesiąc za polecenia

Dla kogo ta promocja?
To II edycja programu poleceń banku Santander Bank Polska – „Polecam mój Bank”, który tym razem będzie dostępny do 31 marca 2023 roku. Momentem przystąpienia do promocji jest data podpisania umowy o dany produkt oraz użycie kodu polecenia zatem nie należy zwlekać ze złożeniem wniosku do ostatniego dnia trwania programu.

Nagrodą w niniejszej edycji programu poleceń jest do wyboru elektroniczna karta podarunkowa lub bilety do kina:

 • Biedronka – 80 zł
 • Decathlon – 80 zł
 • RTV Euro AGD – 80 zł
 • Zalando – 80 zł
 • Helios – 4 bilety do kina
 • Cinema City – 4 bilety do kina

Według regulaminu programu poleceń bonus o wartości 80 zł za założenie konta może zyskać każda polecona osoba nie posiadająca konta w Santander Bank Polska (dawne BZ WBK) w ciągu ostatnich 12 miesięcy:

Możesz skorzystać z naszego programu jako nasz nowy klient („osoba zaproszona”), jeśli łącznie spełnisz warunki:
– nie masz lub nie miałeś u nas innego konta osobistego w złotówkach (jako posiadacz lub współposiadacz) przynajmniej 12 miesięcy do daty, kiedy otworzysz u nas nowe konto

Jak skorzystać z promocji?
Aby wziąć udział w promocji należy w terminie do 31 marca 2023 roku za pośrednictwem wniosku internetowego dostępnego na stronie banku złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową oraz usługą Santander Online na podstawie, którego zostanie zawarta umowa w wybranej przez siebie formie (kurier, na selfie itp.).

Należy również wspomnieć o takich warunkach i niuansach podczas wypełniania wniosku o konto jak:

 • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych (brak wyrażonego sprzeciwu na przetwarzanie danych),
 • wyrażenie zgody na kontakt elektroniczny oraz telefoniczny w celach marketingowych,
 • wyrażenie zgody na ujawnienie informacji (tajemnicy bankowej) o poleceniu na potrzeby realizacji programu poleceń,
 • wyrażenie zgody na EKK (Elektroniczny Kanał Kontaktu do przekazywania korespondencji),
 • podanie numer telefonu komórkowego do kontaktu,

ponieważ brak spełnienia jednego z powyższych warunków może wpłynąć negatywnie na przyznanie nagrody.

Jak otrzymać nagrodę?
Warunki promocji są banalnie proste. Aby zgarnąć nagrodę w wysokości 80 zł należy:

 • w ciągu 30 dni od otworzenia konta dokonać logowania do bankowości Santander internet gdzie należy podać specjalny kod polecenia np. 7R2V3H (kod polecenia można również uzyskać po wypełnieniu formularza znajdującego się tutaj) – to zupełne novum ponieważ kodu nie podaje się w tym przypadku już we wniosku, tylko dopiero po założeniu konta i zalogowaniu się do banku,
 • do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy wykonać płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 300 zł (nie są zaliczane płatności BLIK).

Nagroda zostanie udostępniona w bankowości internetowej (albo w bankowości mobilnej) w czasie 5 dni roboczych, od dnia kiedy zostaną spełnione warunki programu. Nagrodę należy wybrać w czasie 30 dni od jej udostępnienia. Należy również pamiętać, że na dzień wypłaty nagrody muszą być wyrażone zgody o który pisaliśmy wyżej a konto i karta do konta muszą być aktywne!

Pamiętajcie również, że po otworzeniu konta osobistego możecie przystąpić do programu poleceń, wygenerować swój kod polecenia i polecać inne osoby. Za każde skuteczne polecenie bank wypłaci Wam 80 zł bonusu jednak nie więcej jak 400 zł łącznie w danym miesiącu kalendarzowym. Należy jednak pamiętać, że na dzień wypłaty nagrody za polecenia muszą być wyrażone zgody, o który pisaliśmy wyżej a karta do konta musi być aktywna a nagrodę należy odebrać w ciągu 30 dni od jej udostępnienia.

Szczegółowy opis promocji znajduje się tutaj: Santander Bank Polska: 80 zł bonusu za założenie konta oraz po 80 zł za polecenia w programie „Polecam mój bank – III edycja”

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj do 580 zł premii

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj do 580 zł premii

✅ Dodatkowe 8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł :)

Promocja „Punkty na start” będzie dostępna do wyczerpania puli nagród, która wynosi 78333 sztuk (każda jedna nagroda to 8000 pkt) jednak nie dłużej jak do 17 maja 2023 roku. Oferta punktów powitalnych przeznaczona jest w tym przypadku dla wszystkich klientów banków biorących udział w tym programie, którzy w czasie trwania promocji będą posiadać aktywną umowę o kartę z logo Mastercard oraz dokonają rejestracji nowej karty w Programie Bezcenne Chwile, przy czym należy dodać, że w promocji biorą udział karty wydane przez inny bank aniżeli wszystkie dotychczas zarejestrowane karty w programie. Jeżeli np. posiadasz już zarejestrowaną w programie kartę banku A to aby otrzymać punkty za rejestracje kolejnej karty musisz zarejestrować kartę banku B. Teoretycznie rejestracja kolejnej karty A nie przejdzie (ale tylko teoretycznie):

(…) w Czasie trwania Oferty Specjalnej
(i) dokonali Przystąpienia do Programu zgodnie z regulaminem Programu i zarejestrowali w Programie Kartę Mastercard®,o której mowa w § 3 ust. 2 lit. a) Warunków, a
(ii) jeżeli są Uczestnikami Programu i przed 15.02.2023 r. dokonali już przystąpienia do Programu to – w terminie od 15.02.2023 r. do 17.05.2023 r. zarejestrowali Kartę wydaną przez inną Instytucję Finansową aniżeli wszystkie dotychczas Karty zarejestrowane w Programie;

Aby otrzymać 8000 punktów należy spełnić łącznie poniższe warunki:

 • przystąpić do Programu Bezcenne Chwile rejestrując w nim kartę z logo Mastercard wydaną przez bank uczestniczący w tym programie (lista banków jest wymieniona tutaj) – rejestracji dokonujemy na stronie programu Bezcenne Chwile lub jak to jest w niektórych bankach (Citibank czy Alior Bank) za pomocą bankowości internetowej. W promocji biorą udział karty banku, którego inna karta nie jest jeszcze zarejestrowana w programie,
 • dokonać płatności bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł w sklepach stacjonarnych lub internetowych przy użyciu zarejestrowanej karty w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu zarejestrowania karty w programie Bezcenne Chwile (z doświadczenia podpowiadamy, że lepiej to zrobić jedną transakcją aniżeli kilkoma aby później unikać straty czasu na pisanie reklamacji).

Wykluczone są jednak zakupy z określonymi w regulaminie kodami MCC – dotyczy to głównie różnego rodzaju przekazów pieniężnych ale i zakupów w aptekach czy hurtowaniach alkoholi. Wykluczone są również zakupy różnego rodzaju kart podarunkowych o czym mowa jest w regulaminie promocji.

Nagroda zostanie przyznana w ciągu 30 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków oferty. Punkty będą ważne przez okres 3 miesięcy od dnia ich przyznania. Można je wymienić np. na voucher o wartości 100 zł (lub dwa vouchery po 50 zł) na zakupy w wybranych sklepach (Circle K, RTV Euro AGD, Empik, Carrefour, W. Kruk, Time Trend, Smyk itp.) lub na inną nagrodę rzeczową dostępną w katalogu. Od jakiegoś czasu w ofercie nagród znajdują się również monety Allegro czyli defacto bony do Allegro.

O szczegółach tej promocji piszemy tutaj: 8000 pkt w promocji „Punkty na start” programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł za rejestrację karty Mastercard (promocja ogólnodostępna dla klientów różnych banków!)

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj do 580 zł premii

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj do 580 zł premii

✅ Do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków

Jedną z dużych zalet Konta Jakie Chcę jest możliwość uzyskiwania moneybacku czyli zwrotu w wysokości 1% za rachunki dotyczące mediów domowych (gaz, prąd, internet, TV czy telefon) uprzednio przedłożone w banku. W ciągu miesiąca można zyskać w ten sposób do 25 zł co w ciągu roku może dać nam okrągłą kwotę nawet 300 zł dodatkowej oszczędności. Oczywiście uzyskanie aż tak dużego zwrotu w większości przypadków będzie graniczyło z cudem ale jest możliwe w przypadku osób opłacających znacznie wyższe faktury aniżeli przeciętny Kowalski ;)

Co zrobić, aby otrzymać zwroty? Należy zgłosić do banku rachunki (faktury) wystawione na nazwisko posiadacza rachunku. Można to zrobić w usłudze bankowości elektronicznej Santander Internet przez dołączenie ich skanów lub zdjęć (w Menu wybierz Twoje sprawy => Konta => Dodaj fakturę do usługi zwrotów za rachunki), u doradcy online na wideo lub w dowolnej placówce banku okazując je pracownikowi. Wystarczy tylko raz zgłosić swoje faktury, które mają być opłacane z Konta Jakie Chcę. 

O szczegółach zwrotu za rachunki możecie poczytać w tym regulaminie.

✅ 6,25% na lokacie mobilnej przez 4 miesiące

Posiadając już rachunek w Santander Bank Polska można skorzystać z dość atrakcyjnej lokaty jaką oferuje bank w swojej aplikacji mobilnej. Lokatę Mobilną można założyć tylko raz na okres 4 miesięcy i będzie ona oprocentowana na 6,25% w skali roku dla kwoty od 1000 do 20000 zł


INFO! Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą? Zainteresuj się kontem firmowym od Santander, które jest i będzie całkowicie darmowe do momentu rozwiązania umowy. Poza tym w ramach promocji można zyskać do 1950 zł premii w gotówce na start!


Ile kosztuje Konto Jakie Chcę w Santander?

Jeżeli chodzi o Konto Jakie Chcę to opłata miesięczna za prowadzenie tego konta wynosi 6 zł miesięcznie a za korzystanie z karty 8 zł miesięcznie. Opłaty te nie będą pobierane, jeśli w danym miesiącu rozliczeniowym zapewnimy wpływy w wysokości min. 500 zł oraz wykonamy min. jedną płatność kartą lub BLIKiem. Zatem jak widać w prosty sposób możemy mieć to konto za 0 zł.

W przypadku Konta Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) opłaty za konto nie ma (wynosi 0 zł) a opłata miesięczna za korzystanie z karty to 8 zł – opłata ta nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonamy min. jedną płatność kartą lub BLIKiem.

Wypłaty z bankomatów są darmowe ale tylko w bankomatach własnych Santander – w pozostałych przypadkach przyjdzie nam zapłacić 5 zł. Alternatywą i to zupełnie darmową może się okazać wypłata gotówki poprzez BLIKa – tutaj nie musimy się ograniczać do bankomatów własnych. 

Dużym plusem konta jest możliwość wykonywania przelewów natychmiastowym za 0 zł bez ograniczeń ilościowych. Pozostałe opłaty znajdziemy standardowo w tabeli opłat i prowizji lub w skróconym wyciągu opłat za to konto.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj do 580 zł premii

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj do 580 zł premii

Harmonogram promocji „Moc nagród z nowym kontem”:

Data Warunek / zdarzenie
do 31 marca 2023 złóż wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą oraz usługami Santander Online
do 10 kwietnia 2023 podpisz umowę o konto wraz z kartą oraz usługami Santander Online
w kwietniu 2023
 • wykonaj min. 3 płatności kartą debetową w sklepie lub w Internecie,
 • zaloguj się min. 3 razy do aplikacji Santander mobile
w maju, w czerwcu oraz w lipcu 2023 w każdym z tych miesięcy:

 • zapewnij wpływy (przelewy) na konto na kwotę łączną minimum 1000 zł,
 • wykonaj min. 3 płatności kartą debetową w sklepie lub w Internecie,
 • zaloguj się min. 3 razy do aplikacji Santander mobile.
w sierpniu oraz we wrześniu 2023 w każdym z tych miesięcy wykonaj:

 • wykonaj min. 3 płatności kartą debetową w sklepie lub w Internecie,
 • zaloguj się min. 3 przelewy w aplikacji
do 31 maja 2023 zostanie wypłacona pierwsza nagroda 100 zł
do 31 sierpnia 2023 zostanie wypłacona druga nagroda 200 zł
do 31 października 2023 zostanie przekazany voucher 100 zł

Harmonogram promocji „Polecam mój bank – edycja III”:

Data Warunek / zdarzenie
do 31 marca 2023 pobierz kod polecenia wypełniając formularz znajdujący się tutaj
do 31 marca 2023 złóż wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą
do 31 marca 2023 podpisz umowę o konto wraz z kartą
w ciągu 30 dni od założenia konta ale nie później jak do 31 marca 2023 zaloguj się do bankowości Santander internet i podaj uzyskany kod polecenia
do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł
w ciągu 5 dni roboczych po spełnieniu warunków zostanie udostępniona nagroda, którą należy odebrać w ciągu 30 dni w Santander internet

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj do 580 zł premii

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj do 580 zł premii

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl8 komentarzy dla wpisu: “Aż 580 zł nagrody za założenie Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska + do 400 zł co miesiąc za polecenia + do 300 zł za opłacanie rachunków + lokata na 6,25%

 • Wanja pisze:

  Witam, w jaki sposób wywołać podpisanie umowy na selfie? U mnie pokazuje się tylko opcja Kurier!

  • ZnB pisze:

   Rano jeszcze była ta opcja, ale z tego co wiemy z przyczyn technicznych została wyłączona. Jak wszędzie zawsze doradzamy składanie wniosków z opcja kuriera lub z autoryzacją przelewem (ta opcja niestety nie jest wszędzie dostępna) z uwagi na to, że to są dwie stare sprawdzone i bezproblemowe metody a z tym selfie to w większości banków zawsze jakiś problem.

 • Wanja pisze:

  Opcji na selfie nie ma, sprawdzałem wczoraj i dzisiaj też. Wniosek z podpisaniem umowy przez kuriera odrzucają, dzwonią i mówią żeby złożyć wniosek przez aplikację lub przez selfie spróbować. Nie wiem o co kaman.

  • ZnB pisze:

   Teraz nie ma. Wczoraj był ponieważ sami osobiście to sprawdzaliśmy. Dziś rano również była taka opcja. Nie mamy na to wpływu.

 • Nazwa pisze:

  Co to znaczy 'przelew w złotych na rachunek obcy’?

 • Wanja pisze:

  Wygląda na to że Santander zrezygnował z podpisywania umów na Selfie! Sposób z końcem lutego zniknął z wniosków i nie powrócił do dzisiaj!

  • ZnB pisze:

   Może znaleźli jakieś błędy i je poprawiają. Te selfie w każdym banku mają jakąś ułomność, my nie jesteśmy zwolennikami tej formy wnioskowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.