ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

MEGA HIT! 400 zł nagrody w gotówce za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank (VII edycja) + 200 zł w punktach Bezcenne Chwile + 50 zł zwrotu co miesiąc za płatności telefonem + 100 zł za konto dziecka + 8% na koncie oszcz.

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Wysoka łączna premia do konta osobistego Alior Banku + extra moneyback!

Wystartowała VII edycja promocja konta osobistego oferowanego przez Alior Bank na najlepszych jak dotąd warunkach i rekordowej jak dotąd łącznej premii. Na start zgarniemy aż 400 zł w gotówce za założenie Konta Jakże Osobistego, dowolną jedną płatność kartą oraz zalogowanie się do apki. Dodatkowo za płatności mobilne telefonem bank oferuje aż 50 zł zwrotu co miesiąc! w ramach tzw. moneybacku w wysokości 2% od wartości zakupów. Wisienką na torcie jest jednak dodatkowa nagroda o wartości min. 200 zł w ramach programu Bezcenne Chwile.

Połącz kilka promocji za jednym razem i zyskaj więcej z Kontem Jakże Osobistym!

Wydawało się, że ostatnia promocja i kumulacja to już jest szczyt możliwości Alior Banku na ten rok. Jakże nic bardziej mylnego bo od dziś dostępna jest kolejna edycja promocji Konta Jakże Osobistego z jeszcze lepszymi warunkami i nagrodami. Obecnie można połączyć ze sobą kilka promocji i tym samym zyskać pokaźną premię min. 550 zł:

Przy założeniu, że skorzystamy na maxa z promocji dotyczącej Konta Jakże Osobistego czyli 400 zł z promocji głównej, 150 zł za rejestrację karty w programie oraz 3x 50 zł zwrotu za płatności telefonem uzyskać można nawet 700 zł nagrody w ramach jednego konta co zdarza się niezwykle rzadko! :)

By skorzystać ze wszystkich promocji Konta Jakie Chcę wystarczy TYLKO RAZ wypełnić wniosek o konto – nie ma potrzeby składania wniosku wiele razy na potrzeby każdej z opisywanej promocji.

Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Bank i odbierz do 500 zł premii!

Warunki udziału w promocji i złożenie wniosku o Konto Jakże Osobiste

Zgodnie z regulaminem promocji „Bankuj mobilnie – edycja VII” organizowanej bezpośrednio przez Alior Bank nagrodą jest premia pieniężna w łącznej wysokości 400 zł w zamian za założenie konta i spełnienie prostych warunków promocji. I to banalnie prostych ponieważ wystarczy wykonać jedną płatność kartą miesięcznie oraz raz zalogować się do aplikacji mobilnej a jak zapewne dobrze się orientujecie do tej pory promocje Aliora miały raczej uciążliwe warunki zdobycia premii i znacznie niższe premie.

Z omawianej promocji może skorzystać każda osoba, która:

(…) w okresie ostatnich dwóch lat przed dniem złożenia wniosku nie posiadały Rachunku oszczędnościowo- rozliczeniowego w Banku, w tym konta w Alior Bank S.A. Oddział T-Mobile Usługi Bankowe, rachunku walutowego, Karty Kibica Banku. Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Banku nie wyklucza Uczestnika ze Sprzedaży premiowej.

Wykluczenia są na tyle czytelne, że nie wymagają żadnych wyjaśnień czy też dodatkowego komentarza. Prosto i czytelnie – tak powinno być zawsze :)

W celu skorzystania z promocji należy złożyć wniosek o Konto Jakże Osobiste z kartą na stronie promocji nie później jak do 28 lutego 2023 roku. Podczas składania wniosku należy wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingu bezpośredniego oraz zgody na otrzymywanie od Alior Banku informacji marketingowych z użyciem:

 • wiadomości elektronicznych (e-mail, SMS/MMS, bankowość elektroniczną, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe),
 • połączeń głosowych (rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe IVR).

Następnie należy zawrzeć umowę o konto i kartę np. poprzez kuriera, poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku (to najwygodniejsza forma jednak uważajcie na pewne ograniczenia) lub poprzez wideorozmowę. Umowę należy podpisać najpóźniej w terminie do 30 dni od złożenia wniosku o konto.


UWAGA! W przypadku osób, które kiedyś posiadały jakiś produkt w Alior Banku może się tak zdarzyć, że wniosek nie będzie mógł być dokończony online. W takim przypadku pojawi się informacja, iż należy wniosek o konto dokończyć poprzez konsultanta banku. Na ekranie powinien być dostępny przycisk „Zamów kontakt”, który należy kliknąć i poczekać na kontakt pracownika banku.


Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Bank i odbierz do 500 zł premii!

✅ 400 zł w gotówce na start za Konto Jakże Osobiste

Premia w tej promocji jest podzielona na osiem transz (miesięcy). Za każdy miesiąc, w którym spełnione zostaną niżej opisane warunki bank przyzna nagrodę w wysokości 50 zł przy czym łącznie nie więcej jak 400 zł w całej promocji. Aby otrzymać wypłatę premii na konto należy aktywować przynajmniej 2 Korzyści w Koncie Jakże Osobistym w ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy (i ich nie odwoływać) a następnie przez okres 8 kolejnych miesięcy po miesiącu zawarcia umowy o konto spełniać poniższe warunki:

 • zalogować się do aplikacji mobilnej Alior Banku,
 • wykonać co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą wydaną do konta na dowolną kwotę (w sklepach stacjonarnych lub przez internet) z wykluczeniem transakcji, o których piszemy w dalszej części.

Przykład: jeżeli otworzycie konto w grudniu 2022 roku to powyższe warunki promocji należy spełniać od stycznia 2023 roku do sierpnia 2023 roku.

Pamiętajcie jednak, że do zwolnienia z opłaty za konto i za kartę wymagany jest co miesiąc jednorazowy wpływ na kwotę min. 1500 zł oraz wykonanie płatności bezgotówkowych kartą na kwotę łączną min. 300 zł. Warto zatem od razu zlecić jeden przelew na min. 1500 zł a w ramach płatności kartą zrealizować transakcje na łączną kwotę min. 300 zł by uniknąć tychże opłat. 

Do płatności promocyjnych nie są zaliczanie płatności w punktach posiadających MCC:

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111 – określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012 – określający instytucje finansowe;
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Nagrody będą wypłacane na założone w promocji konto bankowe do końca miesiąca po miesiącu spełniania warunków.

✅ Aż 2% moneyback za płatności telefonem – aż 50 zł zwrotu miesięcznie!

Kolejna promocja przygotowana przez Alior Bank polega na zwiększeniu zwrotu za zbliżeniowe płatności mobilne w ramach Korzyści „Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne” z 1% do 2% wartości wykonanych płatności mobilnych jednak nie więcej niż 50 zł w danym miesiącu kalendarzowym (standardowo jest to 20 zł). Podwyższony moneyback będzie obowiązywał w okresie od 1 grudnia 2022 roku do 28 lutego 2023 roku. Więcej o standardowych zasadach moneyback opisujemy w dalszej części w sekcji opłat za konto. Regulamin promocji znajduje się tutaj.

INFO! Aby zgarnąć maksymalny moneyback z tej promocji czyli 2x 50 zł (łącznie 150 zł) należy w promocyjnych miesiącach zrealizować po min. 2500 zł miesięcznie płatności zbliżeniowych telefonem.

Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Bank i odbierz do 500 zł premii!

✅ Pierwsze 8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł

Promocja „Punkty na start” będzie dostępna do wyczerpania puli nagród, która wynosi 78333 sztuk (każda jedna nagroda to 8000 pkt) jednak nie dłużej jak do 17 maja 2023 roku. Oferta punktów powitalnych przeznaczona jest w tym przypadku dla wszystkich klientów banków biorących udział w tym programie, którzy w czasie trwania promocji będą posiadać aktywną umowę o kartę z logo Mastercard oraz dokonają rejestracji nowej karty w Programie Bezcenne Chwile, przy czym należy dodać, że w promocji biorą udział karty wydane przez inny bank aniżeli wszystkie dotychczas zarejestrowane karty w programie. Jeżeli np. posiadasz już zarejestrowaną w programie kartę banku A to aby otrzymać punkty za rejestracje kolejnej karty musisz zarejestrować kartę banku B. Teoretycznie rejestracja kolejnej karty A nie przejdzie (ale tylko teoretycznie):

(…) w Czasie trwania Oferty Specjalnej
(i) dokonali Przystąpienia do Programu zgodnie z regulaminem Programu i zarejestrowali w Programie Kartę Mastercard®,o której mowa w § 3 ust. 2 lit. a) Warunków, a
(ii) jeżeli są Uczestnikami Programu i przed 15.02.2023 r. dokonali już przystąpienia do Programu to – w terminie od 15.02.2023 r. do 17.05.2023 r. zarejestrowali Kartę wydaną przez inną Instytucję Finansową aniżeli wszystkie dotychczas Karty zarejestrowane w Programie;

Aby otrzymać 8000 punktów należy spełnić łącznie poniższe warunki:

 • przystąpić do Programu Bezcenne Chwile rejestrując w nim kartę z logo Mastercard wydaną przez bank uczestniczący w tym programie (lista banków jest wymieniona tutaj) – rejestracji dokonujemy na stronie programu Bezcenne Chwile lub jak to jest w niektórych bankach (Citibank czy Alior Bank) za pomocą bankowości internetowej. W promocji biorą udział karty banku, którego inna karta nie jest jeszcze zarejestrowana w programie,
 • dokonać płatności bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł w sklepach stacjonarnych lub internetowych przy użyciu zarejestrowanej karty w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu zarejestrowania karty w programie Bezcenne Chwile (z doświadczenia podpowiadamy, że lepiej to zrobić jedną transakcją aniżeli kilkoma aby później unikać straty czasu na pisanie reklamacji).

Wykluczone są jednak zakupy z określonymi w regulaminie kodami MCC – dotyczy to głównie różnego rodzaju przekazów pieniężnych ale i zakupów w aptekach czy hurtowaniach alkoholi. Wykluczone są również zakupy różnego rodzaju kart podarunkowych o czym mowa jest w regulaminie promocji.

Nagroda zostanie przyznana w ciągu 30 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków oferty. Punkty będą ważne przez okres 3 miesięcy od dnia ich przyznania. Można je wymienić np. na voucher o wartości 100 zł (lub dwa vouchery po 50 zł) na zakupy w wybranych sklepach (Circle K, RTV Euro AGD, Empik, Carrefour, W. Kruk, Time Trend, Smyk itp.) lub na inną nagrodę rzeczową dostępną w katalogu. Od jakiegoś czasu w ofercie nagród znajdują się również monety Allegro czyli defacto bony do Allegro.

O szczegółach tej promocji piszemy tutaj: 8000 pkt w promocji „Punkty na start” programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł za rejestrację karty Mastercard (promocja ogólnodostępna dla klientów różnych banków!)

Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Bank i odbierz do 500 zł premii!

✅ Drugie 8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł

Promocja „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 2 edycja” będzie dostępna w terminie od 15 lutego 2023 roku do 30 czerwca 2023 roku jednak nie dłużej jak do wyczerpania się puli nagród, która wynosi:

 • 11550 sztuk (każda po 8000 pkt) o równowartości 100 zł (w bonach do różnych sklepów) przeznaczone dla kart debetowych wydanych do konta,
 • 3850 sztuk (każda po 12000 pkt) o równowartości 150 zł (w bonach do różnych sklepów) przeznaczone dla kart kredytowych.

Informacja o szacowanej dacie zakończenia promocji zostanie opublikowana z co najmniej 7 dniowym wyprzedzeniem na stronie Alior Banku.

Z promocji może skorzystać każdy klient Alior Banku, który w okresie promocji dokona po raz pierwszy rejestracji w Programie Bezcenne Chwile karty debetowej lub kredytowej z logo Mastercard wydanej przez Alior Bank. Wykluczone są osoby, które przed dniem 15 lutego 2023 roku posiadały już zarejestrowaną w tymże programie jakąkolwiek kartę Aliora (karty z innych banków nie mają tutaj znaczenia).

Jeżeli nie posiadacie jeszcze konta oraz karty w Alior Bank warto założyć sobie Konto Jakże Osobiste i skorzystać z opisywanej tutaj promocji punktowej – jakby nie patrzeć kolejne 200 zł w bonach piechotą nie chodzi ;) A przecież obecnie trwa równie świetna promocja dla nowych klientów z premią 400 zł w gotówce za założenie owego konta. Tym samym nowi klienci mogą zatem zyskać łącznie rekordowe aż 600 zł premii a obecni rejestrując swoją kartę Mastercarda (posiadaną ale nie dodaną jeszcze do programu) zyskają od 200 zł do 150 zł.

Aby otrzymać 8000 lub 12000 punktów należy spełnić łącznie poniższe warunki:

 • przystąpić do Programu Bezcenne Chwile (Priceless Specials) rejestrując w nim wskazaną wyżej kartę Mastercard Alior Banku (kartę rejestrujemy w bankowości internetowej klikając w szczegóły swojego konta osobistego, następnie wchodzimy w menu „Karty” i w części „Informacje o karcie” odnajdujemy program Bezcenne Chwile – tam też należy szukać opcji włączenia karty do programu),
 • dokonać zakupu premiowanego kartą na kwotę nie mniejszą niż 100 zł  w sklepach stacjonarnych lub internetowych przy użyciu zarejestrowanej karty w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu zarejestrowania w programie.

Wykluczone są standardowo transakcje wynikające wprost z zasad przyznawania punktów w programie, o których szeroko pisaliśmy tutaj w sekcji „Zasady naliczania punktów MasterCard Bezcenne Chwile”. Są to między innymi transakcje dokonane w punktach realizujących przekazy pieniężne, aptekach, drogeriach, pubach, klubach nocnych, dyskotekach czy sklepach alkoholowych. Warto zapoznać się z tymi zasadami oraz z regulaminem promocji punktów powitalnych, który znajdziecie tutaj.

O szczegółach tej promocji piszemy tutaj: 200 zł lub nawet 250 zł nagrody w ramach programu Bezcenne Chwile (16000 pkt lub 20000 pkt) dla nowych jak i obecnych klientów Alior Bank + 400 zł w gotówce na start za założenie konta!

✅ Kolejne 100 zł nagrody w postaci bonu do Allegro za konto dla dziecka

Z promocji „Młodość ma swoje prawa – IV edycja” mogą skorzystać osoby niepełnoletnie które ukończyły 13. rok życia ale nie ukończyły jeszcze pełnych 18 lat oraz w ciągu ostatnich dwóch lat nie posiadały konta w Alior Banku. Rachunek dla dziecka można założyć po zalogowaniu się do Alior Mobile lub Alior Online, następnie przechodząc do zakładki Oferty i wybierając Oferty dla młodych. Jeśli dziecko posiada dowód osobisty, możemy potwierdzić tożsamość za pomocą VideoSelfie (proces w całości online). W przeciwnym razie umowa do podpisu przyjedzie kurierem. Umowę o konto dla dziecka wraz z kartą należy zawrzeć w okresie promocji czyli do 31 stycznia 2023 roku.

Aby otrzymać ów bonus należy wykonać min. 2 płatności bezgotówkowe kartą płatniczą wydaną do konta dziecka w okresie do 40 dni od dnia zawarcia umowy. Płatności te mogą opiewać na dowolną kwotę (regulamin bowiem nie wymaga określonej kwoty). Nagroda zostanie przekazana w formie wiadomości SMS na telefon do kontaktu podany w banku przez dziecko (nie jest określone czy od dnia podpisania umowy czy od dnia spełnienia warunków promocji – raczej to pierwsze).

Szczegóły promocji konta dla dziecka znajdują się tutaj: 100 zł do Allegro za założenie konta dla dziecka w Alior Bank

Konto Jakże Osobiste w Alior Bank – opłaty i korzyści…

Konto prowadzone jest za 0 zł pod warunkiem uzyskiwania wpływu z innego banku w kwocie nie niższej jak 1500 zł z rachunku prowadzonego w innym banku lub z rachunku dla Klientów Biznesowych prowadzonego w Alior Banku (jako wpływy na rachunek nie są traktowane polecenia przelewu otrzymane z rachunków dla Klientów Indywidualnych i Klientów Biznesowych prowadzonych w Kantorze Walutowym Alior Banku) lub gdy nie ukończyliśmy 26. roku życia – w przeciwnym razie za konto zapłacimy aż 10 zł! Podobnie ma się sprawa z kartą, która będzie darmowa jeżeli w okresie od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca zostaną dokonane kartą transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł – w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł. Wypłaty z bankomatów są darmowe ale tylko w bankomatach własnych Aliora.

Na pierwszy rzut oka konto to wydaje się być bardziej elastyczne i daje większe możliwości dopasowania go do indywidualnych preferencji klienta aniżeli Konto Internetowe, które było dostępne poprzednio. Bank daje możliwość korzystania z dwóch wybranych korzyści za darmo – każdą kolejną oferuje za 3,50 zł miesięcznie. Korzyści z jakich możemy wybierać to:

 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą – bez dodatkowych opłat pobieranych przez Alior Bank,
 • wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym,
 • limit na koncie bez odsetek przez 10 dni w miesiącu od zadłużenia do 1000 zł,
 • zwrot 1% za płatności telefonem (BLIK, HCE, Google Pay i Apple Pay) w stacjonarnych sklepach – do 20 zł miesięcznie,
 • ubezpieczenie w podróży za granicą – ubezpieczenie pokryje m.in. koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, zagubienie bagażu czy pomoc prawną,
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance – obejmuje ubezpieczenie: samochodowe, domowe oraz medyczne.
 • pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych przez bankowość internetową i mobilną,
 • pakiet bezpłatnych powiadomień – korzyść polega na niepobieraniu opłat za powiadamianie SMS (do 30 komunikatów) w danym miesiącu kalendarzowym, będących potwierdzeniem wybranych zdarzeń na rachunkach,
 • płatności kartą bez kosztów przewalutowania.

Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Bank i odbierz do 500 zł premii!

Z informacji jakie można uzyskać na stronach banku wynika, że korzyściami można manipulować w dowolny możliwy sposób przy czym aktywacja korzyści następuje kolejnego dnia, natomiast dezaktywacja następuje od pierwszego dnia kolejnego miesiąca. To może oznaczać, że manipulowanie korzyściami nie jest w cale takie dowolne i elastyczne ponieważ mając już aktywne dwie korzyści nie zamienimy jednej z nich na inną – może to dopiero nastąpić z początkiem kolejnego miesiąca. W przeciwnym wypadku zostaniemy skasowani za kolejną korzyść i to nie do końca nam się podoba.

Przykład: Posiadasz 2 aktywne korzyści. W 10 dniu miesiąca rezygnujesz z jednej z Korzyści i wybierasz nową, która aktywuje się 11 dnia miesiąca. W tym przypadku na ostatni dzień miesiąca będzie miał aktywne 3 korzyści i poniesiesz prowizję w wysokości 3,50 zł. Od 1 dnia kolejnego miesiąc aktywne już będą tylko 2 korzyści.

Obstawiamy, że najczęściej wybieraną korzyścią będzie ta dająca moneyback 1% za płatności telefonem ponieważ daje ona wymierne korzyści w postaci do 20 zł zwrotu co miesiąc. Warto jednak podkreślić, że do płatności zbliżeniowych nie są zaliczanie płatności w punktach posiadających MCC:

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111 – określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012 – określający instytucje finansowe;
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Druga w kolejności jako najczęściej wybierana nasuwa się nam ta dająca 5 przelewów natychmiastowych za free albo ta znosząca opłaty za bankomaty czy też podwyższająca oprocentowanie konta oszczędnościowego. Oczywiście każdy może mieć swoje typy. Opis każdej z korzyści można znaleźć w regulaminie a instrukcję ich aktywacji/dezaktywacji tutaj.

Szczegóły dotyczące pozostałych opłaty za konto/kartę znajdziecie w TOiP.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 28 lutego 2023 wypełnij wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą płatniczą
w ciągu 30 dni od złożenia wniosku podpisz umowę o konto i kartę
w ciągu 30 dni od podpisania umowy aktywuj przynajmniej dwie korzyści na koncie i ich nie odwołuj
przez 8 kolejnych miesięcy po otworzeniu konta dokonuj min. 1 płatności bezgotówkowej kartą na dowolną kwotę oraz loguj się co najmniej raz do aplikacji mobilnej banku
do końca miesiąca po spełnieniu warunków zostanie wypłacona nagroda za każdy miesiąc aktywności

Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Bank i odbierz do 500 zł premii!

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl42 komentarzy dla wpisu: “MEGA HIT! 400 zł nagrody w gotówce za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank (VII edycja) + 200 zł w punktach Bezcenne Chwile + 50 zł zwrotu co miesiąc za płatności telefonem + 100 zł za konto dziecka + 8% na koncie oszcz.

 • Piotr pisze:

  Karencja minęła, wchodzę w to.

 • Tomasz pisze:

  czy płatność telefonem będzie się liczyła do 300 zł by mieć kartę za darmo?

  • ZnB pisze:

   Płatność telefonem np. poprzez GP czy AP to tylko medium pośredniczące w transakcji. Fizycznie to karta będzie obciążona i będzie się to liczyło do obrotu na karcie :)

 • Artur pisze:

  Mam pytanie ja mam tylko kantor walutowy założony i tam są konta walutowe i polske w PLN czy to mnie wyklucza??

  • ZnB pisze:

   Nie:

   Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Banku nie wyklucza Uczestnika ze Sprzedaży premiowej.

 • Patryk pisze:

  Czy zgoda na sprawdzanie mnie w BIK-u celem przygotowania spersonalizowanych ofert jest obowiązkowa?

 • Mariusz pisze:

  „Dziękujemy
  Niestety nie możemy otworzyć Ci konta przez Internet.Kliknij ,,Zamów kontakt”, a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie i otworzy konto podczas rozmowy telefonicznej.”

  Taki komunikat dostaję po wypełnieniu pierwszej części formularza, miał ktoś podobnie?

  • ZnB pisze:

   Tak, zdarza się to czasami. Najczęściej gdy kiedyś posiadałeś jakiś produkt w Alior Bank.

  • Mariusz pisze:

   No tak, mam konto walutowe. Rozumiem, że w takiej sytuacji nie mogę skorzystać z tej promocji?

  • ZnB pisze:

   Możesz ale musisz kliknąć „Zamów kontakt” i załatwić resztę na tel.

  • Mariusz pisze:

   Jak to co piszesz ma się do §5 Warunki uczestnictwa
   Warunkiem uczestnictwa w Sprzedaży premiowej jest łącznie:
   1) Złożenie wniosku o zawarcie Umowy o Konto oraz Umowy o Kartę Płatniczą na stronie
   internetowej, w bankowości elektronicznej Alior Online lub aplikacji Alior Mobile w okresie od
   1.12.2022 r. do 28.02.2023 r.?
   Nie ma tu mowy o złożeniu wniosku podczas rozmowy przez telefon…

  • ZnB pisze:

   Ale Ty nie składasz wniosku przez telefon. Składasz przez internet przy czym wyskakuje błąd a błąd nie jest z Twojego powodu tylko z jakiś przyczyn po stronie banku. I to bank na podstawie „Zamów kontakt” nawiązuje kontakt z Tobą. DO tej pory tak zawsze to działało w Alior i akceptowano takie wyjątki (to tak samo jak w Pekao konto na selfie – nie zawsze się da i musisz dokończyć w oddziale).

   Poza tym w czasie rozmowy możesz sobie osobiście potwierdzić czy bierzesz udział w promocji jeżeli dokończycie wniosek na telefon. Będzie miał wtedy pewność – zamówienie kontaktu nic nie kosztuje. Możesz później podziękować pod czas rozmowy jak coś będzie nie tak ;)

 • taki4 pisze:

  Żeby rozładować napięcie, a szczególnie moje, zapytam ile zaoszczędziłeś czasu na skróceniu do oszcz. ;)

 • Marcs pisze:

  Porażka z tym bankiem. Chciałem założyć konto dla 13nasto latka. Umowa idzie przez pocztex tylko jest nadawana na osobę nieletnią. Pocztex odmawia jej dostarczenia, zgłaszałem do alior a oni z uporem maniaka odsyłają raz jeszcze na dziecko bo taki mają system. I dopóki go nie zmienia to tak muszą. Pytam po co jak pocztex odmawia, to słyszę ze może będzie inny kurier i się uda

 • Marcs pisze:

  Uważam, ze komentarz – pytania „Ale jakie to ma znaczenie? To jakiś wymysł Pocztexu?” są pozbawione sensu. Kto jest odbiorca tego pytania? Napisałem, że system IT Alior banku jest słaby, gdyż może tylko zaadresować przesyłkę na odbiorcę nieletniego a nie na opiekuna prawnego. I tak wysyła, bo może się uda. A powstają pytania które z klawiatury ZnB nie powinny padać bo nic nie wnoszą w treści do rozmowy.

  • ZnB pisze:

   Pytania biorą się stąd ponieważ pierwszy raz spotykamy się z taką sytuację, pierwszy raz ktoś przez 5 lat zgłasza taki problem. Niejednokrotnie zakładaliśmy konta na dzieci, oczywiście najczęściej online ale zdarzało się również poprzez kuriera. Napisałeś, że Pocztex odmawia jej dostarczenia i nie bardzo rozumiemy dlaczego? To jest wymysł i jakaś regulacja Pocztexu? Serio nie mamy tej wiedzy a dziwi nas takie podejście z uwagi na to co wyżej napisaliśmy.

   Idąc dalej, czy jak niepełnoletnia osoba zamówi sobie jakąś przesyłkę ze sklepu albo kolega koledze nadał paczkę kurierem Pocztex, to Pocztex jej nie dostarczy? Skąd Pocztex posiada wiedzę, że przesyłka jest adresowana na niepełnoletnią osobę i nadal dochodzimy do klu – jakie to ma znaczenie kto jest odbiorcą?

   P.S. Spróbujemy uzyskać stanowisko Aliora w tej sprawie.

 • Pawel pisze:

  Witam jak założę konto online dziś dam radę jeszcze zarejestrować karte w bezcenne chwilę do jutra?

 • Pael pisze:

  „Niestety nie możemy otworzyć Ci konta przez Internet.” No to nie xD
  Nie polecam

 • artur pisze:

  Czy trzeba wyrazić zgodę na marketing spółek z grupy PZU?

 • Pawel pisze:

  Potwierdźcie, bo lekko się zdenerwowałem i zasmuciłem, czy bezcenne dla aliora 23.01 się zakończyły?

  • ZnB pisze:

   Wg. komunikatu jaki zamieścił Mastercard wynika, że pula nagród się wyczerpała.

  • Patryk pisze:

   Ja zapłaciłem na Circle-K 12 stycznia za 150zł, miałem wszystkie zgody itd., a nie dostałem już promocyjnych punktów więc od dawna chyba już po promocji. :(

  • ZnB pisze:

   Niemożliwe bo jeszcze za zakupy z 14.01 na Orlenie weszły punkty. Zgłoś zatem reklamację.

 • Łukasz pisze:

  Dziękuję za kolejny opis promocji. Co oznacza: „Aby otrzymać wypłatę premii na konto należy aktywować przynajmniej 2 Korzyści w Koncie Jakże Osobistym w ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy”. Myślałem, że wystarczy tylko przelew na 1500 zł i płatność kartą za minimum 300 zł.

  • ZnB pisze:

   To taka dodatkowa usługa/korzyść w ramach konta. WYbierasz 2 darmowe korzyści z całej dostępnej listy. Zerknij sobie w dalszą część atykułu do sekcji „Konto Jakże Osobiste w Alior Bank – opłaty i korzyści…” tam jest to opisane. To kilka kliknięć.

 • Dariusz pisze:

  Jeśli ktoś założył konto w promocji to sprawdzajcie dobrze czy są udzielone zgody na marketing banku bo w moim przypadku po reklamacji okazuje się, że brak zgody na sms,email,tel. Dziwna sprawa bo zawsze zwracam uwagę aby wszystkie wymagane zgody były udzielone. No cóż tym razem popełniłem błąd i po premii :(.

 • Łukasz pisze:

  Mam pytanie. W aplikacji jest jeszcze możliwość zaznaczenia zgody marketingowej spółek z grupy PZU. Czy też to trzeba zaznaczyć ?

 • Łukasz pisze:

  Niestety nie wpłaciłem jednorazowo 1500 zł, a trzy razy po 500 zł. Potracili za prowadzenie konta 10 zł. Pytanie, czy po nie spełnieniu jednego warunku nadal kwalifikuje się do otrzymania nagrody ?

  • ZnB pisze:

   To jest warunek dla zniesienia opłaty a nie warunek promocji zatem nie ma to żadnego wpływu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.