ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

200 zł lub nawet 250 zł nagrody w ramach programu Bezcenne Chwile (16000 pkt lub 20000 pkt) dla nowych jak i obecnych klientów Alior Bank + 400 zł w gotówce na start za założenie konta!

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

[Aktualizacja 10.04.2023] Na stronie programu pojawił się komunikat „Mastercard Europe S.A. szacuje, że w dniu 13.04.2023 r. dojdzie do wyczerpania puli Nagród w ofercie specjalnej „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 2 edycja” („Oferta Specjalna”) i tym samym do jej zakończenia.”. Pełna jego treść znajduje się tutaj.

Klienci posiadający kartę w Alior Bank mają szansę na świetny i prosty zarobek :)

Wraca świetna promocja dla klientów Alior Bank, która była dostępna pod koniec zeszłego roku. W zamian za zarejestrowanie karty Mastercard (debetowej lub kredytowej) w Programie Bezcenne Chwile i zrealizowanie płatności kartą na kwotę 100 zł można zyskać 16000 pkt o równowartości 200 zł (dla karty debetowej) lub nawet 20000 pkt o równowartości 250 zł (dla karty kredytowej). Co więcej z promocji mogą skorzystać zarówno obecni klienci banku jak i zupełnie nowi klienci zatem warto zainteresować się promocją z łączną premią aż 650 zł za założenie konta :)

Tytułem wstępu… kumulacja dwóch różnych promocji o tych samych warunkach!

W przeciwieństwie do promocji, którą opisywaliśmy pod koniec zeszłego roku (link tutaj) w chwili obecnej mamy do czynienia z tzw. kumulacją promocji, gdzie możemy połączyć ze sobą dwie różne oferty, na którą składają się:

 • promocja „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 2 edycja” dzięki której zgarniemy 8000 pkt lub 12000 pkt, która potrwa maksymalnie do 30 czerwca 2023 roku,
 • promocja „Punkty na start” dzięki której uzyskamy kolejne 8000 pkt, która potrwa maksymalnie do 17 maja 2023 roku.

Aby uprzedzić ewentualne pytania to informujemy, iż warunki do spełnienia w jednej i drugiej promocji są takie same:

 • wymagają rejestracji pierwszej karty Aliora w programie Bezcenne Chwile,
 • wymagają zakupu premiowanego na kwotę nie niższą aniżeli 100 zł w terminie 30 dni kalendarzowych od dodania karty do programu,
 • posiadają ten sam termin ważności punktów.

Jedyna zasadnicza różnica to czas trwania promocji, gdzie pierwsza z nich może potrwać do 30 czerwca 2023 roku (o ile wcześniej nie wyczerpie się pula nagród) a druga z nich potrwa co najwyżej do 17 maja 2023 roku (przy założeniu, że wystarczy do tego czasu nagród).

Nagrody zostaną przyznane w ciągu 30 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków oferty. Punkty będą ważne przez okres 3 miesięcy od dnia ich przyznania. Można je wymienić np. na vouchery o wartości od 200 zł do 250 zł na zakupy w sklepie Carrefour, RTV Euro AGD, Decathlon, Empik, Smyk, na bon do stacji paliw Circle K lub inną nagrodę dostępną w katalogu.

Załóż konto w Alior i odbierz dodatkowe 200 zł w punktach Bezcenne Chwile

Promocja nr 1: 8000 pkt lub 12000 pkt o wartości od 100 zł do 150 zł

Promocja „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 2 edycja” będzie dostępna w terminie od 15 lutego 2023 roku do 30 czerwca 2023 roku jednak nie dłużej jak do wyczerpania się puli nagród, która wynosi:

 • 11550 sztuk (każda po 8000 pkt) o równowartości 100 zł (w bonach do różnych sklepów) przeznaczone dla kart debetowych wydanych do konta,
 • 3850 sztuk (każda po 12000 pkt) o równowartości 150 zł (w bonach do różnych sklepów) przeznaczone dla kart kredytowych.

Informacja o szacowanej dacie zakończenia promocji zostanie opublikowana z co najmniej 7 dniowym wyprzedzeniem na stronie Alior Banku.

Z promocji może skorzystać każdy klient Alior Banku, który w okresie promocji dokona po raz pierwszy rejestracji w Programie Bezcenne Chwile karty debetowej lub kredytowej z logo Mastercard wydanej przez Alior Bank. Wykluczone są osoby, które przed dniem 15 lutego 2023 roku posiadały już zarejestrowaną w tymże programie jakąkolwiek kartę Aliora (karty z innych banków nie mają tutaj znaczenia).

Jeżeli nie posiadacie jeszcze konta oraz karty w Alior Bank warto założyć sobie Konto Jakże Osobiste i skorzystać z opisywanej tutaj promocji punktowej – jakby nie patrzeć kolejne 200 zł w bonach piechotą nie chodzi ;) A przecież obecnie trwa równie świetna promocja dla nowych klientów z łączną premią aż 650 zł za założenie owego konta. Tym samym nowi klienci mogą zatem zyskać łącznie rekordowe aż 600 zł premii a obecni rejestrując swoją kartę Mastercarda (posiadaną ale nie dodaną jeszcze do programu) zyskają od 200 zł do 150 zł.

Aby otrzymać 8000 lub 12000 punktów należy spełnić łącznie poniższe warunki:

 • przystąpić do Programu Bezcenne Chwile (Priceless Specials) rejestrując w nim wskazaną wyżej kartę Mastercard Alior Banku (kartę rejestrujemy w bankowości internetowej klikając w szczegóły swojego konta osobistego, następnie wchodzimy w menu „Karty” i w części „Informacje o karcie” odnajdujemy program Bezcenne Chwile – tam też należy szukać opcji włączenia karty do programu),
 • dokonać zakupu premiowanego kartą na kwotę nie mniejszą niż 100 zł w sklepach stacjonarnych lub internetowych przy użyciu zarejestrowanej karty w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu zarejestrowania w programie (z doświadczenia podpowiadamy, że lepiej to zrobić jedną transakcją na min. 100 zł aniżeli kilkoma na łączną kwotę min. 100 zł aby później unikać straty czasu na pisanie reklamacji – niestety w ostatniej tego typu promocji tak właśnie było, że punkty naliczały się tylko w przypadku gdy transakcja wynosiła min. 100 zł).

Przez zakup premiowany (czyli transakcję płatniczą kartą) na potrzeby niniejszej promocji bank rozumie:

(…) każdy zakup (transakcję) w złotych polskich dokonywany za pomocą Karty Partnera przez Uczestnika Programu – z wyjątkiem: wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) –
(i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne,
(ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków),
(iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów),
(iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi),
(v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
(vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne),
(vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty)
oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika.

Dodatkowo wykluczone są standardowo transakcje wynikające wprost z zasad przyznawania punktów w programie, o których szeroko pisaliśmy tutaj w sekcji „Zasady naliczania punktów MasterCard Bezcenne Chwile”. Są to między innymi transakcje dokonane w punktach realizujących przekazy pieniężne, aptekach, drogeriach, pubach, klubach nocnych, dyskotekach czy sklepach alkoholowych. Warto zapoznać się z tymi zasadami.

Szczegóły promocji z punktami powitalnymi znajdziecie tutaj.

Załóż konto w Alior i odbierz dodatkowe 200 zł w punktach Bezcenne Chwile

Promocja nr 2: 8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł

Promocja „Punkty na start” będzie dostępna do wyczerpania puli nagród, która wynosi 78333 sztuk (każda jedna nagroda to 8000 pkt) jednak nie dłużej jak do 17 maja 2023 roku. O ewentualnym wyczerpaniu się puli nagród Mastercard poinformuje wcześniej na stronie programu. Dodatkowo na 7 dni przed szacowanym terminem wyczerpania się puli nagród na stronie internetowej programu, pojawi się informacja o szacowanym terminie wyczerpania się puli nagród.

Oferta punktów powitalnych przeznaczona jest w tym przypadku dla wszystkich klientów banków biorących udział w tym programie, którzy w czasie trwania promocji będą posiadać aktywną umowę o kartę z logo Mastercard oraz dokonają rejestracji nowej karty w Programie Bezcenne Chwile, przy czym należy dodać, że w promocji biorą udział karty wydane przez inny bank aniżeli wszystkie dotychczas zarejestrowane karty w programie. Jeżeli np. posiadasz już zarejestrowaną w programie kartę banku A to aby otrzymać punkty za rejestracje kolejnej karty musisz zarejestrować kartę banku B. Teoretycznie rejestracja kolejnej karty A nie przejdzie (ale tylko teoretycznie):

(…) w Czasie trwania Oferty Specjalnej
(i) dokonali Przystąpienia do Programu zgodnie z regulaminem Programu i zarejestrowali w Programie Kartę Mastercard®,o której mowa w § 3 ust. 2 lit. a) Warunków, a
(ii) jeżeli są Uczestnikami Programu i przed 15.02.2023 r. dokonali już przystąpienia do Programu to – w terminie od 15.02.2023 r. do 17.05.2023 r. zarejestrowali Kartę wydaną przez inną Instytucję Finansową aniżeli wszystkie dotychczas Karty zarejestrowane w Programie;

Aby otrzymać owe 8000 punktów należy spełnić łącznie poniższe warunki:

 • przystąpić do Programu Bezcenne Chwile (Priceless Specials) rejestrując w nim wskazaną wyżej kartę Mastercard Alior Banku (kartę rejestrujemy w bankowości internetowej klikając w szczegóły swojego konta osobistego, następnie wchodzimy w menu „Karty” i w części „Informacje o karcie” odnajdujemy program Bezcenne Chwile – tam też należy szukać opcji włączenia karty do programu),
 • dokonać zakupu premiowanego kartą na kwotę nie mniejszą niż 100 zł  w sklepach stacjonarnych lub internetowych przy użyciu zarejestrowanej karty w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu zarejestrowania w programie (z doświadczenia podpowiadamy, że lepiej to zrobić jedną transakcją na min. 100 zł aniżeli kilkoma na łączną kwotę min. 100 zł aby później unikać straty czasu na pisanie reklamacji – niestety w ostatniej tego typu promocji tak właśnie było, że punkty naliczały się tylko w przypadku gdy transakcja wynosiła min. 100 zł).

Wykluczone są jednak zakupy z określonymi w regulaminie kodami MCC – dotyczy to głównie różnego rodzaju przekazów pieniężnych ale i zakupów w aptekach czy hurtowaniach alkoholi. Wykluczone są również zakupy różnego rodzaju kart podarunkowych:

Zakup Premiowany – oznacza każdy zakup (transakcję) w złotych polskich dokonywany za pomocą Karty Mastercard® przez Uczestnika Programu– z wyjątkiem: wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) –
(i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne,
(ii) 5122 – określający m.in. właścicieli aptek,
(iii) 5715 – określający hurtownie napojów alkoholowych,
(iv) 5813 – określający pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki,
(v) 5912 – określający drogerie i apteki,
(vi) 5921 określający sklepy z piwem, winem, alkoholem,
(vii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków),
(viii)6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów),
(ix) 6012– określający instytucje finansowe (towary i usługi),
(x) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
(xi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne),
(xii) 6211- określający maklerów i dealerów papierów wartościowych,
(xiii) 6533, 6536, 6537, 6538 – określający transfery pieniężne,
(xiv) 6540 –określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty),
(xv) 7511 –określający obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach,
(xvi) 7995 – określający zakłady bukmacherskie,
(xvii) 8999 – określający wolne zawody,
(xviii) 9311 – określający podatki oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”)
oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC;a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika.

Szczegóły promocji z punktami powitalnymi znajdziecie tutaj. Warto również rzucić okiem na osobny wpis poświęcony tej promocji: 8000 pkt w promocji „Punkty na start” programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł za rejestrację karty Mastercard (promocja ogólnodostępna dla klientów różnych banków!)

Załóż konto w Alior i odbierz dodatkowe 200 zł w punktach Bezcenne Chwile

Dodatkowo 450 zł na start za założenie konta osobistego

Ruszyła kolejna już VIII edycja promocja konta osobistego oferowanego przez Alior Bank z niesamowicie wysoką nagrodą – rekordową jak dotąd w tym banku! Dzięki niniejszej promocji zyskamy aż 450 zł w gotówce za założenie Konta Jakże Osobistego oraz kolejne 200 zł w różnych bonach z programu Bezcenne Chwile. Dodatkowo za płatności mobilne telefonem bank oferuje do 20 zł zwrotu co miesiąc w ramach tzw. moneybacku. Dla oszczędzających czeka dodatkowo konto oszczędnościowe na 7,5% a dla prowadzących działalność nawet 3300 zł premii do konta firmowego.

Szczegółowo tą promocję opisaliśmy tutaj: KOLEJNY REKORD! Aż 650 zł łącznej nagrody za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank (VIII edycja) + 20 zł zwrotu co miesiąc za płatności telefonem + 8% na koncie oszcz.

Pozostałe promocje dotyczące punktów programu Bezcenne Chwile

Na koniec warto dodać, że nie tylko Alior Bank ma obecnie promocję punktową programu Bezcenne Chwile. Punkty za rejestrację karty w tym programie czy też za określone płatności otrzymamy również w takich bankach jak Pekao, VeloBank, Bank Pocztowy, Citibank, PKO BP czy Santander Bank Polska. Promocje związane z programem Bezcenne Chwile możecie znaleźć tutaj.

 , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl27 komentarzy dla wpisu: “200 zł lub nawet 250 zł nagrody w ramach programu Bezcenne Chwile (16000 pkt lub 20000 pkt) dla nowych jak i obecnych klientów Alior Bank + 400 zł w gotówce na start za założenie konta!

 • małgorzata pisze:

  czyli jeden zakup za 100 spełni warunek obu promocji?

 • Kris pisze:

  Pytanie do tego punktu:
  Jeżeli np. posiadasz już zarejestrowaną w programie kartę banku A to aby otrzymać punkty za rejestracje kolejnej karty musisz zarejestrować kartę banku B. Teoretycznie rejestracja kolejnej karty A nie przejdzie (ale tylko teoretycznie):
  „(ii) jeżeli są Uczestnikami Programu i przed 15.02.2023 r. dokonali już przystąpienia do Programu to – w terminie od 15.02.2023 r. do 17.05.2023 r. zarejestrowali Kartę wydaną przez inną Instytucję Finansową aniżeli wszystkie dotychczas Karty zarejestrowane w Programie;”
  Jeśli mam kartę która była zarejestrowana w Bezcenne Chwile przed tą datą i została odłączona ponowne jej dodanie daje nam prawo do udziału w promocji?

  • ZnB pisze:

   Teoretycznie tak ale w praktyce to raczej nie działa. Tzn. nam nie działało ale możesz próbować ;)

 • małgorzata pisze:

  a mogę otworzyc konta w kilku bankach i karty porejestrować i za każdą kartę zgarnąć punkty

 • małgorzata pisze:

  czy karta EDENRED działa ? jak sprawdzam na stronie BCH to pokazuje że tak ale czy to jest miarodajne?

  • ZnB pisze:

   Nie ma bardziej miarodajnego sposobu jak źródło programu czyli strona Bezcenne Chwile.

 • tomeq pisze:

  Co z punktów jak oni nagród nie wydają. Od piątku czekam na kody voucherów i brak kontaktu.

  • ZnB pisze:

   Trochę przesadzasz. Od lat korzystamy z katalogu nagród Bezcenne Chwile i na ogół vouchery mailowe docierają w max. do 30 min chyba, że ich zabrakło w puli to dosyłają po kilku dniach. Vouchery SMSowe również dochodzą sprawnie chociaż tutaj zdarzało się nie raz, że sms po kilku dniach przyszedł. Jak w piątek zamawiałeś (zależy jeszcze, o której godzinie) to jeszcze nie ma tragedii. No i zależy jaki voucher. Zawsze można zadzwonić na infolinię i powiedzą jaki jest status.

 • Adam pisze:

  Tu kolegę jednak obronię. Dobrze, że rozpisujecie te promocje, ale Bezcenne Chwile nie są takie kolorowe, jak można tu wyczytać. Okej, jak ktoś ma nową jedną kartę to spoko. Ale powiedzmy sobie szczerze, tu większość ludzi ma ich kilka i często interpretuje regulamin na własną korzyść, do czego również zachęcacie. A w takim przypadku nie jest już tak prosto z reklamacją, bo zwykle są odrzucane. Ponadto, jeśli Wam za każdym razem przesyłają nagrody nawet po kilku dniach i uznają zgłoszenia to macie ogromnego farta. U mnie jest tak, że jak nagroda nie wejdzie w ciągu godziny-dwóch to już nie wejdzie. A czas rozpatrywania reklamacji w BCh to obecnie około miesiąca i z marnym skutkiem. Zatem nie koloryzujmy. Kiedyś było łatwiej. Teraz po uszczelnieniach punkty nie naliczają się już tak fajnie a nawet samo naliczenie punktów nie gwarantuje otrzymania nagrody.

  • ZnB pisze:

   OK. To teraz wskaż gdzie koloryzujemy? I o jakich reklamacjach piszesz? I piszesz o interpretowaniu regulaminu a kolega pisze o wydawaniu nagród czyli ostatni krok całęgo procesu zatem:
   1. Nie odnosiliśmy się tutaj do samej promocji i warunków uzyskania nagrody tylko do odbioru nagrody
   2. Nigdzie nie napisaliśmy, że zawsze nam pkt wpadają. Niejednokrotnie pisaliśmy w komentarzach jak i w powyższym wpisie, że nie zawsze punkty wchodzą „dla starych” ale często to wynik tego, że są jakieś błędy po stronie BCh (w artykule napisaliśmy, że np. nie wpadały nam punkty za płatności poniżej 100 zł, nie chodziły również zakupy na CircleK).
   3. Jeżeli nagroda nie przychodzi w ciągu powiedzmy 1h (pomijając noc i weekendy bo w zależności od nagrody automaty wysyłkowe działają w godzinach bodajże 7-22) to jeszcze o niczym nie świadczy i można dopytać się o status wysyłki (nie na zasadzie reklamacji tylko zwykłe pytanie co się dzieje). Bywa tak, że na stanie brakło im voucherów i automat nie miał co pobrać do wysyłki, bywało również tak że mieli techniczny błąd.
   4. Od drugiej połowy zeszłego roku zawsze odsyłamy do składania reklamacji przez telefon (działa od strzała) ponieważ na maile BCh odpisuje tygodniami jak sam zauważyłeś.

   Zatem reasumując, nastąpiła tutaj chyba jakaś pomyłka z Twojej strony i lekka nadinterpretacja z Twojej strony dotycząca naszej odpowiedzi ;)

   P.S. Tak, program BCh jest jaki jest, jest kulawy, dziurawy ale i dający dużo bonusów również starym! ;)

 • Snaffy pisze:

  Czy ktoś próbował w tej edycji zarejestrować kolejną karte Aliora?

  • ZnB pisze:

   Tak, nadal czekamy na pkt zarówno podstawowe jak i promocyjne a trwa to już prawie 2 tyg.

  • Snaffy pisze:

   To raczej kicha:( Punkty chodzą albo niemalże od razu, albo wogóle. Tak czy inaczej też spróbuję.

  • ZnB pisze:

   Dlaczego kicha? Pkt promocyjne wchodzą nie wcześniej aniżeli podstawowe a tych również nie ma jeszcze.

  • Snaffy pisze:

   2 tyg. na punkty podstawowe to strasznie długo…

  • ZnB pisze:

   Aktualizacja: sprawdziliśmy i na część kart zarówno pkt podstawowe i promocyjne weszły w dniu 2 marca 2023 roku dla transakcji z różnych dat ale nawet i 19 lutego. Albo mieli jakiś błąd i teraz sukcesywnie zaczęli naliczać pkt albo teraz tak to wygląda i pkt nie wpadają po kilku dniach jak wcześniej.

   P.S. Tak, 2 tyg. to długo ale jeżeli podstawowe nie weszły to cierpliwie czekamy bo to się należy każdemu. Już nie raz były takie zwiechy.

  • Snaffy pisze:

   Chciałem zarejestrować kolejną kartę ale widzę, że teraz BCh przekierowują już rejestrację karty przez serwis Alior Online. Zastanawiam się, czy jest w ogóle sens tak rejestrować drugą kartę. A wy jak rejestrowaliście swoje kolejne karty, na które wpadły punkty? Jeszcze przez BCh czy już przez serwis Aliora?

  • ZnB pisze:

   W Aliorze od dawna jak nie od początku kartę do programu Bezcenne Chwile rejestruje się w bankowości Aliora.

  • Snaffy pisze:

   Ja jeszcze w poprzedniej promce rejestrowałem kredytówkę na stronie BCh. Widocznie można było i tak, i tak. Czyli weszły punkty po podpięciu kolejnej karty przez bankowość Aliora? Jak tak, to działam :)

 • Renata pisze:

  Witam. Co oznacza „wymagają zakupu premiowanego na kwotę nie niższą aniżeli 100 zł w terminie 30 dni kalendarzowych od dodania karty do programu”. Jaki to jest ten zakup premiowany????

  • ZnB pisze:

   Czyli taki, który nie jest wykluczony kodami MCC wymienionymi w regulaminie jak i wyżej w opisie promocji.

 • małgorzata pisze:

  hej hej dostałam punkty za kartę gracza czyli kolejną do konta w alorze a już sądziłam ze nic z tego a tu niespodzianka Super

  • Snaffy pisze:

   Gratulacje:) Ja na razie czekam na samo pojawienie się drugiej karty w BCh. Kartę włączyłem kilka dni temu w Aliorze, transakcje wykonane, a tu nawet samej karty jeszcze nie widać w programie…mam nadzieję, że te transakcje się w ogóle naliczą…

  • ZnB pisze:

   Dodaj kartę do konta to się pojawi :)

 • małgorzata pisze:

  a wczoraj wpadły punkty z dodatkowel w Velo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.