ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

300 zł premii pieniężnej za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas w promocji „Daj się porwać okazji” + banalnie łatwe 600 zł w programie Bezcenne Chwile + 300 zł do karty kredytowej

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Wysoka nagroda w kumulacji promocji konta BNP Paribas oraz Mastercarda

BNP Paribas kontynuuje swoją ofensywę w końcówce roku i od dziś proponuje kolejną promocję konta z łączną nagrodą o wartości 900 zł. W nowej promocji „Daj się porwać okazji” czeka do zgarnięcia 300 zł premii pieniężej do Konta Otwartego na Ciebie za spełnienie łatwych warunków promocji. Oprócz promocji głównej czeka rewelacyjny oferta programu Bezcenne Chwile z nagrodą o wartości aż 600 zł w formie bonów do różnych sklepów. A na dodatek dla chętnych kolejne 300 zł bonusu do karty kredytowej :)

Tytułem wstępu…

Bank BNP Paribas w ostatnim czasie mocno szaleje z promocjami. I to zarówno z promocjami kont osobistych jak i innych. Dzięki temu następuje tzw. kumulacja promocji a tym samym kumulacja nagród dzięki, którym można zgarnąć:

 • 300 zł premii pieniężnej w omawianej tutaj promocji konta osobistego „Daj się porwać okazji”,
 • do 600 zł w punktach programu Bezcenne Chwile (od 16000 pkt do aż 48000 pkt) w promocji Mastercard (szczegóły promocji),
 • 300 zł w bonie do Allegro lub Biedronki za wyrobienie karty kredytowej (szczegóły promocji),
 • nawet 1000 zł premii do konta firmowego (szczegóły promocji).

Zasady przystąpienia do promocji „Daj się porwać okazji”

Promocja „Daj się porwać okazji” została przygotowana przez firmę Hagen we współpracy z baniem BNP Paribas. Produktem objętym w niniejszej promocji jest oczywiście znane już większości z Was Konto Otwarte na Ciebie. Nagrodą w najnowszej ofercie banku jest premia pieniężna w wysokości 300 zł.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij od 300 zł do 900 zł premii!

Promocja jest skierowana do osób, które co najmniej od 12 miesięcy nie były posiadaczem konta w banku BNP Paribas. Jeżeli śledzicie na bieżąco promocje bankowe to wiecie, że jest to obecnie jeden z najkrótszych okresów karencji w tego typu promocjach. Zapis w regulaminie odnośnie warunków przystąpienia do promocji brzmi dokładnie tak:

W Promocji może wziąć udział Uczestnik, który łącznie spełnia następujące warunki:
1) nie jest stroną Umowy ramowej rachunków bankowych, Karty oraz elektronicznych kanałów dostępu zawartej z Bankiem, dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, w dniu składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej;
2) w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Osobistego w Promocji nie był posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku;

W promocji organizowanej przez pośredników czyli takiej jak ta, pierwszym krokiem jaki zawsze wykonujemy to rejestracja na dedykowanej stronie promocji – mamy na to czas max. do 10 grudnia 2023 roku jednak nie dłużej jak do osiągnięcia 3000 sztuk rejestracji w promocji (w przypadku wyczerpania się limitu wniosków bank zablokuje możliwość rejestracji w promocji). Podczas rejestracji podajemy swoje dane oraz adres e-mail, na który przyjdzie potwierdzenie zarejestrowania się oraz link do złożenia wniosku o konto (możemy również od razu po rejestracji na stronie promocji kliknąć w przycisk Otwórz konto i taką metodę polecamy). Zgodnie z regulaminem promocji na jeden adres e-mail możemy założyć nie więcej jak jeden profil uczestnika promocji czyli jedno konto.

Po kliknięciu udostępnionego nam linku mailu (lub po kliknięciu w przycisk Otwórz konto na stronie promocji) wypełniamy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj (można wybrać jeszcze inne karty ale tylko w przypadku tej można uniknąć kosztów za jej posiadanie!) podając bezbłędnie wszystkie swoje dane osobowe zgodnie z danymi zawartymi w dowodzie osobistym – na to mamy również czas max. do 10 grudnia 2023 roku. Należy również przygotować sobie skany dowodu osobistego – są one wymagane już na etapie wnioskowania o konto. Umowę podpisujemy poprzez kod SMS przy czym musi to nastąpić najpóźniej do 31 grudnia 2023 roku.

Pozostałe formalności takie jak potwierdzenie naszej tożsamości oraz przekazanie karty płatniczej następuje korespondencyjnie poprzez kuriera (na potrzeby kuriera można wskazać inny adres aniżeli zameldowania, tak aby było wygodnie dla klienta). Otrzymaną kartę do konta należy aktywować i nadać jej PIN w terminie nie później jak do 31 grudnia 2023 roku.

Informacja! Po złożeniu wniosku przez internet umowę podpiszemy za pomocą unikalnego kodu SMS w systemie partnera banku Autenti. Następnie przyjeżdża kurier, który potwierdza tożsamość oraz wydaje gotową kartę do konta. Aktywacji karty można dokonać na kilka sposobów:
a) w systemie bankowości elektronicznej lub Aplikacji GOmobile w przypadku karty debetowej fizycznej oraz mobilnej lub
b) poprzez Centrum Telefoniczne, Telefoniczne Centrum Obsługi Klienta, (opłata według cennika operatora) w przypadku karty debetowej fizycznej oraz mobilnej lub
c) w dowolnym bankomacie z użyciem PIN-u w przypadku karty debetowej fizycznej lub
d) płacąc Kartą za zakupy z użyciem PIN-u (poza Transakcjami Zbliżeniowymi) w przypadku karty debetowej fizycznej lub
e) w oddziale Banku w przypadku karty debetowej fizycznej.

Na chwilę obecną nie ma niestety opcji otwarcia konta przelewem. Dostępna jest natomiast tzw. opcja na selfie czyli wideoweryfikacja poprzez skanowanie dowodu oraz twarzy w aplikacji mobilnej banku. Umowa w tym przypadku również jest podpisywana poprzez kod przesyłany w wiadomości SMS.

Pamiętajmy! W celu skorzystania z promocji przechodzimy na specjalną stronę promocji, tam dokonujemy rejestracji i tylko z linku udostępnionego przez organizatora po rejestracji wypełniamy wniosek o konto. W przeciwnym wypadku nie zostanie nam naliczona żadna premia!

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij od 300 zł do 900 zł premii!

Jak zgarnąć nagrodę pieniężną za konto w łącznej wysokości 300 zł?

Jak już wyżej wspominaliśmy nagrodą gwarantowaną w tej promocji jest premia pieniężna w łącznej wysokości 300 zł. Nagrody będą wydawane w trzech transzach: 50 zł, 125 zł oraz 125 zł premii pieniężnej.

Pierwsza nagroda pieniężna w wysokości 50 zł zostanie przyznana za sam fakt podpisania umowy o konto wraz z kartą, następnie aktywowanie karty i nadanie jej PINu zgodnie z zasadami opisanymi powyżej.

Drugą nagroda pieniężna w wysokości 125 zł zostanie przyznana jeżeli w miesiącu styczniu 2024 roku zostaną spełnione poniższe warunki gdzie należy:

 • wykonać min. 4 płatności bezgotówkowe kartą wydaną do konta na kwotę min. 25 zł każda przy czym nie wlicza się do tej kwoty transakcji wykluczonych z promocji (ich wykaz znajduje się w dalszej części opisu),
 • wykonać przelew z konta na kwotę min. 200 zł za pomocą bankowości elektronicznej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK, w tym Przelewów na telefon BLIK),
 • zapewnić wpływy na konto na łączną kwotę min. 1000 zł (mogą to być przelewy z innego banku).

Trzecia nagroda pieniężna w wysokości 125 zł zostanie przyznana jeżeli w miesiącu lutym 2024 roku zostaną spełnione poniższe warunki gdzie należy:

 • wykonać min. 4 płatności bezgotówkowe kartą wydaną do konta na kwotę min. 25 zł każda przy czym nie wlicza się do tej kwoty transakcji wykluczonych z promocji (ich wykaz znajduje się w dalszej części opisu),
 • wykonać przelew z konta na kwotę min. 200 zł za pomocą bankowości elektronicznej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK, w tym Przelewów na telefon BLIK),
 • zapewnić wpływy na konto na łączną kwotę min. 1000 zł (mogą to być przelewy z innego banku).

Warto jednak pamiętać o tym, że druga nagroda/trzeci zostanie przyznana pod warunkiem, iż uzyskamy prawo do pierwszej/drugiej nagrody. Tym samym aby zgarnąć całą pulę nagród należy spełnić warunki promocji we wszystkich wskazanych miesiącach.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij od 300 zł do 900 zł premii!

Wykluczone z promocji płatności kartą – zwróćcie na to szczególną uwagę!

Bank przez transakcje kartą tym razem rozumie tradycyjne płatności kartą za zakupy w sklepach stacjonarnych jak również za zakupy w internecie ale nie za pomocą BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay czy też Blue Media. Dokładnie precyzuje to zapis z regulaminu:

Transakcje bezgotówkowe – operacje bezgotówkowe wykonane przez Uczestnika za pomocą Karty, polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo – usługowych, w którym akceptowana jest płatność Kartą, w tym także transakcje dokonywane bez fizycznego przedstawienia Karty, w szczególności transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay) oraz transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu;

Należy również pamiętać o tym, że niektóre transakcje są wyłączone z promocji – chodzi o transakcje wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Odbiór nagród

O przyznaniu premii organizator poinformuje poprzez wiadomość wysłaną drogą mailową najpóźniej do 19 stycznia 2024 roku (pierwsza nagroda), do 26 lutego 2024 roku (druga nagroda) oraz do 26 marca 2024 roku (trzecia nagroda).

W pierwszym mailu będzie przesłany również specjalny kod do zalogowania się na stronie promocji. Należy z jego użyciem zalogować się na stronie promocji do 26 stycznia 2023 roku podając w formularzu numer otworzonego rachunku w promocji celem wypłaty nagrody pieniężnej.

Nagrody zostaną przekazane przelewem na konto do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymamy informację o przyznaniu nagrody. Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij od 300 zł do 900 zł premii!

Nawet 600 zł w bonach za płatności kartą – to będzie dopiero HIT! :)

Promocja „Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas” będzie dostępna w terminie od 9 października 2023 roku do 31 grudnia 2023 roku jednak nie dłużej jak do wyczerpania się puli nagród, która wynosi 15000 sztuk po 16000 pkt każda. 

Z promocji może skorzystać każdy klient BNP Paribas, który w okresie promocji dokona rejestracji w Programie Bezcenne Chwile karty debetowej lub kredytowej z logo Mastercard wydanej przez BNP Paribas. Wykluczone są jednak osoby, które przed dniem 9 października 2023 roku posiadały już zarejestrowaną w tymże programie jakąkolwiek kartę tego banku (karty z innych banków nie mają tutaj znaczenia i nie wykluczają z promocji). Co więcej w ramach promocji można otrzymać nagrodę aż trzykrotnie przy czym tylko raz na jedną kartę. Zatem jeżeli posiadacie (lub sobie wyrobicie dodatkowe) dwie lub trzy karty BNP Paribas to macie szansę zyskać łącznie odpowiednio 32000 pkt lub nawet 48000 pkt spełniając poniższe warunki promocji osobno dla każdej z dodanej do programu karty Mastercard.

Aby otrzymać 16000 punktów na jedną kartę (lub ich wielokrotność ale max. 48000 pkt dla trzech różnych kart) należy spełnić łącznie poniższe warunki:

 • przystąpić do Programu Bezcenne Chwile (Priceless Specials) rejestrując w nim kartę (lub karty) Mastercard wydaną przez BNP Paribas (kartę rejestrujemy poprzez bankowość internetową GOonline, aplikację mobilną GOmobile, w Centrum Telefonicznym albo w Oddziale Partnera) w zakładce Moje Finanse => Karty gdzie należy kliknąć „Zarejestruj się” na banerze Bezcenne Chwile lub w zakładkę zatytułowaną Bezcenne Chwile,
 • dokonać min. 5 płatności na łączną kwotę co najmniej 500 zł przy użyciu portfela cyfrowego (Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay lub Xiaomi Pay), do którego została dodana karta przy czym płatności te muszą być dokonane nie później niż w terminie 30 dni kalendarzowych od momentu zarejestrowania karty w programie.

Nagroda w postaci naliczenia 16000 pkt lub jej wielokrotności (max. 48000 pkt) zostanie przekazana w ciągu 30 dni kalendarzowych po spełnieniu warunków promocji. Punkty będą ważne przez okres 6 miesięcy od dnia ich przyznania.

Punkty można wymienić na różne nagrody z katalogu np. voucher o wartości 50 zł na zakupy w sklepie RTV Euro AGD, Carrefour, Empik. Decathlon, stacji paliw Circle K lub do innych sklepów został wyceniony na 4000 pkt. Natomiast 10 monet do Allegro to 800 pkt. Przyznana nagroda jest zatem warta minimum 200 zł a maximum 600 zł.

Szczegóły promocji z punktami powitalnymi znajdziecie tutaj oraz w odrębnym wpisie na blogu: Od 16000 pkt do nawet 48000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 200-600 zł dla nowych jak i obecnych klientów BNP Paribas

Powiększ nagrodę o kolejne 300 zł w bonach za wyrobienie karty kredytowej :)

Po krótkiej przerwie wraca promocja karty kredytowej Mastercard od BNP Paribas z nagrodą w postaci bonów. W zamian za wyrobienie takiej karty i płatności za zakupy można zgarnąć 300 zł w bonach do Biedronki. Ale to nie wszystko ponieważ dzięki programowi Bezcenne Chwile można zyskać dodatkowo aż 200 zł w punktach. Poza tym tak jak poprzednio karta ta oferowana jest za 0 zł przez pierwszy rok a do kompletu warto dorzucić za jednym podejściem promocję konta osobistego.

Szczegółowy opis promocji znajduje się tutaj: Zyskaj 300 zł bonusu do karty kredytowej BNP Paribas + karta za 0 zł na rok

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij od 300 zł do 900 zł premii!

Konto Otwarte na Ciebie… opłaty, prowizje i podstawowe informacje…

Konto Otwarte na Ciebie to obecnie podstawowe konto osobiste oferowane przez BNP Paribas. Główne cechy tego konta to:

 • 0 zł za prowadzenie konta (bezwarunkowo),
 • 0 zł za obsługę Karty Otwartej na Dzisiaj pod warunkiem:
  – wykonania co najmniej trzech transakcji bezgotówkowych kartą w poprzednim miesiącu + jedno logowanie do bankowości + wyrażenie zgód marketingowych + brak sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych (są to warunki promocji „Obniżka za kartę” obowiązującej do końca 2023 roku – tutaj regulamin) lub
  – w przypadku gdy jej posiadacz nie ukończył 26. roku życia;
  w przeciwnym razie naliczona zostanie opłata 7 zł miesięcznie,
 • 0 zł za wypłaty z własnych bankomatów oraz bankomatów Planet Cash – w pozostałych opłata wynosi 7 zł.

Szczegółowe informacje o opłatach można znaleźć w TOiP.

Którą kartę płatniczą wybrać w tej promocji?

W opisywanej promocji BNP Paribas można dowolnie wybierać pośród kilku kart płatniczych oferowanych przez bank. Wg. regulaminu w promocji biorą takie karty jak:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj – opłata miesięczna za kartę wynosi jak wyżej już opisaliśmy,
 • Karta Otwarta na eŚwiat – opłata miesięczna wynosi 8 zł i nie można jej uniknąć,
 • Karta Otwarta na Świat – opłata miesięczna wynosi 12 zł i również nie można jej uniknąć.

Sugerujemy zatem wybór Karty Otwartej na Dzisiaj, dzięki czemu będziecie mogli w łatwy sposób uniknąć opłaty za jej prowadzenie do końca 2023 roku. Wystarczy bowiem wykonać trzy płatności kartą w każdym miesiącu jej posiadania oraz spełnić pozostałe w/w warunki aby była całkowicie bezpłatna.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 10 grudnia 2023 (max. 3000 rejestracji) zarejestruj się w promocji i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą
do 31 grudnia 2023 podpisz umowę o konto, aktywuj kartę oraz nadaj jej PIN
w styczniu i w lutym 2024 w każdym z tych miesięcy wykonaj min. 4 płatności kartą na kwotę min. 25 zł każda, zapewnij wpływy na konto w kwocie min. 1000 zł oraz dokonaj przelewu na kwotę min. 200 zł
do 19 stycznia 2024 zostanie przekazana informacja o przyznaniu pierwszej nagrody
do 26 stycznia 2024 zaloguj się na stronie promocji i podaj dane do wypłaty pozostałych nagród
do 26 lutego 2024 zostanie przekazana informacja o przyznaniu drugiej nagrody
do 26 marca 2024 zostanie przekazana informacja o przyznaniu trzeciej nagrody
do końca miesiąca, w którym została przesłana informacja o przyznaniu nagrody zostanie wypłacona nagroda

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij od 300 zł do 900 zł premii!

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl2 komentarzy dla wpisu: “300 zł premii pieniężnej za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas w promocji „Daj się porwać okazji” + banalnie łatwe 600 zł w programie Bezcenne Chwile + 300 zł do karty kredytowej

 • Sunnyday pisze:

  cześć. czy słyszeliście coś o tym ze BNP wprowadził od października opłatę za kartę 2 zł? Naliczyli mi taką opłatę 9go listopada, w ogóle nie miałam świadomości że coś takiego jest! Pani na infolinii powiedziała mi że powinnam otrzymać info w bankowości internetowej ale ja nie znalazłam nic…
  teraz szukam na stronie internetowej banku i jest coś takiego:
  0 zł za użytkowanie karty debetowej Otwartej na Dzisiaj dla posiadacza, który nie ukończył 26. roku życia oraz dla posiadacza pod warunkiem:
  – wykonania w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty co najmniej trzech transakcji bezgotówkowych oraz
  – zalogowania (co najmniej 1 raz) do systemu bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile w poprzednim miesiącu kalendarzowym oraz
  – wyrażenia zgody na komunikację z nami w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie.
  Opłata za kartę debetową wynosi 2 zł, gdy w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym pobranie opłaty zostaną wykonane co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe (kartą, której dotyczy opłata).
  Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie sprzedaży premiowej „Obniżka za kartę” obowiązujacym do 31 grudnia 2023 r.

  • ZnB pisze:

   Od października? Takie warunki już chyba z pół roku obowiązują przy czym do końca roku 2023 jest promocja i opłata za kartę może wynieść 0 zł po spełnieniu warunków, które wkleiłaś o czym jest mowa w opisie promocji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.