ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Zyskaj do 700 zł z kartą kredytową Visa Silver „Akcja Pajacyk” lub Visa Platinum od Santander Bank Polska – IV edycja (oraz 480 zł premii z kontem osobistym)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Nawet 700 zł nagrody pieniężnej za wyrobienie karty kredytowej Visa :)

Santander Bank Polska wystartował z kolejną edycją promocji karty kredytowej Visa. W IV edycji za podpisanie umowy o kartę kredytową Visa Silver „Akcja Pajacyk” lub Visa Platinum można zgarnąć do 700 zł premii w gotówce oraz zwolnienie z opłaty za kartę przez pierwszy rok. Dodatkowo zakładając w tym banku konto osobiste premię można podwyższyć o kolejne minimum 480 zł… również w gotówce, z dodatkową możliwością skorzystania ze zwrotów za opłacanie rachunków domowych (do 300 zł rocznie).

Kto może skorzystać z omawianej promocji?

Zgodnie z regulaminem promocji „700 zł z kartą kredytową VISA – IV edycja” może z niej skorzystać każda osoba, która nie posiadała karty kredytowej Visa Silver „Akcja Pajacyk” lub Visa Platinum w Santander Bank Polska na dzień 20 października 2021 roku. I to w zasadzie jedyny warunek formalny przystąpienia do promocji :) Zatem jak sami widzicie z promocji mogą skorzystać również obecni klienci banku posiadający konto osobiste czy też nawet kartę kredytową ale inną aniżeli wyżej wymieniliśmy. Posiadanie karty w przeszłości, którą zamknęliśmy przed w/w czasem również nie wyklucza z promocji.

Aby z niej skorzystać należy najpóźniej do 30 kwietnia 2022 roku złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej Visa Silver „Akcja Pajacyk” lub Visa Platinum i podpisać umowę spełniając jednocześnie poniższe warunki:

 • wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną,
 • wyrazić zgodę na elektroniczny kanał kontaktu (EKK),
 • nie sprzeciwiać się wobec przetwarzania danych przez bank w celach marketingowych,
 • podać w banku numeru telefonu komórkowego i adresu e-mail do kontaktu.

W ramach promocji można uzyskać poniższe korzyści:

 • do 600 zł w ramach 1% zwrotu za płatności kartą kredytową Visa Silver „Akcja Pajacyk” lub Visa Platinum (główną oraz dodatkową) przez okres pierwszych 12 miesięcy, przy czym miesięczny zwrot wynosi max. 50 zł miesięcznie,
 • 50 zł za zawarcie umowy o kartę dodatkową,
 • 50 zł za za skorzystanie z usługi Fast Cash w kwocie min. 1000 zł czyli przelewu środków z karty na rachunek jeszcze przed otrzymaniem karty kredytowej,
 • bezwarunkowe zwolnienie z opłat miesięcznych za kartę w pierwszym roku jej korzystania.

Złóż wniosek o kartę Visa Santander i zyskaj do 700 zł w gotówce

Co więcej płacąc za zakupy kartą kredytową Visa Silver „Akcja Pajacyk” pomagamy w finansowaniu posiłków dzieciom w trudnej sytuacji materialnej. Od każdej wykonanej  transakcji tą kartą Santander Bank Polska przekazuje część środków na wsparcie programu dożywiania dzieci Pajacyk, Polskiej Akcji Humanitarnej.

Natomiast karta Visa Platinum oferuje dostęp do pakietów ubezpieczeń, dostęp do luksusowego Pakietu Usług Assistance i usługi concierge (obejmującego m.in. pomoc medyczną, pomoc w domu, pomoc w podróży samochodem oraz profesjonalne usługi concierge) czy też członkostwo w Programie Visa Luxury Hotel Collection umożliwiającym rezerwację luksusowych hoteli na całym świecie, gwarancję najlepszej ceny, przedłużoną dobę hotelową oraz voucher na napoje i przekąski w hotelu.

Do 600 zł zwrotu za płatności kartą kredytową

Pierwszą z korzyści jest tzw. moneyback czyli zwrot w wysokości 1% za płatności wykonywane kartą główną lub dodatkową, który będzie naliczany przez okres pierwszych 12 miesięcy. Pierwszym miesiącem jest miesiąc podpisania umowy o kartę. Maksymalny możliwy zwrot w danym miesiącu wynosi 50 zł a w całej promocji aż 600 zł!

Przykład: Podpisuję umowę o kartę kredytową 20 listopada 2021 r. Za jakie miesiące otrzymam nagrody za płatności? Za płatności wykonane od 20 listopada 2021 r. do 31 października 2022 r. (12 miesięcy).

Do płatności zaliczane są płatności w punkcie handlowo-usługowym lub w Internecie z wykorzystaniem danych karty przy czym wyjątek stanowią:

 • płatności w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako zakłady bukmacherskie, kasyna (transakcje quasi Cash),
 • płatności w punktach posiadających następujące kody kategorii akceptanta: 4829, 6012, 6051, 6211, oraz 8999 o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna),
 • płatności u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie np.: Revolut, DiPocket.

Wypłata nagrody za płatności za dany miesiąc, następuje najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu dokonania płatności kartą kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk lub Visa platinum w postaci uznania rachunku karty kredytowej (zwiększenie salda rachunku karty).

50 zł za zawarcie umowy o kartę dodatkową

Kolejna premia w wysokości 50 zł będzie przyznana za wyrobienie karty dodatkowej innej osobie. O ile nic się nie zmieniło to kartę dodatkową możemy zawrzeć tylko w oddziale banku pojawiając się w nim z osobą, na którą chcemy wyrobić kartę dodatkową.

Umowę o kartę dodatkową Visa Silver „Akcja Pajacyk” lub Visa Platinum należy zawrzeć do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o główną kartę. Następnie konieczne jest wykonanie 5 płatności w 2 pełnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiąca otwarcia karty dodatkowej. Jest to nagroda jednorazowa i nie ma na to wpływu liczba wydanych kart dodatkowych.

Nagroda za zawarcie umowy o kartę dodatkową wypłacana będzie do końca października 2022 roku pod warunkiem braku jej rozwiązania do 30 września 2022 roku.

Złóż wniosek o kartę Visa Santander i zyskaj do 700 zł w gotówce

50 zł za skorzystanie z usługi Fast Cash

Co to jest usługa Fast Cash? Santander Bank Polska nazywa tak usługę, która pozwala korzystać z pieniędzy na koncie jeszcze przed otrzymaniem karty kredytowej. W chwili składania wniosku o główną kartę kredytową, można zlecić przelew z limitu karty kredytowej na rachunek osobisty.

Aby zgarnąć 50 zł nagrody za skorzystanie z usługi Fast Cash należy w trakcie składania wniosku o kartę kredytową wyrazić chęć skorzystania z tej usługi wskazując kwotę przelewu min. 1000 zł. Nagroda ta będzie wypłacana do końca października 2022 roku.

Ile to kosztuje? O ile standardowy przelew z rachunku karty jest obarczony opłatą 4% nie mniej niż 10 zł o tyle przelew Fast Cash jest bezpłatny. Maksymalna kwota jaką można przelać w ramach usługi Fast Cash to kwota przyznanego limitu na karcie kredytowej. Przelew ten można zlecić na dowolny rachunek osobisty prowadzony w Santander Bank Polska lub w innym banku.

Minimum 500 zł premii w kumulacji promocji Santander Bank Polska…

W kwietniowej promocji konta osobistego Santander Bank Polska do zgarnięcia jest łącznie 380 zł nagrody. Pierwsze 300 zł premii w gotówce zyskamy w zamian za założenie Konta Jakie Chcę. Kolejne 80 zł w bonie do wybranego sklepu będzie można odebrać w zamian za użycie kodu polecenia. Dodatkowo bank oferuje zwrot za opłacanie rachunków domowych w kwocie nawet do 300 zł rocznie jak i możliwość skorzystania z Lokaty Mobilnej na 2,5%. A za rejestrację karty w programie Bezcenne Chwile zyskamy dodatkowy extra voucher o wartości 100 zł. No… jest fajnie :D

Szczegółowo o tej promocji pisaliśmy tutaj: 300 zł nagrody w gotówce + 80 zł w bonie za założenie Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska + do 400 zł co miesiąc za polecenia + do 300 zł za opłacanie rachunków + lokata na 2,5% + 100 zł w punktach Bezcenne Chwile

Ile kosztuje karta Visa Silver Akcja Pajacyk lub Visa Platinum?

W ramach niniejszej promocji uczestnik jest zwolniony bezwarunkowo z opłaty rocznej za kartę Visa Silver lub Visa Platinum w pierwszym roku jej używania. Tym samym karta ta przez pierwszy rok od jej wydania nie generuje żadnych kosztów :) Po roku czasy opłaty będą zgodne z aktualną tabelą opłat i prowizji stąd też na chwilę obecną nie ma sensu jej zamieszczać ani analizować ;)

Złóż wniosek o kartę Visa Santander i zyskaj do 700 zł w gotówce

Alternatywne promocje kart kredytowych z premią nawet 700 zł!

Również inne banki oferują ciekawe promocje karty kredytowej. Wśród nich jest wiele ciekawych ofert kart kredytowych co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych a szczególnie polecamy:

… i wiele, wiele innych promocji. Przejrzyj wszystkie AKTUALNE PROMOCJE.

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.