ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Do 720 zł zwrotu za płatności kartą kredytową od Credit Agricole + 555 zł premii w gotówce za konto

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Po długiej przerwie można zyskać do 720 zł w promocji karty kredytowej CA :)

Od ponad roku nie było żadnej promocji karty kredytowej banku Credit Agricole. Doczekaliśmy się jednak nowej oferty gdzie można zgarnąć nawet 720 zł w gotówce w zamian za podpisanie umowy o kartę kredytową i dokonywanie płatności wydaną kartą. Premia pieniężna przysługuje przez 12 lub 24 miesiące w zależności czy jesteście byłymi klientami banku czy też zupełnie nowymi ;) Co więcej promocję można połączyć z promocją konta osobistego zyskując przy tym dodatkowe 555 zł nagrody.

„Weź kartę i zyskaj nawet 720 zł” lub „Weź kartę i zyskaj nawet 360 zł”

Po prawie rocznej przerwie bank Credit Agricole udostępnił nową promocję karty kredytowej, która bardzo rzadko oferuje bonus za jej wyrobienie. Bank ten bowiem nie ma tradycji takich jak Citibank czy Paribas gdzie premia do karty kredytowej to w zasadzie codzienność ;)

W chwili obecnej bank daje do dyspozycji dwie promocje. Pierwsza z nich to „Weź kartę i zyskaj nawet 720 zł” przeznaczoną tylko i wyłącznie dla osób, które nigdy nie były klientem banku Credit Agricole.

Druga z nich to „Weź kartę i zyskaj nawet 360 zł” przeznaczona dla osób, które nie były stroną umowy o niżej wymienioną kartę kredytową w okresie co najmniej 2 lat poprzedzających przystąpienie do promocji:

 • Credit Agricole Visa Gold / Mastercard Gold
 • Credit Agricole Visa Silver / Mastercard Silver
 • Credit Agricole Visa Standard

Posiadanie innego rodzaju karty kredytowej aniżeli wymienione powyżej nie wyklucza z promocji co np. daje szanse udziału w niej osobom posiadającym w ostatnich 2 latach kartę Mastercard Standard :) Z udziału w promocji nie wyklucza również posiadanie konta osobistego czy też innych produktów np. pożyczki. 

Aby skorzystać z promocji należy najpóźniej do 30 kwietnia 2022 roku wypełnić wniosek o wydanie karty kredytowej na stronie promocji a następnie poczekać na kontakt konsultanta banku i podpisać umowę o kartę kredytową Visa lub Mastercard w opcji Silver/ Gold (tylko takie biorą udział w promocji) z limitem minimum 2000 zł dla kart Silver oraz z limitem minimum 5000 zł dla kart Gold. Podczas podpisywania umowy należy również potwierdzić przystąpienie do promocji i zapoznanie się z regulaminem promocji: dla nowych klientów lub dla byłych klientów.

Skorzystaj z promocji karty kredytowej z premią do 720 zł w gotówce!

Jak zyskać nawet 720 zł premii w formie zwrotu na kartę?

Nagrodą w omawianej promocji jest zwrot kwoty w wysokości 10 zł za zakup opłacony kartą na kwotę min. 200 zł. Zwrot taki można otrzymać maksymalnie w pierwszych 24 miesiącach kalendarzowych (w przypadku spełnienia warunku zupełnie nowego klienta) lub w pierwszych 12 miesiącach (w przypadku byłych klientów banku) przy czym nie więcej jak 30 zł miesięcznie a łącznie nie więcej jak 720 zł lub 360 zł w całej promocji. Innymi słowy za pierwsze trzy płatności kartą na 200 zł w miesiącu otrzymamy po 10 zł zwrotu na kartę.

W promocji nie są uwzględniane płatności w niektórych miejscach:

 • kasyna oraz zakłady bukmacherskie i tym podobne (kod MCC 7995),
 • instytucje finansowe (kod MCC 6012),
 • brokerzy ubezpieczeniowi (kod MCC 6211),
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (kod MCC 6051),
 • internetowe przekazy pieniężne (kod MC 4829),
 • profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska, kod MCC 8999).

Nie są również uwzględniane także operacje przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal.

Zwrot za płatność nastąpi natychmiastowo w dniu zaksięgowania transakcji co jest mega plusem i chyba nigdy żadna promocja nie oferowała tak szybkiego naliczenia bonusu. Standardowo jak to w przypadku karty kredytowej zwrot ten zasila rachunek karty kredytowej czyli albo pomniejsza obecne saldo zadłużenia albo zwiększa saldo rachunku karty na plus.

Szczegóły promocji znajdują się w regulaminach: wersja na 720 zł oraz wersja na 360 zł.

Ile kosztuje karta kredytowa w Credit Agricole?

W omawianej promocji udział biorą dwa typy kart oferowane przez Credit Agricole: Silver oraz Gold.

Karty Silver (Visa lub Mastercard) wydawane są bezpłatnie. Miesięczny koszt utrzymania karty to 10 zł przy czym opłaty tej można uniknąć wykonując płatności wydaną kartą na kwotę min. 700 zł w danym miesiącu.

Karty Gold (Visa lub Mastercard) w przeciwieństwie do kart Silver nie posiadają opłaty miesięcznej ale kosztują już na samym wejściu – za wydanie takiej karty bank pobiera opłatę aż 190 zł. To opłata roczna, która pobierana jest również w kolejnych latach jej używania. Dobra informacja jest taka, że opłaty tej w pierwszym roku można uniknąć dokonując min. 3 płatności kartą w ciągu 90 dni od podpisania umowy. W kolejnych latach opłata nie zostanie naliczona pod warunkiem, iż w poprzednim roku rozliczeniowym wykonamy transakcje na łączną kwotę min. 18000 zł. W przypadku wykonania transakcji na kwotę min. 12000 zł opłata jest zmniejszana do 75 zł za rok.

Inne opłaty i szczegóły dotyczące powyższych kart znajdziecie w TOiP.

Skorzystaj z promocji karty kredytowej z premią do 720 zł w gotówce!

Zyskaj kolejne 555 zł w gotówce zakładając konto osobiste :)

Credit Agricole ruszył z reedycją ostatniej promocji konta osobistego podwyższając łączną premię do rekordowej wysokości. Od teraz mamy okazję zgarnąć nawet 555 zł w gotówce za otworzenie Konta dla Ciebie oraz dokonywanie płatności kartą lub BLIK podczas codziennych zakupów. Do naszej kieszeni wróci 3% kwoty wydanej na zakupy. A to nie koniec zysków – premię można powiększyć o kolejne nawet 500 zł za polecanie konta znajomych w programie poleceń lub o odsetki z lokaty oprocentowanej na 3% dla kwoty do 75 tys. zł!

O promocji tej pisaliśmy szczegółowo tutaj: Do 555 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole + 3% na lokacie + 500 zł w programie poleceń

Alternatywne promocje kart kredytowych z premią nawet do 720 zł!

Również inne banki oferują ciekawe promocje karty kredytowej. Jeżeli powyższa Ci nie odpowiada i szukasz czegoś innego to polecamy przejrzeć alternatywne oferty innych banków co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych a szczególnie polecamy:

… i wiele, wiele innych promocji. Przejrzyj wszystkie AKTUALNE PROMOCJE.

 , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl6 komentarzy dla wpisu: “Do 720 zł zwrotu za płatności kartą kredytową od Credit Agricole + 555 zł premii w gotówce za konto

 • Tomasz pisze:

  Ciekawe jak już jestem klientem ze 2 lata czy dadzą kartę na oświadczenie?
  Ale nawet oświadczenie w tym banku chyba wymaga wizyty w banku?

  • ZnB pisze:

   Z rok temu umowę podpisywaliśmy telefonicznie a nie w oddziale. Teraz się nie łapiemy na promkę zatem czekamy aż ktoś podzieli się doświadczeniami z wnioskowania o kartę :)

 • z3lk pisze:

  za pierwsze trzy płatności kartą na 200 zł w miesiącu otrzymamy po 10 zł zwrotu na kartę – czyli to musza byc jednorazowe tranzakcje po 200 zł conajmniej a nie suma mniejszych ?

 • z3lk pisze:

  pytanie 2 czy np transakcje allegro sie liczą czy sa wykluczone ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.