ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

300 zł na paliwo Circle K za wyrobienie karty kredytowej Banku Millennium oraz do 600 zł zwrotu rocznie (+ 360 zł w gotówce za konto)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Bony na zakupy na stacji Circle K o wartości 300 zł oraz moneyback za codzienne zakupy…

„Wiosna z kartą kredytową Visa” od Bank Millennium to kolejna okazja do zgarnięcia nagrody w postaci bonów 300 zł do wykorzystania w na stacjach CircleK. Nagroda jest przyznawana w zamian za wyrobienie karty kredytowej oraz płatności za zakupy w kwocie łącznej po 350 zł miesięcznie. Dodatkowo używając karty Impresja uzyskamy możliwość 5% zwrotu kwoty wydanej na zakupy w wybranych sklepach – to kolejny zysk do 600 zł rocznie! Z promocji mogą skorzystać klienci Millennium z dostępem do bankowości Millenet a taki najszybciej uzyskamy zakładając konto osobiste w promocji z bonusem aż 360 zł!

„Wiosna z kartą kredytową Visa” czyli 300 zł premii na start…

Nagrodą w niniejszej promocji jest bonus w wysokości 300 zł w postaci elektronicznych kart podarunkowych do wykorzystania na dowolne zakupy na stacjach paliw sieci CircleK, które zostaną przekazane po spełnieniu warunków promocji. Warunki promocji uprawniające do uzyskania bonusu są bardzo łatwe i w zasadzie każdy jest w stanie je spełnić bez najmniejszego problemu. 

Promocja prowadzona jest pod hasłem „Wiosna z kartą kredytową Visa” i będzie dostępna do 30 kwietnia 2022 roku (co najważniejsze liczy się data złożenia wniosku o kartę a nie zawarcia umowy) jednak nie dłużej jak do wyczerpania puli aż 10000 sztuk nagród. Z promocji niestety nie będą mogły skorzystać osoby, które:

W okresie od dnia 1 stycznia 2020 r.:
– posiadasz lub posiadałeś jakąkolwiek inną naszą główną kartę kredytową lub
– byłeś w trakcie procesowania dyspozycji rezygnacji takiej karty (w tym odstąpiłeś od umowy karty kredytowej lub ją wypowiedziałeś).

Karty kredytowe, które zostały objęte obecną promocją to: Millennium Visa Impresja oraz Millennium Visa Gold

Z zapisów regulaminu wynika, że aby skorzystać z oferty konieczne jest posiadanie dostępu do systemu bankowości Millenet lub aplikacji mobilnej:

Nagrodę otrzymasz jeśli złożysz wniosek w:
a) Millenecie lub Aplikacji mobilnej Wniosek kredytowy (zrobisz to jeśli masz udostępnioną dedykowaną ofertę karty kredytowej w tym kanale) lub
b) Millenecie Wniosek kontaktowy o Kartę (zakładka OFERTA/Nowa karta kredytowa),

jeżeli zatem dostępu do Millenetu jeszcze nie posiadacie warto taki dostęp zapewnić sobie poprzez otworzenie konta osobistego np. w najnowszej promocji z bonusem 360 zł na start. Łącząc promocję karty kredytowej z kontem osobistym (a w zasadzie na odwrót ponieważ najpierw powinniśmy skorzystać z promocji konta i je otworzyć) podnosimy sobie automatycznie zysk – w takim przypadku premia łączna na start wyniesie aż 660 zł!

Skorzystaj z promocji konta osobistego i zgarnij 360 zł bonusu!

Konto osobiste w Banku Millennium można również otworzyć ramach programu poleceń z nagrodą 100 zł na karcie goodie lub 80 zł w formie vouchera Zalando/Empik lub 4 biletów do kina. O promocji tej pisaliśmy tutaj: 9 edycja programu poleceń „Lubię to polecam” w Millennium Bank – do wyboru nagrody: 100 zł na karcie goodie, voucher 80 zł do Zalando lub empik.com, 4 bilety do kina oraz lokata na 2%

Skorzystaj z promocji konta osobistego z premią 100 zł (użyj kodu polecenia: 20167837)

Posiadając już dostęp do bankowości internetowej Millennium wystarczy zalogować się do Millenetu i zawnioskować o kartę kredytową poprzez wybranie z Menu: Oferta => Karty => Nowa karta kredytowa. Tam też powinien się znajdować baner informujący o aktualnej promocji i możliwości skorzystania z niej.

Wnioskując o kartę kredytową należy wyrazić poniższe zgody na otrzymywanie:

  • informacji handlowych przez kanały elektroniczne,
  • informacji handlowych przez telefon,
  • dopasowanych informacji handlowych,
  • informacji handlowych firm współpracujących z bankiem,.

Jak zgarnąć bonus 300 zł w postaci bonów na paliwo ze stacji CircleK?

Banalnie prosto. To jedna z najłatwiejszych promocji karty kredytowej, która pojawia się od jakiegoś czasu dość regularnie w ofercie banku. Wystarczy, że po otrzymaniu karty kredytowej i jej aktywowaniu dokonamy kartą transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 350 zł w każdym z pierwszych 6 miesięcy następujących po miesiącu złożenia wniosku o kartę. Za każde trzy kolejne miesiące, w których zostaną spełnione warunki otrzymamy elektroniczny voucher o wartości 150 zł. Łącznie wartość voucherów wyniesie 300 zł.

Przykład: dla kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w marcu 2022 roku warunki należy spełnić:
a) w każdym z trzech kolejnych miesięcy, tj. w kwietniu, maju oraz w czerwcu 2022 roku,
b) w każdym z trzech kolejnych miesięcy, tj. w lipcu, sierpniu oraz we wrześniu 2022 roku.
Analogicznie sprawa wygląda dla wniosków kwiecień z tą różnicą, że spełnianie warunków należy rozpocząć od maja.

I to w zasadzie wszystko. Promocja wymaga zatem aby przez wskazany wyżej okres 6 miesięcy wydać łącznie min. 2100 zł (po 350 zł w każdym z wymienionych miesięcy) co nie powinno przysporzyć nikomu większych problemów. Warto pamiętać o tym, że płacąc tymi kartami Millennium w wybranych sklepach uzyskamy zwrot 5% wydanej kwoty o czym piszemy ciut niżej.

Nagroda zostanie dostarczona najpóźniej do końca miesiąca po kwartale spełnienia warunków poprzez wiadomość SMS przesłaną na numer telefonu. Otrzymany kod elektroniczny należy wymienić na kartę podarunkową w aplikacji Goodie. Kartę podarunkową będzie można wykorzystać na dowolne zakupy na stacjach CircleK przez okres 12 miesięcy od momentu aktywacji w aplikacji goodie. Czas na aktywację kodu w aplikacji Goodie wynosi 60 dni od daty otrzymania wiadomości SMS.

Co więcej, bonus na start to nie jedyna korzyść oferowana przez Millennium. Dodatkową nagrodą w promocji jest zwolnienie z opłaty za kartę przez okres pierwszych 12 miesięcy (licząc od daty jej wydania) pod warunkiem dokonywania kartą min. 1 transakcji bezgotówkowej miesięcznie. To bardzo dobra informacja ponieważ promocja nie generuje nam żadnych dodatkowych kosztów! :)

Z kartą kredytową Millennium Impresja zyskujemy dodatkowo do 600 zł zwrotu rocznie za zakupy

Millennium Bank posiada w swojej ofercie szereg różnych kart kredytowych przy czym w omawianej promocji wymagane jest wyrobienie np. karty Impresja. I w zasadzie bardzo dobrze bo to właśnie ta karta zasługuje na szczególną uwagę zasługują. Dlaczego? Ponieważ Karta Impresja oferuje możliwość uzyskania 5% zwrotu z kwoty wydanej na zakupy w określonych sklepach.

Nagrody z tytułu 5% moneybacku są wypłacane w okresach miesięcznych, nie później niż do 20 dni po zakończeniu miesiąca kalendarzowego. Łączna wysokość nagród wypłaconych w danym miesiącu nie może przekroczyć kwoty 50 zł. Tym samym aby uzyskać maksymalny możliwy zwrot należałoby zrobić zakupy w określonych sklepach na kwotę min. 1000 zł miesięcznie.

Więcej o promocji z 5% moneyback oraz wykaz sklepów, w których zrobimy zakupy z moneybackiem znajdziecie we wpisie: 5% zwrotu za płatności kartą kredytową Impresja lub Alfa wydaną przez Bank Millennium w wybranych sklepach

Zyskaj aż 360 zł w gotówce za założenie konta w Millennium!

Wraz z pojawieniem się nowego konta osobistego w Banku Millennium pojawiła się jednocześnie nowa promocja charakteryzująca się prostymi warunkami. W zamian za założenie ów nowego konta Millennium 360° zgarniemy aż 360 zł premii w gotówce. Standardowo nagrodę uzyskaną za założone konto można powiększyć jeszcze o 300 zł w bonach na paliwo CircleK za wyrobienie karty kredytowej oraz 100 zł za założenie konta dla dziecka. A w przypadku osób prowadzących własną działalność premia może wzrosnąć o kolejne 1800 zł w gotówce za założenie konta firmowego.

Szczegóły tej promocji znajdziecie tutaj: 360 zł nagrody w gotówce za założenie konta Millennium 360° + 300 zł do CircleK za kartę kredytową + 100 zł za konto dziecka

Ile kosztują karty kredytowe w Banku Millennium?

Jak już wyżej wspomnieliśmy w ramach tej promocji nie musimy przejmować się kosztami karty – wystarczy 1 transakcja kartą miesięcznie aby opłaty nie były pobierane przez pierwsze 12 miesięcy. Po tym okresie wejdą w życie opłaty zgodne z TOiP obowiązującym na moment zakończenia okresu promocyjnego.

Zgodnie z aktualnym cennikiem Millennium standardowe koszty za kartę kredytową biorącą udział w promocji na dzień dzisiejszy zaczynają się od 7,99 zł miesięcznie ale wystarczy wykonać min. 5 płatności bezgotówkowych kartą w poprzednim miesiącu aby tej opłaty całkowicie się pozbyć. Pierwsze naliczenie opłaty miesięcznej następuje za drugi pełny miesiąc od wydania karty. Kolejne opłaty miesięczne naliczane są z dołu – za miesiąc poprzedni.

Należy również mieć na uwadze fakt, że do karty kredytowej automatycznie dodawany jest Pakiet Assistance, który od momentu wydania karty do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego jest darmowy a w kolejnych płatny już dodatkowo 4,99 zł miesięcznie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby z niego zrezygnować telefonicznie po otrzymaniu karty!

Alternatywne promocje kart kredytowych z premią nawet 660 zł!

Również inne banki oferują ciekawe promocje karty kredytowej. Jeżeli powyższa Ci nie odpowiada i szukasz czegoś innego to polecamy przejrzeć alternatywne oferty innych banków co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych a szczególnie polecamy:

… i wiele, wiele innych promocji. Przejrzyj wszystkie AKTUALNE PROMOCJE.

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl2 komentarzy dla wpisu: “300 zł na paliwo Circle K za wyrobienie karty kredytowej Banku Millennium oraz do 600 zł zwrotu rocznie (+ 360 zł w gotówce za konto)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.