ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Santander Bank Polska: 50 zł za założenie konta oraz do 500 zł za polecenia w programie „Polecam mój Bank – VII edycja” + 150 zł na start + do 300 zł zwrotu za opłacanie rachunków!

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

[Aktualizacja 01.08.2020] Promocja została przedłużona do 14 sierpnia 2020 roku.

Po 50 zł zyskają obie strony polecenia w programie poleceń Santander…

Ruszyła VII edycja programu poleceń „Polecam mój Bank” w Santander Bank Polska. Korzystając z tej oferty nowy klient banku uzyska 50 zł w gotówce za założenie Konta Jakie Chcę z polecenia. Oprócz premii za otwarcie konta można uzyskać do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych. Osoba Polecająca konto również otrzyma 50 zł za polecenie konta ale… nie więcej jak 500 zł łącznie w całej promocji! A to nie wszystko ponieważ zakładając obecnie konto w Santander Bank Polska można zgarnąć dodatkowo aż 150 zł na start na łatwych zasadach!


Uwaga: Obecnie można skorzystać z kumulacji dwóch promocji Santander Bank Polska i zyskać 200 zł za samo założenie konta. Szczegóły tej promocji znajdziecie tutaj: 200 zł w gotówce za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska + do 500 zł w programie poleceń + do 300 zł za opłacanie rachunków + lokata na 2%!


50 zł premii za założenie konta w Santander Bank Polska z kodem polecającym

To już VII edycja programu poleceń banku Santander Bank Polska – „Polecam mój Bank”, który tym razem będzie dostępny do 31 lipca 14 sierpnia 2020 roku. Momentem przystąpienia do promocji jest data podpisania umowy o dany produkt zatem nie należy zwlekać ze złożeniem wniosku do ostatniego dnia. Według regulaminu programu poleceń premię 50 zł za założenie konta może zyskać każda polecona osoba nie posiadająca konta w Santander Bank Polska (dawne BZ WBK) od 1 maja 2019 (tylko rok karencji!):

Uczestnikiem Programu jako osoba Polecona („Polecony – nowy klient”) – może być osoba fizyczna, która spełniła łącznie poniższe warunki:
2.1. – Osoba małoletnia [ukończone 13 lat: przyp. ZnB] – w imieniu której występuje Przedstawiciel ustawowy, który wyraził zgodę na udział w Programie albo
– osoba pełnoletnia, która ukończyła 18 lat posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych,
2.2. nie posiadała Konta od 1 maja 2019 r.,

Nagroda w wysokości 50 zł wypłacana jest na założone konto bankowe i należy się wówczas gdy spełnione zostaną poniższe warunki:

 • za pośrednictwem wniosku internetowego dostępnego na stronie banku złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę lub Konto Select z kartą debetową lub mobilną oraz usługą Santander Online podając w nim Kod Polecającego (kod polecenia uzyskasz po wypełnieniu formularza znajdującego się tutaj),
 • zawrzeć umowę za pośrednictwem mobilnego doradcy lub wideo rozmowy w terminie trwania promocji (przy czym osoby małoletnie mogą otworzyć konto tylko w placówce banku),
 • do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy (nie później jak do 31 sierpnia 30 września 2020) zalogować się co najmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej banku oraz wykonać płatności kartą lub kartą mobilną lub BLIK (w internecie) na łączną kwotę min. 300 zł przy czym w ramach tej kwoty należy wykonać minimum jedną transakcję blikiem (z wyłączeniem wypłat z bankomatu) a pozostałe transakcje mogą być wykonane kartą i blikiem.

Należy również wspomnieć o takich warunkach i niuansach podczas wypełniania wniosku o konto jak:

 • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych,
 • wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną,
 • wyrażenie zgody na ujawnienie informacji o poleceniu na potrzeby realizacji programu poleceń,
 • wyrażenie zgody na EKK (Elektroniczny Kanał Kontaktu do przekazywania korespondencji),
 • podanie numer telefonu komórkowego do kontaktu,

ponieważ brak spełnienia jednego z powyższych warunków może wpłynąć negatywnie na przyznanie nagrody.

Otwórz Konto Jakie Chcę z kodem polecenia i zgarnij dodatkowe 50 zł premii!

Pamiętajmy, aby zweryfikować czy wypełniany wniosek jest prawidłowy i posiada formularz do wprowadzenia kodu polecającego, który uzyskasz od nas. Tylko taki wniosek uprawnia do wzięcia udziału w promocji. Znajdziesz go pod tym adresem. Czas na jego złożenie i podpisanie stosownej umowy o konto z kartą mamy do 31 lipca 14 sierpnia 2020 roku.

W powyższym polu należy podać specjalny kod polecający. Jeżeli jeszcze go nie posiadasz możesz uzyskać taki kod wypełniając formularz znajdujący się poniżej. Będziesz miał pewność, że korzystasz ze sprawdzonego i wiarygodnego kodu polecającego Santander Bank Polska.

Nagrody będą przyznawane w formie przelewu na konto do końca miesiąca kalendarzowego liczonego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki przez osobę Poleconą.

Nie masz kodu polecającego z programu poleceń Santander Bank Polska?

Żaden problem! Jesteśmy w stanie Ci pomóc podając sprawdzony i wiarygodny kod promocyjny, który jest niezbędny do otwarcia promocyjnego konta i zgarnięcia 50 zł premii. Wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się tutaj lub ten poniżej (pamiętaj o tym, że czasami odpowiadamy z opóźnieniem ale max do 12h):

  Proszę o przekazanie kodu polecającego do promocji "Polecam mój Bank" Santander Bank Polska aby skorzystać z dodatkowej premii 100 zł za założenie konta osobistego.

  Imię lub nick (wymagane)

  Twój adres email (wymagane)

  Po 50 zł za każde skuteczne polecenie konta (łącznie nawet 500 zł premii)

  Kolejną możliwą nagrodą do zdobycia w programie poleceń w wysokości wielokrotności kwoty 50 zł jest nagroda za każde skuteczne polecenie konta. Polecanie kont możliwe jest po wykonaniu poniższych działań:

  • na dzień przystąpienia do programu należy posiadać konto w Santander (zakładamy, że część osób dopiero je założy z polecenia jak powyżej),
  • należy zarejestrować się w programie „Polecam mój Bank” po zalogowaniu się do bankowości Santander (Menu -> Oferta banku -> Polecam Bank) wyrażając jednocześnie zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych i akceptując Regulamin Programu,
  • po zaakceptowaniu regulaminu zostanie wyświetlony kod polecenia, który następnie podajemy znajomym.

  Wymagane jest również:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych,
  • wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną,
  • wyrażenie zgody na ujawnienie informacji o poleceniu na potrzeby realizacji programu poleceń,
  • wyrażenie zgody na EKK (Elektroniczny Kanał Kontaktu do przekazywania korespondencji),
  • podanie numer telefonu komórkowego do kontaktu.

  Pamiętajmy jednak, iż osoby przez nas polecone muszą spełnić te same warunki, o których mowa na samej górze – muszą być zatem nowymi klientami a przynajmniej nie mogły posiadać konta w Santander Bank Polska (dawne BZ WBK) na dzień 1 maja 2019 oraz muszą wykorzystać nasz kod polecający i wykonać określone płatności kartą. Nagrody będą wypłacane analogicznie jak dla Poleconych czyli do końca miesiąca po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki promocji przez Poleconego.

  UWAGA! Niestety od V edycji programu poleceń „Polecam mój Bank” nie ma już dostępnej nagrody dodatkowej w wysokości 100 zł za każde 10 skutecznych poleceń konta. Co więcej – nałożono limit poleceń, za które bank zapłaci i wynosi on obecnie 500 zł dla jednego Polecającego na całą edycję. Tym samym tylko pierwsze 10 poleceń konta będzie wynagrodzone premią a za kolejne polecenia bank już nie zapłaci. Szkoda, ponieważ takim ruchem bank spowodował, iż najlepszy program poleceń kont na rynku nie jest już najlepszym ponieważ takie banki jak Millennium czy mBank nadal nie stosują limitu na polecenia!

  Otwórz Konto Jakie Chcę z kodem polecenia i zgarnij dodatkowe 50 zł premii!

  … i kolejne 150 zł premii w gotówce za założenie konta w promocji

  To kolejna już promocja organizowana przez firmę Money, w której tym razem zyskamy 200 zł w gotówce za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska.

  Zgodnie z regulaminem promocja będzie dostępna do 14 sierpnia 2020 przy czym może się zakończyć wcześniej po osiągnięciu limitu 16000 wniosków o konto w promocji (to bardzoooo dużo!). Jej bardzo dużym atutem jest bardzo KRÓTKI OKRES KARENCJI dla byłych klientów banku – TYLKO ROK. W promocji może wziąć udział bowiem każda osoba, która nie posiadała konta osobistego Santander Bank Polska od dnia 1 lipca 2019!

  Uczestnikiem promocji („uczestnik”) może być osoba fizyczna, która spełni łącznie poniższe warunki:
  w okresie od 1 lipca 2019 r. do dnia otwarcia konta w niniejszej promocji, nie była właścicielem ani współwłaścicielem rachunku płatniczego osobistego w PLN o charakterze oszczędnościowo-rozliczeniowym w Banku

  Niestety jest jeszcze dodatkowe obostrzenie, które całkowicie dyskwalifikuje osoby, które w przeszłości korzystały już z promocji Konta Jakie Chcę:

  W Promocji nie mogą uczestniczyć obecni i byli Klienci Banku, którzy brali udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta Jakie Chcę lub Konta Jakie Chcę dla Młodych organizowanej przez Bank lub inny podmiot, w ramach której otworzyli Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych.

  Aby wziąć w udział w promocji i zgarnąć 150 zł bonusu w gotówce od Santandera należy złożyć wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę na dedykowanej stronie promocji (podczas wypełniania wniosku o konto możecie podać kod polecenia – by zyskać dodatkowe 80 zł będziemy wdzięczni za użycie naszego kodu: 1008464199 – kod polecenia uzyskasz również po wypełnieniu formularza znajdującego się tutaj). O szczegółach dodatkowego bonusu za skorzystanie z polecenia piszemy w dalszej części artykułu!

  Warto również dodać, że we wniosku o konto należy wyrazić zgodę na:

  • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
  • kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
  • kontakt telefoniczny w celu marketingowym,
  • elektroniczny kanał kontaktu tj. porozumienie EKK,

  z zastrzeżeniem, że zgody te powinny być wyrażone najpóźniej do 15 września 2020 roku i powinny być utrzymane co najmniej do końca okresu trwania promocji.

  Jeżeli chodzi o możliwości zawarcia umowy to istnieją obecnie dwie metody:

  • wideo rozmowa – podpisanie umowy podczas rozmowy na kamerce okazując w ten sposób swój dowód osobisty oraz twarz. Proces ten jest dostępny przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 20:00. Aby wybrać taką formę należy na stronie promocji kliknąć przycisk „Wyślij wniosek o Konto”
  • mobilny doradca banku – to forma podobna do kuriera z tą różnicą, że to doradca banku przyjeżdża do domu w celu sfinalizowania umowy. Aby wybrać taką formę należy na stronie promocji kliknąć przycisk „Podpisz umowę z doradcą mobilnym”

  W celu otrzymania nagrody musimy spełnić wszystkie poniższe warunki promocji w każdym z trzech miesięcy następujących po otwarciu konta – czyli:

  • zapewnić wpływ (przelew) na konto na kwotę minimum 1000 zł,
  • wykonać po min. 5 transakcji bezgotówkowych (kartą debetową lub BLIKiem) na dowolną kwotę,
  • zalogować się do aplikacji Santander mobile.

  Dla kont założonych w lipcu warunki należy spełniać w każdym z trzech miesięcy: lipiec, sierpień, wrzesień lub sierpień, wrzesień, październik; dla kont założonych w sierpniu warunki należy spełniać w każdym z trzech miesięcy sierpień, wrzesień, październik lub wrzesień, październik, listopad.

  Nagrody w promocji będą wypłacane do 15 grudnia 2020 roku bez konieczności wypełniania dodatkowych formularzy oraz oczekiwania na maile powiadamiające o spełnieniu warunków. Dlaczego? Ponieważ promocja jest prowadzona bezpośrednio przez bank a nie przez organizatora/pośrednika.

  O szczegółach tej promocji poczytacie tutaj: 200 zł w gotówce za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska + do 500 zł w programie poleceń + do 300 zł za opłacanie rachunków + lokata na 2%!

  Otwórz Konto Jakie Chcę z kodem polecenia i zgarnij dodatkowe 50 zł premii!

  Uzyskaj dodatkowe 300 zł zwrotu z Kontem Jakie Chcę płacąc rachunki za media!

  Największą zaletą Konta Jakie Chcę (naszym zdaniem) jest możliwość uzyskiwania moneybacku w wysokości 1% za rachunki dotyczące mediów domowych (gaz, prąd, internet, TV czy telefon) uprzednio przedłożone w banku. W ciągu miesiąca można zyskać w ten sposób do 25 zł co w ciągu roku może dać nam okrągłą kwotę nawet 300 zł. Oczywiście uzyskanie aż tak dużego zwrotu w większości przypadków będzie graniczyło z cudem ale jest to możliwe!

  Co zrobić, aby otrzymać zwroty? Należy zgłosić do banku rachunki (faktury) wystawione na nazwisko posiadacza rachunku. Można to zrobić w usłudze bankowości elektronicznej Santander Internet przez dołączenie ich skanów lub zdjęć (w panelu „Dopasuj konto” wybierz „ZWROTY ZA RACHUNKI”) lub  w dowolnej placówce banku okazując je pracownikowi. Wystarczy tylko raz zgłosić swoje faktury opłacane z Konta Jakie Chcę.

  Nie masz od kogo uzyskać kodu polecającego?

  Żaden problem! Jeżeli nie masz znajomego, który udostępni Ci kod polecający to jesteśmy w stanie Ci pomóc podając nasz sprawdzony i wiarygodny kod polecający, który jest niezbędny do otwarcia promocyjnego konta i zgarnięcia 50 zł premii. Wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się tutaj lub ten poniżej (pamiętaj o tym, że czasami odpowiadamy z opóźnieniem ale max do 12h):

   Proszę o przekazanie kodu polecającego do promocji "Polecam mój Bank" Santander Bank Polska aby skorzystać z dodatkowej premii 100 zł za założenie konta osobistego.

   Imię lub nick (wymagane)

   Twój adres email (wymagane)

   Programy poleceń w innych bankach – korzystaj ze wszystkich i polecaj znajomych!

   Tzw. program poleceń kont czy kart kredytowych dostępny jest również w wielu innych bankach. Najczęściej taki program poleceń daje zarobić obu stronom polecenia (czyli osobie Polecającej – obecny klient – jak i osobie Polecanej – nowy klient). Takie programy poleceń znajdziemy m.in. w: Santander Bank Polska, Millennium Bank, VeloBank, PKO BP, Nest Bank, mBank, ING Bank Śląski czy też w Banku Pekao. Na chwilę obecną na poleceniach możemy zyskać w:

   Szeroko o programach poleceń we wszystkich bankach możecie poczytać w dedykowanym wpisie na naszym blogu. Znajduje się tam również tabela porównawcza tychże programów oraz zbiór wszystkich kluczowych informacji o programach poleceń (daty danej edycji, nagrody dla Polecającego i Polecanego, limity dla nagród, warunki promocji itp.). Zachęcamy zatem do lektury wpisu: Bankowe programy poleceń czyli gwarantowana nagroda dla obu stron – kompendium wiedzy!
   [ssba_hide]

   Ile kosztuje Konto Jakie Chcę w Santander?

   Santander Bank Polska (dawne BZ WBK) reklamuje swój nowy rachunek jako Konto Jakie Chcę. Sęk w tym, że jedyną możliwością dopasowania tego konta do siebie jest sposób pobierania opłaty za kartę. Do wyboru mamy obecnie dwie możliwości:

   • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę pod warunkiem dokonania minimum 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu kalendarzowym – w przeciwnym razie zostanie naliczona opłata 5 zł,
   • lub stała opłata 3 zł bez żadnych warunków (ten wariant jest ustawiony domyślnie dla konta i warto go jak najszybciej zmienić na powyższy z możliwością uniknięcia opłaty).

   I na tym w zasadzie dopasowanie konta się kończy. Warto jednak wspomnieć, że prowadzenie konta to koszt 0 zł. Wypłaty z bankomatów są darmowe ale tylko w bankomatach własnych Santander – w pozostałych przypadkach przyjdzie nam zapłacić 5 zł. Alternatywą i to zupełnie darmową może się okazać wypłata gotówki poprzez BLIKa – tutaj nie musimy się ograniczać do bankomatów własnych. 

   Dużym plusem konta jest możliwość wykonywania przelewów natychmiastowym za 0 zł bez ograniczeń ilościowych. Pozostałe opłaty znajdziemy standardowo w tabeli opłat i prowizji.

   Otwórz Konto Jakie Chcę z kodem polecenia i zgarnij dodatkowe 50 zł premii!

    

   Lokalna kopia dokumentów:   , , , , , , , , , ,
   Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

   Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
   Newsletter ZarabiajnaBankach.pl   8 komentarzy dla wpisu: “Santander Bank Polska: 50 zł za założenie konta oraz do 500 zł za polecenia w programie „Polecam mój Bank – VII edycja” + 150 zł na start + do 300 zł zwrotu za opłacanie rachunków!

   • Marek pisze:

    Cześć. Wie ktoś, czy były już wypłacane premie dla polecających w poprzedniej, 6. edycji? Bo znajomi założyli konta w lutym i marcu z mojego kodu, ale u mnie jeszcze nic nie ma. Ktoś z Was dostał premię ostatnio jako polecający?

    • ZnB pisze:

     Tak, pierwsze premie poszły w kwietniu. Zazwyczaj SBP wypłaca premie z poleceń w okolicach 20-go dnia każdego miesiąca. Weź jednak po uwagę, że jej wypłata zależy od tego kiedy Polecony spełni warunki promocji a nie kiedy założy konto.

   • O.O pisze:

    Witam,

    Jeżeli założyłam konto w maju to operacje na kwotę do 300 zł mogę wykonać w maju? Czy dopiero w czerwcu? Czy może sumują się operacje od momentu otwarcia konta do końca następnego miesiąca? Pozdrawiam.

    • ZnB pisze:

     Możesz wykonywać operacje już od momentu otwarcia konta, masz czas do końca kolejnego miesiąca na wydanie łącznie 300 zł.

   • Adam pisze:

    Witam, czy jeżeli jestem z polecenia (znajomy polecił mi bank), to nadal mogę zyskać bonusy za otwarcie konta?

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *   OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
   Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.