ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Do 250 zł nagrody za założenie konta w Credit Agricole w promocji „Korzyści dla Ciebie 2020 – II edycja” + 500 zł w programie poleceń + konto oszczędnościowe na 3%

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Skorzystaj z jednej z korzyści banku Credit Agricole i zgarnij nawet 250 zł premii!

Wystartowała II edycja promocja z korzyściami do Konta dla Ciebie w Credit Agricole. Standardowo mamy do wyboru trzy korzyści, dzięki którym można zarobić nawet 200 zł w gotówce za przeniesienia konta lub płatności mobilne czy też kartą. A to nie koniec zysków – premię można podwyższyć o kolejne 50 zł za skorzystanie z kodu polecenia oraz o kolejne nawet 500 zł za polecanie znajomych. Dopełnieniem całości jest rachunek oszczędnościowy z oprocentowaniem 3% dla kwoty do 20 tys. zł.

Połącz dwie promocje Credit Agricole i zyskaj łącznie nawet 250 zł nagrody w gotówce!

Łączenie promocji w wielu bankach stało się już pewnym standardem. Tak jest też w przypadku najnowszej oferty banku Credit Agricole gdzie możemy ze sobą połączyć dwie oferty:

 • najnowszą promocję banku „Korzyści dla Ciebie 2020 II edycja”, która umożliwia zdobycie 200 zł premii pieniężnej wybierając jedną z dostępnych trzech korzyści oraz
 • „Program Poleceń Credit Agricole IV edycja” dzięki, któremu otwierając konto z kodem polecenia innej osoby powyższą premię powiększymy o dodatkowe nawet 50 zł.

Tym samym za jednym zamachem zgarniamy dwie premie o łącznej wartości 250 zł przy założeniu, że zostaną spełnione warunki obu promocji.

Otwórz konto w Credit Agricole i zyskaj nawet 250 zł premii w gotówce!

UWAGA! Od kwietnia nie ma opcji podpisania umowy przez kuriera – taka decyzja fwynika z uwagi na wstrzymanie usług przez firmę kurierską spowodowane obecną sytuacją epidemiologiczną. Obecnie proces wnioskowania o konto wygląda następująco: wypełniamy wniosek internetowy, który idzie do konsultanta banku. Doradca oddzwania i informuje, że nie ma już możliwości podpisania umowy za pośrednictwem kuriera. Do wyboru mamy pójście do placówki bankowej (co raczej nie jest na chwilę obecną rekomendowane) lub otworzenie konta zupełnie zdalnie przez aplikację mobilną i taką formę powinniście wybrać u konsultanta.

Konto dla Ciebie czyli trzy korzyści do wyboru z premią 200 zł!

Podobna promocja była oferowana do końca kwietnia. Teraz ponownie wróciła i będzie można z niej skorzystać do 30 czerwca 2020. Uczestnikiem promocji „Korzyści dla Ciebie 2020 II edycja” może być każda osoba, która w powyższym okresie spełni łącznie następujące warunki:

 • wypełni wniosek o Konto dla Ciebie oraz podpisze umowę i przystąpi do promocji. Po wypełnieniu wniosku bank oddzwania w celu potwierdzenia danych oraz wybrania sposobu podpisania umowy – do wyboru wybrany oddział banku lub dokończenie wniosku w aplikacji mobilnej. W przypadku wyboru placówki banku umawiamy się na konkretną godzinę w wybranym przez siebie dniu tym samym nie ma konieczności oczekiwania w kolejce. Składając wniosek w ostatnich dniach promocji warto wybrać oddział (zamiast kuriera) tak by podpisać umowę do 30 czerwca 2020 roku),
 • wskaże JEDNĄ wybraną korzyść oraz podpisze potwierdzenie przystąpienia do promocji (do wyboru spośród trzech dostępnych premii/korzyści, o których piszemy w dalszej części),
 • spełni warunki promocji dla wybranej przez siebie korzyści.

Jaką premię/korzyść możesz wybrać? Wszystko zależy od tego w jaki sposób otworzysz konto. Jeśli otworzysz konto korzystając z aplikacji mobilnej, korzystasz z korzyści i premii za płatności mobilne i płatności kartą. Jeśli podpiszesz umowę o konto w oddziale możesz wybrać jedną z korzyści:

 • do 200 zł premii za przeniesienie konta,
 • do 200 zł premii za płatności mobilne i płatności kartą,
 • do 200 zł premii za CAsaver.

Warto zwrócić jednak na pewien istotny zapis w regulaminie promocji dotyczący tego kto nie może skorzystać z ów oferty:

Z akcji specjalnej nie możesz skorzystać, jeśli:
a. korzystałeś z promocji banku polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku lub
b. byłeś posiadaczem konta w banku po 1.04.2018 r.

a to oznacza, że wykluczone z promocji są osoby, które po dniu 1 kwietnia 2018 posiadały konto w Credit Agricole oraz takie, które w przeszłości korzystały z promocji dotyczącej przenoszenia konta z innego banku do CA.

W tym miejscu wyjaśnimy również co bank rozumie przez wpływ na konto – jest to istotne dla każdej z dostępnych korzyści i warto się z tą definicją z regulaminu zapoznać:

wpływ na kontosuma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Twojego konta w miesiącu kalendarzowym. Gdy sprawdzamy wpływ na konto, nie bierzemy pod uwagę przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami. Dotyczy to także przelewów z innych kont, które prowadzimy lub rachunków w innych bankach, jeżeli jesteś ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnisz wobec nich rolę pełnomocnika. Pamiętaj, że musisz zapewnić pierwszy wpływ na konto do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego, który przypada po dniu otwarcia konta;

czyli nie mogą to być przelewy z innego naszego rachunku w innym banku! Musi to być przelew z konta innej osoby np. członka rodziny co nie powinno stanowić większego problemu. Najważniejsze bowiem jest to, że przelew nie musi pochodzić od pracodawcy czyli nie musi być z wynagrodzenia ;) Pierwszy wpływ na konto koniecznie musimy zapewnić do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego przypadającego po dniu otwarcia konta.

Otwórz konto w Credit Agricole i zyskaj nawet 250 zł premii w gotówce!

Korzyść 1: 100 lub 200 zł za przeniesienie konta z innego banku

Ta oferta jest już większości z Was doskonale znana. Nie jeden czytelnik bloga skorzystał z niej w ciągu ostatnich lat – my osobiście również ;-) Zasady uzyskania premii w zasadzie się nie zmieniły i są bardzo proste. Można otrzymać jednorazową premię 100 zł lub 200 zł za przeniesienie konta uzależnioną od wysokości zadeklarowanego wpływu na konto:

 • premia 100 zł – jeśli zapewnimy wpływ na konto w kwocie co najmniej 1000 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe,
 • premia 200 zł – jeśli zapewnimy wpływ na konto w kwocie co najmniej 3000 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe.

Przykład: Otworzyłeś konto 12 maja 2020 r. Pierwszy wpływ na konto 3500 zł odnotowaliśmy 20 czerwca 2020 r.. Następne wpływy 20 lipca 2020 r. i 20 sierpnia 2020 r.. Premię 200 zł wypłacimy najpóźniej do 30 września 2020 r.

Oprócz powyższych warunków jakie należy spełnić na wejściu musimy jeszcze dodatkowo nie później niż w ciągu 7 dni od dnia podpisania umowy o konto (a najlepiej zrobić to od razu podpisując umowę), podpisać tzw. Wniosek z Pełnomocnictwem przeniesienia konta w którym wskażemy:

 • nazwę dotychczasowego banku (lista banków biorących udział w przeniesieniu znajduje się tutaj),
 • pełny numer rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w dotychczasowym banku,
 • dyspozycję zamknięcia rachunku w dotychczasowym banku podpisując się na niej zgodnie ze wzorem podpisu w „starym” banku,
 • nazwę i adres instytucji przekazującej wynagrodzenie, którą bank ma powiadomić o zmianie rachunku bankowego.

Przez wynagrodzenie bank rozumie środki pieniężne z tytułu wynagrodzenia za pracę, świadczeń emerytalnych, rentowych lub zasiłków i stypendiów. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że bank nie wymaga wpływów z wynagrodzenia (mogą to być zwykłe przelewy od osób trzecich). Wymagane jest tylko złożenie dyspozycji powiadomienia pracodawcy o zmianie rachunku, która to jednak nie musi być fizycznie zrealizowana a co za tym idzie samego wynagrodzenia nie musimy przenosić. Warto o tym pamiętać ;)

Premia za przeniesienie zostanie wypłacona nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po zapewnieniu trzeciego wymaganego przez promocję wpływu na konto.

Otwórz konto w Credit Agricole i zyskaj nawet 250 zł premii w gotówce!

Korzyść 2: do 200 zł zwrotu za płatności mobilne i płatności kartą

W ramach tej korzyści otrzymamy premię w wysokości 5% wartości wykonanych płatności mobilnych lub płatności kartą, nie więcej niż 16,67 zł miesięcznie i nie więcej niż 200 zł w całym okresie korzystania z akcji specjalnej. Premia będzie przyznawana przez okres kolejnych pełnych 12 miesięcy po otwarciu konta pod warunkiem iż w miesiącach tych zapewnimy wpływ na konto co najmniej 1000 zł oraz zrobimy co najmniej 3 płatności mobilne lub kartą.

Przez płatność mobilną rozumiana jest płatność za towary lub usługi w sklepach i innych punktach handlowo – usługowych przy użyciu portfela cyfrowego (np. Google Pay czy Apple Pay) lub płatność BLIK. Przez płatność kartą rozumiana jest płatność za towary lub usługi w sklepach i innych punktach handlowo – usługowych przy użyciu karty do konta (w tym także płatność internetowa, telefoniczna lub pocztowa przy użyciu danych na karcie).

Jeśli w danym miesiącu nie zapewnimy wpływu na konto co najmniej 1000 zł lub nie wykonamy co najmniej 3 płatności mobilnych/kartą premia nie zostanie wypłacona – można jednak nadal korzystać z tej korzyści w następnych miesiącach.

Przykład: Otworzyłeś konto 12 maja 2020 r. Pierwszy wpływ na konto co najmniej 1000 zł odnotowaliśmy 20 czerwca 2020 r., w czerwcu wykonałeś także 5 płatności mobilnych o łącznej wartości 100 zł. Premię 5 zł wypłacimy najpóźniej do 31 lipca 2020 r.

W korzyści tej nie są uwzględniane płatności w niektórych punktach:

 • kasyna oraz zakłady bukmacherskie i tym podobne (kod MCC 7995),
 • profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska, kod MCC 8999),
 • instytucje finansowe (kod MCC 6012),
 • brokerzy ubezpieczeniowi (kod MCC 6211),
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (kod MCC 6051),
 • internetowe przekazy pieniężne (kod MC 4829).

Nie są również uwzględniane:

 • operacje przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal,
 • przelewy na telefon BLIK,
 • wypłaty z bankomatów.

Premia za płatności mobilne wypłacana jest nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po tym, gdy spełnione zostaną warunki do jej otrzymania.

Otwórz konto w Credit Agricole i zyskaj nawet 250 zł premii w gotówce!

Korzyść 3: do 200 zł zwrotu w ramach oszczędności CAsaver 50%

Ostatnia do wyboru korzyść to nawet 200 zł, które możemy zdobyć za płatności dokonywane kartą wydaną do konta w ramach usługi CAsaver. Usługę tą uruchamiamy w serwisie internetowym po zalogowaniu się do konta.

Na czym polega usługa CAsaver? Usługa powoduje automatyczne odkładanie na dodatkowym Rachunku Oszczędzam określonej nadwyżki zakupów poprzez zaokrąglenie kwoty zakupów opłacanych kartą do wybranej wysokości. Bank od siebie dodaje 50% odłożonych w ten sposób środków. Możemy określić trzy kwoty zaokrąglenia: 50 gr, 1 zł lub 5 zł. Oczywiście zalecamy ostatnią opcję zaokrąglenia do 5 zł z uwagi na największy zysk.

Przykład: Otworzyłeś konto 12 maja 2020 r. i wybrałeś zaokrąglanie transakcji do pełnych 5 zł. Pierwszy wpływ na konto co najmniej 1000 zł odnotowaliśmy 20 czerwca 2020 r., w czerwcu wykonałeś także 3 transakcje bezgotówkowe kartą do konta o łącznej wartości 250 zł: 57 zł (zaokrąglenie: 3 zł), 71 zł (zaokrąglenie: 4 zł), 122 zł (zaokrąglenie 3 zł). W ramach usługi CAsaver na Twój Rachunek Oszczędzam trafiło łącznie 10 zł. Premię w wysokości 50% tych zaokrągleń, czyli 5 zł, wypłacimy najpóźniej do 31 lipca 2020 r.

Najlepszym rozwiązaniem zatem będzie wykonywanie płatności w taki sposób aby przekraczały o kilka groszy równowartość kwoty 5 zł. Czyli np. 5,09 zł, 10,20 zł itd. W ten sposób najszybciej wykorzystamy miesięczny limit określony na 16,67 zł (ale nie więcej jak 200 zł podczas całej promocji w okresie 12 kolejnych pełnych miesięcy po otworzeniu konta).

Premia za oszczędności CAsaver jest należna jeżeli w danym miesiącu kalendarzowym zapewniliśmy wpływy na konto w łącznej kwocie co najmniej 1000 zł oraz dokonaliśmy transakcji bezgotówkowych kartą wydaną do konta w kwocie co najmniej 200 zł. Premia księgowana jest pod koniec każdego miesiąca na rachunku oszczędnościowym.

Otwórz konto w Credit Agricole i zyskaj nawet 250 zł premii w gotówce!

Dodatkowe 50 zł premii za skorzystanie z polecenia

Bank Credit Agricole ma w swojej ofercie również tzw. program poleceń, o którym pisaliśmy już na wstępie. Warto zatem w tym miejscu dodać informację, że za założenie konta z kodem polecającym klienta posiadającego już konto w CA powyższą premię wynikającą z jednej z powyższych korzyści można powiększyć o kolejne nawet 50 zł. Wystarczy tylko, że podczas wniosku o konto wpiszemy kod polecenia innej osoby w odpowiednie miejsce:

W powyższym polu znajdującym się we wniosku o konto należy podać specjalny kod polecenia. Jeżeli jeszcze go nie posiadasz wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się tutaj lub ten poniżej a przekażemy Ci sprawdzony kod (pamiętaj o tym, że czasami odpowiadamy z opóźnieniem ale max do 12h):

  Proszę o przekazanie kodu polecenia Credit Agricole.

  Imię lub nick (wymagane)

  Twój adres email (wymagane)

  Z polecenia mogą skorzystać osoby, które w okresie ostatniego roku nie posiadały w banku Credit Agricole rachunku osobistego. Aby otrzymać premię w wysokości do 50 zł za skorzystanie z polecenia należy w ciągu 30 dni od złożenia wniosku o konto podpisać umowę (wyrażając w niej zgodę na przetwarzanie danych i przekazywanie informacji marketingowych)

  Wysokość premii uzależniona jest od tego jakie konto otwierasz:

  • jeśli korzystasz z polecenia osoby posiadającej Konto dla Ciebie, Konto dla Ciebie MOVE lub Konto dla Ciebie VIP, możesz otworzyć dowolne konto poza Kontem dla Ciebie GO! i za takie konto otrzymać premię 50 zł,
  • jeśli korzystasz z polecenia osoby posiadającej Konto dla Ciebie GO!, możesz otworzyć tylko pakiet Konto dla Ciebie GO! i za takie konto otrzymać premię 10 zł.

  Aby otrzymać premię w wysokości 50 zł za skorzystanie z polecenia (za otworzenie Konta dla Ciebie, Konta dla Ciebie MOVE lub Konta dla Ciebie VIP) należy jeszcze dodatkowo w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych od daty zawarcia umowy:

  • zapewnić wpływy na konto na kwotę min. 500 zł w przypadku Konta dla Ciebie MOVE albo min. 1000 zł w przypadku pozostałych kont lub
  • dokonać transakcji bezgotówkowych kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 300 zł.

  Aby otrzymać premię w wysokości 10 zł za skorzystanie z polecenia (za otworzenie Konta dla Ciebie GO!) należy jeszcze dodatkowo do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego przypadającego po dniu otwarcia konta wykonać minimum 3 płatności kartą debetową wydaną do konta.

  Więcej informacji na temat bonusu 10/50 zł z polecenia oraz nawet 500 zł zysku za polecanie swoich znajomych znajdziecie tutaj: Program Poleceń Credit Agricole IV edycja: po 50 zł dla każdego za konto z polecenia + 200 zł dodatkowej premii na start + 500 zł za polecenia innych osób!

  Otwórz konto w Credit Agricole i zyskaj nawet 250 zł premii w gotówce!

  P.S. Po otwarciu konta można przystąpić do programu poleceń i polecić do 10 osób za, które bank zapłaci nawet 500 zł premii (50 zł za każde skuteczne polecenie).

  3% na koncie oszczędnościowym przez 3 miesiące dla kwoty do 20 tys. zł

  Wraz z kontem osobistym możemy otworzyć Rachunek Oszczędzam, który przez okres pierwszych 3 miesięcy od jego otwarcia gwarantuje nam uzyskiwanie odsetek na poziomie 3% dla kwoty do 20 tys. zł. Nadwyżka ponad tą kwotę będzie oprocentowana wg. tabeli oprocentowania. Warto jednak zwrócić uwagę, że kapitalizacja odsetek odbywa się raz na kwartał a nie jak w większości banków co miesiąc. 

  Więcej o tym rachunku pisaliśmy tutaj: 3% do 20 tys. zł na 3 miesiące na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole

  Ile kosztuje Konto dla Ciebie?

  Konto dla Ciebie prowadzone jest za 7 zł miesięcznie ale można tej opłaty łatwo uniknąć – wystarczy, że w poprzednim miesiącu wpłynęło na konto min. 1000 zł oraz wykonaliśmy jedna transakcję kartą lub poprzez BLIK. Po spełnieniu tego warunku nie zapłacimy również za kartę, która standardowo kosztuje 9 zł miesięcznie oraz za wypłaty z bankomatów nie należących do Credit Agricole (normalnie taka operacja kosztuje 5 zł).

  Bank ma w ofercie odmianę konta dla „młodszych” czyli Konto dla Ciebie MOVE, które mogą otworzyć osoby przed ukończeniem 27. roku życia. Po ukończeniu 27. roku życia bank przekształci Konto dla Ciebie MOVE! automatycznie w Konto dla Ciebie. Różnica między tymi kontami polega na braku konieczności uzyskiwania wpływu na konto w kwocie 1000 zł. Wystarczy jedna transakcja kartą lub BLIK aby prowadzenie konta i bankomaty były darmowe (karta jest darmowa bezwarunkowo!). 

  Więcej informacji o opłatach znajdziecie w TOiP.

  Otwórz konto w Credit Agricole i zyskaj nawet 250 zł premii w gotówce!

  Lokalna kopia dokumentów:  , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

  Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
  Newsletter ZarabiajnaBankach.pl  59 komentarzy dla wpisu: “Do 250 zł nagrody za założenie konta w Credit Agricole w promocji „Korzyści dla Ciebie 2020 – II edycja” + 500 zł w programie poleceń + konto oszczędnościowe na 3%

  • mariusz pisze:

   jakie płatności są wyłączone z CAsaver 50%?

   • ZnB pisze:

    Tzn? Znalazłeś gdzieś informację, że z CAsaver są wykluczone jakieś płatności?

  • kamil887 pisze:

   „nazwę i adres instytucji przekazującej wynagrodzenie, którą bank ma powiadomić o zmianie rachunku bankowego” Czy jeśli nie jest się nigdzie zatrudnionym można otrzymać tę premię?

   • ZnB pisze:

    Można wybrać inną korzyść a jeżeli chcesz bardzo uzyskać premię za przeniesienie to jakąś firmę musisz podać ;)

   • kamil887 pisze:

    Mogę np. nazwę mojej uczelni (nie dostaję od niej żadnego stypendium), czy to nie najlepszy pomysł?;)

   • ZnB pisze:

    Nie masz znajomego co prowadzi firmę? ;)

  • Lolek pisze:

   „Nazwę i adres instytucji przekazującej wynagrodzenie, którą bank ma powiadomić o zmianie rachunku bankowego.”
   Załóżmy, że mam konto w banku XYZ i mój pracodawca na konto w tym banku przelewa mi wypłatę.I jeśli nie chcę usuwać konta w banku XYZ i chcę, aby wypłata nadal przychodziła mi na stare konto, to mogę podać nazwę i adres np. mojej dziewczyny i wtedy to ona prześle na moje konto kilka przelewów ?

   • ZnB pisze:

    To podaj do przeniesienia inne konto a pracodawcę poinformuj, że jak przyjdzie zmiana rachunku do wypłaty pensji aby tego nie realizował. Promocja wymaga tylko podania danych pracodawcy ale nigdzie nie wymaga się realizowania przelewów od pracodawcy ;)

   • MG pisze:

    Witam! Mam w banku Santander zwykle konto oraz kartę kredytowa na którą podpisałem oddzielna umowe. Czy korzystając z korzyści nr 1 mogę przenieść sam ROR, bez przenoszenia karty kredytowej?

  • Adam pisze:

   Czy jeśli ktoś nie łapie się na promocje może otworzyć to konto tylko po to aby dostać oprocentowanie 3%? Czy jest gdzieś zapis że konto oszczędnościowe musi być otwarte w ramach promocji?

   • ZnB pisze:

    Tak, możesz otworzyć konto tylko na potrzeby 3%. A z jakiego powodu się nie łapiesz?

  • Adam pisze:

   Ok dzięki! Skorzystałem z premii za przeniesienie konta w połowie 2018 r.

   • ZnB pisze:

    A no to tak. Ciekawe czy kiedyś zmienią to wykluczenie tak jak i w Millennium :(

  • Marek S. pisze:

   Jak mogę sprawdzić czy konto które posiadałem było otwierane z przeniesienia? Na infolinii mi to powiedzą?

   • ZnB pisze:

    Nie pamiętasz czy korzystałeś z takiej promocji?

   • Marek S. pisze:

    Tak nie pamiętam.
    2 razy miałem u nich konto. I nie wiem czy któreś z nich właśnie zakładałem z przeniesienia czy normalnie.

   • ZnB pisze:

    Spróbuj zadzwonić do banku. Innej metody chyba nie ma. A nie pamiętasz czy dostałeś kasę za takie przeniesienie?

   • Aga pisze:

    Zamknęłam konto w tym banku 21.06.2019. Czy jak otworzę je teraz żeby otworzyć konto oszczednosciowe na 3% to załapię się na te 3%?

  • Bart pisze:

   Czy jeśli miałem u nich wcześniej konto promocyjne, ale nie na zasadzie promocji przeniesienie konta, a odkładania końcówek to jestem wykluczony?

  • iwi25 pisze:

   Ile wynosi okres karencji jeśli chce się otworzyć kont z polecenia?

   • ZnB pisze:

    Jest napisane: Z polecenia mogą skorzystać osoby, które w okresie ostatniego roku nie posiadały w banku Credit Agricole rachunku osobistego.

  • Marcin pisze:

   Z tego co sprawdziłem to oprocentowanie promocyjne to 3% na trzy miesiące do 20 tys zł. Proszę o poprawienie informacji.

   • ZnB pisze:

    W momencie publikacji artykułu na stronach banku była podlinkowana stara tabela oprocentowania. Widocznie musieli później ją zamieścić albo nawet dopiero 4 maja (pierwszy dzień roboczy). Zresztą informacja o zmianie na koncie oszczędnościowych widoczna jest tylko w pliku PDF bo na stronie banku nadal widnieją stare warunki :) Poprawiliśmy już, dziękujemy za informację.

  • Marcin pisze:

   Skoro wypełnienie wniosku o Konto dla Ciebie oraz podpisanie umowy i przystąpienie do promocji spowoduje otwarcie konta z jakimś nadanym numerem to jak wygląda procedura przeniesienia konta z innego banku skoro już będziemy mieli założone konto w tej promocji

   • ZnB pisze:

    Przeniesienie konta to w skrócie zamknięcie konta w innym banku i przeniesienie danych typu zlecenia stałe, zdefiniowani odbiorcy itp. na nowe konto. Numer rachunku oczywiście nadawany jest nowy i nie ma innej opcji.

  • Marcin pisze:

   Uwaga w REGULAMINIE AKCJI SPECJALNEJ „Korzyści dla Ciebie 2020 II” na stronie 2 w punkcie 5 jasno jest określone jaką premię możesz wybrać w zależności od sposobu otwarcia konta, cytuję powyższy zapis:

   5. Jaką premię możesz wybrać
   1) Jeśli otworzyłeś konto korzystając z aplikacji, korzystasz z premii za płatności mobilne i płatności kartą.
   2) Jeśli otworzyłeś konto w inny sposób, wybierasz jedną z premii:
   a. premia za przeniesienie konta,
   b. premia za płatności mobilne i płatności kartą,
   c. premia za CAsaver.

   W opisie promocji opisano to błędnie, więc trzeba dokonać korekty tych zapisów, chyba, że ja to źle zrozumiałem

   • ZnB pisze:

    Od kilku dni próbujemy wyjaśnić tą sytuację. Wypełniając wniosek o konto wybierasz od razu daną korzyść. Z uwagi jednak na sytuację jaką obecnie mamy w kraju konsultanci zachęcają do kontynuowania dalszego procesu w aplikacji mobilnej a nie w oddziale i nie negują możliwości z wyboru premii. Domniemywamy, że ten zapis jest skuteczny gdy cały wniosek przejdziesz przez aplikację mobilną i tam zaczniesz go wypełniać a w przypadku gdy wypełnisz wniosek o konto poprzez przeglądarkę dokończenie wniosku w apce nie dyskwalifikuje Cię z możliwości korzystania z korzyści, którą wybrałeś we wniosku. Niemniej jednak nie mamy jeszcze tego w 100% potwierdzonego. Damy znać!

   • Marcin pisze:

    Czy udało się już coś ustalić w tej kwestii?

   • ZnB pisze:

    Nadal czekamy na odpowiedź. Ponaglamy co któryś dzień :(

   • Marcin pisze:

    Może ktoś, kto zakładał już to konto potwierdzi niniejszą wątpliwość

   • Marcin pisze:

    Przyszedł czas otworzyć już konto. Czy udało się już coś ustalić w tej kwestii?

   • ZnB pisze:

    Nie, bank milczy. Pozostaje zatem wypełnić wniosek internetowy a podczas rozmowy (która jest nagrywana) wymusić potwierdzenie na konsultancie że wybrana korzyść będzie aktywna mimo dokończenia wniosku w aplikacji. Jeżeli nie pozostaje wybrać oddział.

   • Marcin pisze:

    Konto założone w oddziale. Dziękuję za kod polecenia

  • inka pisze:

   Przepraszam, może ktoś będzie w stanie mi pomóc…
   nie umiem wykonać skanu w tej cudownej aplikacji – przy próbie założenia konta przez aplikację…
   jak mam go wykonać? w pekao samo się robiło – wystarczyło dobrze najechać na dowód a tu jakbym nie kombinowała cały czas jest różowa obwódka i nie wiem jak i co mam kliknąć :/

  • Łukasz pisze:

   Witam wszystkich.
   Mam pytanie odnośnie korzyści 1 z przeniesieniem konta. Jeden z warunków brzmi:
   – dyspozycję zamknięcia rachunku w dotychczasowym banku podpisując się na niej zgodnie ze wzorem podpisu w „starym” banku,

   A co w sytuacji, gdy konto w 'starym’ banku zakładaliśmy online, bez wizyty kuriera i podpisu na umowie?

   Przerabiał to ktoś?

   Pozdrawiam

  • Adam pisze:

   Założyłem konto aby móc otworzyć konto oszczędnościowe. Otwarłem ale w szczegółach jest informacja że oprocentowanie wynosi 0.4%… Miało być 3% na kilka miesięcy. Gdzie szukać informacji o oprocentowaniu promocyjnym?

  • Adam pisze:

   Szybkie pytanko – otworzyłem konto 29.05. Czy obowiązuje mnie zapis „w poprzednim miesiącu wpłynęło na konto min. 1000 zł oraz wykonaliśmy jedna transakcję kartą lub poprzez BLIK”. Nie chciałbym aby została naliczona opłata za maj mimo że konto otwarłem 2 dni temu. W regulaminie nie ma żadnego zapisu dotyczącego takiej sytuacji. Czy mam robić przelew i płacić blikiem na szybko czy nie trzeba?

  • Anna432 pisze:

   Hej, czy chciałby ktoś podać kod polecenia ? Planuję otworzyć konto.

  • Marcin pisze:

   Odnośnie samego założenia konta widzę, że nie ma już pod podanym linkiem wniosku do wypełnienia tylko pozostaje albo wizyta w banku albo aplikacja mobilna? Proszę o informację

   • ZnB pisze:

    Faktycznie, usunęli ze strony możliwość wnioskowania przez internet :( Kiepskie posunięcie banku, zresztą to co się ostatnio dzieje to szkoda komentować. Cyrk na kółkach wszędzie :(

  • Marcin pisze:

   Czy dokonanie transakcji BLIKiem za opłacenie ubezpieczenia OC i AC pojazdu będzie wzięte pod uwagę jako spełenienie warunku

  • Alf pisze:

   Witam

   Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem odnośnie premii „za płatności mobilne i płatności kartą”.
   Jeśli będę miał kartę podłączoną do GooglePay i zrobię w sklepie fizycznym płatność zbliżeniowo smartfonem z NFC poprzez GooglePay lub płatność Blikiem, to zostanie to zaliczone jako płatność mobilna ze zwrotem 5%?

  • zainteresowana pisze:

   Udało się komuś otworzyć teraz konto z premią przez neta czy muszę iść do placówki i będą wiedzieć o premii za otworzenie konta?

   • Marcin pisze:

    Odnośnie założenia konta nie ma już pod podanym linkiem wniosku do wypełnienia tylko pozostaje albo wizyta w banku albo aplikacja mobilna (wybór zależny od korzyści z jakiej chcesz skorzystać)

  • Adam pisze:

   Chcę otworzyć tylko konto oszczędnościowe na 3%. Rozumiem, że muszę też otworzyć konto osobiste (dla ciebie), które jest bezpłatne przy miesięcznym wpływie 1000 zł i transakcji kartą. Czy ten wpływ może być z mojego konta w innym banku? (nie chcę 200 zł) Drugie pytanie – czy w takim wypadku działa program poleceń? (50 zł)

   • ZnB pisze:

    Tak. Wpływ może być z Twojego konta w innym banku. Co do drugiego pytania – o jakim wypadku i działaniu programu poleceń piszesz bo nie do końca rozumiemy to pytanie.

  • Adam pisze:

   Miałem na myśli otwieranie konta z kodem polecenia – ale widzę, że program poleceń jest przypisany do premii 200 zł, czyli mnie nie dotyczy. Dziękuję za odpowiedź na pierwsze pytanie.

   • ZnB pisze:

    Jeżeli spełniasz warunki programu poleceń to nie widzimy przeszkód abyś skorzystał z kodu polecenia dla nagrody 50 zł.

  • Maria pisze:

   Mam dziś iść do banku podpisać umowę a chciałabym zmienić bank podany wcześniej we wniosku, na inny z którego nie mam przelewanego wynagrodzenia( chodzi o premię za przeniesienie konta)?. W banku, który podałam wypełniając wniosek mam k-to oszczędnościowe i oszczędności do 30 czerwca 2020 i nie chcę, aby zostało to konto zamknięte przed tą datą, czyli np. 26.06.2020.Czy taka zmiana będzie możliwa i czy nie wykluczy mnie z premii za przeniesienie konta, gdyż ten drugi bank nie przelewa mi wynagrodzenia ani nie mam w nim żadnych zleceń płatniczych? Po prostu i tak planuję zamkniecie tego konta. Mam w nim też oszczędności oprocentowane do 30.06.2020, ale to mała kwota i ten bank chciałabym podać we wniosku, w placówce CA.Proszę o odpowiedź czy mogę dokonać zamiany banku do przeniesienia konta w oddziale, w wyżej opisanym przypadku?

   • ZnB pisze:

    Może zmienić bez problemu.

   • PAWEŁ pisze:

    Witam, nie dostałem premii za założenie konta. Warunki spełniłem w 3 miesiącach co potwierdziła Pani na infolinii jak składałem reklamację. Narazie czekam na odpowiedź. Ma ktoś taka sytuację? Bo nie spotkałem się w innych bankach np Millenium czy Santander żeby nie wypłacili premii na czas.

   • ZnB pisze:

    Wszędzie się zdarzają takie problemy. W Mille sporadycznie, w Santander bardzo często. Po to sa właśnie reklamacje. Złóż i wypłacą ;)

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *  OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
  Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.