ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

[Przypominajka] Kończą się majowe promocje – można zyskać ponad 4000 zł premii! Sprawdź…

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Dobiega koniec maja – to ostatnia szansa na wyjątkowe i łatwe promocje!

Zostało ostatnich kilka dni maja zatem robimy jak co miesiąc przegląd jeszcze AKTUALNYCH PROMOCJI, które już za moment się zakończą. Tym razem za konto najwięcej oferuje mBank gdzie można zyskać aż 550 zł w gotówce. Troszkę mniej ale nadal sowicie bo 480 zł bonusu na start oferuje Santander Bank Polska. Podobną kwotę czyli 450 zł zarobimy za konto w Alior Bank oraz w BNP Paribas natomiast 400 zł za konto w Millennium. W przypadku kart kredytowych ponownie Citibank daje zarobić najwięcej – do wzięcia czeka telefon Motorola E22 o wartości 600 zł. W BNP Paribas natomiast dostępny jest cashback w wysokości 300 zł.

Poniżej wykaz najlepszych promocji, które kończą się w maju oraz w pierwszych dniach czerwca. Pozostałe aktywne promocje tradycyjnie już można znaleźć w zakładce AKTUALNE PROMOCJE.

Aż 550 zł nagrody pieniężnej w promocji konta osobistego mBanku :)
Kończy się bardzo dobra promocja eKonta osobistego od mBank z wysoką premią. Dzięki temu możemy zgarnąć nawet 550 zł premii za założenie konta oraz 8% odsetek na rachunku Moje Cele. Na nagrodę składa się premia pieniężna do 450 zł oraz voucher do Allegro lub Biedronki o wartości 100 zł (oraz Allegro Smart! na miesiąc). By zgarnąć te nagrody wystarczy trzykrotny wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł oraz 24 transakcje bezgotówkowe kartą (po min. 8 w każdym miesiącu). Warto? :D
Zysk z oferty:
550 zł
Ważna do:
31.05.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Łatwe 480 zł bonusu za założenie konta w Santander Bank Polska
Majowa promocja konta od Santander Bank Polska ruszyła. Dzięki niej można uzyskać do 480 zł w zamian za założenie Konta Jakie Chcę. Na nagrodę składa się 300 zł premii pieniężnej wypłacanej na konto oraz 180 zł w formie bonów do zrealizowania w wybranych przez siebie sklepach. Poza główną nagrodą bank oferuje do 300 zł zwrotu na konto rocznie za opłacanie rachunków domowych. Dla oszczędzających czeka natomiast możliwość ulokowania środków na oprocentowaniu 8%.
Zysk z oferty:
480 zł
Ważna do:
31.05.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

450 zł premii w gotówce do Konta Jakże Osobistego w Alior Bank
Kończy się VIII edycja promocja konta osobistego oferowanego przez Alior Bank z niesamowicie wysoką nagrodą – rekordową jak dotąd w tym banku! Dzięki niniejszej promocji zyskamy aż 450 zł w gotówce za założenie Konta Jakże Osobistego oraz kolejne 200 zł w różnych bonach z programu Bezcenne Chwile. Dodatkowo za płatności mobilne telefonem bank oferuje do 20 zł zwrotu co miesiąc w ramach tzw. moneybacku. Dla oszczędzających czeka dodatkowo konto oszczędnościowe na 7,5% a dla prowadzących działalność nawet 3300 zł premii do konta firmowego.
Zysk z oferty:
450 zł
Ważna do:
31.05.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

450 zł nagrody za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas
Ruszyła kolejna promocja konta osobistego w BNP Paribas z wyższą wartością nagrody aniżeli równolegle prowadzona promocja z premią 420 zł. W alternatywnej promocji „Skocz po bonus” czeka do zgarnięcia 450 zł bonusu w zamian za założenie Konta Otwartego na Ciebie oraz spełnienie dość prostych warunków promocji. Dla chętnych jest jeszcze opcjonalna promocja karty kredytowej gdzie bank oferuje 300 zł zwrotu za zakupy kartą ;)
Zysk z oferty:
450 zł
Ważna do:
15.06.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

400 zł w gotówce oraz konto oszczędnościowe na 7,5% w Millennium Bank
Promocja konta osobistego od Banku Millennium z bardzo przyzwoitą nagrodą. W zamian za założenie konta Millennium 360° zyskamy aż 400 zł nagrody w gotówce. Warunki promocji standardowo są banalnie proste a samo konto można otworzyć przez internet. Poza tym premię możemy powiększyć jeszcze o 300 zł w bonach Allegro za wyrobienie karty kredytowej a na oszczędzających czeka Konto Oszczędnościowe Profit z oprocentowaniem 7,5%.
Zysk z oferty:
400 zł
Ważna do:
31.05.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Telefon Motorola E22 o wartości 600 zł za wyrobienie karty Citi Simplicity
Jedna z lepszych promocji karty kredytowej Citibank z nagrodą w postaci telefonu znów dostępna! Dzięki drugiej edycji promocji mamy kolejną szansę zgarnąć telefon Motorola E22 4/64GB o wartości 600 zł za wyrobienie karty Simplicity. Warunki promocji są banalnie proste (płatności kartą po 500 zł przez 3 kolejne miesiące). Oczywiście można skorzystać również z promocji konta gdzie do wzięcia jest ponad 350 zł premii zwiększając tym samym zysk do ponad 1000 zł. Trzeba jednak się szybko decydować ponieważ bank przewidział tylko 150 sztuk takich telefonów dla swoich klientów ;)
Zysk z oferty:
600 zł
Ważna do:
31.05.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

350 zł nagrody pieniężnej za założenie całkowicie darmowego konta w Citibank!
Promocja całkowicie darmowego konta osobistego oferowanego przez Citibank została „przedłużona” na kolejny okres. W zamian za otworzenie CitiKonta zyskamy minimum 350 zł premii pieniężnej oraz opcjonalny extra bonus w postaci moneyback w wysokości 1% (zwrot za zakupy do 160 zł łącznie). Wspomniany moneyback będzie można uzyskać o ile wyrobimy sobie dodatkowo kartę kredytową np. w promocji z bonami Allegro o wartości 1000 zł czy też z darmowym telefonem Motorola E22 zatem jest to idealny moment na skumulowanie dwóch promocji ;)
Zysk z oferty:
350 zł
Ważna do:
31.05.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

300 zł moneybacku za wyrobienie karty kredytowej BNP Paribas
Pojawiła się ciekawa promocja karty kredytowej BNP Paribas z nagrodą w postaci moneybacku. W zamian za wyrobienie takiej karty i płatności nią w sklepach bank zwróci do 300 zł na kartę. w ramach moneybacku wynoszącego 5% kwoty wydanej na zakupy. Oczywiście do kompletu warto dorzucić za jednym podejściem promocję konta osobistego z premią aż 420 zł na start ;)
Zysk z oferty:
100 zł
Ważna do:
12.05.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

200 zł na zakupy w Zalando za założenie konta w PKO BP
Po dość długiej przerwie wraca promocja konta osobistego przeznaczona dla osób od 13 do 26 lat. W zamian za założenie PKO Konta dla Młodych lub PKO Konta Pierwszego otrzymamy 200 zł w formie elektronicznych voucherów na zakupy w internetowym sklepie Zalando. Warunki promocji są banalnie proste ponieważ wystarczy podpisać umowę o konto oraz wykonać zaledwie po pięć dowolnych płatności kartą lub BLIK przez 2 kolejne miesiące.
Zysk z oferty:
200 zł
Ważna do:
31.05.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

350 zł premii pieniężnej do eKonta możliwości w mBank dla osób do 26 lat :)
„I możesz więcej – X edycja” to kontynuacja promocji konta mBanku dla osób w wieku od 18 do 24 lat. Tak jak i poprzednio tak i teraz za założenie eKonta możliwości można zyskać aż 350 zł premii w gotówce – wystarczy, że wykonamy min. 4 płatności telefonem, min. 4 przelewy na telefon oraz będziemy posiadać tzw. aktywny cel oszczędnościowy. Samo eKonto możliwości jak i karta są zupełnie darmowe a na rachunku Moje Cele otrzymamy aż 8% odsetek dla kwoty do 50 tys. zł!
Zysk z oferty:
350 zł
Ważna do:
31.05.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

350 zł premii w gotówce za samo założenie konta firmowego mBiznes Standard
Od dziś dostępna jedna z najłatwiejszych promocji kont firmowych, której organizatorem jest Bankier przy współpracy z mBank. Za sam fakt założenia konta mBiznes Standard zgarniemy aż 350 zł w gotówce i to bez jakichkolwiek haczyków! Wystarczy złożyć wniosek o rachunek firmowy na stronie promocji i podpisać umowę. Dodatkowo do konta mBiznes Standard otrzymamy pakiet usług za 0 zł na najbliższe 2 lata (brak opłat za konto, kartę, bankomaty i wpłatomaty).
Zysk z oferty:
350 zł
Ważna do:
31.05.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

150 zł bonusu za Konto 360° Junior dla dziecka od Banku Millennium
Konto 360° Junior w Banku Millennium powraca w promocji z premią do 150 zł na karcie goodie do wykorzystania jako środek płatniczy w sklepach. Aby otrzymać nagrodę należy otworzyć konto dziecku oraz zapewnić na nie wpływ w kwocie 150 zł i ewentualne 1 płatność kartą/BLIK (w zależności od wieku dziecka). W Millennium zyskać mogą również rodzice – zarówno mama jak i tata o ile nie posiadają jeszcze konta w Millennium. W zamian za założenie konta Millennium 360° przez rodzica bank dorzuci po 400 zł premii dla każdego z nich.
Zysk z oferty:
150 zł
Ważna do:
31.05.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

8,1% na rachunku oszczędnościowym w Citibank z dodatkową premią 120 zł na start
Ruszyła II edycja alternatywnej promocji zupełnie darmowego konta osobistego od Citibank wraz z kontem oszczędnościowym o podwyższonym oprocentowaniu. W zamian za otworzenie CitiKonta zyskamy 120 zł bonusu na start oraz Konto Oszczędnościowe na 8,1% przez aż 4 miesiące. Dodatkowo można wyrobić sobie kartę kredytową zgarniając dodatkowo 900 zł w bonach Allegro czy też darmowy telefon Motorola E22 zatem jest to kolejna okazja na skumulowanie dwóch promocji ;)
Zysk z oferty:
8,1% + 120 zł
Ważna do:
31.05.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

VeloBank proponuje oprocentowanie 8% na koncie oszczędnościowym
Kończy się kolejna edycja (5/2023) promocji dla Elastycznego Konta Oszczędnościowego w VeloBank. W nowej promocji zyskamy oprocentowanie konta oszczędnościowego na poziomie 8% w skali roku. Okres przez jaki obowiązuje podwyższone oprocentowanie pozostał taki sam i obecnie jest to 3 miesiące. Kwota środków jaką można ulokować na 8% to max. 200 tys. zł. Warto również dodać, że obecnie VeloBank za założenie konta osobistego wynagradza klientów premią wynoszącą aż 750 zł :)
Zysk z oferty:
8% + 650 zł
Ważna do:
01.06.2023
Skorzystaj z promocji
Przeczytaj pełny opis oferty

 

Pamiętajcie, że to nie wszystkie dostępne na dzień dzisiejszy promocje. Promocje bankowe często są limitowane czasowo jak i ilościowo dlatego warto korzystać z nich na bieżąco a nie odkładać je do ostatniej chwili – zachęcamy do przejrzenia wszystkich aktualnych promocji. Skorzystaj i zyskaj!

 , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.