ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

„Polecam Nest Bank” czyli 50 zł w gotówce za założenie Nest Konta + nawet 2000 zł za polecenia + 7% przez pół roku na lokacie

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Program poleceń kont osobistych w Nest Bank – można zyskać nawet 2050 zł!

Po wielu latach braku promocji na kont w Nest Bank pojawiła się odpowiedź banku w postaci programu poleceń „Polecam Nest Bank”. Korzystając z kodu polecenia uczestnika programu można zyskać 50 zł premii w gotówce za otworzenie konta. Po otworzeniu rachunku można zacząć polecać konta innym osobom i zarobić na tym dodatkowe nawet 2000 zł łącznej premii. Do tego bank oferuje świetną Lokatę Witaj na 7% przez pół roku.

Program „Polecam Nest Bank” – czyli jak wycisnąć z niego nawet 2050 zł premii?

To I edycja programu poleceń Nest Banku (i mamy oczywiście nadzieję, że nie ostatnia), która będzie dostępna do 31 października 2022 roku. Dzięki programowi poleceń klient Nest Banku posiadający konto osobiste ma szansę uzyskać 50 zł premii pieniężnej za każde skuteczne polecenie konta osobistego oraz 200 zł za polecenie konta firmowego – łącznie nie więcej jak 2000 zł (czyli premia wypłacana jest za maksymalnie np. 40 osób z kontem osobistym lub za 10 poleconych firm – liczba osób poleconych może być jednak większa przy czym po osiągnięciu tegoż limitu bank nie wypłaci już za kolejne polecenia).

Osoba, która nie posiada jeszcze konta w Nest Banku również może zgarnąć 50 zł premii pieniężnej na start za otworzenie konta osobistego z polecenia i spełnienie prostych warunków promocji lub 100 zł za otworzenie konta firmowego. A przy okazji zapewni sobie dostęp do świetnej Lokaty Witaj na 7%.

Aby przystąpić do programu poleceń należy:

 • posiadać konto osobiste (jeżeli jeszcze takiego nie macie to można założyć je tutaj składając internetowy wniosek o darmowe Nest Konto korzystając jednocześnie z kodu polecenia) – jeżeli nie posiadacie kodu polecenia możecie pobrać go od nas wypełniając formularz znajdujący się tutaj,
 • nie składać sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych przez Nest Bank do czasu wypłaty nagrody,
 • wyrazić i utrzymać w okresie promocji zgody marketingowe czyli zgody, na dostarczanie informacji promujących usługi lub produkty banku: za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS, w rozmowie telefonicznej, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail oraz za pośrednictwem bankowości internetowej i aplikacji mobilnej,
 • zarejestrować się w programie poleceń po zalogowaniu się do bankowości internetowej Nest Banku w górnym menu „Centrum kontaktu i dyspozycji” => „Wnioski i dyspozycje” => „Nowy wniosek” => „Program poleceń” => „Złóż wniosek” jednocześnie akceptując regulamin programu. Kod polecenia pojawi się na ekranie, zostanie również wysłany w formie SMS jak i e-mail. Rejestracji można dokonać również w aplikacji mobilnej banku w menu N!Oferty.

Posiadając już kod polecenia możemy go przekazać osobie zainteresowanej rachunkiem osobistym w Nest Bank, która powinna użyć tego kodu wpisując jego numer we wniosku o konto zgodnie z instrukcją przekazaną w dalszej części wpisu.

Załóż konto osobiste w Nest Bank i zyskaj 50 zł premii w gotówce

Załóż konto firmowe w Nest Bank i zyskaj 100 zł premii w gotówce

Po 50 zł za polecenie konta osobistego oraz po 200 zł za polecenie konta firmowego:

W ramach programu Polecam Nest Bank można otrzymać premie za polecenia trzech produktów:

 • 50 zł premii za polecenie konta osobistego,
 • 200 zł premii za polecenie konta firmowego,
 • 1% wartości udzielonego kredytu firmowego jednak nie więcej jak 1000 zł jednorazowo.

Łącznie w ramach niniejszej edycji programu poleceń można wysokość przekazanych nagród nie może przekroczyć kwoty 2000 zł. Po osiągnięciu tego limitu bank nie będzie już wynagradzał Polecającego za kolejne polecenia.

Aby otrzymać premię za polecenie konta innej osobie lub firmie, Nowy Klient (Firma) otwierający rachunek z naszego polecenia musi spełnić wszystkie poniższe warunki:

 • od dnia 1 stycznia 2020 roku nie był posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (czy też w przypadku firm – rachunku firmowego) w Nest Bank,
 • złoży wniosek o Nest Konto lub wniosek o BIZnest Konto z kodem polecenia,
 • zawrze umowę o konto w okresie promocji jednak nie później jak w ciągu 14 dni od złożenia wniosku,
 • nie złoży sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych przez Nest Bank,
 • wyrazi i utrzyma w okresie promocji zgody marketingowe czyli zgody, na dostarczanie informacji promujących usługi lub produkty banku: za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS, w rozmowie telefonicznej, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail oraz za pośrednictwem bankowości internetowej i aplikacji mobilnej,
 • wyrazi zgodę na udostępnienie Polecającemu informacji o spełnieniu warunków do wypłaty premii,
 • spełni warunki otrzymania premii w wysokości 50 zł (lub 100 zł dla firm) opisane w dalszej części wpisu.

Za tak poleconą osobę otrzymać można 50 zł w przypadku konta osobistego oraz 200 zł w przypadku konta firmowego. Możemy polecić wiele osób ale tylko maksymalna łączna kwota wypłaconych premii nie może przekroczyć 2000 zł. Nagrody będą wypłacane do 20-tego dnia roboczego następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków przez osobę zaproszoną. O szczegółach programu poleceń można poczytać w regulaminie programu.

50 zł dla nowych klientów otwierających rachunek osobisty lub 100 zł za rachunek firmowy:

Każda osoba, która od dnia 1 stycznia 2020 roku nie była posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (czy też w przypadku firm – rachunku firmowego) w Nest Bank ma szansą na zdobycie premii pieniężnej w wysokości 50 zł za otworzenie konta osobistego z kodem polecenia pozyskanym od innego klienta banku uczestniczącego w programie poleceń (lub 100 zł za otworzenie konta firmowego). Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że premia za otworzenie konta z polecenia może być łączona z premią za polecenie.

Pamiętaj, aby zawsze zweryfikować czy wniosek który składasz jest prawidłowy i posiada formularz (pole) do wprowadzenia kodu promocyjnego, który uzyskasz np. od nas. Pole na kod polecenia znajduje się na przedostatnim kroku wypełniania wniosku. Tylko taki wniosek uprawnia do wzięcia udziału w promocji. Znajdziesz go zawsze pod tym adresem.

W powyższym polu znajdującym się we wniosku o konto należy podać specjalny cyfrowy kod polecenia. Jeżeli jeszcze go nie posiadasz możesz go uzyskać w prosty sposób od Nas. Będziesz miał pewność, że korzystasz ze sprawdzonego i wiarygodnego kodu polecenia Nest Bank i zarobisz dodatkowe 50 zł w gotówce (lub 100 zł w przypadku firm).

Aby skorzystać z promocji i z kodu polecenia należy spełnić wszystkie poniższe warunki:

 • od dnia 1 stycznia 2020 roku nie był posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (czy też w przypadku firm – rachunku firmowego) w Nest Bank,
 • złożyć wniosek o Nest Konto lub wniosek o BIZnest Konto z kodem polecenia,
 • zawrzeć umowę o konto w okresie promocji jednak nie później jak w ciągu 14 dni od złożenia wniosku,
 • nie złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych przez Nest Bank,
 • wyrazić i utrzymać w okresie promocji zgody marketingowe czyli zgody, na dostarczanie informacji promujących usługi lub produkty banku: za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS, w rozmowie telefonicznej, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail oraz za pośrednictwem bankowości internetowej i aplikacji mobilnej,
 • wyrazić zgodę na udostępnienie Polecającemu informacji o spełnieniu warunków do wypłaty premii.

Wyżej wymienione zgody należy wyrazić we wniosku o konto, będą one dostępne na ostatnim kroku wypełniania wniosku i po rozwinięciu pełnej treści powinny wyglądać tak:

Aby otrzymać premię w wysokości 50 zł za skorzystanie z polecenia na konto osobiste należy dodatkowo zapewnić wpływy na konto w kwocie łącznej nie niższej niż 2000 zł oraz wykonać z konta 3 dowolne transakcje spośród: Płatność BLIK, Operacja Kartą, przelew (z wyłączeniem przelewu pomiędzy własnymi rachunkami w Nest Banku) w jednym z trzech pierwszych miesięcy kalendarzowych od otwarcia.

Aby otrzymać premię w wysokości 100 zł za skorzystanie z polecenia na konto firmowe należy dodatkowo zapewnić wpływy na konto w kwocie łącznej nie niższej niż 5000 zł oraz wykonać z konta 3 dowolne transakcje spośród: Płatność BLIK, Operacja Kartą, przelew (z wyłączeniem przelewu pomiędzy własnymi rachunkami w Nest Banku) w jednym z trzech pierwszych miesięcy kalendarzowych od otwarcia.

Nagrody będą wypłacane do 20-tego dnia roboczego następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków przez osobę zaproszoną. O szczegółach programu poleceń można poczytać w regulaminie programu.

Załóż konto osobiste w Nest Bank i zyskaj 50 zł premii w gotówce

Załóż konto firmowe w Nest Bank i zyskaj 100 zł premii w gotówce

Nie masz kodu polecającego z programu poleceń Nest Banku?

Żaden problem! Jesteśmy w stanie Ci pomóc podając sprawdzony i wiarygodny kod promocyjny, który jest niezbędny do otwarcia promocyjnego konta i zgarnięcia premii w wysokości 50 zł. Wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się tutaj lub ten poniżej (pamiętaj o tym, że czasami odpowiadamy z opóźnieniem ale max do 12h):

  Proszę o przekazanie kodu polecenia "Programu Poleceń Nest Profit" aby skorzystać z dodatkowej premii 100 zł za założenie konta osobistego lub 200 zł za założenie konta firmowego.

  Imię lub nick (wymagane)

  Twój adres email (wymagane)

  7% przez 6 miesięcy na lokacie dla kwoty do 20 tys. zł…

  Tytułową lokatę można uruchomić tylko w terminie 30 dni od otwarcia konta osobistego – tutaj w tej kwestii nic się nie zmieniło ;) Korzystając zatem z promocji na konto osobiste oprócz 50 zł premii na start można sobie łatwo zapewnić dostęp do świetnej lokaty :)

  Aby uzyskać promocyjne oprocentowanie 7% wystarczą zwykłe wpływy na konto (osobiste lub firmowe). Warunek ten musi zostać spełniony w każdym pełnym miesiącu po otwarciu lokaty (przez cały okres jej trwania) przy czym:

  • w przypadku konta indywidualnego w kwocie nie niższej niż 2000 zł
  • w przypadku konta firmowego w kwocie nie niższej niż 5000 zł.

  Warto jednak dodać, że w zamian za uproszczenie warunku wpływu, nowy regulamin lokaty promocyjnej wymaga dodatkowo wykonania 3 dowolnych czynności spośród: Płatność BLIK, Operacja Kartą, Przelew (z wyłączeniem Polecenia Przelewu Wewnętrznego Klienta) w każdym pełnym miesiącu po otwarciu lokaty (przez cały okres jej trwania) oraz udzielenia i utrzymania zgody marketingowej na kontakt wszystkimi kanałami (SMS, PUSH, mail, telefon).

  Więcej o tej lokacie pisaliśmy tutaj: Nest Bank: Nest Lokata Witaj na 7% na 6 miesięcy do 20 tys. zł

  Nest Konto to zupełnie darmowe konto bez żadnej ściemy i haczyków!

  Nest Konto jest w pełni darmowe bez żadnych haczyków ponieważ opłaty typu 0 zł w ramach Nest Konta są bezwarunkowe, co oznacza, że nie jest wymagane spełnienie jakichkolwiek dodatkowych warunków. Tym samym za zupełne 0 zł otrzymujemy:

  • prowadzenie konta,
  • obsługę karty,
  • przelewy, zlecenia stałe i polecenia zapłaty,
  • wypłaty z bankomatów sieci Euronet,
  • wpłaty w bankomatach sieci Euronet

  a pozostałe ewentualne opłaty można sprawdzić sobie w tabeli opłat i prowizji.

  Załóż konto osobiste w Nest Bank i zyskaj 50 zł premii w gotówce

  Załóż konto firmowe w Nest Bank i zyskaj 100 zł premii w gotówce

  Programy poleceń w innych bankach – korzystaj ze wszystkich i polecaj znajomych!

  Tzw. program poleceń kont czy kart kredytowych dostępny jest również w wielu innych bankach. Najczęściej taki program poleceń daje zarobić obu stronom polecenia (czyli osobie Polecającej – obecny klient – jak i osobie Polecanej – nowy klient). Takie programy poleceń znajdziemy m.in. w: Santander Bank Polska, Millennium Bank, VeloBank, PKO BP, Nest Bank, mBank, ING Bank Śląski czy też w Banku Pekao. Na chwilę obecną na poleceniach możemy zyskać w:

  Szeroko o programach poleceń we wszystkich bankach możecie poczytać w dedykowanym wpisie na naszym blogu. Znajduje się tam również tabela porównawcza tychże programów oraz zbiór wszystkich kluczowych informacji o programach poleceń (daty danej edycji, nagrody dla Polecającego i Polecanego, limity dla nagród, warunki promocji itp.). Zachęcamy zatem do lektury wpisu: Bankowe programy poleceń czyli gwarantowana nagroda dla obu stron – kompendium wiedzy!
  [ssba_hide]

  Lokalna kopia dokumentów:  , , , , , , , , , , , , ,
  Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

  Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
  Newsletter ZarabiajnaBankach.pl  6 komentarzy dla wpisu: “„Polecam Nest Bank” czyli 50 zł w gotówce za założenie Nest Konta + nawet 2000 zł za polecenia + 7% przez pół roku na lokacie

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *  OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
  Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.