ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Nest Bank: Nest Lokata Witaj na 7% na 6 miesięcy do 20 tys. zł + 50 zł premii w gotówce na start!

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Najlepsza lokata na start z oprocentowaniem 7% i darmowym kontem osobistym

Ależ Nest Bank zaszalał i od dziś dorzucił kolejne 2% do swojej topowej lokaty :) Tym samym na Lokacie Witaj oferowanej nowym klientom na okres 3 lub 6 miesięcy zgarniemy nawet 7% w skali roku od swoich oszczędności dla kwoty do 20 tys. zł po zapewnieniu zwykłego wpływu w kwocie min. 2000 zł. Konto osobiste wymagane przez lokatę, jak było tak nadal jest całkowicie darmowe a w dodatku oferuje 50 zł premii w gotówce na start :)

7% przez 6 miesięcy na lokacie dla kwoty do 20 tys. zł…

Kolejna podwyżka oprocentowania Nest Lokaty Witaj, przy czym warunki uzyskania tytułowego oprocentowania pozostały bez zmian i są banalnie proste. UWAGA! Lokatę można uruchomić tylko w terminie 30 dni od otwarcia konta – tutaj w tej kwestii nic się nie zmieniło. Warto jednak dodać, że obecnie bank dorzuca 50 zł w gotówce do każdego otworzonego konta osobistego z kodem polecenia innej osoby! Jeżeli takiego kodu nie posiadasz zgłoś się do nas ponieważ 50 zł piechotą nie chodzi ;)

Załóż całkowicie darmowe konto z Nest Lokatą Witaj na 7% do 20 tys. zł

Aby uzyskać promocyjne oprocentowanie 7% wystarczą zwykłe wpływy na konto (osobiste lub firmowe). Warunek ten musi zostać spełniony w każdym pełnym miesiącu po otwarciu lokaty (przez cały okres jej trwania) przy czym:

 • w przypadku konta indywidualnego w kwocie nie niższej niż 2000 zł
 • w przypadku konta firmowego w kwocie nie niższej niż 5000 zł.

W zamian za uproszczenie warunku wpływu (kiedyś wymagano wynagrodzenia, teraz wystarczy tylko zwykły wpływ/przelew), nowy regulamin lokaty promocyjnej wymaga dodatkowo wykonania 3 dowolnych czynności spośród: Płatność BLIK, Operacja Kartą, Przelew (z wyłączeniem Polecenia Przelewu Wewnętrznego Klienta) w każdym pełnym miesiącu po otwarciu lokaty (przez cały okres jej trwania) oraz udzielenia i utrzymania zgody marketingowej na kontakt wszystkimi kanałami (SMS, PUSH, mail, telefon).

Co nas czeka, jeżeli powyższe warunki nie zostaną spełnione? Wtedy bank obniży oprocentowanie lokaty do standardowego wg. tabeli oprocentowania.

6% przez 3 miesiące bez haczyków i dodatkowych warunków

Bez zmian natomiast pozostała Nest Lokata Witaj w opcji 3-miesięcznej. Nadal możemy na niej ulokować maksymalnie 20 tys. zł tym razem na 6% w ciągu 30 dni od otwarcia konta osobistego. Nie są dla niej wymagane żadne wpływy czy też dodatkowe czynności w każdym miesiącu. W przypadku tej lokaty wystarczy udzielenie i utrzymanie zgody marketingowej na kontakt wszystkimi kanałami (SMS, PUSH, mail, telefon).

Parametry lokaty w pigułce:

 • nazwa lokaty: Nest Lokata Witaj
 • czas promocji: do odwołania
 • oprocentowanie: od 6% do 7% w skali roku
 • okres depozytu: 3 lub 6 miesięcy
 • wartość lokaty: max. 20 tys. zł
 • dostępność lokaty: wniosek online
 • oferta dla: nowych klientów banku (dostępna w ciągu 30 dni od otwarcia konta)

Lokata standardowo trafiła do naszego zestawienia – zobacz pełny ranking lokat.

50 zł premii za założenie konta + nawet 2000 zł premii za polecenia! :D

Po wielu latach braku promocji na kont w Nest Bank pojawiła się odpowiedź banku w postaci programu poleceń „Polecam Nest Bank”. Korzystając z kodu polecenia uczestnika programu można zyskać 50 zł premii w gotówce za otworzenie konta. Po otworzeniu rachunku można zacząć polecać konta innym osobom i zarobić na tym dodatkowe nawet 2000 zł łącznej premii. Do tego bank oferuje świetną Lokatę Witaj na 7% przez pół roku.

Szczegóły tej promocji znajdziecie tutaj: „Polecam Nest Bank” czyli 50 zł w gotówce za założenie Nest Konta + nawet 2000 zł za polecenia

Nest Konto to zupełnie darmowe konto bez żadnej ściemy i haczyków!

Nest Konto jest w pełni darmowe bez żadnych haczyków ponieważ opłaty typu 0 zł w ramach Nest Konta są bezwarunkowe, co oznacza, że nie jest wymagane spełnienie jakichkolwiek dodatkowych warunków. Tym samym za zupełne 0 zł otrzymujemy:

 • prowadzenie konta,
 • obsługę karty,
 • przelewy, zlecenia stałe i polecenia zapłaty,
 • wypłaty z bankomatów sieci Euronet,
 • wpłaty w bankomatach sieci Euronet

a pozostałe ewentualne opłaty można sprawdzić sobie w tabeli opłat i prowizji.

Załóż całkowicie darmowe konto z Nest Lokatą Witaj na 7% do 20 tys. zł

Oblicz swój zysk z lokaty

To jest tylko uproszczona wersja kalkulatora lokat. Pełną wersję kalkulatora pokazującego zysk netto, brutto, podatek belki oraz dający możliwość wyboru okresu lokaty w dniach, miesiącach czy też latach znajdziecie na naszej stronie KALKULATORY LOKAT. Znajdują się tam również inne kalkulatory pozwalające łatwo wyliczyć np. potrzebny kapitał dla osiągnięcia oczekiwanego zysku.

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.