ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Od 75 zł do 250 zł premii za polecanie kont mBank w programie PolecamBank (edycja październik 2022 – styczeń 2023)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Powraca znana promocja, proste zasady i nawet 250 zł premii za polecenie!

mBank wystartował z nową edycją (październik 2022 – styczeń 2023) programu poleceń „PolecamBank”. W nowej edycji programu można otrzymać nawet 250 zł za jedną poleconą osobę indywidualną oraz do 250 zł za konto firmowe. Jeżeli nie macie jeszcze konta w mBank załóżcie je teraz w jednej z dostępnych promocji gdzie można zyskać nawet 450 zł premii!. Po otwarciu konta będziecie mogli zapisać się do programu poleceń i zgarniać swoje złotówki za polecenia!

Jak zgarnąć nawet 250 zł za każdą poleconą osobę/firmę!

Przygodę z polecaniem produktów mBank musimy rozpocząć od zarejestrowania się w programie PolecamBank poprzez serwis transakcyjny mBanku po zalogowaniu się do swojego konta (Menu => Finanse => Usługi => PolecamBank). Następnie klikamy link „Dołącz do PolecamBank” i tworzymy swój unikalny identyfikator polecenia a następnie potwierdzamy rejestrację w programie akceptując regulamin danej edycji promocji oraz regulamin ramowy programu. Po rejestracji system umożliwi generowanie linków polecających, które będziemy przekazywać swoim znajomym – można również przekazywać swój identyfikator polecenia, który wpisuje się we wniosku w odpowiednim do tego celu polu (o czym piszemy w dalszej części). Polecenia można wysłać również poprzez e-mail czy SMS generowany z poziomu konta mBank. Mamy zatem dość szerokie możliwości informowania znajomych. Najnowsza edycja programu poleceń potrwa od 5 października 2022 roku do 31 stycznia 2023 roku.

Teraz pozostaje już tylko polecać produkty mBanku znajomym – pamiętajmy jednak iż polecać konta możemy tylko osobom, które po dacie 1 stycznia 2020 roku nie posiadały rachunku w mBank

znajomy – potencjalny klient mBanku, który od 01.01.2020 r. nie był i nadal nie jest posiadaczem, współposiadaczem lub pełnomocnikiem:
• rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
• rachunku oszczędnościowego
o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Jak już wyżej wspominaliśmy poleceń dokonujemy poprzez przekazanie znajomym wygenerowanego linku z programu poleceń (funkcja dostępna po zalogowaniu się do swojego konta i przejściu do zakładki PolecamBank) lub poprzez przekazanie ustalonego wcześniej identyfikatora poleceń w programie, który należy wpisać podczas składania wniosku o konto w odpowiednim polu jak niżej (możecie wykorzystać nasz kod polecenia: znb1):

W ramach programu PolecamBank możemy dokonać nieograniczonej liczby poleceń – to spory plus względem innych banków organizujących podobne programy poleceń. Poniżej prezentujemy stawki jakie przewidziane są za polecenia poszczególnych produktów oferowanych przez mBank w programie poleceń:

Z powyższych tabel wynika, że najwięcej można zarobić na polecaniu kont firmowych (do 250 zł) co jest zrozumiałe – bank zapewne na takich kontach najwięcej zarabia. Na pozostałych kontach dla osób indywidualnych można zarobić od 75 zł za konto dla młodych do 250 zł za najbardziej prestiżowe mKonto Intensive.

Otwórz eKonto osobiste z polecenia

Otwórz eKonto możliwości (13-17 lat) z polecenia

Otwórz eKonto możliwości (18-24 lata) z polecenia

Otwórz mKonto Intensive z polecenia

Otwórz mBiznes konto Standard z polecenia

Otwórz firmę + mBiznes konto Standard z polecenia

Otwórz mBiznes konto Standard + mOrganizer z polecenia

Otwórz mBiznes konto Standard + bramka Paynow z polecenia

Otwórz cel inwestycyjny z polecenia

Aktywność poleconego jak i polecającego jest niezbędna do wypłaty premii!

Zgodnie z regulaminem tej edycji programu poleceń bank będzie wypłacał premię tylko za tzw. aktywnych klientów, korzystających z rachunku w określony niżej sposób – polecona przez nas osoba musi spełnić określone warunki. Dokładniej precyzuje to poniższa tabela:

Warto zaznaczyć, że osoby Polecające również muszą być aktywne – w ich przypadku wystarczy wykonać co najmniej pięć płatności kartą w każdym miesiącu w którym dokonujemy poleceń ;-) – inaczej nici z premii. Zatem premię za polecenia np. rachunków zgarniemy tylko wtedy gdy spełnione zostaną łącznie wszystkie powyższe warunki określone dla Poleconego oraz Polecającego.

A tak mniej więcej będą się prezentowały nasze polecenia na koncie PolecamBank:

Co ważne – do połowy roku 2017 polecenia nie były widoczne online. Aktualizacja panelu odbywała się co pewien czas (średnio raz na miesiąc) i to często po interwencji z naszej strony. Niestety aktualizacja tego panelu z podglądem poleceń to była duża kula u nogi mBanku. Po zmianie panelu i przejściu na system transakcyjny banku jest znacznie lepiej. Najważniejsze jednak jest to, że premie są wypłacane na czas i rzadko w tej sprawie trzeba interweniować.

Zasady wypłacania premii za polecenia

Wypłaty premii odbywają się dość szybko – w praktyce w przeciągu miesiąca po spełnieniu powyższych warunków:

Premię za polecenie rachunku lub celu inwestycyjnego otrzymasz w następnym miesiącu kalendarzowym po tym miesiącu, w którym Ty i znajomy spełniliście warunki jej otrzymania. Premie wypłacimy między 20-tym, a ostatnim dniem miesiąca kalendarzowego na Twój rachunek osobisty.
Przykład: Znajomy otworzył rachunek w listopadzie. Warunki aktywnego korzystania z rachunku oboje spełniliście do końca grudnia. Premię otrzymasz do końca stycznia.

Warto wspomnieć również o tym, że premie w ramach PolecamBank zwolnione są z obowiązku opodatkowania ich:

Premie, które od nas otrzymasz, są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Zachęcamy do skorzystania z tego programu – jego proste warunki i nieograniczona premia to to czego ostatnio brakuje w alternatywnych programach.

Co oferują konta w mBank i ile kosztują?

eKonto osobiste może być całkowicie darmowe pod warunkiem wykonywania określonych poniżej płatności bezgotówkowych miesięcznie – w przeciwnym razie koszt karty to 7 zł. Pozostałe podstawowe usługi również są za 0 zł:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0 zł za kartę debetową przy wykonaniu płatności kartą na kwotę min. 350 zł miesięcznie. W przypadku braku spełnienia warunków koszt karty to 7 zł,
 • 0 zł za krajowe przelewy zewnętrzne i wewnętrzne przez internet,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce w kwocie min. 100 zł – w przeciwnym razie opłata wyniesie 2,50 zł,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash, Cashline.

Otwórz eKonto osobiste z polecenia

eKonto możliwości oferowane jest osobom, które nie ukończyły jeszcze 24. roku życia. Po tym okresie rachunek automatycznie jest przekształcany w eKonto osobiste. Jego podstawowe zalety to:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za obsługę karty,
 • 0 zł za wybór wizerunku karty,
 • 0 zł za przelewy Elixir wykonywane w bankowości internetowej i mobilnej,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce!
 • 0 zł za pierwsze trzy wypłaty z bankomatów za granicą,

Otwórz eKonto możliwości (13-17 lat) z polecenia

Otwórz eKonto możliwości (18-24 lata) z polecenia

Więcej informacji o opłatach można poczytać w tabeli opłat i prowizji.

Nie masz osoby, która poleci Ci konto w mBank?

Jeżeli nie masz osoby, która mogłaby Ci polecić konto w mBank chętnie polecimy Ci takie konto a Ty wspomożesz nas i dodasz motywacji do opisywania kolejnych promocji bankowych :) Wystarczy, że we wniosku wpiszesz nasz kod polecenia: znb w odpowiednie pole jak niżej:

Programy poleceń w innych bankach – korzystaj ze wszystkich i polecaj znajomych!

Tzw. program poleceń kont czy kart kredytowych dostępny jest również w wielu innych bankach. Najczęściej taki program poleceń daje zarobić obu stronom polecenia (czyli osobie Polecającej – obecny klient – jak i osobie Polecanej – nowy klient). Takie programy poleceń znajdziemy m.in. w: Santander Bank Polska, Millennium Bank, VeloBank, PKO BP, Nest Bank, mBank, ING Bank Śląski czy też w Banku Pekao. Na chwilę obecną na poleceniach możemy zyskać w:

Szeroko o programach poleceń we wszystkich bankach możecie poczytać w dedykowanym wpisie na naszym blogu. Znajduje się tam również tabela porównawcza tychże programów oraz zbiór wszystkich kluczowych informacji o programach poleceń (daty danej edycji, nagrody dla Polecającego i Polecanego, limity dla nagród, warunki promocji itp.). Zachęcamy zatem do lektury wpisu: Bankowe programy poleceń czyli gwarantowana nagroda dla obu stron – kompendium wiedzy!
[ssba_hide]

 , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.