ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Od 50 zł do 250 zł za założenie konta w PKO BP oraz do 3500 zł za polecenia w VI edycji programu „Polecam PKO Bank Polski”

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Wraca program poleceń w PKO BP i szansa na nawet 250 zł premii na start i więcej…

Ruszyła VI edycja programu poleceń „Polecam PKO Bank Polski” oferowanego dla kont osobistych PKO BP. Nagrody jak i same warunki do spełnienia w programie poleceń uległy niewielkim zmianom a nowi klienci banku mają teraz szansę zyskać od 50 zł do nawet 250 zł nagrody w gotówce za założenie rachunku z polecenia w banku PKO BP. Obecni klienci również zyskają premię od 50 zł do nawet 200 zł za każde polecenie konta jednak nie więcej jak 3500 zł łącznie w całej edycji programu poleceń.

Od 50 zł do nawet 250 zł za założenie konta PKO BP przez Nowego Klienta

Wraz z dniem 11 lipca 2022 roku ruszyła VI edycja programu poleceń banku PKO BP pod nazwą „Polecam PKO Bank Polski”. Zasady programu poleceń jeżeli chodzi o nagrody dla Nowego Klienta uległy delikatnym zmianom – można zyskać od 50 zł do 250 zł za założenie konta w zależności od tego jakie konto wybierzemy o czym szczegółowo piszemy w dalszej części artykułu.

Podobnie jak i w poprzednich wydaniach tej promocji aby otrzymać tytułową nagrodę czyli 50 zł lub 100 zł lub 150 zł lub 200 zł lub nawet 250 zł za otworzenie konta wystarczy być nowym klientem czyli osobą, która od 11 lipca 2019 roku nie posiadała konta (PKO Konto dla Młodych, PKO Konto za Zero, PKO Konto bez Granic, Konto Aurum, Konto Platinium II) w PKO Banku Polskim – co ważne inne konta lub konta w Inteligo nie są tutaj brane pod uwagę i nie wykluczają z niniejszej promocji! Poniżej dokładna definicja nowego klienta:

Nowy Klient – osobę fizyczną, także prowadzącą działalność gospodarczą lub będącą wspólnikiem w spółce cywilnej, która w dniu złożenia wniosku z podanym Kodem polecenia o Produkt lub usługę PKO Banku Polskiego:
a) nie posiadała w jakimkolwiek okresie ostatnich trzydziestu sześciu miesięcy liczonych od daty rozpoczęcia Edycji Programu, w ramach której składa wniosek, Produktu lub usługi PKO Banku Polskiego,
b) nie jest rozpatrywany wobec niej wniosek o Produkt lub usługę PKO Banku Polskiego;

a produktem w VI edycji programu poleceń jest:

Celem V Edycji Programu jest Skuteczne polecanie Nowym Klientom przez Polecających:
1) Produktu PKO Konto za Zero dla klientów indywidualnych,
2) Produktu PKO Konto bez Granic dla klientów indywidualnych,
3) Produktu PKO Konto dla Młodych dla klientów indywidualnych,
4) Produktu Bankowości Osobistej konto Aurum dla klientów indywidualnych,
5) Produktu Bankowości Osobistej konto Platinium II dla klientów indywidualnych.
Konta wspólne nie biorą udziału w Programie

Aby wziąć udział w promocji „Polecam PKO Bank Polski” z premią 50 zł za założenie Konta dla Młodych lub 100 zł za założenie Konta za Zero lub 150 zł za założenie Konta bez Granic lub 200 zł za założenie Konta Aurum lub 250 zł za założenie Konta Platinum II należy:

 • złożyć wniosek o otwarcie wybranego konta w PKO BP (po przejściu na stronę promocji klikamy „Otwórz konto”) podając we wniosku kod osoby polecającej (sprawdzony i wiarygodny kod polecenia dla Konta dla Młodych, Konta za Zero oraz Konta bez Granic możesz uzyskać od Nas – wystarczy wypełnić prosty formularz),
 • wyrazić we wniosku zgodę na otrzymywanie materiałów o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących,
 • zaakceptować Regulamin Programu oraz zasady VI edycji „Polecam PKO Bank Polski”

Zgodnie z zasadami VI edycji w promocji bierze tylko część kont dostępnych w PKO BP. Poniżej znajduje się wykaz kont, które biorą udział w tej edycji programu poleceń Polecam PKO Bank Polski:

 • PKO Konto dla Młodych (za to konto i spełnienie warunków jest premia 50 zł)
 • PKO Konto za Zero (za to konto i spełnienie warunków jest premia 100 zł)
 • PKO Konto bez Granic (za to konto i spełnienie warunków jest premia 150 zł)
 • Konto Aurum (za to konto i spełnienie warunków jest premia 200 zł) – UWAGA! Nie posiadamy kodu polecenia na to konto!
 • Konto Platinum II (za to konto i spełnienie warunków jest premia 250 zł) – UWAGA! Nie posiadamy kodu polecenia na to konto!

Pamiętajcie, aby zawsze zweryfikować czy wniosek, który składamy jest prawidłowy i posiada formularz do wprowadzenia kodu promocyjnego. Tylko taki wniosek uprawnia do wzięcia udziału w promocji – znajdziesz go pod tym adresem. Z uwagi na to, że kluczową datą przystąpienia do promocji jest data aktywacji rachunku nie należy zwlekać z wypełnianiem wniosku do ostatniego dnia promocji – dochodzi bowiem czas potrzebny na dostarczanie umowy przez kuriera – sądzimy, że trzeba liczyć na to ok. 4-5 dni. Wydaje się zatem, że w teorii bezpiecznym terminem złożenia wniosku powinien być max. 24-25 wrzesień 2022 (jednak nie odpowiadamy za czas realizowania procesu przez PKO BP i kuriera). Pamiętacie aby wcześniej pobrać od nas kod polecenia!

W powyższym polu (dostępnym na 4 kroku wypełniania wniosku – „Informacje dodatkowe”) należy podać specjalny kod polecenia. Jeżeli jeszcze go nie posiadacie możecie go uzyskać w prosty sposób od Nas. Będziecie mieli pewność, że korzystacie ze sprawdzonego i wiarygodnego kodu polecającego PKO BP biorącego udział w VI edycji „Polecam PKO Bank Polski”.

Załóż konto w PKO BP i odbierz od 50 zł do 250 zł premii w gotówce!

Po złożeniu wniosku należy poczekać na kontakt telefoniczny ze strony konsultanta banku. Podczas rozmowy potwierdzamy nasze dane i ustalamy adres, pod który zostanie wysłany kurier z umową. Warto również podczas tej rozmowy potwierdzić z konsultantem, że złożony wniosek został prawidłowo zakwalifikowany do promocji z premią za polecenie.

Będąc już posiadaczem Konta za Zero lub Konta bez Granic musimy jeszcze wykonać określone operacje. Warunkiem wypłaty nagrody Nowemu Klientowi jest bowiem dokonanie w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia otwarcia konta:

 • co najmniej trzech płatności bezgotówkowych kartą wydaną do konta oraz co najmniej trzech płatności BLIK z wykorzystaniem kodu lub czeku BLIK,
  lub
 • płatności bezgotówkowych kartą wydaną do konta i/lub Płatności BLIK z wykorzystaniem kodu lub czeku BLIK na łączną kwotę minimum 500 zł (dla Konta za Zero) lub na łączną kwotę minimum 1000 zł (dla Konta bez Granic oraz Konta Aurum) lub na łączną kwotę minimum 1500 zł (dla Konta Platinum II).

W przypadku Konta dla Młodych warunki są troszkę prostsze i wymagają dokonania w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia otwarcia konta:

 • co najmniej jednej płatności bezgotówkowej kartą wydaną do konta oraz co najmniej jednej płatności BLIK z wykorzystaniem kodu lub czeku BLIK,
  lub
 • płatności bezgotówkowych kartą wydaną do konta i/lub Płatności BLIK z wykorzystaniem kodu lub czeku BLIK na łączną kwotę minimum 200 zł.

W przeciwieństwie do poprzedniego wydania programu poleceń PKO tym razem zaliczane są również płatności w internecie:

Transakcje bezgotówkowe Kartą – każdy zakup towarów lub usług dokonany przy użyciu Karty w terminalach płatniczych POS (tradycyjnie i zbliżeniowo), w Internecie lub poprzez Płatność zbliżeniową telefonem i rozliczony w systemie Banku z Konta, do którego jest wydana Karta;

a jeżeli chodzi o płatności BLIK to:

Płatność BLIK – dyspozycję z wykorzystaniem kodu mobilnego, będącego indywidualną daną uwierzytelniającą w postaci poufnego numerycznego ciągu znaków, generowaną przez IKO, rozliczaną w systemie Banku, z wyjątkiem wpłat do bankomatów i wypłat z bankomatów oraz przelewów na telefon;

Nawet 200 zł za każde skuteczne polecenie Nowego Klienta

Drugą możliwą nagrodą w wysokości wielokrotności kwoty:

 • 50 zł za polecenie Konta dla Młodych,
 • 100 zł za polecenie Konta za Zero lub Konta bez Granic),
 • 200 zł (za polecenie Konta Aurum lub Konta Platinum II)

jest nagroda za skuteczne polecenie nowego klienta, który zdecyduje się na założenie konta. Tym razem jednak ograniczono łączną wartość nagród do 1000 zł za polecenia Konta za Zero i/lub Konta Bez Granic oraz do 2000 zł za polecenia Konta Aurum i/lub Konta Platinum II co oznacza, że nagrody zostaną wypłacone tylko za pierwsze 10 skutecznych poleceń tychże duetów kont. Za polecenie Konta dla Młodych otrzymać można 50 zł jednak nie więcej jak 500 zł łącznie. Tym samym łącznie w tej edycji programu poleceń można zyskać do 3500 zł za skuteczne polecenia kont PKO.

Polecanie kont możliwe jest po wykonaniu poniższych działań:

 • na dzień przystąpienia do programu „Polecam PKO Bank Polski” należy posiadać konto w PKO BP od minimum 90 dni (zakładamy, że część osób dopiero je założyła jak powyżej zgarniając jednocześnie 100-150 zł za otwarcie konta zatem polecać będzie można w kolejnych edycjach po upływie 90 dni od zawarcia umowy o konto),
 • w przypadku chęci polecenia dodatkowo Konta Aurum oraz Konta Platinum II należy być klientem Bankowości Osobistej,
 • należy zarejestrować się w programie „Polecam PKO Bank Polski” na stronie polecam.pkobp.pl wyrażając jednocześnie zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych i akceptując Regulamin Programu oraz zasady VI edycji programu „Polecam PKO Bank Polski”

Pamiętajmy jednak, iż osoby przez nas polecone muszę spełnić warunki, o których mowa na samej górze – muszą być zatem nowymi klientami a przynajmniej nie posiadać konta w PKO BP przez ostatnie 3 lata oraz muszą wykonać określone operacje kartą/BLIK. W przeciwnym wypadku premia z polecenia nie zostanie wypłacona.

Wypłata nagród i nagród dodatkowych

Po spełnieniu warunków przez osobę Polecającą jak i Polecaną bank wypłaci nagrody w ciągu 80 dni roboczych od zakończenia danej edycji.

W przeciwieństwie do poprzedniej wersji programu poleceń PKO tym razem nie ma nagród dodatkowych za największą ilość poleceń. Regulamin programu daje jednak taką możliwość i mamy nadzieję, że w kolejnych edycjach bank postanowi dorzucić coś dla najlepszych ;)

Załóż konto w PKO BP i odbierz od 50 zł do 250 zł premii w gotówce!

Ile kosztuje konto w PKO BP?

PKO Konto za Zero jest prowadzone za 0 zł bez spełniania dodatkowych warunków. Jeżeli chodzi o kartę wydawaną do konta to również może być całkowicie darmowa – wystarczy bowiem wykonać w danym okresie rozliczeniowym min. 5 transakcji bezgotówkowych (z wyjątkiem przelewów) kartą debetową wydaną do rachunku lub przy użyciu BLIK. To konto będzie zapewne najwłaściwszym wyborem.

PKO Konto bez Granic jest prowadzone za 17,90 zł miesięcznie i opłaty tej nie da się uniknąć. Karta do tego konta wydawana jest i prowadzona zupełnie za darmo bez spełniania dodatkowych warunków.

Konto dla Młodych jest kontem darmowym przeznaczonym dla osób do 26 lat – prowadzenie konta jest za bezwarunkowe 0 zł – nie musimy zatem martwić się o jakieś wymagane wpływy na konto dla zwolnienia z opłaty. Karta również jest darmowa po wykonaniu min. czterech płatności bezgotówkowych kartą lub BLIK w danym okresie rozliczeniowym – w przeciwnym razie opłata wynosi 5 zł miesięcznie. Nie zapłacimy również za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce jak i za granicą.

Więcej informacji o opłatach znajdziecie w TOiP dla Konta za Zero oraz w TOiP dla Konto bez Granic oraz w TOiP dla Konta dla Młodych.

Uwaga! Okres rozliczeniowy dla transakcji w PKO BP liczony jest miesiącami od daty otwarcia rachunku a nie pełnymi miesiącami kalendarzowymi!

Nie masz kodu polecającego do promocji „Polecam PKO Bank Polski”?

Żaden problem! Jesteśmy w stanie Ci pomóc podając sprawdzony i wiarygodny kod promocyjny, na potrzeby założenia Konta dla Młodzych, Konta za Zero lub Konta bez Granic (nie posiadamy niestety kodu dla Konta Aurum oraz Konta Platinum II), który jest niezbędny do otwarcia promocyjnego konta i zgarnięcia od 50 zł do 150 zł premii. Wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się tutaj lub ten poniżej (pamiętaj o tym, że czasami odpowiadamy z opóźnieniem ale max do 12h):

  Proszę o przekazanie kodu polecającego aby skorzystać z promocji "Polecam PKO Bank Polski" z premią 100 zł za założenie konta.

  Imię lub nick (wymagane)

  Twój adres email (wymagane)

  Harmonogram promocji:

  Data Warunek / zdarzenie
  do 30 września 2022 pozyskaj kod promocyjny PKO BP – wystarczy wypełnić prosty formularz – zwrotnie otrzymasz kod polecający dzięki, któremu weźmiesz udział w promocji
  do 30 września 2022 wypełnij wniosek o konto w PKO BP i dokonaj aktywacji rachunku bankowego (nie czekaj zatem do końca terminu ze złożeniem wniosku!)
  do 30 dni od daty podpisania umowy spełnij warunki płatności kartą/BLIK opisane w artykule
  do 80 dni roboczych od daty zakończenia danej edycji zostanie wypłacona premia dla Polecającego oraz Polecanego

  Załóż konto w PKO BP i odbierz od 50 zł do 250 zł premii w gotówce!

  Programy poleceń w innych bankach – korzystaj ze wszystkich i polecaj znajomych!

  Tzw. program poleceń kont czy kart kredytowych dostępny jest również w wielu innych bankach. Najczęściej taki program poleceń daje zarobić obu stronom polecenia (czyli osobie Polecającej – obecny klient – jak i osobie Polecanej – nowy klient). Takie programy poleceń znajdziemy m.in. w: Santander Bank Polska, Millennium Bank, VeloBank, PKO BP, Nest Bank, mBank, ING Bank Śląski czy też w Banku Pekao. Na chwilę obecną na poleceniach możemy zyskać w:

  Szeroko o programach poleceń we wszystkich bankach możecie poczytać w dedykowanym wpisie na naszym blogu. Znajduje się tam również tabela porównawcza tychże programów oraz zbiór wszystkich kluczowych informacji o programach poleceń (daty danej edycji, nagrody dla Polecającego i Polecanego, limity dla nagród, warunki promocji itp.). Zachęcamy zatem do lektury wpisu: Bankowe programy poleceń czyli gwarantowana nagroda dla obu stron – kompendium wiedzy!
  [ssba_hide]

  Lokalna kopia dokumentów:  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

  Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
  Newsletter ZarabiajnaBankach.pl  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *  OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
  Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.