ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Do 555 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole + 3% na lokacie + 500 zł w programie poleceń

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Rekordowa premia za konto osobiste prowadzone przez Credit Agricole powraca

Credit Agricole ruszył z reedycją ostatniej promocji konta osobistego podwyższając łączną premię do rekordowej wysokości. Od teraz mamy okazję zgarnąć nawet 555 zł w gotówce za otworzenie Konta dla Ciebie oraz dokonywanie płatności kartą lub BLIK podczas codziennych zakupów. Do naszej kieszeni wróci 3% kwoty wydanej na zakupy. A to nie koniec zysków – premię można powiększyć o kolejne nawet 500 zł za polecanie konta znajomych w programie poleceń lub o odsetki z lokaty oprocentowanej na 3% dla kwoty do 75 tys. zł!

Połącz dwie promocje Credit Agricole i zyskaj łącznie ponad 1000 zł nagrody w gotówce!

Łączenie promocji w wielu bankach stało się już pewnym standardem. Tak jest też w przypadku najnowszej oferty banku Credit Agricole gdzie możemy ze sobą połączyć dwie oferty:

 • najnowszą promocję banku „Do 555 zł dla Ciebie”, która umożliwia zdobycie do 555 zł premii pieniężnej za dokonywanie płatności kartą/blik oraz
 • „Program Poleceń Credit Agricole (III edycja)” dzięki, któremu możemy zyskać do 500 zł za polecanie Konta dla Ciebie innym osobom.

Niestety w tej edycji promocji (zresztą tak jak i w poprzedniej) bank zrezygnował z przyznawania dodatkowej premii 50 zł za otworzenie konta z kodem polecenia przez osobę Polecaną. W tym przypadku premię za użycie kodu polecenia otrzymuje tylko osoba Polecająca czyli Wasi znajomi albo my jeżeli zdecydujecie się użyć naszego kodu w zamian za wkład jaki wnosimy w opisywanie promocji :)

Otwórz konto w Credit Agricole i zyskaj nawet 555 zł premii w gotówce!

Konto dla Ciebie z rekordową premią 555 zł za otwarcie konta i płatności

Z promocji „Do 555 zł dla Ciebie” będzie można skorzystać do 30 kwietnia 2022 roku. Warto zwrócić uwagę na zapis w regulaminie promocji dotyczący tego kto nie może skorzystać z ów oferty:

Z promocji nie możesz skorzystać, jeśli byłeś posiadaczem konta w banku po 31 grudnia 2020 r.

Jeżeli pamiętacie to w ostatniej takiej promocji od Credit Agricole okres karencji był o prawie 2 lata dłuższy i wykluczał wielu z Was. Tym razem bank postanowił mocno „przyciąć” tą datę i po zmianach okres karencji to zaledwie jeden rok czyli w zasadzie jeden z najkrótszych okresów karencji w promocjach tego typu. Plus!

Uczestnikiem tej promocji może być każda osoba, która spełnia wyżej wymienione warunki oraz wypełni wniosek o Konto dla Ciebie wyrażając w nim zgody na otrzymywanie ofert marketingowych, przystąpi do promocji a następnie podpisze umowę. Podczas wypełniania wniosku można wpisać kod polecenia – będziemy wdzięczni za użycie naszego kodu, który można uzyskać tutaj).

Po wypełnieniu wniosku bank oddzwania w celu potwierdzenia danych oraz wybrania sposobu podpisania umowy – do wyboru mamy wybrany oddział banku, kuriera lub dokończenie wniosku (podpisanie umowy) w aplikacji mobilnej. W przypadku wyboru placówki banku umawiamy się na konkretną godzinę w wybranym przez siebie dniu tym samym nie ma konieczności oczekiwania w kolejce. 

Na koniec należy aktywować dostęp do bankowości elektronicznej, zalogować się do konta przez przynajmniej jeden z serwisów CA24 ebank lub CA24 Mobile oraz wybrać wyciągi z konta w formie elektronicznej.

55 zł na start za otwarcie konta i jeden wpływ

Pierwszą z premii jaką otrzymamy w niniejszej promocji to 55 zł na tzw. start czyli za podpisanie umowy o konto oraz zapewnienie wpływu na konto w kwocie minimum 300 zł nie później niż do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po dniu otwarcia konta.

Za wpływ na konto bank rozumie:

sumę wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Twojego konta w miesiącu kalendarzowym. Gdy sprawdzamy wpływ na konto, nie bierzemy pod uwagę przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami. Dotyczy to także przelewów z innych kont, które prowadzimy lub rachunków w innych bankach, jeżeli jesteś ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnisz wobec nich rolę pełnomocnika. Pamiętaj, że musisz zapewnić wpływ na konto do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego, który przypada po dniu otwarcia konta;

zatem przelew musi pochodzić od innej osoby.

Premia ta zostanie wypłacona na konto nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po tym, gdy zostanie zapewniony wpływ na konto.

Przykład: Otworzyłeś konto 12 stycznia 2022 r. Wpływ na konto 1000 zł odnotowaliśmy 20 lutego 2022 r. Premię 55 zł wypłacimy najpóźniej do 31 marca 2022 r.

Otwórz konto w Credit Agricole i zyskaj nawet 555 zł premii w gotówce!

Do 500 zł zwrotu za płatności kartą i/lub BLIK za zakupy

Druga z premii to premia w formie tzw. moneybacku czyli częściowego (a dokładniej 3%) zwrotu kwoty wydanej na zakupy. Aby otrzymywać premię za płatności należy dokonywać płatności kartą do konta (plastikiem, a także przez internet podając dane widoczne na karcie) lub płatności BLIKiem (z wykluczeniem płatności wskazanych w dalszej części opisu). Łączna wysokość tej premii zależy już tylko od uczestnika a wariant premii za płatności (oraz jej wysokość) wybieramy podczas rozmowy z konsultantem, w aplikacji mobilnej w momencie dokończania wniosku i podpisywania umowy lub w trakcie wizyty w oddziale.

Do wyboru mamy trzy warianty premii w łącznej wysokości od 50 zł do 500 zł:

Prawo do premii przysługuje przez określoną wyżej ilość kolejnych pełnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu otwarcia konta. Aby otrzymać premię za dany miesiąc, należy wykonać co najmniej taką liczbę płatności, którą opisuje tabela. Jeśli w danym miesiącu wykonana zostanie mniejsza liczba płatności, za ten miesiąc nie zostanie wypłacona premia ale nadal można korzystać z promocji w następnych miesiącach. 

Premia za płatności zostanie wypłacona na konto nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po tym, gdy spełnione zostaną warunki do jej otrzymania.

Przykład: Otworzyłeś konto 12 stycznia 2022 r. i wybrałeś premię w wysokości 150 zł. W lutym wykonałeś 5 płatności na łączną kwotę 500 zł. 3% z tej wartości to 15 zł, w związku z tym wypłacimy Ci premię w wysokości 12,50 zł. Zrobimy to najpóźniej do 31 marca 2022 r.

W ramach zwrotu za zakupy nie są uwzględniane płatności w niektórych punktach:

 • kasyna oraz zakłady bukmacherskie i tym podobne (kod MCC 7995),
 • profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska, kod MCC 8999),
 • instytucje finansowe (kod MCC 6012),
 • brokerzy ubezpieczeniowi (kod MCC 6211),
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (kod MCC 6051),
 • internetowe przekazy pieniężne (kod MC 4829).

Nie są również uwzględniane:

 • operacje przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal,
 • przelewy na telefon BLIK,
 • wypłaty z bankomatów.

Otwórz konto w Credit Agricole i zyskaj nawet 555 zł premii w gotówce!

Nawet 100 zł dodatkowej premii za polecenie jednej osoby (nie więcej jak 500 zł łącznie)

Bank Credit Agricole ma w swojej ofercie również tzw. program poleceń (a nawet dwa), o którym pisaliśmy już na wstępie. Warto zatem w tym miejscu dodać informację, że za polecenie innej osoby można otrzymać 100 zł premii przy czym łącznie nie więcej jak 500 zł w ramach danej edycji programu poleceń.

Niestety bank Credit Agricole zrezygnował z dodatkowej premii dla osoby Polecanej za założenie konta z kodem polecającym. W przypadku wpisania w omawianej promocji kodu polecenia premię otrzyma tylko osoba Polecająca (będziemy wdzięczni za użycie naszego kodu). 

W powyższym polu znajdującym się we wniosku o konto należy podać specjalny kod polecenia. Jeżeli jeszcze go nie posiadasz wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się tutaj lub ten poniżej a przekażemy Ci sprawdzony kod (pamiętaj o tym, że czasami odpowiadamy z opóźnieniem ale max do 12h):

  Proszę o przekazanie kodu polecenia Credit Agricole.

  Imię lub nick (wymagane)

  Twój adres email (wymagane)

  Z polecenia mogą skorzystać osoby, które w okresie po 31 grudnia 2020 roku nie posiadały w banku Credit Agricole rachunku osobistego. 

  Więcej informacji na temat programy poleceń w CA znajdziecie tutaj: Program Poleceń Credit Agricole (III edycja): 100 zł premii w gotówce za polecenie konta + 555 zł za założenie konta

  Otwórz konto w Credit Agricole i zyskaj nawet 555 zł premii w gotówce!

  3% na Lokacie Mobilnej dla nowych klientów banku

  Do 14 dni od otwarcia konta można skorzystać z preferencyjnej Lokaty Mobilnej, której oprocentowanie będzie wynosiło 3% przez 12 miesięcy (standardowo lokata ta posiada oprocentowanie 0,1%, kolejne 2,99% dokładane jest w ramach promocji). Lokatę można założyć w aplikacji mobilnej na kwotę od 1000 zł do aż 75000 zł i jest to jednorazowa oferta.

  Lokatę Mobilną w promocji oprocentowania na 3% zakładamy w aplikacji mobilnej CA24 Mobile wybierając w Menu => Oszczędności => Lokaty => Nowa lokata => (wybór rachunku z którego zasilimy lokatę) => Lokata terminowa o stałym oprocentowaniu. Następnie wybieramy z listy okres lokaty na jeden rok, wpisujemy kwotę lokaty z zakresu od 1000 zł do 75000 zł po czym w następnym kroku pojawi się informacja o promocji 3% (czyli dodatkowe oprocentowanie w wysokości 2,99%, które będzie doliczane do standardowego oprocentowania lokaty na okres jednego roku o stałym oprocentowaniu).

  1,5% na koncie oszczędnościowym przez 3 miesiące dla kwoty do 20 tys. zł

  Wraz z kontem osobistym możemy otworzyć Rachunek Oszczędzam, który przez okres pierwszych 3 miesięcy od jego otwarcia gwarantuje nam uzyskiwanie odsetek na poziomie 1,5% dla kwoty do 20 tys. zł. Nadwyżka ponad tą kwotę będzie oprocentowana wg. tabeli oprocentowania. Warto jednak zwrócić uwagę, że kapitalizacja odsetek odbywa się raz na kwartał a nie jak w większości banków co miesiąc. 

  Oferta specjalna „Na start” dotyczy nowo otwartego Konta dla Ciebie, Konta dla Ciebie VIP, Konta dla Ciebie MOVE!, lub Konta dla Ciebie GO! od dnia 15.11.2021 r., z wyłączeniem kont klientów, którzy po 31.12.2020 r. byli już posiadaczami kont dla osób fizycznych w banku Credit Agricole

  Ile kosztuje Konto dla Ciebie?

  Konto dla Ciebie prowadzone jest za 7 zł miesięcznie ale można tej opłaty łatwo uniknąć – wystarczy, że w poprzednim miesiącu wpłynęło na konto min. 1000 zł oraz wykonaliśmy jedna transakcję kartą lub poprzez BLIK. Po spełnieniu tego warunku nie zapłacimy również za kartę, która standardowo kosztuje 9 zł miesięcznie oraz za wypłaty z bankomatów nie należących do Credit Agricole (normalnie taka operacja kosztuje 5 zł).

  Bank ma w ofercie odmianę konta dla „młodszych” czyli Konto dla Ciebie MOVE, które mogą otworzyć osoby przed ukończeniem 27. roku życia. Po ukończeniu 27. roku życia bank przekształci Konto dla Ciebie MOVE! automatycznie w Konto dla Ciebie. Różnica między tymi kontami polega na braku konieczności uzyskiwania wpływu na konto w kwocie 1000 zł. Wystarczy jedna transakcja kartą lub BLIK aby prowadzenie konta i bankomaty były darmowe (karta jest darmowa bezwarunkowo!). 

  Więcej informacji o opłatach znajdziecie w TOiP.

  Otwórz konto w Credit Agricole i zyskaj nawet 555 zł premii w gotówce!

   

  Lokalna kopia dokumentów:  , , , , , , , , , , ,
  Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

  Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
  Newsletter ZarabiajnaBankach.pl  40 komentarzy dla wpisu: “Do 555 zł premii za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole + 3% na lokacie + 500 zł w programie poleceń

  • Kuba pisze:

   „Konto dla Ciebie prowadzone jest za 7 zł miesięcznie ale można tej opłaty łatwo uniknąć – wystarczy, że w poprzednim miesiącu wpłynęło na konto min. 1000 zł oraz wykonaliśmy jedna transakcję kartą lub poprzez BLIK.”

   Czy wpływ 1000 zł może być z mojego konta w innym banku? Pytam, bo premiowany przelew 300 zł musi być od innej osoby.

  • Kuba pisze:

   Czy przy płatnościach kartą, celem uzyskania premii w formie moneybacku, liczy się moment wykonania transakcji kartą czy rozlicznie/zaksięgowanie transakcji na karcie (chodzi o przypadek, gdy płatność karta zostanie wykonana 31 stycznia a rozlicznie /zaksięgowanie następuje 1 lutego – premia moneyback naliczy się w styczniu czy lutym?)?

   • ZnB pisze:

    W regulaminie jest mowa o wykonaniu płatności a nie rozliczeniu. Zatem trzymajmy się tezy, że liczy się data wykonania.

   • Kuba pisze:

    Tak, liczy się data wykonania, potwierdzone telefonicznie w banku.

   • ZnB pisze:

    No to fajnie, że potwierdzili to co jest w regulaminie. Pamiętaj jednak aby mieć ograniczone zaufanie do konsultantów a regulamin jest biblią dla uczestników promocji :)

  • Kuba pisze:

   Wniosek o otwarcie konta złożony, przy czym weryfikacja odbywa się przez kuriera i nie mogłem wybrać inaczej jak jest zasugerowane we wpisie, tzn. nie da się wybrać oddział banku lub dokończyć wniosek w aplikacji mobilnej.

   • ZnB pisze:

    Ooo, to coś musieli zmienić w tym temacie. Możesz dokładniej napisać jak to wyglądało:
    – jakie opcje podpisania były we wniosku (tylko kurier) i czy tam zaznacza się obecnie formę podpisania umowy
    – czy ktoś oddzwaniał do Ciebie czy teraz już od razu wysyłają kuriera bez weryfikacji telefoniczne?

    Na chwilę obecną nie mamy tego jak sprawdzić, ew. później to zrobimy na jakiś fejkowych danych aby zorientować się co tam CA wymyśliło ;)

   • Kuba pisze:

    Trochę namieszałem. Zadzwonili dziś rano z banku, że można wybrać 3 formy podpisania umowy, tj. przez aplikację (która tylko do tego służy, zaś do obsługi konta jest osobna aplikacja mobilna), w oddziale banku lub przez kuriera. Oczywiście wybieram podpisanie przez aplikację, bo najszybciej i najwygodniej :)

   • ZnB pisze:

    Czyli w samym wniosku nie ma opcji wybrania formy podpisania umowy (czy jednak coś tam jest?) a dalej to już chyba jest po staremu, oddzwaniają, weryfikują dane i wybiera się formę podpisania umowy.

   • Kuba pisze:

    W samym wniosku nie ma opcji wyboru formy podpisania umowy, jest tylko informacja, w jaki sposób można podpisać umowę. Dalej jest tak, jak napisałeś, tzn. dzwonią, weryfikują i wybiera się formę podpisania umowy.

   • ZnB pisze:

    OK. Dziękujemy za info. ostatnie pytanie. Wersję nagrody i wysokość premii nadal się wybiera u konsultanta czy chociaż to było we wniosku?

   • Kuba pisze:

    Jak konsultant zadzwonił, to nic nie wspomniał o promocji i dopiero na moją uwagę, że chce otworzyć konto w promocji, przestawił jak to wygląda i zadeklarowałem konto z premią 555 zł. Następnie konto zakładałem w aplikacji i tam było do wyboru, czy chcę otwierać konto z premią i jaka wysokość premii mnie interesuje. Stąd istotne jest, co wybieramy w ostatnim etapie zakładania konta

  • Kuba pisze:

   A czy karta Mastercard wydana przez Credit Agricole bierze udział w programie Bezcenne Chwile?

  • Aga pisze:

   Jest jeszcze jedna promocja: za przeniesienie konta z innego banku można otrzymać nawet 300 zł. Oferta jest na ich stronie.

  • Kamid pisze:

   A gdzie znajduje się ta lokata mobilna bo są jakieś 3 różne niepasujące do tej z oferty?

  • Pawel pisze:

   Można wypłacać pieniądze z lokaty czy trzeba je trzymać do końca okresu czyli przez 12mcy? Co w przypadku wcześniejszej częściowej wypłaty?

  • Kamid pisze:

   Niewiem dlaczego ale u mnie widnieje po złożeniu lokaty 2% ????

   • Imię pisze:

    Pewnie założyłeś mobilną lokatę dynamiczną. Mobilna w ramach promocji na 3% jest dostępna po wybraniu w aplikacji lokaty o stałym oprocentowaniu, następnie wskazaniu okresu na jeden rok i po podaniu kwoty z zakresu promocji, w następnym kroku pojawia się informacja o promocji i można założyć na 3% (dodatkowe 2,99% w ramach promocji do standardowego oprocentowania na lokacie jednorocznej o stałym oprocentowaniu).

   • Kamid pisze:

    A czy można wobec tego zerac i założyć Prawidłowa?

   • ZnB pisze:

    Tak, możesz zerwać i założyć właściwą Lokatę Mobilną na 3%.

  • qwert pisze:

   Czemu tej lokaty nie ma w zestawieniu „Lokaty STYCZEŃ 2022”? ;)

   • ZnB pisze:

    Z uwagi na to, że jeszcze się nie ogarnęliśmy z lokatami i aktualizacją tabeli. Będzie zrobione dziś ;)

  • Sylwek pisze:

   Orientuje się ktoś jak można sprawdzić te wykluczenia MMC, ostatnio płaciłem w żabce rachunki za czynsz blikiem, miałem 5 % i na wyciągu z banku pisze tylko – ZABKA Z0958 K.1 a na paragonie to tylko w lewym rogu coś takiego #z9773-1, później same długie liczby.

   • ZnB pisze:

    Wykluczone kody MCC znajdziesz w regulaminie oraz w naszym opisie promocji.

   • Sylwek pisze:

    Tak to akurat rozumiem, nie rozumiem tylko gdzie szukać która płatność ma jaki kod, czyli tak jak wyżej pod jaki kod podlega ta płatność z żabki skoro nie mogę tego nigdzie znaleźć.

   • ZnB pisze:

    Mało gdzie jest taka możliwość aby sprawdzić kod MCC terminala. Nawet sprzedawcy często nie mają o tym pojęcia. Alior Bank jako jeden z niewielu pokazuje kod MCC dla transakcji wykonanej kartą. Normalne zakupy w Żabce to kod 5499 ale przy innych kombinacjach nie mamy pojęcia jaki kod nadaje terminal.

  • Sylwek pisze:

   Jestem pod wrażeniem, konto otwarte bezpośrednio poprzez aplikację. W aplikacji zaznacza się jaką premię się chce (po weryfikacji). Żadnego czekania na telefon.

  • Łuki pisze:

   Cześć. A jak to wygląda jeśli chciałbym konto tylko dla lokaty? Wymyśliłem, że mógłbym założyć konto z kartą, potem zastrzec kartę, aby pozyc się oplaty 9zł. Czy da się ominąć opłatę za konto? Tak jak pisałem wyżej chciałbym założyć ROR tylko dla wymogu tej fajnej lokaty :)

   • ZnB pisze:

    Tak jak napisaliśmy:

    Konto dla Ciebie prowadzone jest za 7 zł miesięcznie ale można tej opłaty łatwo uniknąć – wystarczy, że w poprzednim miesiącu wpłynęło na konto min. 1000 zł oraz wykonaliśmy jedna transakcję kartą lub poprzez BLIK. Po spełnieniu tego warunku nie zapłacimy również za kartę, która standardowo kosztuje 9 zł.

  • Dominik pisze:

   Czy aby nie zmieniło się oprocentowanie na koncie oszczędnościowym?
   https://www.credit-agricole.pl/oprocentowanie#oszczednosci-inwestycje

   • ZnB pisze:

    Tak, w ostatnich tygodniach zmienia się to dynamicznie. Nie jesteśmy w stanie aktualizować wszystkich artykułów (w nich są informacje zawarte z dnia publikacji chyba, że zmiana bezpośrednio dotyczy omawianej kwestii czyli np. promocji to aktualizacja następuje od razu). Co do lokat i kont oszczędnościowych sugerujemy korzystanie z naszych Rankingów – tam dane są aktualizowane co najmniej 1 raz w tygodniu (na dziś dzień z uwagi na dynamikę zmian).

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *  OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
  Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.