ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Kumulacja promocji w mBank: 300 zł za eKonto osobiste lub 250 zł za mKonto Intensive – tylko do 30 kwietnia 2021!

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Połącz dwie promocje mBank i zyskaj podwójnie – trzeba się jednak spieszyć!

Kwietniowa promocja mBanku dająca możliwość skumulowania premii. Do wyboru mamy dwa rodzaje konta: eKonto osobiste lub mKonto Intensive. W zamian za założenie konta w mBanku w promocji zyskamy od 250 zł do ponad 300 zł w nagrodach. Warto jednak dodać, że warunkiem otrzymania dodatkowych bonusów jest podpisanie umowy w oddziale mBanku w terminie do 30 kwietnia 2021 roku! Zatem należy szybko klikać by zdążyć zgarnąć nagrody na Majówkę ;)

Tytułem wstępu o dodatkowych bonusach do zdobycia w oddziale banku

Ta wiosenna promocja mBanku to nic innego jak połączenie jednej z omawianych już na naszym blogu promocji (które w skrócie również zamieszczamy w tym wpisie):

z promocją zorganizowaną w oddziałach banku. Składając wniosek o konto na dedykowanej stronie promocji w terminie do 30 kwietnia 2021 roku oraz finalizując umowę w jednym z oddziałów mBanku będzie można otrzymać dodatkowy bonus wybrany przez siebie z listy poniższych nagród:

 • voucher 100 zł do Rossmann lub Biedronka
 • głośnik bezprzewodowy JBL
 • walizkę kabinową Baggia
 • lub inne gadżety w zależności od lokalizacji…

Warto jednak zaznaczyć, że tym razem zarówno dla eKonta osobistego jak i dla mKonta Intensive wybieramy jeden bonus/nagrodę (poprzednio dla Intensive były możliwe do zgarnięcia aż dwa bonusy).

Lista placówek mBanku objęta promocją znajduje się na tej stronie. Co ciekawe sama promocja nie posiada własnego dedykowanego regulaminu i opiera się głównie na podstawie informacji zamieszczonych na stronie promocji – pamiętajcie jednak, że to również jest wiążące tak samo jak „pisany” regulamin!

Załóż konto w mBank z nagrodą o wartości od 250 zł do ponad 300 zł!

200 zł premii za założenie eKonta osobistego

Promocja „eKonto z premią – XI edycja” to kolejna już oferta konta mBanku znana z ostatnich miesięcy. W nowej edycji można zarobić więcej bo 200 zł (poprzednio było to 160 zł) bonusu pieniężnego wypłacanego na otwarte konto oraz oprocentowanie 1,8% na koncie oszczędnościowym. W ramach promocji otwieramy rachunek eKonto osobiste, który może być zupełnie darmowe. Okres karencji dla byłych klientów pozostał nadal bez zmian. 

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta w mBank po 1 stycznia 2017 a dokładniej:

Przez nowego Klienta, rozumiemy osobę, którą począwszy od 01.01.2017 r. nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem:
1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
2) rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Gdy zdecydujemy się skorzystać z promocji wystarczy złożyć wniosek o otwarcie rachunku eKonto osobiste wraz z kartą płatniczą (jeżeli nie macie nic przeciwko temu to we wniosku możecie podać nasz kod polecenia czyli: znb). W promocji biorą tylko rachunki indywidualne – konto wspólne jest wykluczone. Należy również pamiętać aby przy wnioskowaniu o konto uruchomić dodatkowy produkt Moje cele. Następnie zawieramy umowę w placówce banku o ile jest dostępna w Waszym mieście. 

Załóż eKonto osobiste z nagrodą o wartości 300 zł

Nagrodą w tej promocji jest premia w wysokości 50 zł za tzw. szybki wpływ na konto oraz trzy premie po 50 zł za aktywność w kolejnych miesiącach.

Pierwsze 50 zł za tzw. szybki wpływ otrzymamy za zasilenie konta kwotą min. 1000 zł (przelew z innego banku – nie może to być przelew z rachunku mBanku, z którym macie coś wspólnego) w ciągu 7 dni od jego otwarcia oraz wykonanie min. 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w terminie do końca kolejnego miesiąca od otwarcia konta.

Kolejne trzy bonusy każdy po 50 zł zgarniemy jeżeli w drugim, trzecim oraz czwartym pełnym miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta wykonamy takie same warunki jak wcześniej czyli zasilimy konto kwotą min. 1000 zł oraz wykonamy min. 8 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIK.

Łącznie zarobimy zatem nawet 200 zł za wpływy i transakcje. Nagrody będą wypłacane do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnione zostaną warunki. Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie oraz w dedykowanym opisie tej promocji tutaj: 200 zł nagrody na start od mBank za eKonto osobiste + 1,8% dla oszczędności do 10000 zł

Bonus do eKonta: 1,8% na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele

Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele w wysokości 1,8% do kwoty 10 tys. zł będzie obowiązywało przez 3 kolejne pełne miesiące po miesiącu otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele. Po tym okresie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele będzie obowiązywało oprocentowanie zgodne z tabelą oprocentowania. Promocyjne oprocentowanie naliczane będzie, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym.

Załóż eKonto osobiste z nagrodą o wartości 300 zł

149 zł za założenie mKonta Intensive

W nowej promocji mBanku do zgarnięcia jest voucher o wartości 100 zł na zakupy w Allegro oraz kod na usługę Allegro Smart na rok gratis (jej wartość to 49 zł).  Z promocji mogą skorzystać osoby, które:

(…) począwszy od 01.01.2017 r. nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem:
a. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
b. rachunku oszczędnościowego
o [początkowych] numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017

Posiadanie innych produktów mBanku typu karta kredytowa czy konto firmowe nie wyklucza możliwości skorzystania z tej promocji.

Gdy zdecydujecie się skorzystać z tej promocji wystarczy złożyć wniosek o otwarcie mKonta Intensive wraz z kartą wydawaną do rachunku Mastercard lub Visa Intensive (tylko ta karta jest bezpłatna) oraz zaakceptować na wniosku oświadczenia o przystąpieniu do promocji (jeżeli nie macie nic przeciwko temu to we wniosku możecie podać nasz kod polecenia czyli: znb). Następnie na postawie złożonego wniosku należy zawrzeć umowę z bankiem w placówce banku o ile jest dostępna w Waszym mieście.

Załóż mKonto Intensive z nagrodą o wartości ponad 250 zł

Aby otrzymać kod na darmową usługę Allegro Smart należy w pierwszym pełnym miesiącu po otwarciu rachunku wykonać transakcje kartą i/lub BLIK na kwotę łączną min. 1500 zł. Nagroda ta zostanie udostępniona poprzez wiadomość w serwisie mBank na koniec drugiego miesiąca i będzie dostępna przez 3 miesiące. Kod będzie można aktywować do 31 grudnia 2021 roku zatem nawet jeżeli już posiadacie usługę Allegro Smart będziecie mogli sobie wykorzystać ten kod po zakończeniu obecnego abonamentu.

Przykład: uczestnik promocji podpisuje umowę 15.02.2021. W marcu wykonuje transakcje kartą i / lub BLIK na min. 1,5 tys. zł. W kwietniu otrzymuje Nagrodę 1.

Natomiast aby otrzymać voucher 100 zł na zakupy w Allegro należy w kolejnych trzech miesiącach, następujących po pierwszym pełnym miesiącu od otwarcia rachunku, wykonać kartą płatności na min. 1500 zł w każdym z tych trzech miesięcy. Nagroda zostanie również udostępniona w wiadomości w serwisie mBank i będzie dostępna do odbioru przez 3 miesiące. Sam voucher będzie można wykorzystać do 31 grudnia 2021 roku.

Przykład: Ten sam uczestnik promocji w kwietniu, maju i czerwcu wykonuje transakcje Kartą i / lub BLIK na min. 1,5 tys. zł miesięcznie. W lipcu otrzymuje Nagrodę 2.

Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie oraz w dedykowanym opisie tej promocji tutaj: 100 zł na zakupy + Allegro Smart na rok gratis za założenie mKonta Intensive w mBank – II edycja

Ile kosztuje eKonto osobiste w mBank?

eKonto osobiste może być całkowicie darmowe pod warunkiem wykonywania określonych poniżej płatności bezgotówkowych miesięcznie – w przeciwnym razie koszt karty to 7 zł. Pozostałe podstawowe usługi również są za 0 zł:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0 zł za kartę debetową przy wykonaniu min. 1 płatności bezgotówkowej miesięcznie (obowiązuje do 28.02.2021). Od 01.03.2021 warunek zwalniający z opłaty za kartę to płatności na kwotę min. 350 zł miesięcznie. W przypadku braku spełnienia warunków koszt karty to 7 zł,
 • 0 zł za krajowe przelewy zewnętrzne i wewnętrzne przez internet,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce w kwocie min. 100 zł – w przeciwnym razie opłata wyniesie 2,50 zł,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash, Cashline.

Załóż eKonto osobiste z nagrodą o wartości 250 zł

Ile kosztuje mKonto Intensive?

Rachunek mKonto Intensive to produkt przeznaczony „z założenia dla zamożniejszych” klientów. Prowadzenie tego konta kosztuje bagatela aż 49,50 zł miesięcznie a aby zostać zwolnionym z tej opłaty bank wymaga wpływów na rachunek w kwocie łącznej min. 7000 zł lub łącznej kwoty depozytów i inwestycji ulokowanych w mBanku wynoszących minimum 100 tys. zł. Oczywiście dla wielu z Was nie powinno to być większym problemem ponieważ wystarczy np. siedem razy wpłacić ten sam tysiąc złotych na konto i po problemie. Niemniej jednak może to być ciut kłopotliwe.

W zamian jednak otrzymujemy wszystko to co jest potrzebne do codziennego użytkowania konta w cenie, czyli zupełnie gratis:

 • 0 zł za kartę podstawową MasterCard lub Visa Intensive (można wybierać jeszcze pośród innych kart ale są one płatne),
 • 0 zł za 3 pierwsze przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów krajowych,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów na świecie,
 • 0 zł za wpłaty w bankomatach mBanku, Planet Cash, Cashline jak i Euronet.

Więcej informacji o opłatach można poczytać w tabeli opłat i prowizji.

Załóż mKonto Intensive z nagrodą o wartości ponad 250 zł, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl1 komentarz dla wpisu: “Kumulacja promocji w mBank: 300 zł za eKonto osobiste lub 250 zł za mKonto Intensive – tylko do 30 kwietnia 2021!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.