ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

50 zł bonusu na start za założenie Konta Mobi dla dziecka w ING (oraz 160 zł premii w gotówce dla rodzica!)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Konto Mobi dla niepełnoletniego dziecka z premią pieniężną w wysokości 50 zł

ING Bank Śląski ponownie serwuje promocję dla najmłodszych, w której można zgarnąć 50 zł premii pieniężnej za założenie Konta Mobi swojemu dziecku. Warunki promocji są niesamowicie proste – wystarczy bowiem wykonać jeden przelew z konta rodzica na konto dziecka. Jak się zapewne domyślacie promocja wymaga posiadania konta przez rodzica w ING zatem jeżeli takiego jeszcze nie posiadacie można je wcześniej otworzyć w promocji z premią 160 zł :)

„50 zł na start” w promocji konta osobistego dla dziecka

Promocja „50 zł na start” przeznaczona jest dla klientów ING Banku Śląskiego z aktywnym kontem osobistym (Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Klasyczne, lub Konto z Lwem Premium), którzy mają dziecko/dzieci w wieku do 13 do 18 roku życia. Jeżeli nie posiadacie jeszcze konta w ING to jest to idealna okazja by załapać się na dodatkowe 160 zł premii za założenie konta dla dorosłej osoby otwierając je przed przystąpieniem do promocji, o której tu mowa.

Załóż Konto z Lwem w ING Bank Śląski i odbierz do 160 zł w gotówce na start!

Oprócz posiadania konta wymagane jest również (przed przystąpieniem do promocji) wyrażenie zgody na przekazywanie elektronicznie przez bank informacji handlowych, w tym profilowanych informacji handlowych. Oczywiście dziecko, któremu będziemy zakładać konto nie może już takiego posiadać w ING – takie osoby wg. regulaminu są wykluczone z promocji:

Dziecko, którego Uczestnik jest przedstawicielem ustawowym, w dniu rozpoczęcia Promocji jest już posiadaczem Konta z Lwem Mobi, Konta z Lwem Direct, Konta z Lwem Komfort, Konta z Lwem Klasyczne, Konta z Lwem Student lub Konta z Lwem Premium (co oznacza, że umowa o takie konto została zawarta i nie została rozwiązana ani nie została wypowiedziana przez którąkolwiek ze stron, do dnia przystąpienia Uczestnika do Promocji)

Jak zgarnąć 50 zł za konto dziecka?

Jeżeli spełniamy powyższe warunki promocji to najpóźniej do 15 grudnia 2020 roku poprzez system bankowości internetowej Moje ING i wybór w Menu => Oferta ING => Konta osobiste => Konto Mobi dla młodych (13-18) należy złożyć wniosek o konto dla dziecka w raz z dostępem do Moje ING. W trakcie składania wniosku należy przystąpić do promocji jednocześnie akceptując regulamin promocji.

Następnie do 15 stycznia 2021 roku wykonać minimum jeden przelew (np. przelew na telefon BLIK) z konta rodzica o wartości min. 50 zł na konto dziecka otwarte w ramach promocji. Ważne jest również aby do dnia wypłaty nagrody na konto dziecka, tj. do 5 lutego 2021 roku nie rozwiązywać umowy o konto rodzica jak i dziecka.

Nawet 160 zł premii za konto rodzica

Wystartowała kolejna znana promocja konta osobistego w ING Bank Śląski. W zamian za założenie Konta z Lwem uzyskamy do 160 zł w gotówce. Do wyboru jest Konto Direct, Komfort lub Mobi dla młodych. Nagroda jest przyznawana za płatności kartą i/lub BLIKiem, wpływy na konto lub dokonanie przelewów na telefon (w przypadku konta Mobi dla osób do 26 lat) zatem warunki promocji pozostały bez zmian.

Szczegółowo pisaliśmy o tej promocji tutaj: 160 zł premii w gotówce za założenie Konta Direct, Komfort lub Mobi w ING Bank Śląski

Ile kosztuje Konto Mobi w ING Banku Śląskim?

Konto Mobi dla młodych osób w wieku 13-18 lat prowadzone jest całkowicie za darmo:

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta,
  • 0 zł za kartę Visa zbliżeniowa – bez żadnych dodatkowych warunków,
  • 0 zł za własny wizerunek na karcie płatniczej,
  • 0 zł za przelewy na telefon i krajowe przelewy przez internet,
  • 0 zł za wypłaty BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Pozostałe usługi i opłaty znaleźć można standardowo w tabeli opłat i prowizji.

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.