ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

HIT! Aż 650 zł nagrody w gotówce za założenie VeloKonto w VeloBank (edycja 2/2023) + 100 zł w punktach Bezcenne Chwile + konto oszczędnościowe na 7%

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Promocja od VeloBank z wielkim przytupem i… mega dużą nagrodą :D

Wraca świetna promocja konta od VeloBank, która jest jedną z najlepszych promocji tego roku. W nowej edycji promocji oznaczonej numerem 2/2023 mamy szansę zgarnąć aż 650 zł do konta VeloKonta. Na nagrodę składa się premia do 600 zł za comiesięczne dokonywanie płatności kartą lub BLIK oraz 50 zł bonusu na start z polecenia. Dodatkiem opcjonalnym jest możliwość skorzystania z bogatej oferty oszczędnościowej banku np. konta oszczędnościowego na 7% oraz promocji Bezcenne Chwile z nagrodą o wartości 100 zł :)

To bodajże najchętniej wybierana promocja konta osobistego w historii bloga :)

Obecnie w nowej edycji 2/2023 bank ponownie oferuje 600 zł nagrody na start co w połączeniu z bonusem 50 zł za założenie konta z polecenia powoduje, że kumulacja tych jakże świetnych promocji nadal jest aktualna. Na niniejszą kumulację składają się obecnie dwie promocje i bonusy w postaci oferty oszczędnościowej:

Oczywiście wszystkie promocje wymienione powyżej można ze sobą połączyć, a wręcz należy aby zmaksymalizować swoje zyski do czego gorąco zachęcamy :)

Załóż konto w VeloBank i zyskaj do 650 zł nagrody na start!

✅ Aż 10% zwrotu za płatności dokonane kartą lub BLIK (łącznie do 600 zł)

Zgodnie z regulaminem promocji „Witaj w VeloBank – edycja 2/2023”, która będzie dostępna aż do 30 listopada 2023 roku może w niej wziąć udział każda osoba pełnoletnia, która od 31 grudnia 2022 roku nie posiadała konta osobistego oferowanego przez VeloBank oraz spełni łączenie następujące warunki:

 • złoży promocyjny wniosek o otwarcie VeloKonta wraz z VeloSkarbonką a następnie zawrze umowę o te produkty (pamiętaj aby we wniosku podać kod polecenia SEQN17 aby zdobyć kolejne 50 zł premii, o której piszemy w dalszej części),
 • wyrazi i utrzyma w całym okresie promocji wszelkie zgody marketingowe czyli m.in.: zgodę na użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną oraz zgodę na możliwość prowadzenia marketingu.

Po złożeniu wniosku o otworzenie konta z opcją kurier skontaktuje się z nami konsultant w celu potwierdzenia danych i umówienia wizyty kuriera. Cała procedura podpisania umowy zajmuje nie więcej jak 10 minut. Konto można również otworzyć na tzw. selfie poprzez skanowanie twarzy oraz dowodu osobistego – jest to najszybsza i najwygodniejsza forma na dzień dzisiejszy :)

Nagrodą w niniejszej promocji jest tzw. moneyback czyli zwrot kwoty równej 10% wartości transakcji bezgotówkowych na VeloKoncie, które zrobimy kartą do konta lub BLIKiem (z wyłączeniem Przelewu na telefon BLIK) w okresie trwania promocji. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 100 zł za każde 30 dni (cykl) od daty otwarcia VeloKonta i następujące dalej po sobie cykle 30 dniowe jednak nie więcej jak 600 zł podczas całego okresu trwania promocji (czyli moneyback będzie obowiązywał przez pierwsze sześć tzw. cykli promocji). Nagroda będzie wypłacana na VeloSkarbonkę maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych od daty zaksięgowania na VeloKoncie transakcji spełniającej waruni promocji.

Data otwarcia VeloKonta jest pierwszym dniem okresu trwania promocji. Pierwszym daniem cyklu, od którego liczymy okres naliczania się moneybacku jest dzień w którym zostaną spełnione wszystkie warunki przystąpienia do promocji (czyli wyrażenie wszystkich zgód, założenie VeloSkarbonki itp.)

Warto zwrócić uwagę na fakt, że regulamin tej edycji promocji wprowadził kilka wykluczeń dotyczących płatności. Wykluczone zostały bowiem transakcje w punktach oznaczonych kodem MCC:

 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi)

czyli nie przejdą już różnego rodzaju doładowania elektronicznych portfeli czy też popularnego w ostatnich latach Revoluta. Jak zawsze wszelkie szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Załóż konto w VeloBank i zyskaj do 650 zł nagrody na start!

✅ 50 zł premii na start za skorzystanie z kodu polecenia

Poza premią 600 zł z tzw. moneybacku mamy szansę na zdobycie dodatkowej premii pieniężnej w wysokości 50 zł za otworzenie konta z kodem polecenia programu „Doceniam Velo – Polecam Velo” pozyskanym od innego klienta banku uczestniczącego w programie poleceń (można użyć naszego kodu: SEQN17). W poniższym polu znajdującym się we wniosku o konto należy podać kod polecenia.

Aby skorzystać z promocji i z kodu polecenia należy spełnić wszystkie poniższe warunki:

 • od dnia 31 grudnia 2022 roku nie być posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (jakiegokolwiek) w VeloBank,
 • złożyć wniosek i zawrzeć umowę o VeloKonto z kodem polecenia SEQN17 oraz aktywować konto do 30 listopada 2023 roku,
 • wyrazić i utrzymać w całym okresie promocji wszelkie zgody marketingowe czyli m.in.: zgodę na użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogąelektroniczną, zgodę na prezentację ofert marketingowych spółek powiązanych z bankiem i podmiotów z nim współpracujących, zgodę na możliwośćprowadzenia marketingu,
 • nie zgłaszać sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych od dnia przystąpienia do promocji do dnia przekazania nagrody.

Aby otrzymać premię w wysokości 50 zł za skorzystanie z polecenia należy dodatkowo w każdym z trzech kolejnych pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta zapewnić wpływ na nowo otwarte VeloKonto w wysokości co najmniej 2000 zł z rachunku w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez VeloBank.

Nagroda zostanie wypłacona na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki promocji przez nowego klienta.

Przykład: Jeśli założysz konto we wrześniu to przelewy na kwotę 2000 zł muszą wpłynąć na konto w październiku, listopadzie oraz w grudniu. Nagroda w takim przypadku zostanie wypłacona do końca stycznia 2024 roku.

O szczegółach programu poleceń można poczytać w regulaminie programu oraz w odrębnym wpisie VeloBank: 50 zł za założenie VeloKonta + 100 zł za każde polecenie w programie poleceń „Doceniam Velo – Polecam Velo” (edycja 3/2023)

Załóż konto w VeloBank i zyskaj do 650 zł nagrody na start!

✅ 7,5% dla nowych środków do 300 tys. zł na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym

Promocja konta EKO „dla nowych środków” przeznaczona jest zarówno dla obecnych klientów posiadających już konto osobiste oraz oszczędnościowe jak i dla nowych klientów, którzy założą w czasie trwania oferty specjalnej Elastyczne Konto Oszczędnościowe wraz z kontem osobistym. W obu przypadkach wymagane jest również posiadanie zgód marketingowych oraz wpłacenie na konto oszczędnościowe nowych środków pieniężnych.

Przez nowe środki bank rozumie nadwyżkę ponad stan salda z dnia 6 września 2023 roku. Saldo nowych środków bank wylicza codziennie – można je sprawdzić w szczegółach konta oszczędnościowego po zalogowaniu się do bankowości internetowej.

Zgodnie z regulaminem promocyjne oprocentowanie na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym będzie przysługiwało przez 92 dni (czyli przez 3 miesiące) liczone od dnia spełnienia warunków promocji i wpływu pierwszych nowych środków na konto oszczędnościowe. Oprocentowania EKO dla nowych środków będzie wynosiło 8% dla kwoty do 300 tys. zł (mowa o oprocentowaniu w skali roku). Do promocji można przystąpić najpóźniej do 24 września 2023 roku a więcej informacji o niej znajdziesz w naszym opisie tutaj: VeloBank: 7,5% dla nowych środków do 300 tys. zł przez 3 miesiące na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym (edycja 9/2023)

Otwórz konto oszczędnościowe w VeloBank – 7,5% dla kwoty do 300 tys. zł

✅ 7% na Lokacie na Nowe Środki do 150 tys. zł bez konieczności zakładania konta!

Alternatywną propozycją dla powyższego konta oszczędnościowego (albo ofertą uzupełniającą) jest lokata oferowana przez VeloBank – również na nowe środki. Zaletą tej lokaty jest brak konieczności zakładania konta – można skorzystać tylko i wyłącznie z samej lokaty. Na lokacie można ulokować od 5000 zł do 150 tys. zł na 6,5% na okres 2 miesięcy, 7% na okres 3 miesięcy oraz na 6% na okres 6 miesięcy. Oferta dotyczy nowych środków, tj. nadwyżki powyżej salda środków zgromadzonych na rachunkach VeloBanku na koniec dnia 8 sierpnia 2023 roku. Z promocji można skorzystać do 10 września 2023 roku a jej opis znajduje się tutaj: Lokata na Nowe Środki na 7% do 150 tys. zł w VeloBank edycja 9/2023 + 650 zł premii do konta osobistego

Załóż Lokatę na Nowe Środki na 8% dla kwoty do 150 tys. zł

… i jeszcze 7,9% do 50 tys. zł na Lokacie Mobilnej…

bo oferty powyżej to nie wszystko co ma do zaoferowania VeloBank ;-) Kolejne 50 tys. zł możemy wrzucić na lokatę mobilną zakładaną z pozycji aplikacji mobilnej banku. Jej obecne oprocentowanie to 7,9% w skali roku a lokata zakładana jest na okres 2 miesięcy. Z lokaty tej można skorzystać tylko raz w ciągu 30 dni od aktywowania bankowości mobilnej.

Konta w VeloBank i opłaty

W przypadku gdy zdecydujemy się założyć konto osobiste w VeloBank do wyboru mamy dwa rachunki osobiste: VeloKonto oraz VeloKonto 18-26 lat. Pierwsze z nich przeznaczone jest dla osób powyżej 26. roku życia i prowadzony jest za darmo. Karta również jest darmowa o ile w poprzednim miesiącu zaksięgowane zostało min. pięć płatności kartą lub BLIK na dowolną kwotę. Drugie z nich przeznaczone jest dla osób młodszych w wieku 18-26 lat przy czym zarówno konto jak i karta są całkowicie darmowe (bez spełniania dodatkowych warunków).

Jeżeli chodzi o Elastyczne Konto Oszczędnościowe to jest ono prowadzone zupełnie za darmo. Pierwsza wypłata środków z EKO w danym miesiącu jest bezpłatna, każda kolejna to koszt 9 zł. Dla kont EKO otartych od 6 lutego 2023 roku przelewy na rachunki własne w VeloBank są bezpłatne bez ich limitu.

Szczegółowe opłaty można znaleźć w TOiP.

Załóż konto w VeloBank i zyskaj do 650 zł nagrody na start!

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl22 komentarzy dla wpisu: “HIT! Aż 650 zł nagrody w gotówce za założenie VeloKonto w VeloBank (edycja 2/2023) + 100 zł w punktach Bezcenne Chwile + konto oszczędnościowe na 7%

 • Wanda pisze:

  VELOBANK jest bezkonkurencyjny!

 • ece7 pisze:

  Wprowadzasz w błąd, bo w tej edycji (2/2023) są wykluczenia co do kodów MCC i Revolut już nie przejdzie. Czy znasz inne aplikacje, które pomogą zrobić „płatności” kartą lub Blikiem?

  • ZnB pisze:

   Musisz odświeżyć kilka razy cache przeglądarki ponieważ popołudniem aktualizowaliśmy opis. Jest informacja o wykluczeniach, które niestety zostały dodane w tej edycji promocji.

 • Maciek pisze:

  Czy te 650 zł. (600 moneyback + 50 z polecenie) można zyskać także składając wniosek o konto z aplikacji mobilnej mając już Konto Oszczędnościowe?

 • Michał pisze:

  Czy można konto założyć w oddziale i skorzystać z promocji?

  • ZnB pisze:

   Nigdy nie korzystamy z tej formy zakładania kont z uwagi na czas. Przez internet jest zawsze szybciej i pewniej bo sam wypełniasz dane a nie liczysz na to, że pracownik czegoś nie pochrzani ;)

   Co do promocji w oddziale musisz zapytać w oddziale.

 • Kuba pisze:

  Z kodami MCC wykluczającymi z promocji, to ciekawa sprawa.
  Chciałem sprawdzić, jaki kod MCC jest dla brokerów giełdowych, u których zasilam konto kartą (tak najprościej i najszybciej spełnię warunki otrzymania zwrotu 10%).
  W Internecie nie znalazłem kodów MCC przyporządkowanych do konkretnych brokerów giełdowych.
  Okazuje się, że w Alior banku kody MCC są widoczne w historii transakcji kartą.
  Z kolei Santander bank nie udziela w ogóle informacji o kodach MCC twierdząc, że to dane systemowe i nie mogą ich udostępniać…
  Natomiast mBank po kontakcie przez czat lub infolinię sprawdzi transakcje i udzieli informacji o kodzie MCC przypisanym do transakcji kartą.

 • ozm pisze:

  Czy mogę wziąć udział w promocji jeśli posiadam w banku konto oszczędnościowe, a wcześniej miałem lokaty?

 • Kamil pisze:

  Jak można zmienić ustawienie odnawialności lokaty z odnawialnej na nieodnawialną? W bankowości elektronicznej nie widzę takiej opcji – jest tylko pasywny wgląd do informacji o odnawialności.

  • ZnB pisze:

   Być może nie ma już takiej opcji. Obecnie nie posiadamy lokaty w VeloBank zatem nie mamy jak tego sprawdzić. Alternatywną opcją jest jej zerwanie w pierwszym dniu po odnowieniu się jej.

 • Kuba pisze:

  Złożyłem wniosek o otworzenie konta z opcją kuriera i tu miła niespodzianka ze strony banku, bo podczas rozmowy tel. z konsultantem wyszło, że będąc byłym klientem dawnego Getin banku, mają wzór mojego podpisu i w tym przypadku wystarczy jedynie aktywacja konta poprzez bankowość internetową, aby mieć w pełni otwarte konto :)

 • skaseni pisze:

  Hej
  Linki do otwarcia konta i polecenia są nieaktualne jak również info o oprocentowaniu EKO
  Pozdrawiam

 • Marcin pisze:

  kiedy klikam w link do otwarcia konta pojawia sie komunikat: „Kampania nie jest już aktywna”. Czy to oznacza że bank zakonczył przed czasem promocję?

 • Łukasz pisze:

  Zwróćcie uwagę aby spełnić wszystkie konieczne warunki między innymi w każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu, zasilić Wasze nowe VeloKonto JEDNORAZOWYM wpływem w wysokości co najmniej 2000 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.