ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Nawet 600 zł zwrotu za płatności z VeloKonto od VeloBank (edycja 1/2022) + 50 zł w gotówce na start + 100 zł w punktach Bezcenne Chwile + konto oszczędnościowe na 8%

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Pierwsza promocja VeloBanku dla nowych klientów z nagrodą aż 750 zł :)

Pojawiła się pierwsza promocja VeloKonta od VeloBank po tym jak znany wszystkim Getin Bank przeszedł przymusową restrukturyzację. Tym samym mamy okazję zgarnąć aż 650 zł premii pieniężnej w zamian za założenie VeloKonto i płatności za zakupy oraz dodatkowe 100 zł w ramach programu Bezcenne Chwile. Premia przyznawana jest w formie tzw. moneybacku czyli zwrotu 10% wartości zakupów opłaconych kartą wydaną do konta lub poprzez BLIK + extra 50 zł na start za skorzystanie z kodu polecenia. Dodatkowo możemy skorzystać z bogatej oferty oszczędnościowej banku np. konta oszczędnościowego na 8%.

[Aktualizacja 15.02.2023] Możliwa kumulacja promocji z łączną nagrodą aż 750 zł!

Nie dość, że bazowa promocja z tzw. moneybackiem już sama w sobie jest dobrą promocją to w między czasie pojawiły się dwie kolejne ciekawe promocje zwiększające pulę nagród do wzięcia do zawrotnej kwoty 750 zł :) Na tą kumulację składają się trzy promocje:

 • do 600 zł premii z promocji omawianej w niniejszym wpisie,
 • 50 zł w gotówce na start w ramach programu poleceń (szczegóły promocji),
 • 100 zł w punktach programu Bezcenne Chwile (szczegóły promocji).

Oczywiście wszystkie trzy promocje można ze sobą połączyć do czego zachęcamy :)

✅ Aż 10% zwrotu za płatności dokonane kartą lub BLIK (łącznie do 600 zł)

Zgodnie z regulaminem promocji „Witaj w VeloBank”, która będzie dostępna aż do 31 marca 2023 roku może w niej wziąć udział każda osoba pełnoletnia, która od 31 października 2022 roku nie posiadała konta osobistego oferowanego przez VeloBank oraz spełni łączenie następujące warunki:

 • złoży promocyjny wniosek o otwarcie VeloKonta wraz z VeloSkarbonką a następnie zawrze umowę o te produkty (pamiętaj aby we wniosku podać kod polecenia 3MBJ8E aby zdobyć kolejne 50 zł premii, o której piszemy w dalszej części),
 • wyrazi i utrzyma w całym okresie promocji wszelkie zgody marketingowe czyli m.in.: zgodę na użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną oraz zgodę na możliwość prowadzenia marketingu.

Po złożeniu wniosku o otworzenie konta skontaktuje się z nami konsultant w celu potwierdzenia danych i umówienia wizyty kuriera. Cała procedura podpisania umowy zajmuje nie więcej jak 10 minut.

Nagrodą w niniejszej promocji jest tzw. moneyback czyli zwrot kwoty równej 10% wartości transakcji bezgotówkowych na VeloKoncie, które zrobimy kartą do konta lub BLIKiem w okresie trwania promocji. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 100 zł za każde 30 dni (cykl) od daty otwarcia VeloKonta i następujące dalej po sobie cykle 30 dniowe jednak nie więcej jak 600 zł podczas całego okresu trwania promocji (czyli moneyback będzie obowiązywał przez pierwsze sześć tzw. cykli promocji). Nagroda będzie wypłacana na VeloSkarbonkę maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych od daty zaksięgowania na VeloKoncie transakcji spełniającej waruni promocji.

Data otwarcia VeloKonta jest pierwszym dniem okresu trwania promocji. Pierwszym daniem cyklu, od którego liczymy okres naliczania się moneybacku jest dzień w którym zostaną spełnione wszystkie warunki przystąpienia do promocji (czyli wyrażenie wszystkich zgód, założenie VeloSkarbonki itp.)

Warto zwrócić uwagę na fakt, że regulamin promocji nie posiada żadnych wykluczeń dotyczących płatności w określonych sklepach czy miejscach. Należy zatem przyjąć, że każda płatność bez względu na kod MCC będzie liczona do promocji i od każdej transakcji otrzymamy 10% zwrotu na skarbonkę. Wszelkie szczegóły promocji znajdziecie jak zawsze w regulaminie.

Załóż konto w VeloBank i zyskaj rekordową premię 750 zł

✅ 50 zł premii na start za skorzystanie z kodu polecenia

Poza premią 600 zł z tzw. moneybacku mamy szansę na zdobycie dodatkowej premii pieniężnej w wysokości 50 zł za otworzenie konta z kodem polecenia programu „Doceniam Velo – Polecam Velo” pozyskanym od innego klienta banku uczestniczącego w programie poleceń (można użyć naszego kodu: 3MBJ8E). W poniższym polu znajdującym się we wniosku o konto należy podać kod polecenia.

Aby skorzystać z promocji i z kodu polecenia należy spełnić wszystkie poniższe warunki:

 • od dnia 31 października 2022 roku nie być posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (jakiegokolwiek) w VeloBank,
 • złożyć wniosek i zawrzeć umowę o VeloKonto z kodem polecenia 3MBJ8E oraz aktywować konto do 31 maja 2023 roku,
 • wyrazić i utrzymać w całym okresie promocji wszelkie zgody marketingowe czyli m.in.: zgodę na użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogąelektroniczną, zgodę na prezentację ofert marketingowych spółek powiązanych z bankiem i podmiotów z nim współpracujących, zgodę na możliwośćprowadzenia marketingu,
 • nie zgłaszać sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych od dnia przystąpienia do promocji do dnia przekazania nagrody.

Aby otrzymać premię w wysokości 50 zł za skorzystanie z polecenia należy dodatkowo w każdym z trzech kolejnych pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta zapewnić wpływ na nowo otwarte VeloKonto w wysokości co najmniej 2000 zł z rachunku w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez VeloBank.

Przykład: Jeśli założysz konto w marcu, przelewy 2000 zł na konto muszą być w kwietniu, maju i czerwcu.

Nagroda zostanie wypłacona na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki promocji przez nowego klienta. O szczegółach programu poleceń można poczytać w regulaminie programu oraz w odrębnym wpisie VeloBank: 50 zł za założenie VeloKonta + 100 zł za każde polecenie w programie poleceń „Doceniam Velo – Polecam Velo” (edycja 1/2023)

Załóż konto w VeloBank i zyskaj rekordową premię 750 zł

✅ Dodatkowe 8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł :)

Promocja „Punkty na start” będzie dostępna do wyczerpania puli nagród, która wynosi 78333 sztuk (każda jedna nagroda to 8000 pkt) jednak nie dłużej jak do 17 maja 2023 roku. Oferta punktów powitalnych przeznaczona jest w tym przypadku dla wszystkich klientów banków biorących udział w tym programie, którzy w czasie trwania promocji będą posiadać aktywną umowę o kartę z logo Mastercard oraz dokonają rejestracji nowej karty w Programie Bezcenne Chwile, przy czym należy dodać, że w promocji biorą udział karty wydane przez inny bank aniżeli wszystkie dotychczas zarejestrowane karty w programie. Jeżeli np. posiadasz już zarejestrowaną w programie kartę banku A to aby otrzymać punkty za rejestracje kolejnej karty musisz zarejestrować kartę banku B. Teoretycznie rejestracja kolejnej karty A nie przejdzie (ale tylko teoretycznie):

(…) w Czasie trwania Oferty Specjalnej
(i) dokonali Przystąpienia do Programu zgodnie z regulaminem Programu i zarejestrowali w Programie Kartę Mastercard®,o której mowa w § 3 ust. 2 lit. a) Warunków, a
(ii) jeżeli są Uczestnikami Programu i przed 15.02.2023 r. dokonali już przystąpienia do Programu to – w terminie od 15.02.2023 r. do 17.05.2023 r. zarejestrowali Kartę wydaną przez inną Instytucję Finansową aniżeli wszystkie dotychczas Karty zarejestrowane w Programie;

Aby otrzymać 8000 punktów należy spełnić łącznie poniższe warunki:

 • przystąpić do Programu Bezcenne Chwile rejestrując w nim kartę z logo Mastercard wydaną przez bank uczestniczący w tym programie (lista banków jest wymieniona tutaj) – rejestracji dokonujemy na stronie programu Bezcenne Chwile lub jak to jest w niektórych bankach (Citibank czy Alior Bank) za pomocą bankowości internetowej. W promocji biorą udział karty banku, którego inna karta nie jest jeszcze zarejestrowana w programie,
 • dokonać płatności bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł w sklepach stacjonarnych lub internetowych przy użyciu zarejestrowanej karty w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu zarejestrowania karty w programie Bezcenne Chwile (z doświadczenia podpowiadamy, że lepiej to zrobić jedną transakcją aniżeli kilkoma aby później unikać straty czasu na pisanie reklamacji).

Wykluczone są jednak zakupy z określonymi w regulaminie kodami MCC – dotyczy to głównie różnego rodzaju przekazów pieniężnych ale i zakupów w aptekach czy hurtowaniach alkoholi. Wykluczone są również zakupy różnego rodzaju kart podarunkowych o czym mowa jest w regulaminie promocji.

Nagroda zostanie przyznana w ciągu 30 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków oferty. Punkty będą ważne przez okres 3 miesięcy od dnia ich przyznania. Można je wymienić np. na voucher o wartości 100 zł (lub dwa vouchery po 50 zł) na zakupy w wybranych sklepach (Circle K, RTV Euro AGD, Empik, Carrefour, W. Kruk, Time Trend, Smyk itp.) lub na inną nagrodę rzeczową dostępną w katalogu. Od jakiegoś czasu w ofercie nagród znajdują się również monety Allegro czyli defacto bony do Allegro.

O szczegółach tej promocji piszemy tutaj: 8000 pkt w promocji „Punkty na start” programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł za rejestrację karty Mastercard (promocja ogólnodostępna dla klientów różnych banków!)

Załóż konto w VeloBank i zyskaj rekordową premię 750 zł

✅ 8% dla nowych środków do 400 tys. zł na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym

Promocja konta EKO „dla nowych środków” przeznaczona jest zarówno dla obecnych klientów posiadających już konto osobiste oraz oszczędnościowe jak i dla nowych klientów, którzy założą w czasie trwania oferty specjalnej Elastyczne Konto Oszczędnościowe wraz z kontem osobistym. W obu przypadkach wymagane jest również posiadanie zgód marketingowych oraz wpłacenie na konto oszczędnościowe nowych środków pieniężnych.

Przez nowe środki bank rozumie nadwyżkę ponad stan salda z dnia 9 grudnia 2022 roku. Saldo nowych środków bank wylicza codziennie – można je sprawdzić w szczegółach konta oszczędnościowego po zalogowaniu się do bankowości internetowej.

Zgodnie z regulaminem promocyjne oprocentowanie na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym będzie przysługiwało przez 92 dni (czyli przez 3 miesiące) liczone od dnia spełnienia warunków promocji i wpływu pierwszych nowych środków na konto oszczędnościowe. Oprocentowania EKO dla nowych środków będzie wynosiło 8% dla kwoty do 400 tys. zł (mowa o oprocentowaniu w skali roku). Powyżej tej kwoty środki będą pracowały na standardowym procencie zgodnym z tabelą oprocentowania. Do promocji można przystąpić najpóźniej do 12 stycznia 2023 roku a więcej informacji o niej znajdziesz w naszym opisie tutaj: VeloBank: 8% dla nowych środków do 400 tys. zł przez 3 miesiące na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym (edycja 18/2022)

Otwórz konto oszczędnościowe w VeloBank – 8% dla kwoty do 400 tys. zł

✅ 8% na Lokacie na Nowe Środki do 150 tys. zł bez konieczności zakładania konta!

Alternatywną propozycją dla powyższego konta oszczędnościowego (albo ofertą uzupełniającą) jest lokata oferowana przez VeloBank – również na nowe środki. Zaletą tej lokaty jest brak konieczności zakładania konta – można skorzystać tylko i wyłącznie z samej lokaty. Na lokacie można ulokować od 5000 zł do 150 tys. zł na 8% na okres 2 lub 3 miesięcy oraz na 7% na okres 6 miesięcy. Oferta dotyczy nowych środków, tj. nadwyżki powyżej salda środków zgromadzonych na rachunkach VeloBanku na koniec dnia 9 grudnia 2022 roku. Z promocji można skorzystać do 12 stycznia 2023 roku a jej opis znajduje się tutaj: Lokata na Nowe Środki nawet na 8% do 150 tys. zł w VeloBank edycja 19/2022

Załóż Lokatę na Nowe Środki na 8% dla kwoty do 150 tys. zł

… i jeszcze 8% do 50 tys. zł na Lokacie Mobilnej…

bo oferty powyżej to nie wszystko co ma do zaoferowania VeloBank ;-) Kolejne 50 tys. zł możemy wrzucić na lokatę mobilną zakładaną z pozycji aplikacji mobilnej banku. Jej obecne oprocentowanie to 8% w skali roku a lokata zakładana jest na okres 2 miesięcy. Z lokaty tej można skorzystać tylko raz w ciągu 30 dni od aktywowania bankowości mobilnej.

Konta w VeloBank i opłaty

W przypadku gdy zdecydujemy się założyć konto osobiste w VeloBank do wyboru mamy dwa rachunki osobiste: VeloKonto oraz VeloKonto 18-26 lat. Pierwsze z nich przeznaczone jest dla osób powyżej 26. roku życia i prowadzony jest za darmo. Karta również jest darmowa o ile w poprzednim miesiącu zaksięgowane zostało min. pięć płatności kartą lub BLIK na dowolną kwotę. Drugie z nich przeznaczone jest dla osób młodszych w wieku 18-26 lat przy czym zarówno konto jak i karta są całkowicie darmowe (bez spełniania dodatkowych warunków).

Jeżeli chodzi o Elastyczne Konto Oszczędnościowe to jest ono prowadzone zupełnie za darmo. Pierwsza wypłata środków z EKO w danym miesiącu jest bezpłatna, każda kolejna to koszt 9 zł. Dla kont EKO otartych od 6 lutego 2023 roku przelewy na rachunki własne w VeloBank są bezpłatne bez ich limitu.

Szczegółowe opłaty można znaleźć w TOiP.

Załóż konto w VeloBank i zyskaj rekordową premię 750 zł

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl37 komentarzy dla wpisu: “Nawet 600 zł zwrotu za płatności z VeloKonto od VeloBank (edycja 1/2022) + 50 zł w gotówce na start + 100 zł w punktach Bezcenne Chwile + konto oszczędnościowe na 8%

 • dgal pisze:

  Czy kartę do konta można dostać od razu w Oddziale przy założeniu konta tak jak było w Getinie ?

  • ZnB pisze:

   Z tego co wiemy tak. Tu się tylko logo i właściciel zmienił. Same procesy raczej nie bo za mało czasu minęło ;)

 • Sylwek pisze:

  Nie wiem jak w oddziale, jak poprzez kuriera to przywozi od razu kartę.
  Przydało by się jeszcze z polecenia.

 • M pisze:

  A co w przypadku gdy mam bankowosc internetowa po Getin – wtedy tez otwarcie konta w oddziale a nie online?

  • ZnB pisze:

   Złóż wniosek normalnie poprzez link z opisu a jak konsultant oddzwoni to wszystko wyjaśni co i jak. Różnie z tym bywa. Masz aktywny dostęp i możesz się logować?

 • Zyga pisze:

  Dla tych co posiadali bankowość internetowa w Getinie to droga przez mękę. Blokowanie logowania do bankowości a odblokowanie przez infolinię z którą kontakt graniczy z cudem, Blik mam nadal powiązany z kontem z Getinu. No to na infolinię a tam muzyka. Walczę nadal

  • ZnB pisze:

   BLIK przecież działa tak, że przypisuje się z automatu do ostatniego konta jakiego to zleciłeś. Tu bank nic z tym nie musi nic robić. Przepnij BLIK na VeloKonto (chyba, że masz jakiś błąd) to przepnij BLIK do innego banku i wróć do Velo.

 • Marek pisze:

  Rozumiem, że jeśli zaraz po otwarciu konta zrobie obciążenie rachunku na kwote 6000zł to dostane w kazdym z miesiecy po max 100zł ? Czy jednak kazdy miesiac jest osobny i w kazdym miesiacu musze 1000zł zrobic zeby dostac 100zl?

  • ZnB pisze:

   To jest dokładnie opisane wyżej wraz z dołączoną grafiką:

   Maksymalna kwota zwrotu wynosi 100 zł za każde 30 dni (cykl) od daty otwarcia VeloKonta i następujące dalej po sobie cykle 30 dniowe jednak nie więcej jak 600 zł podczas całego okresu trwania promocji (czyli moneyback będzie obowiązywał przez pierwsze sześć tzw. cykli promocji).

 • Marek pisze:

  Jesli juz kiedys posiadalem produkt w getinbanku to jesli sie zalogowalem to wystarczy otworzyc konto i tez ma ta promocje? Bo problem polega na tym ze przy zakladaniu konta nie mam nigdzie konta oszczednosciowego ani skarbonki…

 • Sylwek pisze:

  czytam ten regulamin i bez połówki nic z tego, kurcze po połówce jeszcze gorzej.
  Skoro konto otwarte 6 grudnia ( tak mam w szczegółach konta) a na umowie 8 grudnia (podpisana i aktywowana karta) dziś, czyli 19 grudnia spełniony warunek 1000 zł kartą to ten cykl liczy się od 6 grudnia, 8 grudnia czy może od 19, chyba od 8 grudnia ale wolę się dopytać mądrzejszych. Pozdrawiam.

  • ZnB pisze:

   No nie jest łatwo ;) Cykl liczony jest od otwarcia rachunku (jeżeli nastąpił online lub w oddziale) lub od aktywacji rachunku (w przypadku kuriera).

   P.S. O jakim warunku 1000 zł piszesz? ;)

 • Sylwek pisze:

  Zakręciłem się całkiem, pisałem że już wydałem 1000 zł kartą, tak na marginesie. Skomplikowane to a najgorzej że jeszcze zona otwiera to teraz całkiem się pogubię. Aktywacja była 8 grudnia , otwierane z kurierem, teraz trzeba tylko dobrze liczyć. Dziękuję i pozdrawiam.

  • ZnB pisze:

   Zatem w Twoim przypadku licz od aktywacji i każde kolejne 30 dni to Twój cykl. Najlepsze rozwiązanie to powiadomienia w telefonie lub innym jakimkolwiek kalendarzu. Wbij sobie z góry daty co 30 dni i będziesz wiedział od kiedy Ty robisz płatności a od kiedy żona. :)

 • Kris pisze:

  29.12.2022 otwarcie konta to cykl mam do kiedy?

  • ZnB pisze:

   Cykl liczony jest od otwarcia rachunku (jeżeli nastąpił online lub w oddziale) lub od aktywacji rachunku (w przypadku kuriera).

 • JarekS pisze:

  Fajna promocja, cashback przy płatności kartą 2-4 dni, Blikiem nawet na drugi dzień. Lepsza od wielu promocji kart kredytowych które uszczęsliwiają nas bonami Allegro a nie gotówką, a jeszcze trzeba tygodniami czekać.

  • ZnB pisze:

   Zgadza się, promocja petarda, karencji praktycznie nie istnieje, konto oszczędnościowe dodatkowym bonusem. Brać!

  • Paweł pisze:

   Próbował ktos przelać 1000 na Revolt? Będzie zwrot

 • Adam pisze:

  Jak będzie wyglądać sytuacja że zwrotem kiedy np zrobisz zakupy w sklepie internetowym na kwotę ponad 1000 zł otrzymasz bonus i skorzystasz ze swojego prawa I zwrócisz towar do sklepu i będzie zwrot pieniędzy na Twoje konto Velo

  • ZnB pisze:

   Regulamin nie zawiera żadnych informacji na temat transakcji anulowanych i zwróconych. Zakładamy, że nic z tym bank nie zrobi i nie odbierze bonusu ponieważ nie zastrzega sobie takiego prawa a w warunkach nie opisał, że transakcje zwrócone pomniejszą nagrodę. A jak jest w praktyce to już trzeba samemu sprawdzić ;)

  • semprini pisze:

   Właśnie zwróciłem towar zakupiony towar, czekam na 200 zl i się zastanawiam co bank na to? Regulamin nie przewiduje takiej sytuacji, więc nic się nie powinno zadziać z teraźniejszym i przyszłym bonusem. Dam znać jakby co.

   Ps. Czytam te wpisy dotyczące od jakiej daty liczyć cykl 30 dni – nie wiem jak u was, ale u mnie i żony dostaliśmy smsa z konkretną datą, więc nie ma co się zastanawiać i stosować wyższą matematykę, tylko pilnować sie dat, które bank narzucił i tyle w temacie.

 • Marcin pisze:

  Co w sytuacji gdy otwierałem wcześniej konto w Getin i zamykałem w Getin, ale w ciągu 30 dni wypowiedzenia bank zdążył przejść w VELO. Jestem liczony jako klient VELO, który posiadał konto czy nie?

  • ZnB pisze:

   Kluczowa jest data karencji wskazana w opisie i regulaminie czyli do 30 października 2022 musiało być zamknięte konto.

 • kamil pisze:

  dobrze rozmiem że jak 26.01 złoże wniosek o konto to do 31.01 muszę zrobić obrót min 1000zł aby załapać sie na promocję? bo to byłoby nielogiczne bo nawet karta do konta nie dojdzie , chyba że z aplikacji poprzez blika.

 • jac pisze:

  cashback przez revolut działa?

 • Kris pisze:

  Czy ktoś już przyglądał się regulaminowi pod kontem rezygnacji po zgarnięciu 600zł ? Widziałem że jest możliwość złożenia dyspozycji przez aplikację jest okres wypowiedzenia. Z tego co się orientuje to trzeba spełnić warunki (5 transakcji) w jego trakcie dla miesięcy w których będzie miało miejsce. Czy zastrzeżenie karty fizycznej i używanie wirtualnej zwolnij nas z obowiązkowych transakcji aby nie były pobierane opłaty?
  Połowa dzięki R zgarnięta
  Pozdrawiam

  • ZnB pisze:

   Pięć transakcji miesięcznie i tak musisz wykonywać aby konto było za 0 zł. Można to ogarnąć poprzez płatności kodem BLIK :)

  • Kris pisze:

   Aby uniknąć 5 transakcji żeby konto było darmowe wystarczy użyć wirtualnej karty oraz zrezygnować z fizycznej przez jej zastrzeżenie. Informacja potwierdzona przez obsługę banku.

  • ZnB pisze:

   Masz rację. Konto jest za 0 zł bezwarunkowo. To na potrzeby zwolnienia z opłaty za kartę należy wykonywać 5 transakcji. Niestety w TOiP nie ma żadnej wzmianki o karcie wirtualnej i opłatach za nią zatem nie jesteśmy w stanie potwierdzić tego faktu, o którym piszesz.

 • Jacek pisze:

  komuś się udało założyć konto przez selfie?

 • Michał pisze:

  Zagapiłem się z BCH i zarejestrowałem się dopiero dzisiaj (przez wpisanie numeru karty na stronie BCH) – orientujecie się czy pula zgłoszeń się jeszcze nie wyczerpała?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.