ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

480 zł bonusu za założenie Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska + do 400 zł co miesiąc za polecenia + do 300 zł za opłacanie rachunków + lokata na 8% + 100 zł dla dziecka

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Bonusu o łącznej wartości 480 zł w zamian za założenie konta osobistego ;)

Tradycyjnie już jak co miesiąc wskoczyła nowa promocja konta w Santander Bank Polska. Tym razem w grudniu oraz w styczniu mamy szansę zgarnąć 480 zł bonusu w zamian za założenie Konta Jakie Chcę. W skład wspomnianej nagrody wchodzi 300 zł premii pieniężnej oraz 180 zł w bonach do wybranych przez siebie sklepów. Dodatkowo bank oferuje do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych oraz możliwość otworzenia eLokaty z oprocentowaniem 8%.

Połącz kilka promocji za jednym razem i zyskaj więcej z Kontem Jakie Chcę!

W ramach kolejnej kumulacji promocji konta osobistego w Santander Bank Polska (tym razem na miesiąc grudzień 2022 oraz styczeń 2023) do zgarnięcia jest łącznie 480 zł premii za otworzenie Konta Jakie Chcę, do 400 zł co miesiąc za polecanie tego konta innym osobom i do 300 zł rocznie za opłacanie rachunków. Do tego można jeszcze skorzystać z promocji Konta Max oszczędnościowego na 7%, eLokaty na 8% oraz opcjonalnie (w przypadku prowadzenia działalności) z dobrej promocji konta firmowego z premią pieniężną w wysokości 900 zł.

Na premię tą składa się kilka promocji, które można połączyć i skorzystać z nich jednocześnie maksymalizując swoje zyski:

 • 300 zł w gotówce za założenie konta w ramach promocji „Twoje konto z premią 300 zł – edycja III”,
 • 100 zł w bonie w ramach promocji „100 zł z kontem – edycja II”
 • 80 zł w bonie do Biedronka, Zalando, Decathlon lub RTV Euro AGD za skorzystanie z kodu polecenia 7R2V3H w ramach programu poleceń (szczegóły promocji),
 • do 400 zł co miesiąc za polecanie konta innym osobom,
 • do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków za media domowe (1% wartości fakturowej),
 • 8% na eLokacie (szczegóły promocji),
 • 7% na Koncie Max Oszczędnościowym (szczegóły promocji),
 • 6,25% na lokacie mobilnej,
 • 100 zł premii za konto dla dziecka (szczegóły promocji)
 • oraz opcjonalnie dla firm do 900 zł premii w gotówce!

By skorzystać ze wszystkich promocji Konta Jakie Chcę wystarczy TYLKO RAZ wypełnić wniosek o konto – nie ma potrzeby składania wniosku wiele razy na potrzeby każdej z opisywanej promocji.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj do 480 zł premii oraz 8% na lokacie

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj do 480 zł premii oraz 8% na lokacie

✅ 300 zł w gotówce za konto z promocji „Twoje konto z premią 300 zł” – TYLKO ROK KARENCJI

Dla kogo ta promocja?
Jest to promocja organizowana bezpośrednio przez Santander Bank Polska w ramach nowej kampanii konta pod hasłem „Twoje konto z premią 300 zł – edycja III”. Dzięki tej promocji zyskamy łatwe 300 zł w gotówce w zamian za założenie Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska przez osobę pełnoletnią.

Zgodnie z regulaminem promocja będzie dostępna do 31 stycznia 2023 roku. Standardowo dużym atutem promocji Santander Banku Polskiego jest bardzo KRÓTKI OKRES KARENCJI dla byłych klientów banku – TYLKO ROK. W promocji może wziąć udział bowiem każda osoba, która nie posiadała konta osobistego Santander Bank Polska od dnia 1 grudnia 2021 roku!

Możesz wziąć udział w promocji jeśli jesteś osobą fizyczną, masz 18 lat i obywatelstwo polskie, mieszkasz na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, posługujesz się ważnym dowodem osobistym, posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych i spełnisz łącznie te warunki:
a. nie masz u nas konta w PLN, indywidualnego ani wspólnego, od 1 grudnia 2021 r. do dnia, kiedy otworzysz konto w tej promocji

Niestety w tej promocji nadal pozostaje w mocy wykluczenie dla części osób, które w przeszłości korzystały z jakiejkolwiek promocji Santander Bank Polska. Z promocji mogą zatem skorzystać osoby, które dodatkowo spełniają poniższy warunek:

żadne z Twoich poprzednich kont osobistych w naszym banku nie było otwierane od 1 kwietnia 2019 r. w ramach akcji promocyjnej organizowanej przez bank lub inny podmiot we współpracy z bankiem

przy czym chodzi tu o konta: Konto Jakie Chcę, Konto Jakie Chcę dla Młodych albo Konto Select prowadzone przez Santander Bank Polska. 

Jak skorzystać z promocji?
Aby wziąć w udział w promocji i zgarnąć 300 zł nagrody od Santander Bank Polska należy złożyć wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich pełnoletnich osób) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą debetową i usługami Santander Online. W przypadku tej promocji karta do konta jest wymagana.

Pamiętacie jednak, że wykluczone są wnioski składane bezpośrednio w bankowości elektronicznej Santander Online o ile taki dostęp do bankowości bez konta posiadamy jak i zarówno wnioski składane w placówce banku czy też u tzw. doradcy mobilnego. W grę wchodzi zatem tylko złożenie wniosku przez internet w sposób opisywany przez nas (ewentualnie telefonicznie na infolinii co raczej może zająć dużo czas :)

Warto również dodać, że w składanym przez internet wniosku o konto należy wyrazić zgodę na:

 • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • kontakt drogą elektroniczną oraz poprzez telefon w celach marketingowych,
 • elektroniczny kanał kontaktu tj. porozumienie EKK.

Jeżeli chodzi o możliwości zawarcia umowy to istnieją obecnie dwie metody:

 • kurier – tradycyjna i znana wszystkim metoda gdzie umowa papierowa podpisywana jest w obecności kuriera a konto aktywowane po powrocie dokumentów do banku (karta przychodzi pocztą). W niektórych miejscowościach wymienionych tutaj dostępna jest usługa eKurier – w tym przypadku przyjeżdża kurier z tabletem, na nim podpisywana jest umowa w formie elektronicznej i automatycznie wysyłana do banku a wszelkie dokumenty dostarczane na e-maila,
 • na selfie – podpisanie umowy następuje online po zeskanowaniu dowodu osobistego, wykonaniu zdjęcia swojej twarzy oraz wykonaniu określonego gestu jaki zostanie wskazany przez bank (proces można przejść zarówno na komputerze z kamerką jak i w smartfonie).

Umowę o konto wraz z kartą i usługami Santander Online należy zawrzeć najpóźniej do 10 stycznia 2023 roku dla wniosku złożonego w grudniu 2023 lub do 10 lutego 2023 roku dla wniosku złożonego w styczniu 2023.

Jak otrzymać nagrodę?
Pierwsze 100 zł nagrody w gotówce otrzymamy za spełnienie poniższych warunków promocji, czyli formalności związanych z podpisaniem umowy gdzie należy:

 • złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą i usługami Santander online,
 • podpisać umowę do 10 stycznia 2023 roku (dla wniosków grudniowych) lub do 10 lutego 2023 roku (dla wniosków styczniowych),
 • wyrazić zgody, o których pisaliśmy już wyżej

a następnie w kolejnym miesiącu po miesiącu złożenia wniosku spełnić poniższe warunki:

 • zapewnić wpływy (przelewy) na konto na łączną kwotę minimum 1000 zł miesięcznie,
 • zalogować się minimum 1 raz do aplikacji Santander mobile zainstalowanej na urządzeniu mobilnym.

Przykład: Warunki spełniasz w terminie 1.12.2022 r. – 31.01.2023 r. dla wniosku, który złożysz w grudniu 2022 r. Warunki spełniasz w terminie 1.01-28.02.2023 r. dla wniosku, który złożysz w styczniu 2023 r.

Nagroda w wysokości 100 zł w gotówce za spełnienie powyższych warunków zostanie wypłacona do 28 lutego 2023 roku (dla wniosków grudniowych) oraz do 31 marca 2023 roku (dla wniosków styczniowych) na otworzone w ramach niniejszej promocji konto osobiste.

W celu otrzymania kolejnej (drugiej) nagrody w wysokości 200 zł w gotówce wypłacanej jednorazowo przelewem, oprócz spełnienia wyżej wymienionych warunków należy dodatkowo w każdym z trzech kolejnych miesięcy:

 • zapewnić wpływy (przelewy) na konto na łączną kwotę minimum 1000 zł miesięcznie,
 • wykonać minimum 1 płatność kartą debetową wydaną do konta na kwotę min. 10 zł w sklepie lub w internecie (nie liczą się płatności z użyciem BLIK),
 • zalogować się minimum 1 raz do aplikacji Santander mobile zainstalowanej na urządzeniu mobilnym.

Przykład: Dla wniosku, który złożysz w grudniu 2022 r., warunki drugiej tury spełniasz w każdym z trzech miesięcy: luty 2023 r., marzec 2023 r., kwiecień 2023 r. Dla wniosku, który złożysz w styczniu 2023 r., warunki drugiej tury spełniasz w każdym z trzech miesięcy: marzec 2023 r., kwiecień 2023 r., maj 2023 r.

Nagroda ta będzie wypłacana najpóźniej do 31 maja 2023 roku (dla wniosków grudniowych) oraz do 30 czerwca 2023 roku (dla wniosków styczniowych) bez konieczności wypełniania dodatkowych formularzy odbioru nagrody. Wystarczy posiadać aktywne konto założone w tej promocji. Dlaczego? Ponieważ promocja jest prowadzona bezpośrednio przez bank a nie przez organizatora/pośrednika.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj do 480 zł premii oraz 8% na lokacie

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj do 480 zł premii oraz 8% na lokacie

✅ 100 zł w formie vouchera Sodexo z kolejnej promocji banku!

Dla kogo ta promocja?
Promocja „100 zł z kontem – edycja II” będzie dostępna do dnia 31 grudnia 2022 roku jednak nie dłużej jak do wyczerpania się puli nagród wynoszącej 2000 sztuk. Nagrodą w niej jest elektroniczny voucher 100 zł do wykorzystania na platformie Sodexo (wymiana na bon do wybranego sklepu – bardzo szeroki wybór sklepów). O kolejności przyznawania elektronicznych voucherów będzie decydować kolejność rejestracji w promocji i spełnienie jej warunków zatem nie odkładajcie tego na ostatnią chwilę. 

Zgodnie z regulaminem z promocji może skorzystać każda osoba, która nie posiadała konta osobistego w Santander Bank Polska od dnia 1 grudnia 2021 roku!

nie masz u nas konta w PLN, indywidualnego ani wspólnego, od 1 grudnia 2021 r. do dnia, kiedy otworzysz konto w tej promocji,

Niestety w tej promocji nadal pozostaje w mocy wykluczenie dla części osób, które w przeszłości korzystały z jakiejkolwiek promocji Santander Bank Polska. Z promocji mogą zatem skorzystać osoby, które dodatkowo spełniają poniższy warunek:

żadne z Twoich poprzednich kont osobistych w naszym banku nie było otwierane w ramach akcji promocyjnej organizowanej przez bank lub inny podmiot we współpracy z bankiem od 1 kwietnia 2019 r.,

Jak widzicie okres karencji i zapisy wykluczeń są identyczne jak w promocji bazowej z premią 300 zł w gotówce. Zatem łapiąc się na tą promocję łapiesz się na wszystkie obecnie aktualne oferty Santandera, które można połączyć a łączny bonus za to konto wynosi do 480 zł!

Jak skorzystać z promocji?
Aby wziąć w udział w promocji i zgarnąć voucher Sodexo o wartości 100 zł należy złożyć wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą Dopasowaną i usługą Santander Internet.

UWAGA! Nie możesz złożyć wniosku o konto w Santander Internet po zalogowaniu się (jeżeli taki dostęp posiadasz) lub zawrzeć umowy o konto w placówce banku albo za pośrednictwem doradcy mobilnego. W grę wchodzi tylko wniosek internetowy lub doradca telefoniczny (infolinia – darujcie sobie to ;).

Warto również dodać, że w składanym przez internet wniosku o konto należy wyrazić zgodę na:

 • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • kontakt drogą elektroniczną oraz poprzez telefon w celach marketingowych,
 • elektroniczny kanał kontaktu tj. porozumienie EKK.

Następnie w terminie najpóźniej do końca grudnia 2022 roku (najlepiej zrobić to od razu po podpisaniu umowy o konto) należy wypełnić formularz przystąpienia do promocji z voucherem 100 zł Sodexo. Formularz ten znajdziemy na stronie promocji po kliknięciu w link „Zobacz szczegóły”:

dzięki czemu wyskoczy okienko do uzupełnienia swoich danych koniecznych do zapisu w promocji i odbioru nagrody dodatkowej:

Jeżeli chodzi o możliwości zawarcia umowy to istnieją obecnie dwie metody (nastawiajcie się z góry na podpisanie umowy przez kuriera ponieważ wideo rozmowa jest często niedostępna):

 • kurier – tradycyjna i znana wszystkim metoda gdzie umowa papierowa podpisywana jest w obecności kuriera a konto aktywowane po powrocie dokumentów do banku (karta przychodzi pocztą). W niektórych miejscowościach wymienionych tutaj dostępna jest usługa eKurier – w tym przypadku przyjeżdża kurier z tabletem, na nim podpisywana jest umowa w formie elektronicznej i automatycznie wysyłana do banku a wszelkie dokumenty dostarczane na e-maila,
 • na selfie – podpisanie umowy następuje online po zeskanowaniu dowodu osobistego, wykonaniu zdjęcia swojej twarzy oraz wykonaniu określonego gestu jaki zostanie wskazany przez bank (proces można przejść zarówno na komputerze z kamerką jak i w smartfonie).

Umowę o konto wraz z kartą należy zawrzeć najpóźniej do 10 stycznia 2023 roku.

Jak otrzymać nagrodę?
W celu otrzymania vouchera o wartości 100 zł do Allegro oprócz spełnienia powyższych warunków promocji należy w terminie do 31 stycznia 2023 roku dodać co najmniej jeden Mój cel z metodą oszczędzenia „Końcówki transakcji”, na którym najpóźniej do dnia 31 maja 2023 roku odłożona zostanie w ramach tego celu i wybranej metody oszczędzania kwota minimum 50 zł.

Voucher zostanie przekazany w poczcie w bankowości internetowej Santander online (lub poprzez wiadomość SMS) najpóźniej do 30 czerwca 2023 roku o ile wszystkie warunki promocji zostaną spełnione. Pamiętajcie, że pula nagród w tej promocji wynosi 2000 sztuk a liczy się kolejność złożenia wniosku o konto.

Jak włączyć usługę Moje Cele?
Usługę Moje Cele najprościej włączyć w aplikacji mobilnej (w Santander internet również można tego dokonać). Dokonujemy tego na ekranie startowym aplikacji klikając „Dodaj cel” w sekcji Moje cele. Następnie wybieramy cel z listy (na liście jest kilka domyślnych propozycji) lub dodajemy swój indywidualny nazywając go, określamy kwotę celu (można założyć cel bez kwoty) oraz wybieramy metodę oszczędzania „Końcówki transakcji”. Opcjonalnie można jeszcze wybrać mnożnik zwiększania wartości końcówek dla zakładanego celu: Brak, x5 oraz x10. Mnożnik ten może się przydać na potrzeby tej promocji aby szybciej uzbierać na tym celu 50 zł.

Po uruchomieniu takiego Mojego celu z każdej transakcji dokonanej kartą oraz BLIKiem kwota wynikająca z zaokrąglenia do pełnych złotówek zostanie przekazana na Mój cel. Np. przy płatności na kwotę 4,70 zł kwota 30 groszy zostanie przekazana na rachunek celu. W przypadku mnożnika x5 przekazana kwota wzrośnie do 1,50 zł a w przypadku mnożnika x10 na cel zostanie

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj do 480 zł premii oraz 8% na lokacie

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj do 480 zł premii oraz 8% na lokacie

✅ 80 zł w bonie za założenie konta z kodem polecenia + 400 zł co miesiąc za polecenia

Dla kogo ta promocja?
To II edycja programu poleceń banku Santander Bank Polska – „Polecam mój Bank”, który tym razem będzie dostępny do 31 marca 2023 roku. Momentem przystąpienia do promocji jest data podpisania umowy o dany produkt oraz użycie kodu polecenia zatem nie należy zwlekać ze złożeniem wniosku do ostatniego dnia trwania programu.

Nagrodą w niniejszej edycji programu poleceń jest do wyboru elektroniczna karta podarunkowa lub bilety do kina:

 • Biedronka – 80 zł
 • Decathlon – 80 zł
 • RTV Euro AGD – 80 zł
 • Zalando – 80 zł
 • Helios – 4 bilety do kina
 • Cinema City – 4 bilety do kina

Według regulaminu programu poleceń bonus o wartości 80 zł za założenie konta może zyskać każda polecona osoba nie posiadająca konta w Santander Bank Polska (dawne BZ WBK) w ciągu ostatnich 12 miesięcy:

Możesz skorzystać z naszego programu jako nasz nowy klient („osoba zaproszona”), jeśli łącznie spełnisz warunki:
– nie masz lub nie miałeś u nas innego konta osobistego w złotówkach (jako posiadacz lub współposiadacz) przynajmniej 12 miesięcy do daty, kiedy otworzysz u nas nowe konto

Jak skorzystać z promocji?
Aby wziąć udział w promocji należy w terminie do 31 marca 2023 roku za pośrednictwem wniosku internetowego dostępnego na stronie banku złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową oraz usługą Santander Online na podstawie, którego zostanie zawarta umowa w wybranej przez siebie formie (kurier, na selfie itp.).

Należy również wspomnieć o takich warunkach i niuansach podczas wypełniania wniosku o konto jak:

 • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych (brak wyrażonego sprzeciwu na przetwarzanie danych),
 • wyrażenie zgody na kontakt elektroniczny oraz telefoniczny w celach marketingowych,
 • wyrażenie zgody na ujawnienie informacji (tajemnicy bankowej) o poleceniu na potrzeby realizacji programu poleceń,
 • wyrażenie zgody na EKK (Elektroniczny Kanał Kontaktu do przekazywania korespondencji),
 • podanie numer telefonu komórkowego do kontaktu,

ponieważ brak spełnienia jednego z powyższych warunków może wpłynąć negatywnie na przyznanie nagrody.

Jak otrzymać nagrodę?
Warunki promocji są banalnie proste. Aby zgarnąć nagrodę w wysokości 80 zł należy:

 • w ciągu 30 dni od otworzenia konta dokonać logowania do bankowości Santander internet gdzie należy podać specjalny kod polecenia np. 7R2V3H (kod polecenia można również uzyskać po wypełnieniu formularza znajdującego się tutaj) – to zupełne novum ponieważ kodu nie podaje się w tym przypadku już we wniosku, tylko dopiero po założeniu konta i zalogowaniu się do banku,
 • do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy wykonać płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 300 zł (nie są zaliczane płatności BLIK).

Nagroda zostanie udostępniona w bankowości internetowej (albo w bankowości mobilnej) w czasie 5 dni roboczych, od dnia kiedy zostaną spełnione warunki programu. Nagrodę należy wybrać w czasie 30 dni od jej udostępnienia. Należy również pamiętać, że na dzień wypłaty nagrody muszą być wyrażone zgody o który pisaliśmy wyżej a konto i karta do konta muszą być aktywne!

Pamiętajcie również, że po otworzeniu konta osobistego możecie przystąpić do programu poleceń, wygenerować swój kod polecenia i polecać inne osoby. Za każde skuteczne polecenie bank wypłaci Wam 80 zł bonusu jednak nie więcej jak 400 zł łącznie w danym miesiącu kalendarzowym. Należy jednak pamiętać, że na dzień wypłaty nagrody za polecenia muszą być wyrażone zgody, o który pisaliśmy wyżej a karta do konta musi być aktywna a nagrodę należy odebrać w ciągu 30 dni od jej udostępnienia.

Szczegółowy opis promocji znajduje się tutaj: Santander Bank Polska: 80 zł bonusu za założenie konta oraz po 80 zł za polecenia w programie „Polecam mój bank – III edycja”

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj do 480 zł premii oraz 8% na lokacie

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj do 480 zł premii oraz 8% na lokacie

✅ Do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków

Jedną z dużych zalet Konta Jakie Chcę jest możliwość uzyskiwania moneybacku czyli zwrotu w wysokości 1% za rachunki dotyczące mediów domowych (gaz, prąd, internet, TV czy telefon) uprzednio przedłożone w banku. W ciągu miesiąca można zyskać w ten sposób do 25 zł co w ciągu roku może dać nam okrągłą kwotę nawet 300 zł dodatkowej oszczędności. Oczywiście uzyskanie aż tak dużego zwrotu w większości przypadków będzie graniczyło z cudem ale jest możliwe w przypadku osób opłacających znacznie wyższe faktury aniżeli przeciętny Kowalski ;)

Co zrobić, aby otrzymać zwroty? Należy zgłosić do banku rachunki (faktury) wystawione na nazwisko posiadacza rachunku. Można to zrobić w usłudze bankowości elektronicznej Santander Internet przez dołączenie ich skanów lub zdjęć (w Menu wybierz Twoje sprawy => Konta => Dodaj fakturę do usługi zwrotów za rachunki), u doradcy online na wideo lub w dowolnej placówce banku okazując je pracownikowi. Wystarczy tylko raz zgłosić swoje faktury, które mają być opłacane z Konta Jakie Chcę. 

O szczegółach zwrotu za rachunki możecie poczytać w tym regulaminie.

✅ 100 zł premii pieniężnej dla dziecka

W ramach najnowszej promocji „100 zł dla nastolatka” oferowanej przez Santander Bank Polska osoby (a dokładniej nastolatkowie), które ukończyły 13 lat ale nie ukończyły jeszcze 18 lat oraz na dzień 10 listopada 2022 roku nie posiadały żadnego konta osobistego w SBP mogą uzyskać aż 100 zł nagrody w gotówce. Promocja będzie dostępna do 31 grudnia 2022 roku.

Warunkiem skorzystania z promocji (poza powyższymi założeniami kto może przystąpić do promocji) jest wypełnienie formularza przystąpienia do promocji (podając dane osobowe rodzica: imię, nazwisko, PESEL oraz adres e-mail) oraz założenie w banku Konta Jakie Chcę dla dziecka wraz z kartą Dopasowaną i dostępem do bankowości internetowej Santander Online.

Po założeniu konta dziecku należy dodatkowo spełnić poniższe warunki najpóźniej do 15 stycznia 2023 roku:

 • zalogować się minimum raz do aplikacji Santander mobile (loginem i hasłem do konta dziecka).
 • wykonać minimum jedną płatność kartą debetową wydaną do konta założonego w tej promocji lub transakcję BLIKiem (z wyłączeniem płatności zbliżeniowych BLIK, może to być np. płatność w sklepie, przelew na telefon).

O szczegółach tej promocji pisaliśmy tutaj: „100 zł dla nastolatka” od Santander Bank Polska

✅ 8% na eLokacie do 1 mln zł dla każdego!

eLokata bo o niej tutaj mowa oferuje obecnie oprocentowanie w wysokości aż 8% w skali roku dla kwoty od 1 tys. zł do 1 mln zł na okres 1 miesiąca. Z promocji można skorzystać do 12 grudnia 2022 roku w aplikacji mobilnej banku Santander mobile lub w bankowości Santander internet. Można założyć jedną lub kilka lokat według preferencji klienta. Lokata jest automatycznie odnawiana zatem należy pamiętać aby po jej zakończeniu i odnowieniu jak najlepiej zagospodarować swoje środki przerzucając je na inną równie dobrą lokatę czy też konto oszczędnościowe. 

O szczegółach tej lokaty przeczytacie tutaj: 8% na eLokacie w Santander Bank Polska (na 1 miesiąc do 1 mln zł)

✅ 7% na Koncie Max Oszczędnościowym

W ramach nowej edycji promocji Santander Bank Polska organizowanej pod hasłem „Nowe środki na koncie oszczędnościowym – edycja VII” możemy skorzystać z oferty Konta Max oszczędnościowego oprocentowanego na 7% dla kwoty do 300 tys. zł. Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało aż do 30 stycznia 2023 roku.

O szczegółach tej promocji przeczytacie tutaj: Konto Max oszczędnościowe na 7% w Santander Bank Polska (edycja VII)

✅ 6,25% na lokacie mobilnej przez 4 miesiące

Posiadając już rachunek w Santander Bank Polska można skorzystać z dość atrakcyjnej lokaty jaką oferuje bank w swojej aplikacji mobilnej. Lokatę Mobilną można założyć tylko raz na okres 4 miesięcy i będzie ona oprocentowana na 6,25% w skali roku dla kwoty od 1000 do 20000 zł


INFO! Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą? Zainteresuj się kontem firmowym od Santander, które jest i będzie całkowicie darmowe do momentu rozwiązania umowy. Poza tym w ramach promocji można zyskać do 1800 zł premii w gotówce na start!


Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj do 480 zł premii oraz 8% na lokacie

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj do 480 zł premii oraz 8% na lokacie

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę w Santander?

Jeżeli chodzi o Konto Jakie Chcę to opłata miesięczna za prowadzenie tego konta wynosi 6 zł miesięcznie a za korzystanie z karty 8 zł miesięcznie. Opłaty te nie będą pobierane, jeśli w danym miesiącu rozliczeniowym zapewnimy wpływy w wysokości min. 500 zł oraz wykonamy min. jedną płatność kartą lub BLIKiem. Zatem jak widać w prosty sposób możemy mieć to konto za 0 zł.

W przypadku Konta Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) opłaty za konto nie ma (wynosi 0 zł) a opłata miesięczna za korzystanie z karty to 8 zł – opłata ta nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonamy min. jedną płatność kartą lub BLIKiem.

Wypłaty z bankomatów są darmowe ale tylko w bankomatach własnych Santander – w pozostałych przypadkach przyjdzie nam zapłacić 5 zł. Alternatywą i to zupełnie darmową może się okazać wypłata gotówki poprzez BLIKa – tutaj nie musimy się ograniczać do bankomatów własnych. 

Dużym plusem konta jest możliwość wykonywania przelewów natychmiastowym za 0 zł bez ograniczeń ilościowych. Pozostałe opłaty znajdziemy standardowo w tabeli opłat i prowizji lub w skróconym wyciągu opłat za to konto.

Harmonogram promocji „Twoje konto z premią 300 zł – edycja III”:

Data Warunek / zdarzenie
do 31 stycznia 2023 złóż wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą oraz usługami Santander Online
do 10 stycznia 2023 (wnioski grudniowe) lub do 10 lutego 2023 (wnioski styczniowe) podpisz umowę o konto wraz z kartą oraz usługami Santander Online
w kolejnym miesiącu po miesiącu złożenia wniosku
 • zapewnij wpływy (przelewy) na konto na kwotę łączną minimum 1000 zł,
 • zaloguj się min. 1 raz do aplikacji Santander mobile.
przez 3 kolejne miesiące w każdym z tych miesięcy:

 • zapewnij wpływy (przelewy) na konto na kwotę łączną minimum 1000 zł,
 • wykonaj min. 1 płatność kartą debetową wydaną do konta na kwotę min. 10 zł,
 • zaloguj się min. 1 raz do aplikacji Santander mobile.
do 28 lutego 2023 lub 31 marca 2023 zostanie wypłacona pierwsza nagroda 100 zł
do 31 maja 2023 lub 30 czerwca 2023 zostanie wypłacona druga nagroda 200 zł

Harmonogram promocji „100 zł z kontem – edycja II”:

Data Warunek / zdarzenie
do 31 grudnia 2022 złóż wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą
do 31 grudnia 2022 zarejestruj swój udział w promocji wypełniając formularz przystąpienia
do 10 stycznia 2023 podpisz umowę o konto wraz z kartą
do 31 stycznia 2023 dodaj Mój cel z metodą oszczędzania Końcówki transakcji
do 31 maja 2023 odłóż na założonym celu i wybraną metodą min. 50 zł
do 30 czerwca 2023 zostanie przekazana nagroda

Harmonogram promocji „Polecam mój bank – edycja III”:

Data Warunek / zdarzenie
do 31 marca 2023 pobierz kod polecenia wypełniając formularz znajdujący się tutaj
do 31 marca 2023 złóż wniosek przez internet o Konto Jakie Chcę (dla wszystkich) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób do 26. roku życia) wraz z kartą
do 31 marca 2023 podpisz umowę o konto wraz z kartą
w ciągu 30 dni od założenia konta ale nie później jak do 31 marca 2023 zaloguj się do bankowości Santander internet i podaj uzyskany kod polecenia
do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł
w ciągu 5 dni roboczych po spełnieniu warunków zostanie udostępniona nagroda, którą należy odebrać w ciągu 30 dni w Santander internet

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj do 480 zł premii oraz 8% na lokacie

Otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych i zyskaj do 480 zł premii oraz 8% na lokacie

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.