ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

300 zł do Biedronki lub Allegro z kartą kredytową od Santander Bank Polska (oraz do 750 zł premii z kontem osobistym)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Bardzo łatwa promocja darmowej karty z bonem o wartości 300 zł!

Santander Bank Polska właśnie przypieczętował pozycję lidera w ostatnich tygodniach i do aktualnej promocji konta z premią 500 zł dokłada kolejną nagrodę w postaci bonu o wartości 300 zł do Allegro lub Biedronki w zamian za zawarcie umowy i płatności kartą kredytową. Oprócz tego oferuje zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez pierwszy rok. Warunki promocji pozostały bez zmian i są banalnie proste. Do skorzystania z promocji wymagany jest dostęp do bankowości elektronicznej banku a taki można najszybciej wyrobić zakładając konto osobiste z premią na start.

Kto może skorzystać z omawianej promocji?

Zgodnie z regulaminem promocji „Karta kredytowa na lato” może z niej skorzystać każda osoba, która nie posiadała głównej karty kredytowej w Santander Bank Polska od 1 lutego 2023 roku. Z promocji będzie można skorzystać tylko za pomocą bankowości Santander Internet lub w aplikacji Santander mobile do wyczerpania limitu 2500 sztuk nagród (liczy się data rejestracji w promocji) jednak nie później jak do 24 lipca 2023 roku.

Jak sami widzicie promocja wymaga dostępu do bankowości elektronicznej banku a taki najszybciej zapewnicie sobie zakładając Konto Santander zyskując dodatkowe łącznie do 1070 zł w rekordowej kumulacji promocji oraz do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych.

Nagrodami w niniejszej promocji są:

 • brak opłaty miesięcznej za główną kartę kredytową przez pierwsze 12 miesięcy za sam fakt podpisania umowy,
 • jeden voucher o wartości 300 zł, który można wykorzystać w sklepach Biedronka lub w serwisie Allegro w zamian za spełnienie dodatkowego warunku płatności kartą.

Aby z niej skorzystać należy najpóźniej do 24 lipca 2023 roku (przypominamy, że ilość nagród to 2500 szt. a kluczową datą jest data rejestracji w promocji) zarejestrować się promocji na tej stronie wypełniając formularz, który prezentujemy poniżej a następnie złożyć wniosek o główną kartę kredytową na swoim urządzeniu (np. na tablecie, przez komputer czy też w aplikacji mobilnej banku w Menu => Oferta => Karty => Karty kredytowe => Więcej => Zamów). Po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej należy zawrzeć umowę o główną kartę kredytową w Santander Internet lub w aplikacji Santander mobile.

Pamiętajcie jednak aby zaktualizować w systemie lub wyrazić:

 • zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowej drogą elektroniczną oraz drogą telefoniczną,
 • zgodę na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej poprzez elektroniczny kanał kontaktu (EKK),
 • nie sprzeciwiać się wobec przetwarzania danych przez bank w celach marketingowych,
 • podać w banku numeru telefonu komórkowego i adresu e-mail do kontaktu.

Zarejestruj się w promocji karty kredytowej i zyskaj aż 300 zł w bonie

Jak zgarnąć bon 300 zł do na zakupy Biedronce lub Allegro?

W ramach promocji można otrzymać elektroniczny voucher o wartości 300 zł do wykorzystania na zakupy w sklepach Biedronka lub w serwisie Allegro oraz zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez pierwsze 12 miesięcy. Aby otrzymać wspomniany bon należy w każdym z trzech miesięcy: sierpniu, wrześniu i październiku 2023 roku zapłacić min. 5 razy główną kartą kredytową wydaną w tej promocji na łączną kwotę min. 500 zł.

W promocji nie będą brane pod uwagę płatności:

 • dla których punkt handlowo-usługowy lub punkt handlowo-usługowy w internecie – zrealizował zwrot w okresie transakcyjnym,
 • transakcje Quasi Cash,
 • płatności u podmiotów, które świadczą usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie np.: Revolut, DiPocket.

Nagroda zostanie wysłana nie później niż do 30 listopada 2023 roku SMS-em lub w poczcie w bankowości internetowej lub mobilnej o ile zostaną spełnione warunki promocji. Szczegółowe jej warunki znajdują się w regulaminie,

Do 1070 zł łącznej premii w kumulacji promocji Santander Bank Polska

Takie kumulacje promocji zdarzają się niezwykle rzadko. Warto z nich korzystać w jednym czasie ponieważ decydując się na założenie konta czy też karty kredytowej w danym banku automatycznie uzyskujemy możliwość skorzystania z promocji dostępnych tylko dla klientów banku. I tak jest właśnie w Santander Bank Polska gdzie obecnie można ze sobą połączyć aż sześć promocji jednocześnie, w których łączna wartość nagród wynosi aż 1070 zł!

Szczegółowy opis tej promocji: Nawet 1070 zł bonusów w kumulacji promocji Santander Bank Polska + nawet 2200 zł w promocji dla firm

Ile kosztuje karta kredytowa w Santander?

W ramach niniejszej promocji uczestnik jest zwolniony bezwarunkowo z opłaty przez pierwsze 12 miesięcy. Tym samym karta ta nie generuje żadnych kosztów o ile nie pozostawimy sobie jej na dłużej :) Po roku opłaty będą zgodne z aktualną tabelą opłat i prowizji stąd też na chwilę obecną nie ma sensu jej zamieszczać ani analizować ;)

Alternatywne promocje kart kredytowych z premią nawet do 1000 zł!

Pamiętajcie, że promocji kart kredytowych nie brakuje. Oczywiście król jest jeden – wiadomo Citibank ;-) Jeżeli powyższa Ci nie odpowiada i szukasz czegoś innego to polecamy przejrzeć alternatywne oferty innych banków co w skróconej formie prezentujemy w Rankingu promocji kart kredytowych a szczególnie polecamy:

… i wiele, wiele innych promocji. Przejrzyj wszystkie AKTUALNE PROMOCJE.

Zarejestruj się w promocji karty kredytowej i zyskaj aż 300 zł w bonie

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl7 komentarzy dla wpisu: “300 zł do Biedronki lub Allegro z kartą kredytową od Santander Bank Polska (oraz do 750 zł premii z kontem osobistym)

 • Waldek pisze:

  którą z kart kredytowych można wybrać do promocji?

  • ZnB pisze:

   Obojętnie. Nie ma znaczenia rodzaj karty. Byle była to główna karta a nie dodatkowa. Naszym zdaniem najlepiej wybrać jedną z Mastercard tak aby można było jeszcze sobie zgarnąć trochę pkt programu Bezcenne Chwile. A nuż w czasie jej posiadania wpadnie jakaś extra promocja z pkt o wartości 100 zł jak ostatnio :)

 • Kamil pisze:

  Hej, pytanie odnośnie karty kredytowej.
  Jeśli pierwsza karta nie dotarła, została zastrzezona i wysłano drugą to czy ta druga bedzie jako główna karta czy sprytnie się wykręcą że to kolejna karta?

  • Kamil pisze:

   Dodam jeszcze że Rachunek karty kredytowej jest ten sam dla obu, nie ma opcji ustawienia która jest główna, ta zastrzeżona pokazuje się jako pierwsza w kolejności.

  • ZnB pisze:

   Będzie jako główna :)

 • Tomasz pisze:

  Jak nie spełni się warunków w jednym miesiącu to nagroda przepada czy może wtedy przysługuje 200 zł.?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.