ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

470 zł nagrody pieniężnej za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas w promocji „Eksploruj świat z bankiem”

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Wysoka premia pieniężna aż 470 zł w promocji konta osobistego BNP Paribas

BNP Paribas oferuje kolejną, alternatywną promocję konta osobistego z wyższą premią. W nowej promocji „Eksploruj świat z bankiem BNP Paribas” można zgarnąć aż 470 zł w premii gotówce w zamian za założenie Konta Otwartego na Ciebie oraz spełnienie bardzo łatwych warunków promocji. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że wysokość premii jest uzależniona od wybranej karty do konta.

Zasady przystąpienia do promocji „Eksploruj świat z bankiem BNP Paribas”

Promocja „Wspinaj się po okazje” została przygotowana przez firmę Hagen we współpracy z baniem BNP Paribas. Produktem objętym w niniejszej promocji jest oczywiście znane już większości z Was Konto Otwarte na Ciebie. Nagrodą w najnowszej ofercie banku jest premia pieniężna w łącznej wysokości 470 zł w przypadku wybrania karty „Karta Otwarta na Świat” lub 400 zł w przypadku wybrania innej karty.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij 470 zł w gotówce!

Promocja jest skierowana do osób, które co najmniej od 12 miesięcy nie były posiadaczem konta w banku BNP Paribas. Jeżeli śledzicie na bieżąco promocje bankowe to wiecie, że jest to obecnie jeden z najkrótszych okresów karencji w tego typu promocjach. Zapis w regulaminie odnośnie warunków przystąpienia do promocji brzmi dokładnie tak:

W Promocji może wziąć udział Uczestnik, który łącznie spełnia następujące warunki:
1) nie jest stroną Umowy ramowej rachunków bankowych, Karty oraz elektronicznych kanałów dostępu zawartej z Bankiem, dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, w dniu składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej;
2) w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Osobistego w Promocji nie był posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku;

W promocji organizowanej przez pośredników czyli takiej jak ta, pierwszym krokiem jaki zawsze wykonujemy to rejestracja na dedykowanej stronie promocji – mamy na to czas max. do 23 lipca 2023 roku jednak nie dłużej jak do osiągnięcia 3000 sztuk rejestracji w promocji (w przypadku wyczerpania się limitu wniosków bank zablokuje możliwość rejestracji w promocji). Podczas rejestracji podajemy swoje dane oraz adres e-mail, na który przyjdzie potwierdzenie zarejestrowania się oraz link do złożenia wniosku o konto (możemy również od razu po rejestracji na stronie promocji kliknąć w przycisk Otwórz konto i taką metodę polecamy). Zgodnie z regulaminem promocji na jeden adres e-mail możemy założyć nie więcej jak jeden profil uczestnika promocji czyli jedno konto.

Po kliknięciu udostępnionego nam linku mailu (lub po kliknięciu w przycisk Otwórz konto na stronie promocji) wypełniamy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Świat (w przypadku chęci zgarnięcia całej premii 470 zł) lub innej karty (w przypadku chęci zgarnięcia 400 zł premii) podając bezbłędnie wszystkie swoje dane osobowe zgodnie z danymi zawartymi w dowodzie osobistym – na to mamy również czas max. do 23 lipca 2023 roku. Należy również przygotować sobie skany dowodu osobistego – są one wymagane już na etapie wnioskowania o konto. Umowę podpisujemy poprzez kod SMS przy czym musi to nastąpić najpóźniej do 6 sierpnia 2023 roku.

Pozostałe formalności takie jak potwierdzenie naszej tożsamości oraz przekazanie karty płatniczej następuje korespondencyjnie poprzez kuriera (na potrzeby kuriera można wskazać inny adres aniżeli zameldowania, tak aby było wygodnie dla klienta). Otrzymaną kartę do konta należy aktywować i nadać jej PIN w terminie nie później jak do 6 sierpnia 2023 roku.

Informacja! Po złożeniu wniosku przez internet umowę podpiszemy za pomocą unikalnego kodu SMS w systemie partnera banku Autenti. Następnie przyjeżdża kurier, który potwierdza tożsamość oraz wydaje gotową kartę do konta. Aby aktywować rachunek, należy nadać PIN do karty (PIN do karty nadajemy poprzez infolinię banku na numer telefonu podany w Card Carierze – kopercie z kartą). Login do bankowości internetowej znajdować się będzie na umowie oraz w mailu. Wskazówki/szczegóły aktywacji znajdować się będą w kopercie z kartą, którą przywiezie kurier.

Na chwilę obecną nie ma niestety opcji otwarcia konta przelewem. Dostępna jest natomiast tzw. opcja na selfie czyli wideoweryfikacja poprzez skanowanie dowodu oraz twarzy w aplikacji mobilnej banku.

Pamiętajmy! W celu skorzystania z promocji przechodzimy na specjalną stronę promocji, tam dokonujemy rejestracji i tylko z linku udostępnionego przez organizatora po rejestracji wypełniamy wniosek o konto. W przeciwnym wypadku nie zostanie nam naliczona żadna premia!

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij 470 zł w gotówce!

Jak zgarnąć nagrodę pieniężną w łącznej wysokości 470 zł?

Jak już wyżej wspominaliśmy nagrodą gwarantowaną w tej promocji jest premia pieniężna wynosząca do 470 zł. Nagrody będą wydawane w trzech transzach: 70 zł (tylko w przypadku gdy wybierzemy do konta Karta Otwarta na Świat), 200 zł oraz 200 zł.

Nagroda bonusowa w wysokości 70 zł zostanie przyznana za fakt podpisania umowy o konto wraz z Karta Otwarta na Świat, aktywowanie karty i nadanie jej PINu (zgodnie z opisem wskazanym wyżej).

Pierwsza nagroda w wysokości 200 zł zostanie przyznana jeżeli w sierpniu 2023 roku zostaną spełnione poniższe warunki gdzie należy:

 • wykonać transakcje BLIK na łączną kwotę min. 300 zł (z wyłączeniem płatności wymienionych poniżej oraz przelewów na telefon),
 • wykonać min. 1 przelew z konta za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile) na dowolną kwotę (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK).

UWAGA! Do płatności BLIK nie są zaliczane płatności z kodem MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Druga premia w wysokości 200 zł zostanie przyznana jeżeli we wrześniu 2023 roku zostaną spełnione poniższe warunki gdzie należy:

 • wykonać transakcje BLIK na łączną kwotę min. 300 zł (z wyłączeniem płatności wymienionych poniżej oraz przelewów na telefon),
 • wykonać min. 1 przelew z konta za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile) na dowolną kwotę (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK).

Warto jednak pamiętać o tym, że druga nagroda zostanie przyznana pod warunkiem, iż uzyskamy prawo do pierwszej. Tym samym aby zgarnąć całą pulę nagród należy spełnić warunki promocji we wszystkich wskazanych miesiącach.

Odbiór nagród

O przyznaniu premii organizator poinformuje poprzez wiadomość wysłaną drogą mailową najpóźniej do 21 sierpnia 2023 roku (nagroda bonusowa), do 21 września 2023 roku (pierwsza nagroda) oraz do 26 października 2023 roku (druga nagroda).

W pierwszym mailu będzie przesłany również specjalny kod do zalogowania się na stronie promocji. Należy z jego użyciem zalogować się na stronie promocji do 26 sierpnia 2023 roku (w przypadku gdy przysługuje nagroda bonusowa) lub do 26 wrzesnia 2023 roku (w pozostałych przypadkach) podając w formularzu numer otworzonego rachunku w promocji celem wypłaty nagrody pieniężnej.

Nagrody zostaną przekazane (tzn. przelew zostanie wysłany na konto) do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymamy informację o przyznaniu nagrody. Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij 470 zł w gotówce!

Konto Otwarte na Ciebie… opłaty, prowizje i podstawowe informacje…

Konto Otwarte na Ciebie to obecnie podstawowe konto osobiste oferowane przez BNP Paribas. Główne cechy tego konta to:

 • 0 zł za prowadzenie konta (bezwarunkowo),
 • 0 zł za obsługę Karty Otwartej na Dzisiaj pod warunkiem:
  – wykonania co najmniej trzech transakcji bezgotówkowych kartą w poprzednim miesiącu + jedno logowanie do bankowości + wyrażenie zgód marketingowych + brak sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych (są to warunki promocji „Obniżka za kartę” obowiązującej do końca 2023 roku – tutaj regulamin) lub
  – w przypadku gdy jej posiadacz nie ukończył 26. roku życia;
  w przeciwnym razie naliczona zostanie opłata 7 zł miesięcznie,
 • 0 zł za wypłaty z własnych bankomatów oraz bankomatów Planet Cash – w pozostałych opłata wynosi 7 zł.

Szczegółowe informacje o opłatach można znaleźć w TOiP.

Którą kartę płatniczą wybrać w tej promocji?

W opisywanej promocji BNP Paribas można dowolnie wybierać pośród kilku kart płatniczych oferowanych przez bank. Wg. regulaminu w promocji biorą takie karty jak:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj (dla tej karty przysługuje premia do 400 zł) – opłata miesięczna za kartę wynosi jak wyżej już opisaliśmy,
 • Karta Otwarta na eŚwiat (dla tej karty przysługuje premia do 470 zł) – opłata miesięczna wynosi 8 zł i nie można jej uniknąć,
 • Karta Otwarta na Świat (dla tej karty przysługuje premia do 400 zł) – opłata miesięczna wynosi 12 zł i również nie można jej uniknąć.

Sugerujemy zatem wybór Karty Otwartej na Dzisiaj, dzięki czemu będziecie mogli w łatwy sposób uniknąć opłaty za jej prowadzenie do końca 2023 roku. Wystarczy bowiem wykonać trzy płatności kartą w każdym miesiącu jej posiadania oraz spełnić pozostałe w/w warunki aby była całkowicie bezpłatna.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 23 lipca 2023 (max. 3000 rejestracji) zarejestruj się w promocji i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą
do 6 sierpnia 2023 podpisz umowę o konto, aktywuj kartę oraz nadaj jej PIN
w sierpniu oraz we wrześniu 2023
 • wykonaj transakcje BLIK na łączną kwotę min. 300 zł,
 • wykonaj min. 1 przelew z konta na dowolną kwotę
do 21 sierpnia 2023 zostanie przekazana informacja o przyznaniu nagrody bonusowej
do 26 sierpnia 2023 zaloguj się na stronie promocji i podaj dane do wypłaty nagród (w przypadku gdy przysługuje nagroda bonusowa)
do 21 września 2023 zostanie przekazana informacja o przyznaniu pierwszej nagrody
do 26 września 2023 zaloguj się na stronie promocji i podaj dane do wypłaty nagród (w przypadku gdy nie przysługuje nagroda bonusowa)
do 26 października 2023 zostanie przekazana informacja o przyznaniu drugiej nagrody
do końca każdego miesiąca, w którym przyszła informacja o przyznaniu nagrody zostaną przekazane nagrody

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij 470 zł w gotówce!

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.