ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Do 8% na Koncie Oszczędnościowym Profit w Millennium (do 300 tys. zł przez 90 dni) w 46 edycji

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Kolejna edycja promocji Konta Oszczędnościowego Profit – oprocentowanie w górę!

Pojawiła się 46 edycja promocja oprocentowania Konta Oszczędnościowego Profit w Millennium Bank. Bank postanowił utrzymać oprocentowanie konta na poziomie 8% w skali roku ale pod warunkiem wykonywania 5 płatności miesięcznie – w przeciwnym razie oprocentowanie będzie wynosić 7%. Na koncie możemy ulokować do 300 tys. zł przez okres aż 90 dni od pierwszej wpłaty nowych środków. Przy okazji przypominamy, że pojawiła się nowa odsłona promocji konta osobistego dzięki czemu można zyskać 400 zł na start.

Podwyższone oprocentowanie konta czyli 8% dla kwoty do 400 tys. zł!

Wraz z dniem 19 grudnia 2022 roku pojawiła się nowa 46-ta edycja promocji Konta Oszczędnościowego Profit w Banku Millennium. Oprocentowanie konta w zasadzie pozostało bez zmian względem ostatniej promocji i wynosi obecnie do 8% dla kwoty do 300 tys. zł na okres 90 dni. Wprowadzono jednak nowe zasady otrzymania ów oprocentowania o czym piszemy w dalszej części.

Aby z promocji Konta Oszczędnościowego Profit móc w ogóle korzystać należy takie konto oszczędnościowe posiadać lub je założyć. Obecnie konto Profit możemy założyć tylko i wyłącznie z kontem osobistym (to opcja dla nowych klientów) lub poprzez system bankowości elektronicznej Millenet (to opcja dla obecnych klientów banku). Nie ma już możliwości założenia samodzielnego Konta Oszczędnościowego Profit bez konta osobistego.

Otwórz konto Millennium 360° z kontem oszczędnościowym na 8%!

Dodatkowo mamy dobrą wiadomość dla nowych klientów banku ponieważ w chwili obecnej można otworzyć konto oszczędnościowe wraz z kontem Millennium 360° w jednej z promocji:

W ramach 46 edycji promocji Konta Oszczędnościowego Profit Bank Millennium zaoferował oprocentowanie na poziomie 8% dla nowych środków dla kwoty do 300 tys. zł przy czym aby je otrzymać należy w każdym promocyjnym miesiącu dokonać min. 5 płatności kartą wydaną do konta lub BLIK. Jeżeli takich płatności nie dokonamy oprocentowanie środków zdeponowanych na koncie oszczędnościowym będzie wynosiło 7% w skali roku.

Nadwyżka ponad wyżej wymienioną kwotę będzie pracowała na standardowym zamiennym oprocentowaniu. Warto jednak zauważyć, że pieniądze wpłacone na konto oszczędnościowe w Banku Millennium będą oprocentowane wg. wyższej stawki przez okres 90 dni, który jest liczony od dnia pierwszego zasilenia rachunku oszczędnościowego nowymi środkami w okresie trwania tej edycji promocji (niezależnie czy wpłacimy je nawet w ostatni dzień trwania promocji). Edycja 46 promocji konta oszczędnościowego będzie dostępna w terminie od 19 grudnia 2022 roku do 21 stycznia 2023 roku.

Przez nowe środki należy rozumieć nadwyżkę ponad stan salda wszystkich rachunków klienta w Banku Millennium oraz nadwyżkę ponad stan salda konta oszczędnościowego. Dzień badania salda w tej edycji ustalono na koniec dnia 9 grudnia 2022 roku. Dla przykładu i innymi słowami: jeżeli na koniec dnia 9 grudnia 2022 roku na rachunkach w Millennium (konta i lokaty) posiadaliśmy np. 30 tys. zł, po czym następnie na konto przelejemy kwotę 20 tys. zł i całość środków 50 tys. zł z ROR przelejemy na rachunek oszczędnościowy Profit to tylko różnica względem salda z dnia 9 grudnia 2022 roku czyli 20 tys. zł będzie pracowała na podwyższonym oprocentowaniu wynikającym z omawianej promocji. Pozostała kwota czyli 30 tys. zł będzie oprocentowana standardowo i nie będzie można jej ruszyć (tzn. przelać poza Millennium) ponieważ spowoduje to, iż kwota nowych środków będzie wynosiła w tym przykładzie 0 zł. W przypadku gdy stan środków na wszystkich rachunkach w Millennium całkowicie wyzerowaliśmy przed w/w dniem, to wtedy każda złotówka do 400 tys. zł będzie oprocentowana promocyjnie. W przypadku zupełnie nowych klientów tego problemu nie ma i również każda złotówka do 400 tys. zł będzie oprocentowana promocyjnie.

Szczegółowe informacji o stanie salda, wysokości nowych środków oraz terminie do kiedy będzie aktywna promocja na rachunku można uzyskać pisząc wiadomość w Millenet – maksymalnie po kilku godzinach bank odpisuje. Od jakiegoś czas bank również szczegółowo informuje o warunkach promocji w bankowości Millenet i w aplikacji mobilnej w szczegółach konta oszczędnościowego Profit.

Otwórz konto Millennium 360° z kontem oszczędnościowym na 8%!

Zgodnie z tabelą oprocentowania okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego wynosi 90 dni i jest liczony od dnia, w którym nastąpi pierwsze przekazanie nowych środków na Konto Oszczędnościowe Profit w okresie promocji (czyli od 19 grudnia 2022 do 21 stycznia 2023 roku).

Oprocentowanie standardowe na Koncie Oszczędnościowym Profit wynosi:

Kwota Oprocentowanie standardowe
Do 50 000 zł włącznie 1,25%
Nadwyżka ponad 50 000 zł do 100 000 zł włącznie 1,25%
Nadwyżka ponad 100 000 zł do 250 000 zł włącznie 1,50%
Nadwyżka ponad 250 000 zł do 500 000 zł włącznie 2%
Nadwyżka ponad 500 000 zł 2%

Oprocentowanie standardowe jest zmienne i obowiązuje dla środków Klienta niezakwalifikowanych jako nowe oraz dla środków niezakwalifikowanych do żadnej innej promocji.

Informacja dla osób korzystających z jednej z poprzednich edycji promocji!

W przypadku gdy jesteście obecnie uczestnikami promocji z jednej z poprzednich edycji to oprocentowanie promocyjne w 46 edycji konta oszczędnościowego Profit będzie obowiązywało po zakończeniu indywidualnego okresu obowiązywania oprocentowania z poprzedniej promocji pod warunkiem, że będą to ponownie nowe środki (w stosunku do salda z dnia 9 grudnia 2022 roku) oraz oprocentowanie promocyjne z poprzedniej edycji zakończy się najpóźniej w dniu 20 stycznia 2023 roku – zgodnie z regulaminem i poniższym zapisem:

W przypadku wpłaty Nowych Środków na Konto Oszczędnościowe Profit w okresie uczestnictwa w innej promocji na tym Koncie Oszczędnościowym Profit, której okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego zakończy się najpóźniej dnia 20.01.2023 r., po zakończeniu obowiązywania tej promocji na Koncie Oszczędnościowym Profit rozpocznie się Okres obowiązywania Oprocentowania promocyjnego w ramach edycji 46 Promocji.

Wiemy, że trochę to zagmatwane ale kiedyś to działało i mamy nadzieję, że działa dalej ;-) i sporo naszych czytelników załapało już te zasady wcześniej. Dodatkowo dla lepszego zrozumienia i postępowania w promocjach konta oszczędnościowego Banku Millennium opisaliśmy poniżej pewne zasady i warianty korzystania z promocji.

Otwórz konto Millennium 360° z kontem oszczędnościowym na 8%!

Wybierz promocję dla siebie:

MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit w MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit
Millennium
6%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR: np. Konto 360° lub Konto 360° Student

MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit w MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit +100 zł premii
Millennium
6%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR: np. Konto 360° lub Konto 360° Student

MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit w MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit +600 zł premii
Millennium
6%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR: np. Konto 360° lub Konto 360° Student

Jak to dokładnie działa? Kiedy kończy się edycja promocji a kiedy moja indywidualna promocja? Jak w nieskończoność korzystać z promocji konta Profit?

No właśnie. Wielu z Was ma problem z rozszyfrowaniem zasad promocji Konta Oszczędnościowego Profit. Na pierwszy rzut oka są one zagmatwane i skomplikowane ale gdy już ze dwa razy z niej skorzystamy wchodzą w krew jak każda inna czynność ;-) Aby ułatwić zrozumienie zasad tej promocji przygotowaliśmy poniższy schemat kilku potencjalnych edycji promocji i spróbujemy omówić dwa warianty, które mogą wystąpić:

Na załączonym schemacie widzimy oś czasu oraz 5 kolejnych edycji promocji. Zgodnie z legendą niebieska kropka oznacza dzień badania salda na wszystkich rachunkach Millennium (konta, konta oszczędnościowe, lokaty), który to jak do tej pory zawsze przypada na dzień poprzedzający rozpoczęcie danej edycji promocji. Pomarańczowe kropki to dzień rozpoczęcia i zakończenia danej edycji (oczywiście na przełomie edycji powinny się znaleźć dwie kropki ponieważ kolejna edycja rozpoczyna się dzień po zakończeniu poprzedniej ale wiadomo o co chodzi) a zielone kropki oznaczają start i konie tzw. indywidualnego okresu promocyjnego oprocentowania, który trwa określoną ilość czasu (oznaczyliśmy to jako X dni – do tej pory przeważnie były to 62 lub 92 dni ale zasady jak wiemy mogą się zmienić – kiedyś bank proponował nawet 100 dni).

Wariant 1

Zaczniemy od najbardziej powszechnego wariantu, który co do zasady każdy powinien przyjąć jako podstawowy i obowiązkowy (Wariant 2 jest dla leniwych i ryzykantów). Otóż dana edycja promocji dla każdego z klientów trwa w różnym terminie. Okres przystąpienia do promocji danej edycji wskazany w regulaminie oznacza tylko tyle, że od tego do tego dnia można do niej przystąpić poprzez wpłacenie w tym okresie zupełnie nowych środków (względem dnia badania salda) na Konto Oszczędnościowe Profit. Od momentu wpłaty ów środków liczony jest dla klienta indywidualny okres promocyjnego oprocentowania, który jak dotąd trwał od 62 do 100 dni. Tym samym koniec promocji dla klienta z zasady zawsze wypadnie później aniżeli koniec danej edycji promocji.

Jeżeli zatem weźmiemy udział w Edycji A i okres obowiązywania indywidualnego oprocentowania przypadnie na czas trwania Edycji B to chęć wzięcia udziału w tej Edycji B będzie wiązała się z koniecznością wykonania kilku czynności. Regulamin bowiem nie dopuszcza możliwości brania udziału w dwóch edycjach jednocześnie ale ma furtkę:

W przypadku wpłaty Nowych Środków na Konto Oszczędnościowe Profit w okresie uczestnictwa w innej promocji na tym Koncie Oszczędnościowym Profit, której okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego zakończy się najpóźniej dnia 20.01.2023 r., po zakończeniu obowiązywania tej promocji na Koncie Oszczędnościowym Profit rozpocznie się Okres obowiązywania Oprocentowania promocyjnego w ramach edycji 46 Promocji.

Powyższy zapis mówi o tym, że jeżeli korzystamy z Edycji A to nowo wpłacone środki w trakcie trwania Edycji B będą objęte Edycją B dopiero po zakończeniu indywidualnego okresu promocji dla Edycji A (automatycznie wpadamy w nową promocję) ale pod warunkiem, że ten indywidualny okres Edycji A zakończy się wcześniej aniżeli okres przystąpienia do Edycji B (jak do tej pory zawsze to było o 1 dzień). A aby środki w ramach Edycji B były zakwalifikowane jako nowe należy przed zakończeniem Edycji A wypłacić wszystko z banku Millennium (do innego banku) tak aby na dzień badania salda dla Edycji B na kontach było 0 zł. Następnie po wystartowaniu Edycji B wracamy z tymi samymi środkami do Millennium kontynuować indywidualny okres promocyjnego oprocentowania dla Edycji A a po jego zakończeniu automatycznie rozpocznie się indywidualny okres promocyjnego oprocentowania Edycji B. I tak dalej, i tak dalej :)

Pamiętajcie, że w szczegółach Konta Oszczędnościowego Profit bank wskazuje wprost z jakiej edycji korzystacie, do kiedy obowiązuje Was indywidualny okres promocyjnego oprocentowania oraz jakie środki są nim objęte. To znacznie ułatwia korzystanie z promocji.

Wariant 2

Ten wariant opisuje sytuację, która zdarza się coraz częściej (kiedyś tego typu sytuacji nie było). Wynika to z tego, że Millennium od jakiegoś czasu skrócił okres przystępowania do promocji z ok. 3 miesięcy do ok. 1 miesiąca pozostawiając nadal indywidualny okres promocyjnego oprocentowania na poziomie od 60 dni do 100 dni. Tym samym może w pewnym momencie zajść taka sytuacja, że dana edycja promocji zupełnie nas ominie.

Co wtedy? Są dwa rozwiązania: albo nie ryzykujemy i działamy zawsze wg. schematu Wariantu 1 nie gdybając czy coś nas ominie czy też nie, albo gdy jesteśmy leniwi i lubimy ryzykować można potencjalnie wyliczyć sobie do kiedy teoretycznie będzie trwała nowa edycja promocji i jeżeli ten teoretyczny okres jej zakończenia (który jest nieznany i może być tylko szacowany na podstawie poprzednich edycji) przypadnie wcześniej aniżeli nasz indywidualny okres promocyjnego oprocentowania możemy odpuścić sobie daną edycję nie ruszając środków z kont. Należy jednak pamiętać, że przed zakończeniem edycji, którą omijamy musimy już wrócić do schematu z Wariantu 1 i wypłacić na moment środki aby dać im szansę udziału w kolejnej edycji promocji.

Taką sytuację przedstawiamy wyżej na przykładzie edycji C, D, E. Biorą udział w Edycji C wyliczyliśmy (oczywiście teoretycznie), że nowa edycji D najprawdopodobniej zakończy się przed indywidualnym okresem promocyjnego oprocentowania z Edycji C. Tym samym nie wypłacamy środków z konta przed końcem Edycji C ponieważ nic nam to nie da. Należy jednak pamiętać aby te środki wypłacić przed końcem Edycji D mimo, iż z niej nie skorzystamy po ty by dać sobie potencjalną szansę skorzystania z Edycji E.

Mamy nadzieję, że ten fragment wpisu mocno Wam rozjaśni w głowie działanie tej jakże wyjątkowej i korzystnej promocji Konta Oszczędnościowego Profit w Millennium :)

Otwórz konto Millennium 360° z kontem oszczędnościowym na 7%!

Wymagane jest posiadanie konta osobistego w Banku Millennium – szansa na 400 zł premii!

Aby móc korzystać z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego w Banku Millennium należy posiadać konto indywidualne Millennium 360°. Jak już wielokrotnie wspominaliśmy w innych wpisach to jedno z najlepszych kont na rynku ze stabilną ofertą produktową i opłatami. Konto Millennium 360° prowadzone jest zupełnie bezpłatne a z opłaty za kartę zostaniemy zwolnieniu po wykonaniu pięciu płatności. Co więcej w przypadku osób do 26. roku życia wpływ na konto nie jest wymagany. W zamian otrzymujemy całkowicie darmowe konto włącznie ze wszystkimi bankomatami na całym świecie, przyzwoity interfejs bankowości internetowej i całkiem niezłą apkę z obsługą BLIK. Więcej o opłatach można poczytać w TOiP.

UWAGA! Pamiętajcie, że konto osobiste można założyć w jednej z promocji:

Wracając jeszcze do konta oszczędnościowego to wiedzcie o tym, ze w Millennium obowiązuje ograniczenie dzienne na przelewy poza bank w wysokości 50 tys. zł (istnieje możliwość zwiększenia limitu przelewów do 100 tys. zł po zmianie sposobu autoryzacji z SMS na mobilną) zatem ewentualne większe przelewy należy zaplanować sobie ze 2-4 dni wcześniej w zależności od posiadanej ilości środków na koncie. Pamiętajcie również o tym, że tylko pierwsza wypłata w miesiącu jest darmowa! – druga i każda kolejna wypłata lub przelew w miesiącu kalendarzowym to koszt 7,50 zł. Samo jego prowadzenie jest bezpłatne. Zatem należy sobie tak planować żonglowanie środkami pomiędzy tym rachunkiem a innymi aby nie wpaść w dodatkowe niepotrzebne opłaty.

Dodatkowo posiadając konto będziemy mogli skorzystać z oferty lokaty mobilnej i urodzinowej oferującej oprocentowanie do 3% dla kwoty do 10 tys. zł.

Millennium BankLokata Urodzinowa w Millennium BankLokata Urodzinowa
Millennium Bank
6.50%1 m-c100025000ZAŁÓŻ LOKATĘ »
- dostępna w okresie 30 dni od urodzin
- wymaga ROR: np. Konto 360

Millennium BankLokata Mobilna w Millennium BankLokata Mobilna
Millennium Bank
4.65%3 m-ce50025000ZAŁÓŻ LOKATĘ »
- wymaga ROR: np. Konto 360

Otwórz konto Millennium 360° z kontem oszczędnościowym na 8%!

Alternatywne oferty kont oszczędnościowych

W poszukiwaniu ewentualnego alternatywnego konta oszczędnościowego warto regularnie zerkać w na bieżąco aktualizowany Ranking kont oszczędnościowych lub też Ranking lokat. Naszymi faworytami jeżeli chodzi o konta oszczędnościowe są obecnie poniższe oferty:

Uwaga: informacje o parametrach rachunku będą dynamicznie się zmieniały na postawie danych opublikowanych w naszym rankingu kont oszczędnościowych.

mBankRachunek Moje Cele w mBankRachunek Moje Cele +750 zł premii
mBank
7.50%3 m-ce025000ZAŁÓŻ KONTO »
- tylko dla nowych klientów
- wymaga ROR

Nest BankNest Konto Oszczędnościowe w Nest BankNest Konto Oszczędnościowe
Nest Bank
7.10%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR: Nest Konto (bezpłatne)
- dla nowych rachunków

Nest BankNest Konto Oszczędnościowe w Nest BankNest Konto Oszczędnościowe +400 zł premii
Nest Bank
7.10%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR: Nest Konto (bezpłatne)
- dla nowych rachunków

PekaoKonto Oszczędnościowe Premium w PekaoKonto Oszczędnościowe Premium +200 zł premii
Pekao
7%5 m-cy0200000ZAŁÓŻ KONTO »
- dla nowych klientów otwierających Konto Oszczędnościowe Premium z Kontem Świat Premium

PekaoKonto Oszczędnościowe w PekaoKonto Oszczędnościowe +200 zł premii
Pekao
7%5 m-cy0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- dla nowych klientów otwierających Konto Oszczędnościowe z Kontem Przekorzystnym

Alior BankKonto Mega Oszczędnościowe w Alior BankKonto Mega Oszczędnościowe +700 zł premii
Alior Bank
7%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
-wymaga konta ROR i min. 5 płatności kartą na miesiąc
- tylko dla nowych środków

VeloBankElastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBankElastyczne Konto Oszczędnościowe +650 zł premii
VeloBank
7%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR
- tylko dla nowych klientów

mBankRachunek Moje Cele w mBankRachunek Moje Cele +530 zł premii
mBank
6.50%3 m-ce050000ZAŁÓŻ KONTO »
- tylko dla nowych klientów
- wymaga ROR

VeloBankElastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBankElastyczne Konto Oszczędnościowe +650 zł premii
VeloBank
6.50%3 m-ce0300000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR
- tylko dla nowych środków

MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit w MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit
Millennium
6%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR: np. Konto 360° lub Konto 360° Student

MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit w MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit +100 zł premii
Millennium
6%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR: np. Konto 360° lub Konto 360° Student

MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit w MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit +600 zł premii
Millennium
6%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR: np. Konto 360° lub Konto 360° Student

Toyota BankIndeksowane Konto Oszczędnościowe w Toyota BankIndeksowane Konto Oszczędnościowe
Toyota Bank
5.87%do odwołania0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- nie wymaga konta ROR
- konto zakładane online
- oprocentowanie na podstawie WIBOR 3M z przedostatniego dnia roboczego poprzedniego kwartału

ING Bank ŚląskiOtwarte Konto Oszczędnościowe w ING Bank ŚląskiOtwarte Konto Oszczędnościowe +500 zł premii
ING Bank Śląski
5.25%3 m-ce0200000ZAŁÓŻ KONTO »
- na nowe środki

ING Bank ŚląskiOtwarte Konto Oszczędnościowe w ING Bank ŚląskiOtwarte Konto Oszczędnościowe +500 zł premii
ING Bank Śląski
5.25%3 m-ce0200000ZAŁÓŻ KONTO »
- dla nowych klientów

Santander Consumer BankKonto Oszczędnościowe w Santander Consumer BankKonto Oszczędnościowe
Santander Consumer Bank
5%do
odwołania
050000ZAŁÓŻ KONTO »
- nie wymaga konta ROR
- konto zakładane online

Alior BankKonto Mega Oszczędnościowe w Alior BankKonto Mega Oszczędnościowe +700 zł premii
Alior Bank
4.50%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
-wymaga konta ROR
- tylko dla nowych środków

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl2 komentarzy dla wpisu: “Do 8% na Koncie Oszczędnościowym Profit w Millennium (do 300 tys. zł przez 90 dni) w 46 edycji

 • Nowe środki pisze:

  Będąc właścicielem swojego konta oraz współwłaścicielem konta, którego głównym posiadaczem jest np. członek rodziny to czy nowe środki na obydwu kontach liczą się łącznie? Czy można na przemian korzystać z promocji na jednym i drugim koncie korzystając z kolejnych edycji promocji?

  • ZnB pisze:

   By odpowiedzieć na to pytanie kluczowym jest kto jest właścicielem konta oszczędnościowego Profit. Zerknij sobie na definicję w regulaminie:

   Łączne saldo – suma sald rachunków technicznych, rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, rachunków oszczędnościowych, rachunków oszczędnościowych lokat terminowych i lokat strukturyzowanych w PLN (z wyłączeniem lokat pomostowych otwieranych w związku z zakupem obligacji strukturyzowanych), z uwzględnieniem ujemnych sald na rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, wynikających z wykorzystania limitu na rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym, których posiadacz/współposiadacze są ci sami, co Konta Oszczędnościowego Profit

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.