ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

7% na Lokacie Mobilnej Na Start w VeloBank (do 50 tys. zł) + 650 zł premii za konto!

VeloBank nadal z najlepszą lokatą mobilną… i najlepszą premią za konto ;)

Od dziś Lokata Mobilna Na Start od VeloBank oprocentowana jest na 7% w skali roku przez okres 2 miesięcy. Lokatę można założyć w aplikacji mobilnej banku przez 30 dni od pierwszej aktywacji aplikacji. Można na niej ulokować do 50000 zł co da nam około 466 zł odsetek netto za ten okres. W przypadku gdy nie jest się jeszcze klientem tego banku to na wejściu czeka nagroda w wysokości aż do 650 zł :)

Lokata Mobilna na 7% dostępna przez 30 dni po aktywacji aplikacji mobilnej

W VeloBank pojawiła się nowa Lokata Mobilna, dzięki której można skorzystać z preferencyjnych warunków dla lokaty. Lokata Mobilna Na Start oferuje obecnie oprocentowanie w wysokości 7% w skali roku dla kwoty od 1 tys. zł do 50 tys. zł na okres 2 miesięcy.

Z lokaty może skorzystać każdy klient banku, który po raz pierwszy aktywuje profil w Bankowości Mobilnej (posiadanie aktywnej aplikacji mobilnej w przeszłości wyklucza z oferty) oraz udzieli poniższe zgody marketingowe:

  • na użycie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego,
  • na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną,
  • na możliwość prowadzenia marketingu.

Możliwość założenia lokaty będzie dostępna przez 30 dni od dnia aktywacji profilu mobilnego. Szczegóły lokaty znajdziecie w tabeli oprocentowania.

Zgarnij dodatkowe aż 650 zł premii na start za założenie konta!

Właśnie ruszyła rewelacyjna promocja konta osobistego od VeloBank, która to cieszyła się największym zainteresowaniem w minionym 2023 roku! W nowej edycji oznaczonej numerem 1/2024 możemy zyskać aż 650 zł premii w gotówce do konta VeloKonta. Na nagrodę składa 600 zł premii łącznej w ramach tzw. moneyback za comiesięczne dokonywanie płatności kartą lub BLIK oraz 50 zł bonusu na start za skorzystanie z polecenia. Poza tym dla chętnych nadal istnieje możliwość skorzystania z bogatej oferty oszczędnościowej banku np. konta oszczędnościowego na 7%.

Szczegółowy opis promocji znajdziecie tutaj: HIT! Aż 650 zł premii w gotówce za założenie VeloKonto w VeloBank (edycja 1/2024) + konto oszczędnościowe na 7%

Parametry lokaty w pigułce:

  • nazwa lokaty: Lokata Mobilna Na Start
  • czas promocji:  do odwołania
  • oprocentowanie: 7% w skali roku
  • okres depozytu: 2 miesiące
  • wartość lokaty: min. 1000 zł, max. 50000 zł
  • dostępność lokaty: w aplikacji mobilnej
  • oferta dla: klientów, którzy pierwszy raz aktywują profil mobilny

Lokata standardowo trafiła do naszego zestawienia – zobacz pełny ranking lokat.

Oblicz swój zysk z lokaty

To jest tylko uproszczona wersja kalkulatora lokat. Pełną wersję kalkulatora pokazującego zysk netto, brutto, podatek belki oraz dający możliwość wyboru okresu lokaty w dniach, miesiącach czy też latach znajdziecie na naszej stronie KALKULATORY LOKAT. Znajdują się tam również inne kalkulatory pozwalające łatwo wyliczyć np. potrzebny kapitał dla osiągnięcia oczekiwanego zysku.

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.