ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Do 1500 zł premii w gotówce w programie „Polecam Przekorzystnie” Banku Pekao (IV edycja) oraz 150 zł na start za założenie konta!

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Zyskaj do 1500 zł za polecanie Konta Przekorzystnego w Banku Pekao…

Pojawiła się IV edycja programu poleceń kont osobistych „Polecam Przekorzystnie” w Banku Pekao pojawiła się. W ramach wspomnianej promocji można uzyskać 100 zł premii w gotówce za polecenie jednej osoby przy czym nie więcej jak 1500 zł łącznie w ramach całej edycji. Niestety program ten nadal premiuje tylko osoby Polecające. Bank nie przewidział bowiem bonusu dla osoby zakładającej konto z polecenia poza nagrodą standardową do 350 zł z promocji opisanej tutaj.

Przystąpienie do programu poleceń „Polecam Przekorzystnie”

Do programu „Polecam Przekorzystnie – Edycja IV” może przystąpić każdy pełnoletni klient Banku Pekao posiadający dowolny rachunek płatniczy w walucie PLN, który w terminie do 31 marca 2021 roku na stronie internetowej banku wypełni formularz przystąpienia do programu podając w nim: imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz numer CIS klienta (jest to numer będący jednocześnie loginem do bankowości internetowej) oraz zaakceptuje regulamin i zasady IV edycji programu poleceń. Należy również pamiętać aby:

 • w momencie swojego przystąpienia do programu wyrazić zgody wskazane w regulaminie czyli: na przetwarzanie danych osobowych, na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i informacji o charakterze marketingowym drogą telefoniczną oraz złożyć oświadczenie w sprawie RODO,
 • do momentu wypłaty nagrody nie składać sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych, ani nie wycofywać powyższych zgód.

Po przystąpieniu do programu bank wyśle stosowne potwierdzenie przystąpienia do programu poleceń w formie wiadomości SMS. Zarejestrowanie się w Programie Poleceń jest czynnością jednorazową i jest równoznaczne z możliwością uczestnictwa w kolejnych Edycjach Programu. Jeżeli dokonywaliście rejestracji po 1 lipca 2020 roku to teraz nie ma konieczności ponownej rejestracji.

Jak uzyskać do 1500 zł nagrody za polecenia kont?

Jak już na wstępie napisaliśmy w ramach omawianego programu poleceń osoba Polecająca (czyli udostępniająca swój kod polecenia) otrzyma 100 zł premii za każde skuteczne polecenie Konta Przekorzystnego lub Konta Przekorzystnego Biznes lub Konta Świat Premium. W ramach obecnej edycji programu bank wynagradza Polecającego za pierwsze 15 poleceń co powoduje, że łącznie można zyskać nawet 1500 zł bonusu w gotówce. Niestety osoba Polecona nie ma z tego tytułu żadnego bonusu :(

Aby polecenie było skuteczne warunki promocji muszą być spełnione zarówno przez osobę Polecającą jak i Poleconą w terminie wskazanym dla IV edycji czyli pomiędzy 4 stycznia 2021 a 31 marca 2021 roku.

Osoba Polecająca musi spełnić niżej wymienione warunki:

 • zapewnić jednorazowy wpływ na swój rachunek osobisty kwoty w wysokości min. 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz poleceń przelewu wewnętrznego pomiędzy rachunkami własnymi),
 • wykonać minimum jedną płatność bezgotówkową za pomocą karty debetowej wydanej do swojego rachunku, lub za pomocą aplikacji PeoPay, poprzez dokonanie zapłaty za nabywane towary lub usługi,
 • zalogować się przynajmniej raz do aplikacji PeoPay.

Osoba Polecona (Nowy Klient) musi natomiast spełnić poniższe warunki:

 • zawrzeć z Bankiem Pekao umowę o Konto Przekorzystne wraz z kartą na podstawie wniosku, w którym wpisze kod polecenia otrzymany od Polecającego w polu jak niżej (jeżeli nie posiadasz takiego kodu możesz go uzyskać od nas wypełniając ten formularz):
 • zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 500 zł,
 • wykonać minimum jedną płatność bezgotówkową za pomocą karty debetowej wydanej do konta lub za pomocą aplikacji PeoPay, poprzez dokonanie zapłaty za nabywane towary lub usługi,
 • zalogować się przynajmniej raz do aplikacji PeoPay.

Dodatkowo po zawarciu umowy o konto i nadaniu numeru klienta (CIS) osoba Polecona musi wypełnić na stronie internetowej www.pekao.com.pl/mgm formularz przystąpienia do programu, w którym:

 • poda swoje: imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz numer CIS klienta,
 • zaakceptuje regulamin oraz zasady IV edycji programu poleceń,
 • wyrazi zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i informacji o charakterze marketingowym drogą telefoniczną,
 • wyrazi zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w celu zapewnienia jego udziału w programie,
 • złoży oświadczenie o zapoznaniu się z przepisami RODO,
 • udzieli bankowi upoważnienia do ujawnienia wobec Polecającego tajemnicy bankowej w zakresie informacji, iż jest klientem spełniającym warunki programu, tj. o dokonanych przez niego jako Nowego Klienta i przez Bank czynnościach bankowych w zakresie niezbędnym do uzyskania przez Polecającego Nagrody.

Inaczej i prościej mówiąc pod formularzem z danymi należy zaznaczyć wszystkie sześć „ptaszków”. Oczywiście Nowy Klient czyli osoba Polecona może również od tego momentu polecać konta swoim znajomym zyskując przy tym po 100 zł za każde polecenie.

Wypłata nagród za polecenia

Po spełnieniu wszystkich powyższych warunków programy przez obie strony polecenia nagroda zostanie wypłacona w formie przelewu na rachunek Polecającego w terminie najpóźniej do dnia 31 maja 2021 roku. Nagroda w ramach niniejszego programu jest wydawana w ramach sprzedaży premiowej czyli jest wolna od podatku dochodowego.

Zyskaj do 350 zł premii za założenie Konta Przekorzystnego

Nowy rok to i zupełnie nowa promocja konta osobistego w Banku Pekao. Dzięki możliwości połączenia kilku promocji zgarniemy można zyskać od 150 zł do 350 zł na start. W najnowszej ofercie banku zyskamy 150 zł nagrody za założenie Konta Przekorzystnego (100 zł w gotówce oraz 50 zł w bonie do wybranego sklepu) oraz kolejne 200 zł w gotówce za wyrobienie karty kredytowej. Dodatkowo można skusić na promocję znajomych dzięki czemu premię powiększymy o kolejne nawet 1500 zł extra gotówki.

Szczegółowe warunki promocji konta osobistego znajdziecie tutaj: 150 zł premii za założenie Konta Przekorzystnego w Banku Pekao + 200 zł za kartę kredytową + 1500 zł w programie poleceń

Nie posiadasz kodu polecającego z programu poleceń Banku Pekao?

Jeżeli zdecydujesz się założyć np. Konto Przekorzystne w Banku Pekao to podczas wnioskowania o konto możesz podać kod polecenia (rekomendacyjny) z programu „Polecam Przekorzystnie”. Od razu na wstępie napiszemy, że jest to opcjonalne a użycie kodu polecenia nie daje Nowemu Klientowi żadnego dodatkowego profitu. Według regulaminu IV edycji programu bonus w wysokości 100 zł za skorzystanie z polecenia otrzymuje tylko i wyłącznie osoba Polecająca. Jeżeli zatem nie masz nic przeciwko temu, chcesz wesprzeć nasz wkład w prowadzenie bloga oraz użyć naszego kodu polecenia prosimy o wypełnienie poniższego formularza (lub formularza znajdującego się tutaj) na podstawie, którego podeślemy Ci kod polecenia oraz kilka istotnych informacji na temat jego wykorzystania. Z góry ślemy podziękowania! :)

  Proszę o przekazanie kodu polecenia z programu "Polecam Przekorzystnie" Banku Pekao

  Imię lub nick (wymagane)

  Twój adres email (wymagane)

  Programy poleceń w innych bankach – korzystaj ze wszystkich i polecaj znajomych!

  Tzw. program poleceń kont czy kart kredytowych dostępny jest również w wielu innych bankach. Najczęściej taki program poleceń daje zarobić obu stronom polecenia (czyli osobie Polecającej – obecny klient – jak i osobie Polecanej – nowy klient). Takie programy poleceń znajdziemy m.in. w: Santander Bank Polska, Millennium Bank, VeloBank, PKO BP, Nest Bank, mBank, ING Bank Śląski czy też w Banku Pekao. Na chwilę obecną na poleceniach możemy zyskać w:

  Szeroko o programach poleceń we wszystkich bankach możecie poczytać w dedykowanym wpisie na naszym blogu. Znajduje się tam również tabela porównawcza tychże programów oraz zbiór wszystkich kluczowych informacji o programach poleceń (daty danej edycji, nagrody dla Polecającego i Polecanego, limity dla nagród, warunki promocji itp.). Zachęcamy zatem do lektury wpisu: Bankowe programy poleceń czyli gwarantowana nagroda dla obu stron – kompendium wiedzy!
  [ssba_hide]

  Ile kosztuje Konto Przekorzystne w Banku Pekao?

  Konto Przekorzystne znajdujące się w ofercie Pekao oraz wydawana do niego karta Mastercard Debit FX mogą być zupełnie darmowe. Wystarczy, że w każdym miesiącu zapewnimy jednorazowy wpływ na konto min. 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówkowych i przelewów wewnętrznych) oraz wykonamy przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową lub aplikacją mobilną PeoPay – w przeciwnym wypadku zapłacimy 6 zł za konto oraz 3 zł za kartę. Dla osób do 26 lat bank oferuje Konto Przekorzystne bez opłaty miesięcznej za rachunek jak i kartę.

  Po spełnieniu powyższych warunków uzyskujemy dodatkowo:

  • brak opłaty za dwie pierwsze wypłaty kartą w miesiącu z obcych bankomatów w Polsce,
  • brak prowizji za wypłaty tą kartą w bankomatach za granicą.

  Bezwarunkowo do Konta Przekorzystnego bank dorzuca jeszcze:

  • brak opłaty za wszystkie wypłaty tą kartą z bankomatów Pekao S.A. w Polsce,
  • brak dodatkowych prowizji banku za przewalutowanie czy też bez doliczania dodatkowej marży banku do kursu wymiany waluty przy transakcjach za granicą.

  Pamiętajcie jednak, iż bank pobiera 20 groszy za każdy SMS autoryzacyjny. Warto zatem od razu przejść na darmową autoryzację transakcji poprzez aplikację mobilną PeoPay.

  Warto dodać, że do momentu autoryzacji w placówce Banku Pekao ograniczona jest kwota miesięcznych przelewów zewnętrznych (poza rachunki własne) jeżeli konto było otwierane poprzez biometrię. Limit ten wynosi 5000 zł. – jest to tzw. limit biometryczny, niezależny od limitów jakie można ustawić w bankowości internetowej. Jeżeli zatem planujemy zrealizować większe kwoty przelewów należy udać się do placówki, przedstawić dowód i poprosić o usunięcie limitu biometrycznego (ew. zmodyfikowanie kwot tego limitu).

  Pozostałe opłaty znaleźć można standardowo w TOiP.

     , , , , , , , , , , ,
  Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

  Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
  Newsletter ZarabiajnaBankach.pl  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *  OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
  Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.