ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

8000 pkt w programie Bezcenne Chwile o wartości 100 zł za samą rejestrację karty Mastercard od Alior Bank + 500 zł w gotówce na start za założenie konta!

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Do końca promocji pozostało:

[Aktualizacja 09.12.2023] Na stronie Alior Banku została opublikowana informacja: „Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie szacuje, że w dniu 11 grudnia 2023 dojdzie do wyczerpania puli nagród w promocji „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – Edycja 3” i tym samym do jej zakończenia.”. Cały komunikat można przeczytać tutaj.

Klienci z kartą Mastercard od Alior Bank mają szansę na łatwy zarobek za kilka kliknięć :)

Po serii udanych promocji punktowych Mastercarda przyszedł czas dla klientów Alior Bank, którzy w najłatwiejszy możliwy sposób mogą otrzymać 100 zł bonusu. W zamian ZA SAMĄ REJESTRACJĘ karty Mastercard (debetowej lub kredytowej) w Programie Bezcenne Chwile przyznane zostanie 8000 pkt o równowartości 100 zł. Co więcej z promocji mogą skorzystać zarówno obecni klienci banku jak i zupełnie nowi klienci zatem warto zainteresować się promocją z rekordową premią aż 500 zł w gotówce za założenie konta :)

8000 pkt w programie Bezcenne Chwile o wartości 100 zł

Promocja „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 3 edycja” będzie dostępna w terminie od 1 grudnia 2023 roku do 31 grudnia 2023 roku jednak nie dłużej jak do wyczerpania się puli nagród, która wynosi 5675 sztuk (każda po 8000 pkt) o równowartości 100 zł (w bonach do różnych sklepów) przeznaczonej zarówno dla kart debetowych wydanych do konta jak i kart kredytowych Mastercard. Informacja o wyczerpaniu się puli nagród co będzie jednoznaczne z zakończeniem promocji zostanie opublikowana z co najmniej 1 dniowym wyprzedzeniem na stronie Alior Banku (zakładka „Promocje”).

Załóż konto w Alior i odbierz dodatkowe 100 zł w punktach Bezcenne Chwile

Z promocji może skorzystać każdy klient Alior Banku, który w okresie promocji dokona po raz pierwszy rejestracji w Programie Bezcenne Chwile karty debetowej lub kredytowej z logo Mastercard wydanej przez Alior Bank. Wykluczone są jednak osoby, które przed dniem 1 grudnia 2023 roku posiadały już zarejestrowaną w tymże programie jakąkolwiek kartę Aliora (karty z innych banków nie mają tutaj znaczenia).

Jeżeli nie posiadacie jeszcze konta oraz karty w Alior Bank warto założyć sobie Konto Jakże Osobiste i skorzystać z opisywanej tutaj promocji punktowej – jakby nie patrzeć kolejne 100 zł w bonach piechotą nie chodzi ;) A przecież obecnie trwa równie świetna promocja dla nowych klientów z rekordową premią 500 zł za założenie owego konta. Tym samym nowi klienci mogą zatem zyskać łącznie wysoki premię wynoszącą aż 600 zł a obecni klienci rejestrując swoją kartę Mastercarda (posiadaną ale nie dodaną jeszcze do programu) zyskają 100 zł w punktach.

Aby otrzymać 8000 pkt wystarczy TYLKO I WYŁĄCZNIE przystąpić do Programu Bezcenne Chwile (Priceless Specials) rejestrując w nim wskazaną wyżej kartę Mastercard Alior Banku (kartę rejestrujemy w bankowości internetowej klikając w szczegóły swojego konta osobistego, następnie wchodzimy w menu „Karty” i w części „Informacje o karcie” odnajdujemy program Bezcenne Chwile – tam też należy szukać opcji włączenia karty do programu). To wszystko! Nie są wymagane żadne płatności dodaną do programu kartą :)

Nagroda w postaci naliczenia 8000 pkt zostanie przekazana w ciągu 30 dni roboczych po spełnieniu warunków promocji. Punkty będą ważne przez okres 3 miesięcy od dnia ich przyznania.

Punkty można wymienić na różne nagrody z katalogu np. voucher o wartości 50 zł na zakupy w sklepie RTV Euro AGD, Carrefour, Empik, Decathlon, stacji paliw Circle K lub do innych sklepów został wyceniony na 4000 pkt. Vouchery o wartości 100 zł zaczynają się od 8000 pkt. Łatwy rachunek matematyczny mówi, że nagroda punktowa warta jest min. 100 zł.

Szczegóły promocji z punktami powitalnymi znajdziecie tutaj.

Dodatkowo 500 zł w gotówce na start za założenie konta osobistego

Ruszyła X edycja promocji konta osobistego oferowanego przez Alior Bank z rekordową premią pieniężną! Od teraz można zgarnąć aż 500 zł w gotówce za założenie Konta Jakże Osobistego i spełnienie dość prostych warunków. Dodatkowo za płatności mobilne telefonem bank oferuje do 20 zł zwrotu co miesiąc w ramach tzw. moneybacku. Dla oszczędzających czeka dodatkowo konto oszczędnościowe na 7% a dla prowadzących działalność nawet 2900 zł premii do konta firmowego.

Szczegółowo tą promocję opisaliśmy tutaj: Rekordowe 500 zł nagrody w gotówce za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank (X edycja) + 20 zł zwrotu co miesiąc za płatności telefonem + 120 zł bonusu za zakupy w Carrefour

Pozostałe promocje dotyczące punktów programu Bezcenne Chwile

Na koniec warto dodać, że nie tylko Alior Bank ma obecnie promocję punktową programu Bezcenne Chwile. Punkty za rejestrację karty w tym programie czy też za określone płatności otrzymamy również w takich bankach jak BNP Paribas, mBank, Bank Pekao, VeloBank, Bank Pocztowy, Citibank, PKO BP czy Santander Bank Polska. Promocje związane z programem Bezcenne Chwile możecie znaleźć tutaj.

 , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl25 komentarzy dla wpisu: “8000 pkt w programie Bezcenne Chwile o wartości 100 zł za samą rejestrację karty Mastercard od Alior Bank + 500 zł w gotówce na start za założenie konta!

 • Michał pisze:

  Karty dzieci będą brane pod uwagę?

 • marcin pisze:

  Próbuję na starą kartę, która już była kiedyś w programie (konto MC zostało potem zamknięte) i wywala błąd. Jakby ktoś miał podobną sytuację i ją rozwiązał proszę o info.

  • ZnB pisze:

   Ale dopóki nie opiszesz dokładnie z czym masz problem i jaki błąd Ci wywala to nikt nie będzie wiedział o co chodzi :)

  • Adam pisze:

   Karty wcześniej zajerestrowane w programie bezcenne chwilę są wykluczone

 • Mateusz pisze:

  Wystarczy tylko dodać przez aplikację aliora do bezcennych chwil i tyle? Nawet nie trzeba robić żadnej płatności?

 • Mateusz pisze:

  karte dodałem 5-6grudnia i nadal nie dostałem punktów

 • edek264 pisze:

  ma już ktoś pkt promocyjne ?

 • andre pisze:

  U mnie też nic, ale czekam do 5.I. Oby tym razem promki priceless się opłacily.

 • andre pisze:

  Ktoś dostał? Jaka droga ew. reklamacji Bezcenne?

  • ZnB pisze:

   Tym razem chyba nikt ;) Jeżeli spełniłeś wszystkie warunki i m.in. ten

   Wykluczone są jednak osoby, które przed dniem 1 grudnia 2023 roku posiadały już zarejestrowaną w tymże programie jakąkolwiek kartę Aliora (karty z innych banków nie mają tutaj znaczenia).

   to pozostaje złożyć reklamację po 30 dniach ;)

  • andre pisze:

   Wydaje mi się, że się obraziłem na Priceless Specials przed tym terminem, ale notuję jedynie otwarcia/zamknięcia kont i kart ;)

   Reklamacja po 30 dniach, faktycznie, czy do 30 dni?

  • ZnB pisze:

   Nie zrozumieliśmy pytania ;)

  • andre pisze:

   Reklamację na brak punktów należy złożyć _do 30 dni_ od teoretycznej daty (regulaminowego terminu) naliczenia punktów promocyjnych, czy tak, jak napisaliście – po upływie 30 dni od teoretycznej daty naliczenia punktów?

  • andre pisze:

   Napisałem do Aliora o promce, jak również, z innego wątku, czy kwalifikuję się do promocji Alior Pay

  • Krzysiek50 pisze:

   Ja dostałem ale dopiero po telefonicznej reklamacji.

  • ZnB pisze:

   Wg nas reklamację możesz złożyć dopiero gdy upłynął regulaminowy czas naliczenia punktów.

  • andre pisze:

   Dzisiaj wpadły punkty w trakcie dnia. Rano jeszcze nie było. Bez telefonów do BC

  • damian pisze:

   potwierdzam, też dziś dostałem, karta dodana do BC 7-8 grudnia

 • kuba pisze:

  Z tego co policzyłem, to najwcześniej punkty powinny zostać przyznane 17/01/2024, jeśli ktoś zarejestrował kartę w bezcennych chwilach z dniem 01/12/2023. Ja zarejestrowałem 07/12/2024, więc według wyliczeń do 23/01 powinni naliczyć punkty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.