ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Od 1500 zł do nawet 3000 zł premii pieniężnej w promocji CitiKonto dla biznesu od Citibank + 0 zł za konto przez 2 lata!

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Dawno już nie publikowaliśmy promocji konta firmowego od Citi… :)

Kolejna okazja do zgarnięcia premii pieniężnej przez osoby prowadzące działalność gospodarczą. W ramach najnowszej promocji można zyskać nawet 3000 zł premii pieniężnej za otworzenie CitiKonta w ofercie dla biznesu oraz spełnienie całkiem prostych warunków. Dodatkowo otrzymujemy pakiet zwolnień z opłat za konto, kartę i wiele innych usług przez okres pierwszych 2 lat. Poza tym warto promocję połączyć z promocji konta osobistego zyskując tym samym dodatkowe 350 zł premii na start.

Kto może skorzystać z niniejszej promocji konta firmowego?

Zgodnie z zapisami regulaminu promocji „CitiKonto w ofercie dla biznesu.Moc korzyści, moc Twojego biznesu” może z niej skorzystać każdy przedsiębiorca, który od 28 czerwca 2023 roku do dnia złożenia wniosku nie posiadał konta firmowego w Citi Handlowy oraz w okresie promocji czyli najpóźniej do 19 grudnia 2023 roku złoży wniosek internetowy i podpisze umowę o otwarcie CitiKonta w ofercie dla biznesu.

Otwórz CitiKonto dla biznesu i zgarnij do 3000 zł premii pieniężnej!

Jak zgarnąć nawet 1500 zł premii pieniężnej dla swojej firmy?

Aby skorzystać z niniejszej promocji i zyskać nawet 1500 zł premii pieniężnej oraz zwolnienie z opłat przez pierwsze 2 lata w pierwszej kolejności należy wypełnić formularz kontaktowy o otwarcie CitiKonta w ofercie dla biznesu podając w nim swoje dane oraz poprawny numer telefonu, na który oddzwoni konsultant banku celem dalszego przeprocesowania wniosku o konto firmowe. Pamiętajcie, że umowę o konto w niniejszej promocji należy podpisać najpóźniej do 19 grudnia 2023 roku zatem nie ma co odkładać tej decyzji do ostatniej chwili. Warto również wyrazić poniższe zgody marketingowe aby zgarnąć łatwą premię na start. Cchodzi dokładnie o zgody na:

  • przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej Citibank Online,wiadomości SMS, wiadomości e-mail),
  • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych, tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Po podpisaniu umowy o konto i aktywacji rachunku można przystąpić do spełniania warunków zdobycia poniższych premii:

50 zł premii za wyrażenie w/w zgód marketingowych

Pierwsza i zarazem najłatwiejsza premia w wysokości 50 zł będzie przyznana za wyrażenie podczas podpisywania umowy zgód marketingowych, o których pisaliśmy już wyżej.

Nagroda ta zostanie przekazana na konto firmowe najpóźniej do ostatniego dnia roboczego w drugim miesiącu następującym po miesiącu, w którym otwarto konto firmowe.

100 zł premii za wykonanie przelewu do ZUS

Kolejna łatwa premia w wysokości 100 zł przysługuje każdemu kto do ostatniego dnia roboczego trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto zostało konto firmowe zrealizuje przynajmniej jeden przelew do ZUS z konta firmowego otwartego w ramach promocji.

Nagroda ta zostanie przekazana na konto firmowe najpóźniej do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym spełniony zostanie powyższy warunek.

100 zł premii za otwarcie konta osobistego

Trzecia premia w wysokości 100 zł przysługuje, jeżeli przedsiębiorca w okresie obowiązywania promocji czyli do 19 grudnia 2023 roku złoży wniosek o ustanowienie połączenia obsługi konta firmowego CitiKonto w ofercie dla biznesu z kontem osobistym, który zostanie zrealizowany przez bank.

Nagroda ta zostanie przekazana na konto firmowe najpóźniej do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym spełniony zostanie powyższy warunek.

Otwórz CitiKonto dla biznesu i zgarnij do 3000 zł premii pieniężnej!

150 zł premii za zlecenie walutowe w CitiKantor

Czwarta premia w wysokości 100 zł zostanie przyznana jeżeli do ostatniego dnia roboczego trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto zostało konto firmowe zostaną zrealizowane zlecenia walutowe na łączną kwotę min. 20000 zł lub jej równowartość w walucie obcej liczonej wg fixingu NBP z dnia zawarcia transakcji. Zlecenia walutowe mogą zostać zrealizowane za pośrednictwem usługi bankowości elektronicznej Citibank Online, za pośrednictwem modułu Citi Kantor w usłudze bankowości elektronicznej Citibank Online, w usłudze bankowości telefonicznej CitiPhone lub w oddziale Citi Handlowy.

Nagroda ta zostanie przekazana na konto firmowe najpóźniej do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym spełniony zostanie powyższy warunek.

Do 600 zł premii za płatności kartą płatniczą wydaną do konta firmowego

Piata nagroda w wysokości nawet do 600 zł w formie tzw. moneyback o równowartości 3% kwoty transakcji bezgotówkowych zrealizowanych kartą w ciągu sześciu kolejnych miesięcy kalendarzowych licząc od miesiąca, w którym zostało otworzone konto firmowe. Premia będzie naliczana w przypadku gdy w danym miesiącu kalendarzowym dokonamy płatności kartą na łączną kwotę min. 500 zł przy czym w miesiącu można otrzymać zwrot maksymalnie do 100 zł. Łatwo zatem policzyć, że do zdobycia całości tej premii wymagane jest płacenie kartą na kwotę łączną min. 3333 zł ;)

Nagroda ta zostanie przekazana na konto firmowe najpóźniej do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym spełniony zostanie powyższy warunek.

Od 500 zł do nawet 2000 zł premii za podpisanie umowy o produkt kredytowy

Ostatnia nagroda w wysokości aż do 2000 zł przysługuje jeżeli do ostatniego dnia roboczego trzeciego miesiąca kalendarzowego najpóźniej do 19 grudnia 2023 złożą wniosek o kredyt na stronie internetowej banku lub w oddziale Citi Handlowy na kwotę min. 50000 zł a następnie zawrą z bankiem umowę o ten kredyt. Za spełnienie powyższego warunku można otrzymać nagrodę o wartości będącej równowartością 1% kwoty uruchomionego kredytu, nie mniej niż 500 zł ale nie więcej jak 2000 zł.

Nagroda ta zostanie przekazana na konto firmowe najpóźniej do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym spełniony zostanie powyższy warunek.

Pamiętajcie o tym aby każdą nagrodę rozliczyć w swoich księgach zgodnie z wybranym sposobem opodatkowania swojej firmy. Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Otwórz CitiKonto dla biznesu i zgarnij do 3000 zł premii pieniężnej!

Ile kosztuje CitiKonto w ofercie dla biznesu?

W ramach omawianej w tym wpisie promocji bank oferuje CitiKonto dla biznesu z pakietem zwolnień z opłat za wszystkie podstawowe usługi zatem można uznać to konto za całkowicie darmowe w okresie pierwszych 24 miesięcy:

  • 0 zł za prowadzenie konta firmowego CitiKonto w ofercie dla biznesu,
  • 0 zł za obsługę karty płatniczej,
  • 0 zł za wpłaty gotówki i wypłaty gotówki w bankomatach na terenie kraju dokonywane,
  • 0 zł za realizację poleceń przelewu wewnętrznych i krajowych zlecanych w PLN w Citibank Online,
  • 0 zł za realizację poleceń przelewu wewnętrznych i krajowych zlecanych w walutach obcych w Citibank Online,
  • 0 zł za realizację poleceń przelewów zagranicznych zlecanych w PLN oraz w walutach obcych w Citibank Online.

Za pozostałe czynności bank pobiera standardowe opłaty zdefiniowane w TOiP.

Otwórz również całkowicie darmowe konto osobiste z premią 350 zł w gotówce :)

Wystartowała kolejna już promocja bezwarunkowo darmowego konta osobistego oferowanego przez Citibank. W ramach najnowszej kampanii bank Citi Handlowy oferuje 350 zł premii pieniężnej za założenie darmowego CitiKonta oraz spełnienie łatwych warunków promocji. Opcjonalnie można jeszcze zgarnąć głośnik JBL Charge 5 zupełnie za darmowe w promocji karty kredytowej zatem jest to świetny moment na zrobienie sobie świątecznego prezentu.

Szczegółowy opis tej promocji znajduje się tutaj: 350 zł nagrody w gotówce i darmowe CitiKonto od Citibank

Zobacz również pozostałe promocje przygotowane dla firm…

Nie tylko Millennium Bank oferuje promocję dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Stałą promocję z premią dla firm znajdziecie w takich bankach jak Alior, Idea czy Santander. Zawsze aktualne promocje firmowe znajdziecie w naszym zestawieniu kont dla przedsiębiorców:

Nazwa konta / BankProwadzenie kontaOpłaty za kartęPrzelewy:
zwykły/ZUS/US
Uwagi / Wnioski / Promocje
iKonto Biznes +2850 zł premii
Alior Bank

iKonto Biznes w Alior Bank
0 zł0 zł / 8 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wykonane min.
4 transakcje kartą

0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w sieci Alior oraz 5 wypłat w innych

PKO Konto Firmowe +2200 zł premii
PKO BP

PKO Konto Firmowe w PKO BP
0 zł / 12 zł *
* 0 zł przez pierwsze 2 lata a później przy wpływach 2000 zł miesięcznie
0 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł dla pierwszych 10 przelewów w miesiącu, kolejne płatne 1 zł; darmowe wszystkie przelewy w aplikacji mobilnej
ZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe bankomaty sieci PKO BP

Konto Firmowe Online +2700 zł premii
Santander Bank Polska

Konto Firmowe Online w Santander Bank Polska
0 zł0 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wyrażone zgody marketingowe
0 / 0 / 0 zł
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł na zawsze
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków na zawsze!

CitiKonto w ofercie dla biznesu +3000 zł premii
CitiBank

CitiKonto w ofercie dla biznesu w CitiBank
0 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 zł / 7 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji przez 24 miesiące klient otrzymuje konto i kartę za 0 zł bez dodatkowych warunków (szczegóły opłat znajdują się w poniższym opisie promocji)

Konto Mój Biznes +2000 zł premii
Millennium Bank

Konto Mój Biznes w Millennium Bank
0 zł *
* 0 zł przez pierwsze 24 miesiące
0 zł / 7 zł *
* 0 zł jeżeli w poprzednim miesiącu zostały zrealizowane płatności kartą na kwotę min. 500 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł za pierwsze 20 przelewów w miesiącu
ZAŁÓŻ KONTO »
- w ramach promocji przez 24 miesiące klient otrzymuje konto za 0 zł bez dodatkowych warunków (szczegóły opłat znajdują się w poniższym opisie promocji)

Konto Przekorzystne Biznes +2000 zł premii
Bank Pekao

Konto Przekorzystne Biznes w Bank Pekao
0 zł / 9 zł *
* 0 zł jeżeli w danym miesiącu wpływy na konto wyniosły min. 2000 zł lub jeżeli został zlecony przelew do ZUS/US
0 zł / 7 zł *
* 0 zł jeżeli w danym miesiącu zostały zrealizowane płatności kartą na kwotę min. 300 zł
0 * / 0 / 0 zł
* 0 zł za pierwsze 15 przelewów w miesiącu
ZAŁÓŻ KONTO »

BIZnest Konto +900 zł premii
Nest Bank

Nest Konto w Nest Bank
0 zł 0 zł0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- bezwarunkowe 0 zł za posiadanie karty
- bezpłatne bankomaty w kraju
- korzystny rachunek oszczędnościowy

mBiznes Standard +1000 zł premii
mBank

mBiznes Standard w mBank
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
0 zł *
* w ramach promocji klient otrzymuje konto, kartę, przelewy i inne usługi za 0 zł bez dodatkowych warunków!
ZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w kraju dla wypłat powyżej 100 zł

iKonto Biznes +1500 zł premii
Alior Bank

iKonto Biznes w Alior Bank
0 zł0 zł / 8 zł *
* 0 zł jeżeli zostaną wykonane min.
4 transakcje kartą

0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
- darmowe zlecenia stałe
- darmowe polecenia zapłaty
- darmowe bankomaty w sieci Alior oraz 5 wypłat w innych

Konto Otwarte na Biznes +1000 zł premii
BNP Paribas

Konto Otwarte na Biznes w BNP Paribas
0 zł / 15 zł *
* 0 zł przez pierwsze 12 miesięcy promocji lub jeżeli średnio-miesięczne saldo na rachunkach banku wynosi min. 3000 zł
0 zł / 9 zł *
* 0 zł jeżeli w miesiącu zostały zaksięgowane na koncie transakcje bezgotówkowe wykonane kartą na min. 500 zł
0 / 0 / 0 złZAŁÓŻ KONTO »
- darmowe przelewy (min. 20 sztuk)

 

 , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.