ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Wraca rekordowe 750 zł premii za założenie VeloKonto w VeloBank (edycja 2/2023) + konto oszczędnościowe na 7%

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Największy HIT tego roku czyli promocja VeloBank z wysoką i łatwą nagrodą :D

Po kilku miesiącach przerwy powraca kumulacja promocji dla konta osobistego VeloBank, która poprzednio cieszyła się ogromną popularnością z uwagi na wysoką premię i proste warunki promocji. Teraz ponownie mamy okazję zgarnąć rekordowe 750 zł premii do VeloKonta. Na wspomnianą nagrodę składa się premia pieniężna wynosząca 650 zł z promocji VeloBanku oraz kolejne 100 zł nagrody w formie bonów z programu Bezcenne Chwile. Wchodzicie w to? :)

Bez kozery napiszemy, że to najlepsza kumulacja promocji konta osobistego w tym roku :)

W obecnej edycji promocji oznaczonej symbolem 2/2023 bank ponownie oferuje 600 zł nagrody w gotówce na start oraz kolejne 50 zł premii pieniężnej za skorzystanie z kodu polecenia. W zeszłym tygodniu dorzucaliśmy na blog nie mniej atrakcyjną promocję programu Mastercard Bezcenne Chwile z bonusem 100 zł co spowodowało, że w ramach omawianej w tym wpisie kumulacji można zgarnąć nawet 750 zł nagrody! Na niniejszą kumulację składają się obecnie trzy promocje i bonusy w postaci oferty oszczędnościowej:

Oczywiście wszystkie promocje wymienione powyżej można ze sobą połączyć, a wręcz należy aby zmaksymalizować swoje zyski do czego gorąco zachęcamy :)

Załóż konto w VeloBank i zyskaj do 750 zł nagrody na start!

✅ Aż 10% zwrotu za płatności dokonane kartą lub BLIK (łącznie do 600 zł)

Zgodnie z regulaminem promocji „Witaj w VeloBank – edycja 2/2023”, która będzie dostępna aż do 30 listopada 2023 roku może w niej wziąć udział każda osoba pełnoletnia, która od 31 grudnia 2022 roku nie posiadała konta osobistego oferowanego przez VeloBank oraz spełni łączenie następujące warunki:

 • złoży promocyjny wniosek o otwarcie VeloKonta wraz z VeloSkarbonką a następnie zawrze umowę o te produkty (pamiętaj aby we wniosku podać kod polecenia SEQN17 aby zdobyć kolejne 50 zł premii, o której piszemy w dalszej części),
 • wyrazi i utrzyma w całym okresie promocji wszelkie zgody marketingowe czyli m.in.: zgodę na użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną oraz zgodę na możliwość prowadzenia marketingu.

Po złożeniu wniosku o otworzenie konta z opcją kurier skontaktuje się z nami konsultant w celu potwierdzenia danych i umówienia wizyty kuriera. Cała procedura podpisania umowy zajmuje nie więcej jak 10 minut. Konto można również otworzyć na tzw. selfie poprzez skanowanie twarzy oraz dowodu osobistego – jest to najszybsza i najwygodniejsza forma na dzień dzisiejszy :)

Nagrodą w niniejszej promocji jest tzw. moneyback czyli zwrot kwoty równej 10% wartości transakcji bezgotówkowych na VeloKoncie, które zrobimy kartą do konta lub BLIKiem (z wyłączeniem Przelewu na telefon BLIK) w okresie trwania promocji. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 100 zł za każde 30 dni (cykl) od daty otwarcia VeloKonta i następujące dalej po sobie cykle 30 dniowe jednak nie więcej jak 600 zł podczas całego okresu trwania promocji (czyli moneyback będzie obowiązywał przez pierwsze sześć tzw. cykli promocji). Nagroda będzie wypłacana na VeloSkarbonkę maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych od daty zaksięgowania na VeloKoncie transakcji spełniającej waruni promocji.

Data otwarcia VeloKonta jest pierwszym dniem okresu trwania promocji. Pierwszym daniem cyklu, od którego liczymy okres naliczania się moneybacku jest dzień w którym zostaną spełnione wszystkie warunki przystąpienia do promocji (czyli wyrażenie wszystkich zgód, założenie VeloSkarbonki itp.)

Warto zwrócić uwagę na fakt, że regulamin tej edycji promocji wprowadził kilka wykluczeń dotyczących płatności. Wykluczone zostały bowiem transakcje w punktach oznaczonych kodem MCC:

 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi)

czyli nie przejdą już różnego rodzaju doładowania elektronicznych portfeli czy też popularnego w ostatnich latach Revoluta. Jak zawsze wszelkie szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Załóż konto w VeloBank i zyskaj do 750 zł nagrody na start!

✅ 50 zł premii na start za skorzystanie z kodu polecenia

Poza premią 600 zł z tzw. moneybacku mamy szansę na zdobycie dodatkowej premii pieniężnej w wysokości 50 zł za otworzenie konta z kodem polecenia programu „Doceniam Velo – Polecam Velo” pozyskanym od innego klienta banku uczestniczącego w programie poleceń (można użyć naszego kodu: SEQN17). W poniższym polu znajdującym się we wniosku o konto należy podać kod polecenia.

Aby skorzystać z promocji i z kodu polecenia należy spełnić wszystkie poniższe warunki:

 • od dnia 31 grudnia 2022 roku nie być posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (jakiegokolwiek) w VeloBank,
 • złożyć wniosek i zawrzeć umowę o VeloKonto z kodem polecenia SEQN17 oraz aktywować konto do 30 listopada 2023 roku,
 • wyrazić i utrzymać w całym okresie promocji wszelkie zgody marketingowe czyli m.in.: zgodę na użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogąelektroniczną, zgodę na prezentację ofert marketingowych spółek powiązanych z bankiem i podmiotów z nim współpracujących, zgodę na możliwośćprowadzenia marketingu,
 • nie zgłaszać sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych od dnia przystąpienia do promocji do dnia przekazania nagrody.

Aby otrzymać premię w wysokości 50 zł za skorzystanie z polecenia należy dodatkowo w każdym z trzech kolejnych pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta zapewnić wpływ na nowo otwarte VeloKonto w wysokości co najmniej 2000 zł z rachunku w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez VeloBank.

Nagroda zostanie wypłacona na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki promocji przez nowego klienta.

Przykład: Jeśli założysz konto we wrześniu to przelewy na kwotę 2000 zł muszą wpłynąć na konto w październiku, listopadzie oraz w grudniu. Nagroda w takim przypadku zostanie wypłacona do końca stycznia 2024 roku.

O szczegółach programu poleceń można poczytać w regulaminie programu oraz w odrębnym wpisie VeloBank: 50 zł za założenie VeloKonta + 100 zł za każde polecenie w programie poleceń „Doceniam Velo – Polecam Velo” (edycja 3/2023)

Załóż konto w VeloBank i zyskaj do 750 zł nagrody na start!

✅ Dodatkowo 8500 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości min. 100 zł

Promocja „Chwile Bardziej Velo” przeznaczona dla klientów ValoBank (zarówno nowych jak i obecnych) będzie dostępna do wyczerpania puli nagród, która wynosi 5340 sztuk (każda jedna nagroda to 8000 pkt z czego 4005 szt. dla kart debetowych oraz 1335 szt. dla kart kredytowych) jednak nie dłużej jak do 15 grudnia 2023 roku. O ewentualnym wyczerpaniu się puli nagród bank poinformuje wcześniej na swojej stronie programu.

Karty biorące udział w promocji to zarówno karty debetowe wydane do konta osobistego jak i karty kredytowe, których pierwsze 6 cyfr numeru to: 557537, 537511, 557521, 536366, 522829, 520084, 516832, 516831, 515710 lub 513026.

Aby otrzymać 8500 pkt o wartości 100 zł należy spełnić wszystkie poniższe warunki:

 • posiadać aktywną i ważną kartę wydaną na podstawie umowy o kartę, zawartej z VeloBank po 12 października 2023 roku ale nie później niż do 15 grudnia 2023 roku i nie później niż do momentu wyczerpania puli nagród,
 • w czasie trwania promocji dokonać rejestracji powyższej karty w Programie Bezcenne Chwile, a jeżeli jeszcze w nim nie uczestniczysz to przystąpić do programu wyrażając jednocześnie zgody marketingowe dla Mastercard,
 • wykonać dodaną do programu kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 100 zł (zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych) w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu przystąpienia do programu Bezcenne Chwile lub od momentu rejestracji karty.

Wykluczone są jednak zakupy z określonymi w regulaminie kodami MCC (dotyczy to głównie różnego rodzaju przekazów pieniężnych) oraz transakcje wynikające wprost z zasad przyznawania punktów w programie, o których szeroko pisaliśmy tutaj w sekcji „Zasady naliczania punktów MasterCard Bezcenne Chwile”. Są to między innymi transakcje dokonane w punktach realizujących przekazy pieniężne, aptekach, drogeriach, pubach, klubach nocnych, dyskotekach czy sklepach alkoholowych. Warto zapoznać się z tymi zasadami.

Nagroda zostanie przyznana w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia spełnienia powyższych warunków oferty. Punkty będą ważne przez okres 1 miesiąca od dnia ich przyznania. Można je wymienić np. na voucher o wartości 100 zł (lub dwa vouchery po 50 zł) na zakupy w wybranych sklepach (Circle K, RTV Euro AGD, Empik, Carrefour, W. Kruk, Time Trend, Smyk itp.) lub na inną nagrodę rzeczową dostępną w katalogu. Od jakiegoś czasu w ofercie nagród znajdują się również monety Allegro oraz kupony Allegro.

O szczegółach tej promocji pisaliśmy tutaj: 8500 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł dla klientów VeloBank (zarówno nowych jak i obecnych)

✅ 7% dla nowych środków do 300 tys. zł na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym

Promocja konta EKO „dla nowych środków” przeznaczona jest zarówno dla obecnych klientów posiadających już konto osobiste oraz oszczędnościowe jak i dla nowych klientów, którzy założą w czasie trwania oferty specjalnej Elastyczne Konto Oszczędnościowe wraz z kontem osobistym. W obu przypadkach wymagane jest również posiadanie zgód marketingowych oraz wpłacenie na konto oszczędnościowe nowych środków pieniężnych.

Przez nowe środki bank rozumie nadwyżkę ponad stan salda z dnia 4 października 2023 roku. Saldo nowych środków bank wylicza codziennie – można je sprawdzić w szczegółach konta oszczędnościowego po zalogowaniu się do bankowości internetowej.

Zgodnie z regulaminem promocyjne oprocentowanie na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym będzie przysługiwało przez 92 dni (czyli przez 3 miesiące) liczone od dnia spełnienia warunków promocji i wpływu pierwszych nowych środków na konto oszczędnościowe. Oprocentowania EKO dla nowych środków będzie wynosiło 7% dla kwoty do 300 tys. zł (mowa o oprocentowaniu w skali roku). Do promocji można przystąpić najpóźniej do 30 października 2023 roku a więcej informacji o niej znajdziesz w naszym opisie tutaj: VeloBank: 7% dla nowych środków do 300 tys. zł przez 3 miesiące na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym (edycja 11/2023)

Otwórz konto oszczędnościowe w VeloBank – 7% dla kwoty do 300 tys. zł

✅ 6% na Lokacie na Nowe Środki do 150 tys. zł bez konieczności zakładania konta!

Alternatywną propozycją dla powyższego konta oszczędnościowego (albo ofertą uzupełniającą) jest lokata oferowana przez VeloBank – również na nowe środki. Zaletą tej lokaty jest brak konieczności zakładania konta – można skorzystać tylko i wyłącznie z samej lokaty. Na lokacie można ulokować od 5000 zł do 150 tys. zł na 6,5% na okres 2 miesięcy, 7% na okres 3 miesięcy oraz na 6% na okres 6 miesięcy. Oferta dotyczy nowych środków, tj. nadwyżki powyżej salda środków zgromadzonych na rachunkach VeloBanku na koniec dnia 21 października 2023 roku. Z promocji można skorzystać do 14 listopada 2023 roku a jej opis znajduje się tutaj: Lokata na Nowe Środki na 6% do 150 tys. zł w VeloBank edycja 12/2023

Załóż Lokatę na Nowe Środki na 6% dla kwoty do 150 tys. zł

… i jeszcze 7% do 50 tys. zł na Lokacie Mobilnej…

bo oferty powyżej to nie wszystko co ma do zaoferowania VeloBank ;-) Kolejne 50 tys. zł możemy wrzucić na lokatę mobilną zakładaną z pozycji aplikacji mobilnej banku. Jej obecne oprocentowanie to 7,9% w skali roku a lokata zakładana jest na okres 2 miesięcy. Z lokaty tej można skorzystać tylko raz w ciągu 30 dni od aktywowania bankowości mobilnej o czym pisaliśmy tutaj: 7% na Lokacie Mobilnej Na Start w VeloBank (do 50 tys. zł)

Konta w VeloBank i opłaty

W przypadku gdy zdecydujemy się założyć konto osobiste w VeloBank do wyboru mamy dwa rachunki osobiste: VeloKonto oraz VeloKonto 18-26 lat. Pierwsze z nich przeznaczone jest dla osób powyżej 26. roku życia i prowadzony jest za darmo. Karta również jest darmowa o ile w poprzednim miesiącu zaksięgowane zostało min. pięć płatności kartą lub BLIK na dowolną kwotę – w przeciwnym razie zapłacić trzeba 7 zł opłaty miesięcznej. Drugie z nich przeznaczone jest dla osób młodszych w wieku 18-26 lat przy czym zarówno konto jak i karta są całkowicie darmowe (bez spełniania dodatkowych warunków).

Jeżeli chodzi o Elastyczne Konto Oszczędnościowe to jest ono prowadzone zupełnie za darmo. Pierwsza wypłata środków z EKO w danym miesiącu jest bezpłatna, każda kolejna to koszt 9 zł. Dla kont EKO otartych od 6 lutego 2023 roku przelewy na rachunki własne w VeloBank są bezpłatne bez ich limitu.

Szczegółowe opłaty można znaleźć w TOiP.

Załóż konto w VeloBank i zyskaj do 750 zł nagrody na start!

 , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl18 komentarzy dla wpisu: “Wraca rekordowe 750 zł premii za założenie VeloKonto w VeloBank (edycja 2/2023) + konto oszczędnościowe na 7%

 • ??? pisze:

  ” Wraca rekordowe 750 zł premii za założenie VeloKonto ” Skąd się to Wzięło ? po kliknięciu linku na stornie banku pisze iż jest to ” 600 „

 • ??? pisze:

  Tak ale niejednoznacznie napisane z tego wynika że 750 zł jest po ząłożeniu konta , bez ” dodatków .
  Czytelniej by było 600 za założenie + 50 polecenie + 100 za bezcenne chwile :)

  • ZnB pisze:

   Jest o tym mowa w pierwszych zdaniach na wstępie oraz w dalszej części w wypunktowaniu co się składa na kumulację.

 • renata pisze:

  Poproszę o podpowiedź w jaki sposób można zamknąc konto w Velobanku. pozdrawiam

  • ZnB pisze:

   Oddział / infolinia :)

  • Piotr pisze:

   Wejdź w ustawienia na swoim koncie lub usługi, już nie pamiętam i tam masz zamknij konto lub wnioski o zamknięcie konta. A jak będą dzwonić to mów że w innym banku masz lepsze warunki wtedy coś zaproponują.

  • ZnB pisze:

   w apce jest to dokładnie Menu => Oferty => Obsługa => Konta => Wypowiedzenie umowy rachunku :)

 • KW pisze:

  Przepraszam za pewnie oczywista rzecz, ale przegapiłem wcześniejsze odpowiedzi i promocje.
  Jeśli byłem klientem Getin banku to mogę brać udział w promocji Velo banku skoro regulamin wspomina o Velo ?
  Bardzo dziękuję za odpowiedź

  • ZnB pisze:

   Przeczytałeś chociaż raz opis promocji? :P

   Zgodnie z regulaminem promocji „Witaj w VeloBank – edycja 2/2023”, która będzie dostępna aż do 30 listopada 2023 roku może w niej wziąć udział każda osoba pełnoletnia, która od 31 grudnia 2022 roku nie posiadała konta osobistego oferowanego przez VeloBank

 • GazowanyKisiel pisze:

  600 zł w ramach 10% zwrotu. Czyli trzeba wydać 1000zł na miesiąc, żeby dostać zwrot 100? Przecież to strata 900zł/msc, a nie zysk xD

  • ZnB pisze:

   Czyli jak dostajesz 10% zwrotu za codzienne płatności to dla Ciebie to strata? Nie wiemy jakiej matematyki Cię uczono albo chodziłeś na wagary :P

  • GazowanyKisiel pisze:

   Tak, dla mnie to strata, bo muszę specjalnie wydawać 1000, A tyle każdego miesiąca nie wydaje, a przynajmniej nie kartą.
   „Pieniądz nie wydany, to pieniądz zarobiony”

  • ZnB pisze:

   A kto Cię zmusza do wydawania pieniędzy? Przecież to jest dla chętnych.

   Masz tak pokrętną logikę, że aż ciężko ją zrozumieć mimo chęci. To tak jakby pojawiła się promocja na litr mleka za 1 zł i byś powiedział, że to słaba promocja i strata kasy bo mleka nie lubisz :P

   Promocja jest dobra ale nie jest dla każdego. Jk wszystko :)

 • Jacek pisze:

  Czy posiadanie konta oszczędnościowego wyklucza z uczestnictwa w promocji konta (10% zwrotu za płatności)?

 • Kamil pisze:

  Czy jest jakaś opłata za kartę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.