ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

MEGA KUMULACJA! Łącznie 750 zł nagrody za założenie VeloKonto w VeloBank + konto oszczędnościowe na 8%

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Promocja od VeloBank z wielkim przytupem i… mega dużą nagrodą :D

Jak dobrze wiecie pod koniec zeszłego roku pojawiła się pierwsza promocja VeloKonta od VeloBank. Kolejne miesiące przynosiły nam kolejne promocje a to w ramach programu poleceń, a to w programie Bezcenne Chwile. Tym samym w chwili obecnej mamy MEGA KUMULACJĘ z nagrodą o wartości aż 750 zł za założenie VeloKonto. Nie dość, że rzadko zdarza się aby banki za konto tyle płaciły to tutaj dodatkowo mamy bardzo krótki okres karencji. Bonusem opcjonalnym jest możliwość skorzystania z bogatej oferty oszczędnościowej banku np. konta oszczędnościowego na 8%.

To bodajże najlepsza kumulacja promocji dla konta osobistego w historii bloga :)

Tak szybciutko, tytułem wstępu chcieliśmy naświetlić sytuację. Pod koniec zeszłego roku pojawiła się pierwsza edycja tzw. bazowej promocji VeloBank, która już sama w sobie jest bardzo dobrą ofertą dającą do 600 zł premii. Między czasie, w kolejnych tygodniach pojawiły się dwie kolejne ciekawe promocje zwiększające pulę nagród do wzięcia do zawrotnej kwoty 750 zł :) Na niniejszą kumulację składają się obecnie trzy promocje i bonus w postaci oferty oszczędnościowej:

Oczywiście wszystkie trzy promocje wymienione powyżej można ze sobą połączyć, a wręcz należy aby zmaksymalizować swoje zyski do czego gorąco zachęcamy :)

Załóż konto w VeloBank i zyskaj do 750 zł nagrody na start!

✅ Aż 10% zwrotu za płatności dokonane kartą lub BLIK (łącznie do 600 zł)

Zgodnie z regulaminem promocji „Witaj w VeloBank”, która będzie dostępna aż do 31 marca 2023 roku może w niej wziąć udział każda osoba pełnoletnia, która od 31 października 2022 roku nie posiadała konta osobistego oferowanego przez VeloBank oraz spełni łączenie następujące warunki:

 • złoży promocyjny wniosek o otwarcie VeloKonta wraz z VeloSkarbonką a następnie zawrze umowę o te produkty (pamiętaj aby we wniosku podać kod polecenia 3MBJ8E aby zdobyć kolejne 50 zł premii, o której piszemy w dalszej części),
 • wyrazi i utrzyma w całym okresie promocji wszelkie zgody marketingowe czyli m.in.: zgodę na użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną oraz zgodę na możliwość prowadzenia marketingu.

Po złożeniu wniosku o otworzenie konta z opcją kurier skontaktuje się z nami konsultant w celu potwierdzenia danych i umówienia wizyty kuriera. Cała procedura podpisania umowy zajmuje nie więcej jak 10 minut. Konto można również otworzyć na tzw. selfie poprzez skanowanie twarzy oraz dowodu osobistego – jest to najszybsza i najwygodniejsza forma na dzień dzisiejszy :)

Nagrodą w niniejszej promocji jest tzw. moneyback czyli zwrot kwoty równej 10% wartości transakcji bezgotówkowych na VeloKoncie, które zrobimy kartą do konta lub BLIKiem w okresie trwania promocji. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 100 zł za każde 30 dni (cykl) od daty otwarcia VeloKonta i następujące dalej po sobie cykle 30 dniowe jednak nie więcej jak 600 zł podczas całego okresu trwania promocji (czyli moneyback będzie obowiązywał przez pierwsze sześć tzw. cykli promocji). Nagroda będzie wypłacana na VeloSkarbonkę maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych od daty zaksięgowania na VeloKoncie transakcji spełniającej waruni promocji.

Data otwarcia VeloKonta jest pierwszym dniem okresu trwania promocji. Pierwszym daniem cyklu, od którego liczymy okres naliczania się moneybacku jest dzień w którym zostaną spełnione wszystkie warunki przystąpienia do promocji (czyli wyrażenie wszystkich zgód, założenie VeloSkarbonki itp.)

Warto zwrócić uwagę na fakt, że regulamin promocji nie posiada żadnych wykluczeń dotyczących płatności w określonych sklepach czy miejscach. Należy zatem przyjąć, że każda płatność bez względu na kod MCC będzie liczona do promocji i od każdej transakcji otrzymamy 10% zwrotu na skarbonkę. Wszelkie szczegóły promocji znajdziecie jak zawsze w regulaminie oraz w odrębnym wpisie.

Załóż konto w VeloBank i zyskaj do 750 zł nagrody na start!

✅ 50 zł premii na start za skorzystanie z kodu polecenia

Poza premią 600 zł z tzw. moneybacku mamy szansę na zdobycie dodatkowej premii pieniężnej w wysokości 50 zł za otworzenie konta z kodem polecenia programu „Doceniam Velo – Polecam Velo” pozyskanym od innego klienta banku uczestniczącego w programie poleceń (można użyć naszego kodu: 3MBJ8E). W poniższym polu znajdującym się we wniosku o konto należy podać kod polecenia.

Aby skorzystać z promocji i z kodu polecenia należy spełnić wszystkie poniższe warunki:

 • od dnia 31 października 2022 roku nie być posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (jakiegokolwiek) w VeloBank,
 • złożyć wniosek i zawrzeć umowę o VeloKonto z kodem polecenia 3MBJ8E oraz aktywować konto do 31 maja 2023 roku,
 • wyrazić i utrzymać w całym okresie promocji wszelkie zgody marketingowe czyli m.in.: zgodę na użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogąelektroniczną, zgodę na prezentację ofert marketingowych spółek powiązanych z bankiem i podmiotów z nim współpracujących, zgodę na możliwośćprowadzenia marketingu,
 • nie zgłaszać sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych od dnia przystąpienia do promocji do dnia przekazania nagrody.

Aby otrzymać premię w wysokości 50 zł za skorzystanie z polecenia należy dodatkowo w każdym z trzech kolejnych pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta zapewnić wpływ na nowo otwarte VeloKonto w wysokości co najmniej 2000 zł z rachunku w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez VeloBank.

Przykład: Jeśli założysz konto w marcu, przelewy w kwocie 2000 zł na konto muszą być zaksięgowane w kwietniu, maju oraz w czerwcu.

Nagroda zostanie wypłacona na konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki promocji przez nowego klienta. O szczegółach programu poleceń można poczytać w regulaminie programu oraz w odrębnym wpisie VeloBank: 50 zł za założenie VeloKonta + 100 zł za każde polecenie w programie poleceń „Doceniam Velo – Polecam Velo” (edycja 1/2023)

Załóż konto w VeloBank i zyskaj do 750 zł nagrody na start!

✅ Dodatkowe 8000 pkt programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł :)

Promocja „Punkty na start” będzie dostępna do wyczerpania puli nagród, która wynosi 78333 sztuk (każda jedna nagroda to 8000 pkt) jednak nie dłużej jak do 17 maja 2023 roku. Oferta punktów powitalnych przeznaczona jest w tym przypadku dla wszystkich klientów banków biorących udział w tym programie, którzy w czasie trwania promocji będą posiadać aktywną umowę o kartę z logo Mastercard oraz dokonają rejestracji nowej karty w Programie Bezcenne Chwile, przy czym należy dodać, że w promocji biorą udział karty wydane przez inny bank aniżeli wszystkie dotychczas zarejestrowane karty w programie. Jeżeli np. posiadasz już zarejestrowaną w programie kartę banku A to aby otrzymać punkty za rejestracje kolejnej karty musisz zarejestrować kartę banku B. Teoretycznie rejestracja kolejnej karty A nie przejdzie (ale tylko teoretycznie):

(…) w Czasie trwania Oferty Specjalnej
(i) dokonali Przystąpienia do Programu zgodnie z regulaminem Programu i zarejestrowali w Programie Kartę Mastercard®,o której mowa w § 3 ust. 2 lit. a) Warunków, a
(ii) jeżeli są Uczestnikami Programu i przed 15.02.2023 r. dokonali już przystąpienia do Programu to – w terminie od 15.02.2023 r. do 17.05.2023 r. zarejestrowali Kartę wydaną przez inną Instytucję Finansową aniżeli wszystkie dotychczas Karty zarejestrowane w Programie;

Aby otrzymać 8000 punktów należy spełnić łącznie poniższe warunki:

 • przystąpić do Programu Bezcenne Chwile rejestrując w nim kartę z logo Mastercard wydaną przez bank uczestniczący w tym programie (lista banków jest wymieniona tutaj) – rejestracji dokonujemy na stronie programu Bezcenne Chwile lub jak to jest w niektórych bankach (Citibank czy Alior Bank) za pomocą bankowości internetowej. W promocji biorą udział karty banku, którego inna karta nie jest jeszcze zarejestrowana w programie,
 • dokonać płatności bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł w sklepach stacjonarnych lub internetowych przy użyciu zarejestrowanej karty w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu zarejestrowania karty w programie Bezcenne Chwile (z doświadczenia podpowiadamy, że lepiej to zrobić jedną transakcją aniżeli kilkoma aby później unikać straty czasu na pisanie reklamacji).

Wykluczone są jednak zakupy z określonymi w regulaminie kodami MCC – dotyczy to głównie różnego rodzaju przekazów pieniężnych ale i zakupów w aptekach czy hurtowaniach alkoholi. Wykluczone są również zakupy różnego rodzaju kart podarunkowych o czym mowa jest w regulaminie promocji.

Nagroda zostanie przyznana w ciągu 30 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków oferty. Punkty będą ważne przez okres 3 miesięcy od dnia ich przyznania. Można je wymienić np. na voucher o wartości 100 zł (lub dwa vouchery po 50 zł) na zakupy w wybranych sklepach (Circle K, RTV Euro AGD, Empik, Carrefour, W. Kruk, Time Trend, Smyk itp.) lub na inną nagrodę rzeczową dostępną w katalogu. Od jakiegoś czasu w ofercie nagród znajdują się również monety Allegro czyli defacto bony do Allegro.

O szczegółach tej promocji piszemy tutaj: 8000 pkt w promocji „Punkty na start” programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł za rejestrację karty Mastercard (promocja ogólnodostępna dla klientów różnych banków!)

Załóż konto w VeloBank i zyskaj do 750 zł nagrody na start!

✅ 8% dla nowych środków do 400 tys. zł na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym

Promocja konta EKO „dla nowych środków” przeznaczona jest zarówno dla obecnych klientów posiadających już konto osobiste oraz oszczędnościowe jak i dla nowych klientów, którzy założą w czasie trwania oferty specjalnej Elastyczne Konto Oszczędnościowe wraz z kontem osobistym. W obu przypadkach wymagane jest również posiadanie zgód marketingowych oraz wpłacenie na konto oszczędnościowe nowych środków pieniężnych.

Przez nowe środki bank rozumie nadwyżkę ponad stan salda z dnia 1 lutego 2023 roku. Saldo nowych środków bank wylicza codziennie – można je sprawdzić w szczegółach konta oszczędnościowego po zalogowaniu się do bankowości internetowej.

Zgodnie z regulaminem promocyjne oprocentowanie na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym będzie przysługiwało przez 92 dni (czyli przez 3 miesiące) liczone od dnia spełnienia warunków promocji i wpływu pierwszych nowych środków na konto oszczędnościowe. Oprocentowania EKO dla nowych środków będzie wynosiło 8% dla kwoty do 400 tys. zł (mowa o oprocentowaniu w skali roku). Powyżej tej kwoty środki będą pracowały na standardowym procencie zgodnym z tabelą oprocentowania. Do promocji można przystąpić najpóźniej do 9 marca 2023 roku a więcej informacji o niej znajdziesz w naszym opisie tutaj: VeloBank: 8% dla nowych środków do 400 tys. zł przez 3 miesiące na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym (edycja 3/2023)

Otwórz konto oszczędnościowe w VeloBank – 8% dla kwoty do 400 tys. zł

✅ 8% na Lokacie na Nowe Środki do 150 tys. zł bez konieczności zakładania konta!

Alternatywną propozycją dla powyższego konta oszczędnościowego (albo ofertą uzupełniającą) jest lokata oferowana przez VeloBank – również na nowe środki. Zaletą tej lokaty jest brak konieczności zakładania konta – można skorzystać tylko i wyłącznie z samej lokaty. Na lokacie można ulokować od 5000 zł do 150 tys. zł na 8% na okres 2 lub 3 miesięcy oraz na 7% na okres 6 miesięcy. Oferta dotyczy nowych środków, tj. nadwyżki powyżej salda środków zgromadzonych na rachunkach VeloBanku na koniec dnia 1 lutego 2023 roku. Z promocji można skorzystać do 9 marca 2023 roku a jej opis znajduje się tutaj: Lokata na Nowe Środki nawet na 8% do 150 tys. zł w VeloBank edycja 2/2023

Załóż Lokatę na Nowe Środki na 8% dla kwoty do 150 tys. zł

… i jeszcze 8% do 50 tys. zł na Lokacie Mobilnej…

bo oferty powyżej to nie wszystko co ma do zaoferowania VeloBank ;-) Kolejne 50 tys. zł możemy wrzucić na lokatę mobilną zakładaną z pozycji aplikacji mobilnej banku. Jej obecne oprocentowanie to 8% w skali roku a lokata zakładana jest na okres 2 miesięcy. Z lokaty tej można skorzystać tylko raz w ciągu 30 dni od aktywowania bankowości mobilnej.

Konta w VeloBank i opłaty

W przypadku gdy zdecydujemy się założyć konto osobiste w VeloBank do wyboru mamy dwa rachunki osobiste: VeloKonto oraz VeloKonto 18-26 lat. Pierwsze z nich przeznaczone jest dla osób powyżej 26. roku życia i prowadzony jest za darmo. Karta również jest darmowa o ile w poprzednim miesiącu zaksięgowane zostało min. pięć płatności kartą lub BLIK na dowolną kwotę. Drugie z nich przeznaczone jest dla osób młodszych w wieku 18-26 lat przy czym zarówno konto jak i karta są całkowicie darmowe (bez spełniania dodatkowych warunków).

Jeżeli chodzi o Elastyczne Konto Oszczędnościowe to jest ono prowadzone zupełnie za darmo. Pierwsza wypłata środków z EKO w danym miesiącu jest bezpłatna, każda kolejna to koszt 9 zł. Dla kont EKO otartych od 6 lutego 2023 roku przelewy na rachunki własne w VeloBank są bezpłatne bez ich limitu.

Szczegółowe opłaty można znaleźć w TOiP.

Załóż konto w VeloBank i zyskaj do 750 zł nagrody na start!

 , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl11 komentarzy dla wpisu: “MEGA KUMULACJA! Łącznie 750 zł nagrody za założenie VeloKonto w VeloBank + konto oszczędnościowe na 8%

 • Bodzio pisze:

  Trzeba otwierać zdalnie ? Czy jak pojde do Oddziału w moim mieście, to też te wszystkie profity z promocji będę miał ?

  • ZnB pisze:

   Teoretycznie w oddziale też powinna być ta promocja ale z uwagi na to, że pracowniczy mają często takie a nie inne „kompetencje” to nie ufamy im i wolimy zrobić to samemu jeżeli się da :) Tobie też tak zalecamy ;)

 • Etc pisze:

  „Pierwszy z nich przeznaczony jest dla osób powyżej 26. roku życia i prowadzony jest za darmo o ile w poprzednim miesiącu zaksięgowane zostało min. pięć płatności kartą lub BLIK na dowolną kwotę…..”

  Konto jest bezpłatne.Natomiast opłata za kartę wynosi 7,00 zł (chyba,że będzie 5 transakcji/blików).

 • Mikołaj pisze:

  Witam jak 25.02.23 otworzyłem konto i spełniłem wszystkie warunki to jak liczą mi się te cykle po 25 marca mogę już robić kolejne transakcje czy dopiero w od 1 kwietnia z góry dziękuję za pomoc

  • ZnB pisze:

   Cykle są co 30 dni a nie co miesiąc kalendarzowy. Musisz to sobie samemu rozpisać :)

 • Krzychu pisze:

  Czy nie można konta otworzyć przez selfi?
  Kurier dla mnie to spory problem ze względu na wykonywaną pracę.

 • Słabo pisze:

  Dyspozycja zamknięcia konta składana osobiście w placówce 01.10.2022 (sobota) niestety eliminuje z promocji

 • Bodzio pisze:

  Składając wniosek o założenie konta jutro, załapie sie na wszystkie profity w tej promocji ??

  • Adrian z Krakowa pisze:

   tak załapiesz się :-) jak podpiszesz umowę za pomocą metody Selfi. Ja założyłem w 3 godziny ale najlepiej z rana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.