ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

360 zł nagrody w gotówce za założenie konta Millennium 360° + 400 zł do Allegro za kartę kredytową + 100 zł za konto dziecka

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Powraca wysoka premia za konto w Banku Millennium… za zupełnie nowe konto!

Wraz z pojawieniem się nowego konta osobistego w Banku Millennium pojawiła się jednocześnie nowa promocja charakteryzująca się prostymi warunkami. W zamian za założenie ów nowego konta Millennium 360° zgarniemy aż 360 zł premii w gotówce. Standardowo nagrodę uzyskaną za założone konto można powiększyć jeszcze o 400 zł w bonach do Allegro za wyrobienie karty kredytowej oraz 100 zł za założenie konta dla dziecka. A w przypadku osób prowadzących własną działalność premia może wzrosnąć o kolejne 2000 zł w gotówce za założenie konta firmowego.

„Zyskaj 360 zł z kontem Millennium 360°” czyli premia za „nowe” konto ;)

Ruszyła pierwsza promocja zupełnie nowego konta osobistego Banku Millennium, które od teraz nazywa się konto Millennium 360° (o jego plusach poczytacie pod koniec wpisu) i zastąpiło dobrze znane i już „wysłużone” Konto 360°. Nagrodą w niniejszej promocji jest bonus pieniężny o łącznej wartości 360 zł. Jak już na wstępie napisaliśmy premię otrzymamy w postaci przelewu na konto a nie w bonach do sklepów czy też innej formie – to oczywiście duży plus. Drugi plus to wysokość premii – mimo, iż nie jest to aż tak wysoka premia jak w innych bankach to jak na Bank Millennium to jest max. premia jaka dotąd była dostępna. Ostatni trzeci plus to skrócenie okresu karencji dla byłych klientów bo jak wiemy jeszcze nie tak dawno temu bank ten wykluczał w zasadzie wszystkich byłych klientów :)


INFO! Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą? Zainteresuj się również świetną promocją konta firmowego w Millennium, która oferuje aż 2000 zł premii w gotówce oraz konto za 0 zł przez 2 lata!


Promocje tego konta (w poprzedniej jego odsłonie) jak zawsze cieszą się niesamowitym zainteresowaniem czytelników z uwagi na proste i czytelne zasady bez dziwnych zapisów w regulaminach (sam regulamin mieści się na jednej stronie). Śmiało możemy napisać, że to jedno z najlepszych i najbardziej uniwersalnych kont na rynku. Poza tym warto dodać, że jest to akcja organizowana bezpośrednio przez Bank Millennium bez pośredników po drodze co niweluje do minimum ilość czynności jakie musi wykonać klient.

Otwórz konto Millennium 360° i zyskaj 360 zł nagrody w gotówce!

Promocja pod hasłem „Zyskaj 360 zł z kontem Millennium 360°” skierowana jest do osób, które po 1 stycznia 2019 roku nie posiadały konta osobistego w Banku Millennium. Jak widzicie wykluczenie to uproszczono do maksimum, jest proste i czytelne, bez żadnych skomplikowanych dodatkowych wykluczeń jak w poprzednich latach. Zapis w regulaminie brzmi dokładnie tak:

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień startu promocji posiada rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy w Banku lub posiadała go po 1.01.2019 r.

gdzie tym samym bank po raz kolejny pomalutku luzuje politykę wykluczania byłych klientów, którzy w przeszłości posiadali konto w Millennium. Zniknęły też zapisy mówiące o wykluczeniu osób, które kiedykolwiek skorzystały z jakiejś promocji czy też posiadają jakiś inny produkt typu kredyt lub leasing. Oby tak dalej :)

Jeżeli jednak nie spełniacie powyższego warunku karencji dla starych klientów zainteresujcie się alternatywną promocją z kartą 100 zł do goodie lub z bonem 80 zł do Zalando lub Empik gdzie okres karencji jest znacznie, znacznie krótszy i mniej restrykcyjny. Temat ten poruszamy szczegółowo w dalszej części wpisu.


UWAGA! „Wraz z przejęciem zobowiązań prawnych Eurobanku przez Bank Millennium wraz z dniem 1.10.2019, informujemy że od tego dnia wszyscy aktywni Klienci Eurobanku są traktowani jako aktywni Klienci Banku Millennium.”


Aby skorzystać z promocji „Zyskaj 360 zł z kontem Millennium 360°” należy wypełnić wniosek o konto Millennium 360° wraz z kartą dostępny na specjalnej stronie promocji najpóźniej do 31 lipca 2022 roku. W obecnej edycji promocji pojawił się limit kont dostępnych w promocji zatem trzeba się spieszyć :) Limit promocyjnych wniosków wynosi w tej promocji to 40000 sztuk a o ewentualnym wyczerpaniu się limitu przed regulaminowym czasie bank poinformuje na stronie promocji.

We wniosku standardowo uzupełniamy swoje dane osobiste oraz inne informacje potrzebne do założenia konta oraz wyrażamy zgody na przetwarzanie przez bank danych osobowych zgodnie z poniższym zapisem regulaminu promocji:

– składając wniosek o Konto wyrazi zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon i ich nie odwoła,
– składając wniosek o Konto wyrazi zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie sp. z o.o we współpracy z Bankiem Millennium S.A. usługi „Zwroty za zakupy” na warunkach określonych w „Regulaminie korzystania z Platformy goodie.pl przez użytkowników” i jej nie odwoła

Na etapie składania wniosku możemy opcjonalnie skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia Pakiet Bardzo Pomocny. Pakiet jest darmowy przez pół roku zatem jak ktoś dłużej planuje pozostać w Millennium (a konto jest tego warte) to można rozważyć taką opcję:

Pakiet Bardzo Pomocny jest połączeniem assistance domowego oraz medycznego i oferowany jest wyłącznie Posiadaczom Konta 360°. W ramach oferty Pakiet Bardzo Pomocny jest bezpłatny przez 6 miesięcy od daty otwarcia konta, następnie składka za ubezpieczenie wyniesie 4,98 zł miesięcznie i będzie naliczana na zasadach opisanych w cenniku.

Umowę należy podpisać nie później jak do 31 lipca 2022 roku – mamy obecnie cztery trzy sposoby do wyboru:

 • przelew weryfikacyjny z innego banku – najłatwiejsza i najszybsza metoda podpisania umowy, konto zakładane w kilka minut (uważajcie na ograniczenia tej metody),
 • poprzez kuriera (wniosek wypełniany w przeglądarce na komputerze) – aktywacja konta następuje po pozytywnej weryfikacji podpisanych dokumentów (w tej opcji kartę do konta podobno otrzymujemy razem z umową),
 • wizyta w oddziale – wniosek wypełniany przez internet, a podpisanie umowy realizujemy w wybranej przez siebie w placówce banku, aktywacja konta dokonywana jest przez pracownika banku po podpisaniu umowy rachunku (karta jest dosyłana pocztą),
 • online z wykorzystaniem foto weryfikacji na selfie (wniosek wypełniany w przeglądarce na telefonie) – aktywacja konta dokonywana jest od razu po pozytywnej weryfikacji biometrycznej używając do tego celu kamerki w telefonie (karta jest dosyłana pocztą). Należy jednak pamiętać, że wybranie tej metody obliguje jednocześnie do złożenia wzoru podpisu w dowolnym oddziale banku w terminie do końca trzeciego miesiąca po miesiącu otworzenia konta! Bez tego przepadnie druga premia w wysokości 180 zł.

Warto dodać, że w przypadku konta otwieranego na selfie do momentu autoryzacji (okazanie dowodu osobistego celem potwierdzenia danych) w placówce Banku Millennium ograniczona jest kwota miesięcznych przelewów zewnętrznych (poza rachunki własne). Tymczasowy limit transakcji wychodzących wynosi 5000 zł miesięcznie.

Podsumowując! W celu skorzystania z promocji przechodzimy na specjalną stronę promocji i tam wypełniamy wniosek o konto. W przeciwnym wypadku nie zostanie nam naliczona żadna premia!

Otwórz konto Millennium 360° i zyskaj 360 zł nagrody w gotówce!

Jak otrzymać premię 360 zł w gotówce od Banku Millennium?

Zasady promocji w Millennium są jak zawsze niesamowicie proste i bardzo czytelne. To jest właśnie to za co bardzo lubimy ten bank. Nie ma tutaj żadnych haczyków nieczytelnych zapisów a problemy z wypłatą nagrody występują bardzo marginalnie i najczęściej są rozstrzygane na korzyść klienta. Jak już na wstępie pisaliśmy na pulę nagród składa się kilka składowych części.

Pierwsza nagroda w wysokości 180 zł w gotówce wypłacana na konto zostanie przyznana w zamian za podpisanie umowy o konto Millennium 360° wraz z kartą według zasad opisanych wyżej, wyrażenie zgód marketingowych, o których również wyżej pisaliśmy oraz dokonanie w terminie do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta:

 • aktywacji aplikacji mobilnej Banku Millennium,
 • co najmniej jednej płatności kartą debetową lub za pomocą usługi BLIK (płatność na dowolną kwotę),

co oznacza, że:

 • klient, który otworzy konto w kwietniu lub maju 2022 roku i spełni powyższe warunki do 30 czerwca 2022 roku otrzyma pierwszą premię do 31 lipca 2022 roku,
 • klient, który otworzy konto w czerwcu 2022 roku i spełni powyższe warunki do 31 lipca 2022 roku otrzyma pierwszą premię do 31 sierpnia 2022 roku,
 • klient, który otworzy konto w lipcu 2022 roku i spełni powyższe warunki do 31 sierpnia 2022 roku otrzyma pierwszą premię do 30 września 2022 roku.

Druga nagroda w postaci premii pieniężnej w wysokości 180 zł będzie przyznana jeżeli zostaną spełnione warunki przyznania pierwszej premii oraz wszystkie poniższe warunki w trzech kolejnych miesiącach gdzie należy:

 • zasilić otwarte konto sumą wpływów na kwotę co najmniej 500 zł – mogą to być zwykłe przelewy ze swojego konta w innym banku,
 • dokonać co najmniej pięciu płatności bezgotówkowych kartą wydaną do konta lub za pomocą usługi BLIK na dowolną kwotę.

a dokładniej:

 • klient, który otworzy konto w kwietniu lub maju 2022 roku musi spełnić warunki w czerwcu, lipcu i sierpniu 2022 roku – premię wtedy otrzyma do 30 września 2022 roku,
 • klient, który otworzy konto w czerwcu 2022 roku musi spełnić warunki w lipcu, sierpniu i we wrześniu 2022 roku – premię wtedy otrzyma do 31 października 2022 roku,
 • klient, który otworzy konto w lipcu 2022 rok musi spełnić warunki w sierpniu, we wrześniu i w październiku 2022 roku – premię wtedy otrzyma do 30 listopada 2022 roku.

Pamiętajcie również o dodatkowym warunku w przypadku wyboru podpisania umowy na tzw. selfie (pisaliśmy o tym już wyżej). Wybranie tej metody obliguje jednocześnie do złożenia wzoru podpisu w dowolnym oddziale banku w terminie do końca trzeciego miesiąca po miesiącu otworzenia konta!

To wszystko! Zwróćcie uwagę na to, że powyższe warunki uzyskania premii są zbieżne z warunkami koniecznymi do spełnienia by konto było zupełnie darmowe. Spełniając powyższe warunki zapewniamy sobie gwarancję otrzymania premii pieniężnej jak i zwolnienia z opłat za konto/kartę.

Szczegółowe warunki promocji znajdziecie jak zawsze w regulaminie.

Otwórz konto Millennium 360° i zyskaj 360 zł nagrody w gotówce!

Alternatywna promocja konta Millennium z krótszym okresem karencji

Millennium Bank prowadzi obecnie dwie równoległe akcje promocyjne swojego flagowego Konta 360°. Jedna to ta omawiana w tym wpisie a druga w ramach programu poleceń „Lubię to Polecam” Bank Millennium. Korzyści do uzyskania w jednej jak i drugiej promocji są różne ale jest jedna cecha, która zainteresuje osoby niespełniające warunków promocji z bonusem 360 zł. Chodzi o okres karencji dla byłych klientów, który w promocji alternatywnej jest mniej restrykcyjny (tylko 12 miesięcy) co nie jest bez znaczenia dla wielu osób wracających do tego banku. Szczegóły poniżej:

  Promocja 360 zł w gotówce Program Lubię to Polecam
Karencja – po tej dacie nie można było posiadać konta 01.01.2019 ostatnie 12 m-cy
Czas trwania promocji do 31.07.2022 do 04.11.2022
Zysk z promocji 360 zł w gotówce 100 zł na karcie goodie / bon 80 do Zalando lub Empik / 4 bilety do kina / lokata na 4,5%
Link do wniosku otwórz konto otwórz konto
z kodem polecenia: 20167837
Link do opisu promocji zobacz szczegóły zobacz szczegóły

Jak widać okres karencji daje pewną furtkę osobom nie mogącym skorzystać z promocji z premią 360 zł. Jeżeli nie posiadaliśmy konta w Millennium od 2019 roku to najkorzystniejsza będzie opcja założenia konta z wniosku/linku z promocji z premią pieniężną, który umożliwia zdobycie nagrody o wartości 360 zł za założenie konta. Jeżeli natomiast posiadaliśmy konto w Millennium po 2019 roku i zamknęliśmy je min. 12 miesięcy temu to alternatywną opcją jest skorzystanie z wniosku/linku programu poleceń Lubię to Polecam z kodem 20167837, który umożliwia zdobycie jednej z wybranych nagród o wartości do 100 zł.


INFO! Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą? Zainteresuj się również świetną promocją konta firmowego w Millennium, która oferuje aż 2000 zł premii w gotówce oraz konto za 0 zł przez 2 lata!


Nagrody za polecenia konta: 100 zł do goodie lub 80 zł do Empik czy też Zalando

Posiadając konto w Millennium Bank warto przystąpić do programu poleceń „Lubię to polecam”. Każde skuteczne polecenie konta osobistego premiowane jest jedną z nagród do wyboru:

 • eKarta podarunkowa (płatnicza) w aplikacji goodie o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach stacjonarnych oraz internetowych (za pomocą płatności zbliżeniowych GPay lub ApplePay),
 • eKarta prezentowa o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym www.empik.com,
 • karta upominkowa o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Zalando,
 • 4 bilety do kina (w postaci kodów SMS) do Multikino (2D) albo Helios (2D/3D) ważne min. 60 dni,
 • lokata 4,5% na 3 miesiące maksymalnie do 25000 zł.

W przypadku Millennium Bank promocja tutaj opisywana nie łączy się z bonusem z programu poleceń i na odwrót – w ramach polecenia nie można skorzystać z promocji 360 zł :(

Zasady przystąpienia do programu oraz szczegółowe jego warunki zostały opisane we wpisie: 10 edycja programu poleceń „Lubię to polecam” w Millennium Bank – do wyboru nagrody: 100 zł na karcie goodie, voucher 80 zł do Zalando lub empik.com, 4 bilety do kina oraz lokata na 4,5%

Otwórz konto Millennium 360° i zyskaj 360 zł nagrody w gotówce!

400 zł na zakupy w Allegro za wyrobienie karty kredytowej

Bank Millennium za wyrobienie karty kredytowej i płatności kartą na kwotę 400 zł miesięcznie oferuje 400 zł nagrody w postaci bonu do Allegro. Do tego karty kredytowe Impresja dają możliwość uzyskania 5% zwrotu za zakupy w wybranych sklepach co przekłada się na kolejny zysk do 600 zł rocznie! 

Promocja prowadzona jest pod hasłem „Bonus 400 zł z kartą kredytową Mastercard” i będzie dostępna do 31 sierpnia 2022 roku (co najważniejsze liczy się data złożenia wniosku o kartę a nie zawarcia umowy) jednak nie dłużej jak do wyczerpania puli aż 20000 sztuk nagród. Co więcej, bonus na start z kartą kredytową to nie jedyna korzyść oferowana przez Millennium. Dodatkową nagrodą w promocji jest zwolnienie z opłaty za kartę przez okres pierwszych 12 miesięcy (licząc od daty jej wydania) pod warunkiem dokonywania kartą min. 1 transakcji bezgotówkowej miesięcznie. To bardzo dobra informacja ponieważ promocja nie generuje nam żadnych dodatkowych kosztów! :)

O jej szczegółach pisaliśmy tutaj: Aż 400 zł na zakupy w Allegro za wyrobienie karty kredytowej Banku Millennium oraz do 600 zł zwrotu rocznie

Jak otrzymać bonus w wysokości 100 zł za założenie konta dziecku?

wystarczy w okresie przystąpienia do promocji czyli do 30 września 2022 roku otworzyć za pośrednictwem systemu bankowości Millenet lub aplikacji mobilnej banku Konto 360° Junior dla swojego dziecka oraz zaakceptować regulamin promocji.

Aby otrzymać nagrodę w wysokości 100 zł na karcie goodie należy dodatkowo w terminie do 31 października 2022 roku spełnić poniższe warunki:

 • w przypadku otwarcia konta, którego posiadaczem jest osoba poniżej 7 roku życia nowo otwarte konto zasilić kwotą co najmniej 150 zł;
 • w przypadku otwarcia konta, którego posiadaczem jest osoba, która ukończyła 7 rok życia nowo otwarte konto należy: zasilić kwotą co najmniej 150 zł, dokonać min. 1 płatności kartą wydaną do konta za pomocą usługi BLIK lub zbliżeniowo telefonem, dokonać aktywacji aplikacji mobilnej oraz wyrazić w imieniu dziecka zgody marketingowe.

Za każde takie konto dla dziecka i spełnienie powyższych warunków promocji przysługuje łącznie 100 zł w postaci eKarty goodie, którą można wykorzystać do opłacenia zakupów w sklepach stacjonarnych jak i internetowych.

Szczegółowe warunki promocji opisane zostały w tym wpisie: 100 zł bonusu do Konta 360° Junior dla dziecka od Banku Millennium

Otwórz konto Millennium 360° i zyskaj 360 zł nagrody w gotówce!

Kilka słów o nowym koncie Millennium 360° w Banku Millennium…

Konto Millennium 360° to nowość w Banku Millennium (konto zostało wprowadzone do oferty banku w kwietniu 2022 roku) przy czym naszym zdaniem jest to raczej ewolucja Konta 360° aniżeli wielka rewolucja. Oczywiście znajdziemy plusy tej zmiany m.in. bezwarunkowo darmowe konto, łatwiejsze warunki zwolnienia za kartę czy też tzw. pakiet walutowy. Aby bank zwolnił nas z opłat np. za posiadanie karty czy wypłaty z bankomatów musimy zapewnić min. 500 zł wpływów na konto miesięcznie (z innego banku, nie musi to być wynagrodzenie) oraz dokonać min. pięciu płatności kartą wydaną do konta lub płatności BLIK w danym miesiącu. W zamian za spełnienie powyższych prostych warunków warunków opłaty będą wyglądać jak niżej:

 • 0 zł za prowadzenie konta (to jest bezwarunkowe),
 • 0 zł za utrzymanie karty do konta (lub 11 zł miesięcznie),
 • 0 zł za wypłatę ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wypłatę ze wszystkich bankomatów na świecie,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach Millennium,
 • 0 zł za przelewy,
 • 0 zł za zlecenia stałe,
 • 0 zł za za polecenie zapłaty.

Jeżeli natomiast chodzi o konto Millennium 360° dla osób w wieku 18-26 lat to jest ono również bezpłatne, przy czym zwolnienie z opłaty za kartę oraz wypłaty z bankomatów następuje w przypadku wykonania min. 1 płatności kartą do konta w miesiącu lub min. 1 płatność BLIK.

Pozostałe informacje odnośnie opłat za konta w Millennium znajdziecie w Taryfie Opłat i Prowizji dla konta oraz w cenniku kart.

WAŻNE! Pamiętajmy o tym, iż domyślnie do karty włączany jest dodatkowy pakiet ubezpieczeń w cenie 3,99 zł miesięcznie. Należy zatem od razu po otworzeniu konta je wyłączyć aby nie generować zbędnych kosztów – najlepiej telefonicznie!

Do karty zostanie uruchomiony Pakiet Bezpieczeństwa. Do końca pierwszego pełnego miesiąca od wydania karty pakiet jest bezpłatny, następnie opłata wyniesie 3,99 zł miesięcznie. W cenie pakietu posiadacz karty otrzymuje: 25 powiadomień SMS o transakcjach dokonanych kartą oraz bezpłatny pakiet ubezpieczeń „Ochrona karty”.

Zwróćcie również uwagę czy bank nie uruchomił Wam domyślnie płatnej usługi MilleSMS z powiadomieniem SMS o wykonanych płatnościach (kartą czy też po wypłacie gotówki z bankomatu. Znajdziemy to w menu Bankowość mobilna -> Ustawienia MilleSMS. Należy odznaczyć zbędne powiadomienia.

Na koniec dodamy, że w Banku Millennium konto można zamknąć całkowicie online poprzez system bankowości elektronicznej Millenet (Konta -> Wnioski -> Zamykanie konta w Millenet).

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 31 lipca 2022 (nie więcej jak 40000 wniosków) zarejestruj się w promocji i złóż wniosek o konto Millennium 360° wraz z kartą
do 31 lipca 2022 podpisz umowę o konto wraz z kartą
do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta aktywuj aplikację mobilną oraz wykonaj min. jedną płatność bezgotówkową kartą lub za pomocą kodu BLIK
przez trzy kolejne miesiące w każdym z tych miesięcy dokonaj wpływów na konto na łączną kwotę min. 500 zł oraz wykonaj min. pięć płatności bezgotówkowych kartą lub za pomocą usługi BLIK
do końca 3 miesiąca po miesiącu otwarcia konta złóż wzór podpisu w oddziale banku jeżeli konto otwierane było na tzw. selfie
do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków zostanie przekazana nagroda

Otwórz konto Millennium 360° i zyskaj 360 zł nagrody w gotówce!, , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl5 komentarzy dla wpisu: “360 zł nagrody w gotówce za założenie konta Millennium 360° + 400 zł do Allegro za kartę kredytową + 100 zł za konto dziecka

 • Dominik pisze:

  Witam, w promocji jest napisane ze mozliwe otwarcie konta za pomoca selfie ale wniosek wypełniany w przeglądarce na telefonie. Czy jezeli kieruje mnie do aplikacji mobilnej i zlozenia wniosku w aplikacji to dalej bede spelnial warnuki promocji czy cos sie zmienilo?

  • ZnB pisze:

   Widocznie coś się zmieniło w procesie wnioskowania. Jeżeli chodzi o samą promocję to zgodnie z regulaminem aby z niej skorzystać należy złożyć wniosek poprzez stronę internetową a nie w aplikacji mobilnej :(

 • Monika pisze:

  Wprowadziliście mnie w błąd i zapłaciłam miesięczną opłatę za konto. Chyba nuz kolejny raz. Macie napisane że darmowe konto jest przy wpływach na 500 zł. Natomiast właśnie za taki wpływ zapłaciłam żywymi pieniędzmi bo faktycznie rzecz ujmując wpływu do bezpłatnego konta musi być 1000 zł.

  • Monika pisze:

   A oprócz tego ma być jedna a nie 5 płatności kartą

  • ZnB pisze:

   Chyba pomyliłaś konta. Nowe Konto Millennium 360 jest darmowe bezwarunkowo a wpływ 500 zł zwalnia z opłaty za kartę. Warunki, które Ty podałaś obowiązują dla starego Konta 360.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.