ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

24000 pkt programu Bezcenne Chwile (o wartości 300 zł) za założenie konta w Banku Pocztowym

Do końca promocji pozostało:

Promocje w Banku Pocztowym zdarzają się tak rzadko jak zaćmienia słońca ;)

Po dość długiej przerwie pojawiła się nowa promocja w Banku Pocztowym. To rzadka okazja zwłaszcza biorąc pod uwagę wysokość nagrody jakiej ten bank chyba jeszcze nie oferował. Dzięki tej promocji mamy szansę zgarnąć 24000 pkt Bezcenne Chwile za założenie Konta w Porządku i spełnienie dość prostych warunków promocji. Jak zapewne wiecie taka ilość punktów zapewnia możliwość otrzymania voucherów o wartości 300 zł do wykorzystania w różnych sklepach :)

„Bezcenne 24 tysiące punktów” czyli promocja jakiej dawno nie było ;)

Niniejsza promocja będzie dostępna w okresie od dnia 1 lutego 2023 roku do momentu wyczerpania się limitu 12000 nagród (każda po 8000 pkt) jednak nie dłużej niż do dnia 30 kwietnia 2024 roku. Można w niej zdobyć max. trzy takie nagrody co oznacza, że pula nagród wystarczy dla około 4000 klientów.

Może z niej skorzystać każda osoba, która w okresie od 1 stycznia 2024 roku do 31 stycznia 2024 roku nie posiadali rachunku w Banku Pocztowym. Dziwnie ten zapis wygląda i ciekawe czy pierwsza data jest prawidłowo ale jest jaki jest, dla nas na plus ;)

Aby zapewnić sobie możliwość zdobycia tytułowej nagrody w wysokości do 24000 pkt Programu Bezcenne Chwile (czyli po 8000 pkt za każdy miesiąc) należy w wyżej wymienionym terminie założyć Konto w Porządku z kartą Mastercard wyrażając przy tym jednocześnie zgodę na otrzymywanie wyciągów i korespondencji do rachunku na adres email a następnie:

 • przystąpić do Programu Bezcenne Chwile (Priceless Specials) rejestrując w nim kartę Mastercard Banku Pocztowego, która w danej chwili nie bierze udziału w programie,
 • wyrazić zgody na udział w programie, zaakceptować regulamin programu i wyrazić wymagane zgody,
 • dokonać min. 3 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę przy użyciu wydanej karty Mastercard w miesiącach luty, marzec oraz kwiecień 2024 roku (przy czym uwzględniana jest tylko pierwsza transakcja dokonana w danym dniu oraz w danym punkcie),
 • zapewnić wpływy w kwocie min. 1000 zł łącznie na otworzone w promocji konto w miesiącach luty, marzec oraz kwiecień 2024 roku (z wyłączeniem wpływów wewnętrznych, m.in. z lokat, kredytów, dopisanych odsetek, wpływów z innych rachunków prowadzonych przez Bank Pocztowy).

Załóż Konto w Porządku w Banku Pocztowym i zyskaj do 300 zł

Pamiętajcie jednak, że bank akceptuje tylko tzw. zakupy premiowane a to oznacza dokładnie:

Zakup Premiowany – oznacza każdy zakup (transakcję) w złotych polskich dokonywany za pomocą Karty Partnera przez Uczestnika Programu – z wyjątkiem:
• drugiej oraz kolejnej transakcji dokonanej w tym samym dniu oraz w tym samym punkcie, w tym samym sklepie internetowym (uwzględniana jest tylko pierwsza transakcja dokonana w danym dniu oraz w danym punkcie);
• wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy);
• operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach);
• transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (iii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (iv) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (v) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (vi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (vii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują się w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika.

Dodatkowo wykluczone są standardowo transakcje wynikające wprost z zasad przyznawania punktów w programie, o których szeroko pisaliśmy tutaj w sekcji „Zasady naliczania punktów MasterCard Bezcenne Chwile”. Są to między innymi transakcje dokonane w punktach realizujących przekazy pieniężne, aptekach, drogeriach, pubach, klubach nocnych, dyskotekach czy sklepach alkoholowych. Warto zapoznać się z tymi zasadami.

Nagroda w postaci naliczenia 8000 pkt za każdy miesiąc, w którym zostaną spełnione warunki promocji zostanie przyznana w ciągu 30 dni roboczych po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki. Punkty będą ważne przez okres 6 miesięcy od dnia ich przyznania. Można je wymienić np. na vouchery o wartości 100 zł na zakupy w sklepie RTV Euro AGD, Decathlon, Empik, Smyk, Douglas, Allegro czy na paliwo ze stacji paliw Circle K lub inną nagrodę dostępną w katalogu.

Szczegóły promocji z punktami powitalnymi znajdziecie tutaj.

Załóż Konto w Porządku w Banku Pocztowym i zyskaj do 300 zł

Kilka słów odnośnie doświadczeń z Bankiem Pocztowym ;)

Promocja jaka jest każdy widzi. Bank Pocztowy jaki jest chyba każdy się domyśla ;) Naszym zdaniem do tej pory raczej nie było lepszej oferty konta osobistego w tym banku. 300 zł na start to bardzo dobra oferta i jeżeli ktoś się zastanawia nad założenie konta specjalnie dla tej promocji to miejcie świadomość, że to bank Poczty Polskiej a co za tym idzie:

 • zapomnijcie, że konto można otworzyć typowo poprzez internet co sugeruje kafelek wyboru sposobu podpisania umowy (W placówce, Przez telefon, Przez internet). Wybór opcji przez internet kończy się opcją podpisania umowy w placówce banku (opcjonalnie na poczcie) lub poprzez kuriera, EDIT: podobno niektórym osobom udało się założyć konto online ale od czego to zależy to nie mamy pojęcia,
 • jeżeli nie macie pod ręką placówki banku to wybierajcie kuriera (potrwa to dłużej ale zaoszczędzicie sobie sporo czasu i nerwów) ponieważ wybranie opcji podpisania umowy w placówce pocztowej to jakiś dramat. Na poczcie nikt tego nie ogarnia, nikt nic nie wie, jak w jednej placówce nie potrafią znaleźć wniosku tak w drugiej o ile ten krok przejdzie bez problemu to jest problem z wydrukiem umowy i jej podpisaniem. Po ponad 3h i wizycie w 3 placówkach poczty poddaliśmy się :D
 • nawiązując do powyższego zastanawiamy się czy gdyby już doszło do podpisania umowy na poczcie to czy później dalszy proces aktywacji konta i dostępów przebiegłby sprawnie – mamy tu duże wątpliwości ponieważ nie wiadomo czy pracownik poczty wszystko co trzeba by odklikał ;)
 • wybierając opcję podpisania umowy w placówce niech Was nie zmyli komunikat na końcu wniosku „Zapraszamy do dowolnej placówki Banku lub Poczty Polskiej w celu podpisania Umowy” ponieważ jak się okazuje nie jest to prawda i wniosek najpierw musi być przeprocesowany w centrali a do placówki można się udać dopiero po otrzymaniu kolejnego maila z „Zaproszeniem do podpisania umowy” – notabene nie za wiele to zmienia ponieważ czy przed czy po tym mailu i tak nie udało się nam ;) Co więcej na takiego maila trzeba czekać co najmniej kilka godzin od złożenia wniosku i to po interwencji na infolinii,
 • fajną opcją jest możliwość wyboru Karty wirtualnej ponieważ jest ona gotowa do użytkowania od razu po podpisaniu umowy i również bierze udział w programie Bezcenne Chwile. Dzięki niej jesteście w stanie spełniać warunki promocji już w pierwszy dzień.

I to by było na tyle gorzkich żali ;) Życzymy Wam powodzenia i wytrwałości. Podzielcie się swoimi doświadczeniami z tym bankiem o ile Was nie zraziliśmy do niego już na wstępie :P

Załóż Konto w Porządku w Banku Pocztowym i zyskaj do 300 zł

Ile kosztuje Konto w Porządku w Banku Pocztowym?

Osobom w wieku od 13 lat do 25 lat bank dedykuje Konto w Porządku Start. Jest to konto prowadzone całkowicie za darmo bez żadnych dodatkowych kosztów za utrzymanie karty płatniczej. Wszelkie podstawowe usługi i operacje również oferowane są za 0 zł.

Dla osób w wieku 26 lat do 64 lat bank otwiera Konto w Porządku, które jest prowadzone za 0 zł bez żadnych warunków. Karta płatnicza do konta (fizyczna lub wirtualna) również może być darmowa pod warunkiem, że zrobimy na niej obrót min. 400 zł miesięcznie. W przeciwnym razie za kartę fizyczną zapłacimy 6,99 zł miesięcznie a za kartę wirtualną 4,99 zł.

Pozostałe opłaty znajdziecie standardowo w TOiP.

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl134 komentarzy dla wpisu: “24000 pkt programu Bezcenne Chwile (o wartości 300 zł) za założenie konta w Banku Pocztowym

 • Greg pisze:

  Da radę otworzyć tylko przez internet.
  Wszystko zajmuje 10-15 minut, włącznie z uruchomieniem karty wirtualnej i dodaniem jej do programu „Bezcenne chwile”.

  • ZnB pisze:

   Jeżeli tak jest to super, sprawdzaliśmy kiedyś na 3 osobach i się nie dało. Dziś również fiasko… Możesz jakieś szerze informacje przedstawić albo scrceeny?

  • Snaffy pisze:

   jak dodałeś kartę do Bezcennych Chwil? Tylko podczas wnioskowania o konto? Jest już widoczna w programie?

  • Snaffy pisze:

   Ok, mam to. Trzeba aktywować w bankowości w zakładce MARKET CYFROWY. Swoją drogą dziwne, bo o BCh wnioskuje się już podczas procesowania wniosku o konto…

  • Greg pisze:

   Kochani – czytać warunki promocji ze zrozumieniem:

   c. wyrażą zgodę na otrzymywanie wyciągów i korespondencji do Rachunku
   Bankowego na adres email, w momencie zawierania umowy ramowej, o której
   mowa w lit. b) powyżej lub w dowolnym momencie w Czasie trwania Promocji
   za pośrednictwem bankowości elektronicznej, w placówce Partnera/Poczty
   Polskiej lub za pośrednictwem infolinii Partnera,

  • Greg pisze:

   Kawa dla mnie – dla prowadzącego – duża nagana za nierzetelne przygotowanie opisu promocji.

  • ZnB pisze:

   @Greg: Tobie również zalecamy czytać uważnie ;)

   Aby zapewnić sobie możliwość zdobycia tytułowej nagrody w wysokości do 24000 pkt Programu Bezcenne Chwile (czyli po 8000 pkt za każdy miesiąc) należy w wyżej wymienionym terminie założyć Konto w Porządku z kartą Mastercard wyrażając przy tym jednocześnie zgodę na otrzymywanie wyciągów i korespondencji do rachunku na adres email (…)

   Następnym razem zachęcamy do podrzucenia nam na maila informacji o promocji z gotowym opisem i podpowiedziami ;)

  • Greg pisze:

   ZnB pisze:
   8 lutego 2024 o 17:17
   Jeżeli tak jest to super, sprawdzaliśmy kiedyś na 3 osobach i się nie dało. Dziś również fiasko… Możesz jakieś szerze informacje przedstawić albo scrceeny?

   Jakoś jednak brak było tego czytanie ze zrozumieniem.

  • Piotr pisze:

   Wiecie może gdzie dla pewności sprawdzić ustawienia wymaganych zgód ? Bo nie widzę tego w ustawieniach

   „wyrażą zgodę na otrzymywanie wyciągów i korespondencji do Rachunku
   Bankowego na adres email”

  • ZnB pisze:

   Tak, po jednym Twoim komentarzu mieliśmy stwierdzić, że się już da. Każdy może tak napisać. A info o zgodach jest zamieszczone w opisie. Nadal nie rozumiemy do czego pijesz ;)

  • wojtek pisze:

   tak, ale czy musze jeszcze coś robić, czy bank sam dodaje kartę do programu BCh? Próbowałem sam dodać, ale pisza że mam czekać do 5 dni aż bank ją doda….

 • Anna pisze:

  A u mnie podczas wypełniania wniosku nie było wyboru. Było tylko podpisanie wniosku w placówce pocztowej.

 • Kamil pisze:

  Dziwna sprawa. Przed chwilą przeklikałem wniosek i tak:
  – nie miałem wyboru sposobu podpisania umowy (było napisane po prostu w placówce banku);
  – warunek bezpłatności kart jest inny – obrót 400 zł/ miesiąc (dotyczy również opłaty za kartę wirtualną)
  – maila:
  temat: Wniosek numer XYZ – Zaproszenie do podpisania umowy
  treść: Zapraszamy do placówki Banku Pocztowego lub Poczty Polskiej w celu podpisania Umowy

  otrzymałem w ciągu minuty od wysłania wniosku

  Ale ale… i tak bardzo dziękuję w imieniu czytelników bloga za cynka :-)

  • Snaffy pisze:

   Mi też przeszło online. Robiłem na urządzeniu mobilnym – może o to chodzi. Weryfikacja kontem z innego banku, na którym jest obrót.

  • ZnB pisze:

   Opłaty poprawiliśmy. Co do otwarcia konta online zaraz sprawdzimy czy na telefonie pójdzie. Rozumiemy, że można wtedy wybrać autoryzację przelewem z innego banku?

  • Snaffy pisze:

   ZnB: przelewu nie ma, udostępnia się konto usłudze typu Kontomatik, dlatego na rachunku musi być obrót. Konta z małym przebiegiem wywala.

  • Snaffy pisze:

   Aha, i tam w trakcie procesowania jest jedna opcja odznaczona – zgoda na udostępnienie dokumentów drogą elektroniczną – może chodzić też o to, żeby tę opcję zaznaczyć, inaczej nie mogliby wysłać umowy na maila – dlatego finalnie może nie być opcji ONLINE, tylko Kurier i Oddział

  • Snaffy pisze:

   Drugie konto otwarte na przeglądarce desktopowej i też z opcją online. Więc musi to być kwestia zaznaczenia tej zgody, o której pisałem powyżej.

  • ZnB pisze:

   Zaznaczaliśmy te zgody bo przecież sami o nich napisaliśmy w opisie :P

  • Kamil pisze:

   Składałem wniosek na PC w przeglądarce. Tak jak już ktoś napisał, prawdopodobnie dlatego iż miałem już wcześniej konto w banku (zamknięte), nie było opcji do wyboru aby podpisać umowę innej niźli wizyta w oddziale.

   Wizyta w Banku o dziwo sprawna – mniej niż 5 minut.

  • ZnB pisze:

   WOW. Jak sprawnie. To musieli coś poprawić w obsłudze :)

 • Paweu pisze:

  U mnie też zero problemu żeby założyć konto przez internet, chwilę później do dyspozycji karta wirtualna

 • Piotr pisze:

  Można spróbować. Ostatnio nie udało mi się założyć u nich konta (w placówce)

  • ZnB pisze:

   Nam też w placówce (na poczcie) nie udało się, to jakiś dramat. Może w oddziale banku byłoby łatwiej :)

 • Sylwek pisze:

  U mnie jak zwykle, Poznań 1,5 godziny pociągiem. Mi pokazało tylko wybierz placówkę, żadnej innej opcji.

  • ZnB pisze:

   A placówka poczty? Chociaż nie bardzo polecamy ;)

  • monia38 pisze:

   Czy tranzakcja karta dotyczy jedno miejsce jednego dnia? Czy jak zrobie zakup np. wcRosmanie jednego dnia i drugiego tez tam to tez sie liczy do uznania,czy trzeba w każdym dniu gdzie indziej

 • edek264 pisze:

  poszło :)

 • muhekugo pisze:

  Jeżeli ktoś ma kartotekę w Banku Pocztowym to nie założy konta online. Kurier albo placówka banku tylko.

  • wojtek pisze:

   ja juz mialem konto kiedys otwierane w promocji wiec mialem do wyboru tylko placowke do podpisania umowy. Cos w tym musi byc.

  • ZnB pisze:

   Jest duża szansa, że tak właśnie jest. Podobnie ma Pekao :(

 • Adam pisze:

  Pisze że trzeba kartę ekologiczną fizyczna to jak wirtualna?

  • ZnB pisze:

   Ale gdzie pisze i kto?

  • Piotr pisze:

   Warunek promocji to otwarcie konto z kartą partnera. A karta partnera to również wirtualna:

   Karta Partnera – karta płatnicza Mastercard® dla Klientów indywidualnych (Karta z logo Poczty Polskiej, Karta Wirtualna, Karta biometryczna, z wyłączeniem karty Caritas), wydana Uczestnikowi przez Partnera, która jest podstawą dokonania przez Uczestnika Przystąpienia do Programu lub też zarejestrowana została w Programie jako kolejna Karta;

  • ZnB pisze:

   Dokładnie tak :)

 • Piotr pisze:

  A otworzyło Wam się konto zaraz po złożeniu wniosku i weryfikacji przelewem czy macie coś takiego na mailu ?

  Otrzymujesz tego maila, ponieważ weryfikacja Twoich danych wymaga trochę więcej czasu.
  Wkrótce poinformujemy Cię o możliwości powrotu do wniosku, przesyłając wiadomość SMS oraz kolejnego e-maila z instrukcją powrotu do wniosku.
  Gdy otrzymasz od nas SMS, będziesz mógł kontynuować wniosek o otwarcie konta.

 • wojtek pisze:

  czy dlugo sie czeka na karte, slyszalem ze do 2 tygodni ??

 • Piotr pisze:

  Jest mały błąd w opisie promocji bo nagroda jest wypłacana nie 30 dni od spełnieniu warunków tylko 30 dni od końca danego miesiąca:
  „w terminie 30 dni roboczych (tj. bez uwzględniania sobót, niedziel oraz innych dni ustawowo wolnych od pracy), następujących po miesiącu, w którym spełniono warunki jej otrzymania, a jej przyznanie zostanie dokonane poprzez zasilenie Rachunku Programu Uczestnika odpowiednią liczbą Punktów.”

  • Piotr pisze:

   I za kartę wirtualną jest opłata tylko 4.99 miesięcznie jakby ktoś nie miał już mocy na obrót 400 zł w miesiącu (przy większej ilości kart)

  • ZnB pisze:

   Fakt, do 30 dni od kolejnego miesiąca. Poprawiamy. Dziękujemy :)

  • Piotr pisze:

   To potrafi mocno przesunąć termin wypłaty nagrody bo np. robiąc warunki dziś to 30 dni roboczych od następnego miesiąca czyli marca to wyjdzie około połowy maja

  • Piotr pisze:

   @około połowy maja

   Chodziło o połowę kwietnia

 • Katarzyna pisze:

  Warto zwrócić uwagę, że te płatności nie mogą być wykonane w tym samym dniu w tym samym miejscu, a więc 3 bułeczki po kolei w Biedronce na kasie samoobsługowej odpadają, a nawet poszłabym dalej, i nie robiła tych 3 transakcji w jednym dniu ale w różnych sklepach

  • Piotr pisze:

   Ostrożności nigdy nie za wiele ale w jednym dniu można. W 3 różnych sklepach. Biedronka, Lidl + coś jeszcze i musi być dobrze. Jednak warto poczekać aż karta pojawi się już w programie BCH. Ja ręcznie nie mogłem jej dodać w BCH.

  • Piotr pisze:

   Bułki, warzywka, owoce na sztuki itp to bardzo fajne transakcje nisko kwotowe

 • Snaffy pisze:

  Rejestracja wczoraj a dziś jeszcze nie widzę karty w Bezcennych Chwilach ani po mailu w programie, ani po numerze karty. A jak jest u was?

  • Piotr pisze:

   U mnie tak samo. Ręcznie nie mogę dodać karty w BCH. Trzeba poczekać kilka dni.

  • Piotr pisze:

   Mały update. W komentarzach powyżej jest mowa o rejestracji karty w BCH poprzez zakładkę Market Cyfrowy pomimo zaznaczenia takiej opcji przy składaniu wniosku.

 • Sylwek pisze:

  Wniosek poszedł na placówkę, przy moim szczęściu pewno gdzieś koło kwietnia będzie otwarte, na zakończenie promocji.

 • Sylwek pisze:

  Poszło szybko, już dostałem smsa z zaproszeniem do podpisania umowy, zobaczymy dalej.

  • ZnB pisze:

   Dawaj znać na bieżąco jak poszło i czy byłeś na poczcie czy w oddziale :) No i jakie kroki dalej musiałeś zrobić oprócz tych by udać się do placówki ;)

  • wojtek pisze:

   U mnie poszlo bardzo szybko, byl to punkt banku pocztowego w placowce pocztowej, jedynie mialem problem z otrzymaniem haslo do bankowosci i musialem dzwonic na infolinie. Zamowilem karte z logo poczty, ciekawe jak dlugo sie czeka?

 • Tomek pisze:

  Czy można zdobyć dwie nagrody za kartę wirtualną oraz kartę plastik?

 • Sylwek pisze:

  Dziwne to trochę, żona podczas składania wniosku miała wszystkie trzy opcje otwarcia konta a również kiedyś miała konto w pocztowym, tak jak Ja. Najgorsze że ma konto w BNP i Credir A a tam ich nie ma i trzeba iść do placówki. Trudno.

 • Tomek pisze:

  Chyba coś nie do końca działa zakładanie konta online. Próbowałem przekazać dane przez Santandera/Pekao/Millennium, za każdym razem pojawia się błąd przy przekierowaniu…

  • Katarzyna pisze:

   Trzeba wybrać bank, gdzie zakładałeś konto z podaniem wzory podpisu, bank gdzie zakładałeś konto przez inny przelew może być problematyczny

 • Marcin pisze:

  rozumiem ze nie ma opcji przelewu ze swojego rachunku w innym banku?

  w co najmniej jednym z Okresów, o których mowa w § 2 ust. 1 lit. c)
  Regulaminu, zapewnią na Rachunek Bankowy wpływ środków w kwocie min.
  1000 zł łącznie (słownie: jeden tysiąc złotych), np. wpływ wynagrodzenia,
  świadczenia emerytalno-rentowego, z wyłączeniem wpływów wewnętrznych,
  m.in. z lokat, kredytów, dopisanych odsetek, wpływów z innych rachunków
  prowadzonych przez Partnera (przy czym dopuszczalny jest wpływ wewnętrzny
  z wynagrodzenia, które jest otrzymywane przez Uczestnika od Partnera).

 • Waldek pisze:

  Dzisiaj byłem w placówce banku pocztowego na poczcie i jest OK.
  Panie kompetentne, pół godziny i załatwione 2 wnioski.
  Mam pytanie:
  Czy przelew z tytułem wynagrodzenie przejdzie?

 • Marek pisze:

  Witam!
  Założyłem dziś konto przez PC. Potwierdzenie przez inny bank. Przysłane mejlem dokumenty do podpisu. Tam też nr użytkownika. Potem dodałem kartę do BCh.

 • Sylwek pisze:

  Idę z żoną w poniedziałek do oddziału poczty, napisze jak poszło. Wczoraj wieczorem córka zakładała konto i miała wszystkie opcje dostępne, założyła poprzez przelew z banku Santander i po chwili miała otwarte i kartę aktywną. Już mam kartę w portfelu bo zrzuca pilnowanie płatności na mnie. Kartę do bezcennych chwil zapisuje się po zalogowanie do konta, teraz trzeba trochę poczekać aż pocztowy zatwierdzi.

 • Snaffy pisze:

  Czy przy zakładaniu konta z opcją podpisania umowy w oddziale można wybrać dowolną placówkę czy system przyporządkowuje tą najbliższą miejscu zamieszkania?

  • Sylwek pisze:

   Można wybrać dowolną placówkę, jest mapka i na niej można zaznaczyć. Ja idę do takiego małego oddziału na moim osiedlu.

  • Snaffy pisze:

   @Sylwek: dzięki:)

 • Sylwek pisze:

  Błąd, placówki pocztowej.

 • Waldek pisze:

  ok, dzięki

 • Anna pisze:

  Jak długo ważny jest Wniosek od wysłania?
  Wniosek wysłałam w czwartek rano i chwilowo nie mogę wybrać się do oddziału pocztowego, aby podpisać umowę.

 • Bogdan pisze:

  Czy doładowania telefonu orange,plus przez kartę płatniczą oraz dołądowanie canal plus są wylkuczone z naliczania punktów?

 • Sylwek pisze:

  Te podpisywanie umowy w placówkach to wielka lipa. Dostałem taką wiadomość od pocztowego, wklejam – Dzień dobry,

  w dniu 2024-02-09 złożony został wniosek o rachunek nr DRO588307938.
  Zapraszamy do placówki Banku Pocztowego lub Poczty Polskiej w celu podpisania Umowy.

  Pozdrawiamy,
  Zespół Banku Pocztowego

  Udałem się do placówki oczywiście wskazałem ją podczas składania wniosku, szkoda że nie widzieliście jakie zrobiła wielkie oczy. Wróciłem do domu na i zadzwoniłem na infolinię twierdziła że tak ale widocznie oni tez tak wiedzą. Udałem się do większej placówki i o dziwo można ale do 16 bo ta osoba pracuje do 16 a byłem już po. A miało być tak fajnie, blisko.

 • Tomek pisze:

  Czy do zwolnienia z opłat za kartę plastikową i wirtualną trzeba zrobić obrót 2 x 400 zł każdą z nich czy 1 x 400 zł obojętnie jaką?

 • edu pisze:

  udało się otworzyć konto w pełni online, z podpisaniem umowy online i z kartą wirtualną :)
  Brawo Poczta Polska – witamy w XXI wieku :D

 • Marcin pisze:

  do bani to otwieranie konta przeszedłem cały formularz i na końcu przy weryfikacji maila nie przychodzi na maila kod nie można zakończyć procedury bo nie ma kodu na mailu.

 • Marcin pisze:

  to co mam próbować ponownie? i czekać na mila ze przyjdzie szybciej do weryfikacji kodu? bo nie widzę odp na swoje pytanie czy ktoś tak miał ze maile przychodzą z kodami z opóźnieniem?

  • ZnB pisze:

   Pozostaje próbować. Zauważ, że promocje Banku Pocztowego to rzadkość o czym wspominaliśmy na wstępie. Co za tym idzie doświadczenia z tym bankiem i my, i czytelnicy, mamy znikome. Nie jesteśmy w stanie podpowiadać tak szybko i często jak w przypadku innych banków, gdzie już różne problemy wszyscy tu razem przeszliśmy.

 • wojtek pisze:

  Nieprawidłowy numer karty / data urodzenia, kiedy próbują dodać ZAKTYWOWANĄ kartę do Bezcennych Chwil

  • Marek pisze:

   Na infolinii BCh każą czekać kilka do 14 dni na przyjęcie do systemu.

  • Katarzyna pisze:

   Na ogół to trwa parę dni od zapisania się do programu, sama aktywacja karty nie wystarzczy, trzeba ją zapisać do BChw w Markecie Cyfrowym w aplikacji, chyba nawet jak się zaznaczyło opcję zapisania się do programu we wniosku o otwarcie konta

 • Sylwek pisze:

  Pisałem wcześniej 12 lutego 2024 o 18:01. jak ciężka szło ale przyśpieszyło. Dziś udałem się do drugiej dużej placówki i poszło bardzo szybko, żony również. Konta już aktywne oraz karty wirtualne aktywowane i zarejestrowane poprze Market cyfrowy w bezcennych chwilach. Teraz czekam aż pocztowy je doda. Córka miała po dwóch dniach już w bezcennych chwilach. Zobaczymy jak nasze.

  • Adam pisze:

   To dały się wam te karty do bezcennych chwil? U mnie pomimo zawnioskowania o przystąpieniu do programu przy składaniu wniosku oraz aktywowanie i zarejestrowanie poprzez Market cyfrowy w bezcennych chwilach nadal nic. Minęło już dwa tygodnie i wciąż jej nie widać

  • Katarzyna pisze:

   Trzeba sobie dodatkowo dodać kartę recznie do swojego konta, albo przez Dodaj karte ba starym koncie albo utworzyc nowe konto

 • Sylwek pisze:

  No naprawdę przyspieszyło, karty są już w bezcennych chwilach. Po pierwszych wpadkach teraz na plus.

 • Łukasz pisze:

  Bank robi wszystko by nie skorzystać z promocji. Na kartę czekam już drugi tydzień. Na infolinii info, że wysyłka karty trwa do miesiąca.
  Wybierajcie kartę wirtualną przy zakładaniu wniosku.
  Ja aktualnie nie wiem czy nie zrezygnować z fizycznej bo nie wiem kiedy przyjdzie i nie zamówić wirtualnej.

  • Kuba pisze:

   U mnie karta fizyczna doszła po 1,5 tygodnia czekania, choć już traciłem nadzieję i też chciałem zamawiać kartę wirtualną.

 • Kuba pisze:

  Czy zasilenie 400 zł konta Revolut kartą banku Pocztowego wystarczy, aby być zwolnionym z opłaty za kartę?

 • Piotr pisze:

  Witam, rozumie ze nie ma różnicy czy najpierw przystąpię do programu Bezcenne Chwile czy dokonam płatbości ?

 • Marek pisze:

  A co z klientami powyżej 64 roku?

 • AGNIESZKA pisze:

  Otworzyłam konto wybierając podpisanie umowy przez kuriera. Przyniósł pan kurier umowę już na drugi dzień, podpisałam. Otrzymałam z banku bardzo szybko informacje o aktywacji konta. Super. No i dopiero teraz zaczęły się schody.Nie dostałam od banku kodu żebym mogła się zalogować. Na infolinii pani powiedziala mi ,że muszę iść do oddziału bo konto ma pełnomocnika !!! W oddziale czekałam 2,5 godziny słownie dwie i pół godziny bo tyle obsługiwano poprzedniego klienta a oddział w centrum Warszawy ma 1 pracownika. Pani łaskawie mnie przyjęła 20 minut przed końcem pracy. Zrobiła xero mojego dowodu mimo,że już przesyłałam we wniosku i po 10 minut wygenerowało mi kod do logowania. Oczywiście wg niej nie ma pełnomocnika.Super. Na drugi dzień od rana 3 telefony z banku. Oddzwaniam pani mówi ,że to bylo przywitanie… super. Dzisiaj udało mi się odebrać tel od banku i słyszę zeby zaktualizować dane pełnomocnika…którym wg nich był mój mąż z którym rozwiodłam się 10 lat temu a który poza tym nieżyje. Takiego bur… bałaganu to jeszcze nie widzialam. Nie wiem czy ta sprawa jest zalatwiona bo pani ma przekazać moje … spostrzeżenia do centrali. To z pewnością moja ostatnia promocja w banku pocztowym , szkoda nerwów.

 • MM pisze:

  Mi się niestety nie udało założyć. W placówce pocztowej odsyłają do oddziału banku. Byłem w oddziale podpisać umowę, dokumenty zaginęły i nie dotarły do centrali. Konto otwierane ponad tydzień. W centrali przez kilka dni nic nie potrafili wyjaśnić.

  • Piotr pisze:

   Po tych wielu kiepskich komentarzach to ciekawe jakie problemy będą przy zamykaniu :-)

  • ZnB pisze:

   Tego nie przerabialiśmy bo nawet nie udało nam się otworzyć konta a o doświadczeniach z tym związanych pisaliśmy już wiele raz m.in. w powyższym opisie promocji ;)

 • Filedelfista pisze:

  Udało mi się otworzyć konto zgodnie z instrukcjami, zapewniłem też wpływ 1000zł oraz zrobiłem 3 transakcje kartą. Jednakże transakcje wykonałem już pod koniec miesiąca bo 28 lutego, a więc nie wszystkie zdążyły zostać zaksięgowane w lutym. Liczy się zatem data dokonania transakcji czy data jej księgowania? Czy bank uzna te transakcje jako przypadające na miesiąc luty jeśli zostały wykonane 28 lutego, ale zostaną zaksięgowane np 1 lub 2 marca? Pozdrawiam!

 • mateusz pisze:

  mam już punkty za luty

 • Mikołaj pisze:

  Też dziś dostałem

 • Marks pisze:

  Mam i ja!

 • edek264 pisze:

  jest ;)

 • ciekawski1 pisze:

  Otrzymał ktoś 8000 punktów po wykonaniu 3 transakcji w różnych punktach w jeden dzień?

 • gosia pisze:

  ja juz drugi raz korzystam z promocji pocztowego i moze nie jest to bank na miarę tych lat ale nie miałam problemów z otwarciem ani tez z zamknięciem konta w poprzedniej edycji. kazdy ma swoje doswiadczenia aj najgorzej wspominam PEKAO SA. W tym banku juz nigdy nie otworze konta a w pocztowym jak bedzie promka to i owszw. Dzisiaj też dostałam juz punkty .

  • Dawol pisze:

   W Pekao sa nigdy nie miałem żadnych problemów, wszystko sie udało online. A w pocztowym nawet nie udało mi się konta otworzyć

  • ZnB pisze:

   Co czytelnik to inna opinia ;) A my oba banki uważamy za jedne z najgorszych i najmniej przyjaznych klientowi ;)

 • mati80 pisze:

  mam nieco inne pytanie, założyłem konto w velo i muszę zrobić transakcję kartą na 1000, wiem że Revolut odpada, ma ktoś jakiś pomysł gdzie takie transakcje najlepiej zrobić żeby nic nie stracić i zrobić to jednego dnia

  • Dawol pisze:

   Nie ma innej możliwości to by było za piękne, komu w tamtym roku się z tym udało miał farta.

  • Katarzyna pisze:

   Trzeba iść do Castoramy, kupić coś za 1000 zł (wiertarka?), od razu iść do zwrotów – zwrot w gotówce, a jak się uprą na kartę, podać inną kartę (nie z Velo) do zwrotu

1 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.