ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

13 edycja programu poleceń „Lubię to polecam” w Millennium Bank – do wyboru nagrody: 100 zł na karcie goodie, voucher 80 zł do Zalando lub empik.com, 4 bilety do kina oraz lokata na 6%

Do końca promocji pozostało:

Polecasz, wybierasz nagrodę i zyskujesz nawet 100 zł bonusu wraz z drugą osobą!

13 edycja programu poleceń Banku Millennium „Lubię to polecam” jest już dostępna! Program poleceń tego banku oferuje aż 5 nagród do wyboru zarówno dla osoby Polecanej jak i Polecającej: 4 bilety do kina Helios lub Multikino, voucher 80 zł do empik.com, voucher 80 zł do Zalando.pl, karta prezentowa Goodie 100 zł lub lokata na 6%. Promocja wymaga skorzystania z dedykowanej rekomendacji/polecenia (na przykład z naszej) do czego serdecznie zachęcamy :)

Kto może skorzystać z promocji „Lubię to polecam” Bank Millennium?

W 13 edycji programu poleceń zasady w zasadzie nie zmieniły się w stosunku do poprzedniej. Oczywiście (tutaj również bez zmian) program poleceń Banku Millennium przeznaczony jest dla dwóch grup osób: dla nowych klientów banku czyli osób Polecanych oraz dla obecnych klientów czyli osób Polecających, które mogą polecać usługi banku na warunkach regulaminu zyskując przy tym jedną z nagród. Nagroda oczywiście przysługuje obu stronom polecenia po spełnieniu warunków promocji przez obie strony. Istotną zmianą dla Polecających jest fakt, że bank ograniczył liczbę poleceń za które zapłaci do 10 sztuk, a dla przypomnienia dodamy, że wcześniej nie było żadnego limitu :(

Jako obecnego klienta, który może przystąpić do programu i polecać konto Millennium bank kwalifikuje osobę, jeżeli:

1) masz ukończone 18 lat i posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych,
2) posiadasz rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy prowadzony w złotych w naszym banku,
3) wyrażasz zgody na otrzymywanie od nas informacji marketingowych za pomocą środków porozumiewania się na odległość i nie odwołasz ich w czasie trwania programu.

Jako nowego klienta, przystępującego do promocji z polecenia bank kwalifikuje osobę, jeżeli:

1) masz ukończone 18 lat i posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych,
2) w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed zawarciem umowy o konto w naszym banku nie byłeś:
a) stroną żadnej umowy z naszym bankiem ani osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w naszym banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku,
b) użytkownikiem wydanej przez nas karty przedpłaconej prepaid lub dodatkowej karty kredytowej,
c) poręczycielem transakcji obciążonej ryzykiem kredytowym w naszym banku,
d) posiadaczem jednostek uczestnictwa Millennium TFI,
e) posiadaczem konta otwartego w poprzednich edycjach programu

co innymi słowy wyklucza osoby, które posiadały jakikolwiek kontakt z bankiem Millennium w przeciągu ostatniego roku przed złożeniem wniosku. Wykluczone są również osoby, które nie były bezpośrednim klientem tylko pośrednim jako przedstawiciel czy też opiekun w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Dodatkowo wykluczone są wszystkie osoby, które posiadały w przeszłości rachunek otworzony z polecenia w ramach poprzednich edycji tego programu poleceń.

Skorzystaj z programu Lubię to polecam Bank Millennium (kod polecenia: 20167837)

Przystąpienie do programu „Lubię to polecam” przez Obecnego klienta

Obecni posiadacze rachunku w Banku Millennium spełniający warunki, o których mowa na wstępie mogą skorzystać z 13 edycji programu poleceń jako osoba Polecająca. W tym celu należy do 20 września 2024 roku zalogować się w systemie transakcyjnym Millenet i na swoim koncie kliknąć w Menu => Oferta => Program rekomendacji => Lubię to polecam oraz zapoznać się z regulaminem promocji akceptując go poprzez kliknięcie przycisku Akceptuję. Po chwili przyjdzie SMS z kodem polecenia, który należy przekazać osobie Polecanej. Kod polecenia wyświetli się również na ekranie. Można również wygenerować swój indywidualny link prowadzący do promocyjnego wniosku o konto już z uzupełnionym kodem polecenia (w teorii, bo w praktyce ostatnio kod automatycznie się nie uzupełnia).

W programie poleceń możemy osiągnąć maksymalnie 10 nagród. Za każdą skutecznie poleconą osobę, która spełni warunki promocji będzie można wybrać sobie jedną z nagród, o których piszemy w dalszej części. Na osobę Polecającą nie są nałożone żadne inne warunki typu aktywność na koncie czy też płatność kartą. Wszelkimi kwestiami podatkowymi od nagród zajmuje się bank (nie otrzymamy PIT, nie musimy rozliczać tego w zeznaniu rocznym).

Skorzystanie z polecenia przez Nowego klienta

Jeżeli spełniamy warunki przystąpienia do promocji z polecenia innej osoby w opcji Nowy Klient to wypełniamy dedykowany wniosek o założenie konta z użyciem kodu promocyjnego (jeżeli nie posiadasz takiego kodu możesz go otrzymać wypełniając ten formularz lub wpisując w formularzu kod: 20167837 – gwarantujemy dostarczenie sprawdzonego i wiarygodnego kodu promocji oraz, że osoba polecająca spełnia wszystkie warunki promocji).

Czas na wypełnienie wniosku o konto Millennium 360° mamy aż do 20 września 2024 roku (liczy się data podpisania umowy). Pamiętajmy jednak o tym, aby we wniosku podać bezbłędnie wszystkie swoje dane osobowe zgodne z danymi zawartymi w dowodzie osobistym oraz wyrazić zgody na otrzymywanie od banku informacji marketingowych za pomocą środków porozumiewania się na odległość i nie odwoływać ich w czasie trwania edycji programu.

Na etapie składania wniosku możemy skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia Pakiet Bardzo Pomocny. Pakiet jest darmowy przez pół roku zatem jak ktoś dłużej planuje pozostać w Millennium to można rozważyć taką opcję.

Pakiet Bardzo Pomocny jest połączeniem assistance domowego oraz medycznego i oferowany jest wyłącznie Posiadaczom Konta Millennium 360°. W ramach oferty Pakiet Bardzo Pomocny jest bezpłatny przez 3 miesiące od daty otwarcia konta, następnie składka za ubezpieczenie wyniesie 4,98 zł miesięcznie i będzie naliczana na zasadach opisanych w cenniku.

Umowę można podpisać na cztery trzy sposoby:

 • przelew weryfikacyjny z innego banku – najłatwiejsza i najszybsza metoda podpisania umowy, konto zakładane w kilka minut (uważajcie na ograniczenia tej metody),
 • poprzez kuriera (wniosek wypełniany w przeglądarce na komputerze) – aktywacja konta następuje po pozytywnej weryfikacji podpisanych dokumentów (w tej opcji kartę do konta podobno otrzymujemy razem z umową),
 • wizyta w oddziale – wniosek wypełniany przez internet, a podpisanie umowy realizujemy w wybranej przez siebie w placówce banku, aktywacja konta dokonywana jest przez pracownika banku po podpisaniu umowy rachunku (karta jest dosyłana pocztą),
 • online z wykorzystaniem foto weryfikacji na selfie (po wybraniu we wniosku tej metody uruchom aparat w telefonie i zeskanuj telefonem kod QR wyświetlony na ekranie, po czym pobierz aplikację mobilną banku i dokończ składanie wniosku w aplikacji). Aktywacja konta dokonywana jest od razu po pozytywnej weryfikacji biometrycznej używając do tego celu kamerki w telefonie (karta jest dosyłana pocztą). W tym przypadku należy dodatkowo w ciągu 30 dni od zawarcia umowy złożyć w placówce banku wzór podpisu oraz udostępnić dokument tożsamości.

Skorzystaj z programu Lubię to polecam Bank Millennium (kod polecenia: 20167837)

UWAGA! W przypadku gdy wybieramy opcję podpisania umowy w oddziale banku należy kilkukrotnie zwrócić uwagę pracownikowi banku, że konto zostało otwarte z polecenia innej osoby podając jednocześni kod polecenia: 20167837. Niestety w poprzednich edycjach kilkukrotnie już się zdarzyło, że pracownik placówki banku nie dopełnił wszystkich formalności po swojej stronie (pewnie zabrakło jakiejś fiszki w systemie) co skutkowało późniejszym brakiem premii i koniecznością składania reklamacji w celu jej wypłaty. Za każdym razem reklamacja została uznawana a za przyczynę błędu podawano błąd po stronie pracownika placówki banku. Lepiej zatem upomnieć się wcześniej aniżeli później składać reklamacje :)

Nagrody do wyboru zarówno dla Nowego klienta jak i Obecnego klienta

Aby nagroda w promocji została przyznana (zarówno dla osoby Polecanej jak i Polecającej) osoba Polecona czyli Nowy klient, który otworzył konto musi w ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy:

 • wykonać min. 5 płatności bezgotówkowych w punktach handlowo-usługowych lub przez internet przy użyciu karty debetowej lub za pomocą usługi BLIK na łączną kwotę min. 360 zł,
 • zapewnić wpływ na konto na łączną kwotę min. 1000 zł,
 • a w przypadku gdy konto było otwierane na tzw. selfie w aplikacji dodatkowo należy dodatkowo pojawić się w placówce banku w celu weryfikacji tożsamości i złożenia wzoru podpisu – przeciwnym razie nagroda za otworzenie konta nie będzie przysługiwała.

Po spełnieniu wszystkich warunków promocji zarówno osoba Polecona jak i Polecający otrzymają prawo do wyboru jednej z nagród dostępnych w katalogu. Nagrodę należy wybrać w ciągu kolejnych 60 dni od otrzymania informacji o możliwości jej wyboru. Można tego dokonać poprzez Millenet lub w oddziale banku. Do wyboru są poniższe nagrody:

 • eKarta podarunkowa (płatnicza) w aplikacji goodie o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach stacjonarnych oraz internetowych (za pomocą płatności zbliżeniowych GPay lub ApplePay),
 • eKarta prezentowa o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym www.empik.com,
 • karta upominkowa o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Zalando,
 • 4 bilety do kina (w postaci kodów SMS) do Multikino (2D) albo Helios (2D/3D) ważne min. 60 dni,
 • lokata 6% na 3 miesiące maksymalnie do 25000 zł.

Skorzystaj z programu Lubię to polecam Bank Millennium (kod polecenia: 20167837)

Alternatywna promocja konta Millennium z wyższą nagrodą!

Millennium Bank prowadzi obecnie dwie równoległe akcje promocyjne swojego flagowego Konta 360°. Jedna to ta omawiana w tym wpisie w ramach programu poleceń „Lubię to Polecam” Bank Millennium a druga alternatywna z wyższą premią bo wynoszącą aż 400 zł. Korzyści do uzyskania w jednej jak i drugiej promocji są różne ale jest jedna cecha, która zainteresuje osoby niespełniające warunków promocji z bonusem 400 zł. Chodzi o okres karencji dla byłych klientów, który w ramach programu poleceń jest mniej restrykcyjny (tylko 12 miesięcy) co nie jest bez znaczenia dla wielu osób wracających do tego banku. Szczegóły poniżej:

  Promocja 500 zł w gotówce Program Lubię to Polecam
Karencja – po tej dacie nie można było posiadać konta 01.01.2020 ostatnie 12 m-cy
Czas trwania promocji do 04.04.2024 do 22.03.2024
Zysk z promocji 500 zł w gotówce 100 zł na karcie goodie / bon 80 do Zalando lub Empik / 4 bilety do kina / lokata na 4,5%
Link do wniosku otwórz konto otwórz konto
z kodem polecenia: 20167837
Link do opisu promocji zobacz szczegóły zobacz szczegóły

Jak widać okres karencji daje pewną furtkę osobom nie mogącym skorzystać z promocji z premią 500 zł. Jeżeli nie posiadaliśmy konta w Millennium od co najmniej 2020 roku to najkorzystniejsza będzie opcja założenia konta z wniosku/linku z promocji z premią pieniężną, który umożliwia zdobycie nagrody o wartości 500 zł za założenie konta. Jeżeli natomiast posiadaliśmy konto w Millennium po 2020 roku i zamknęliśmy je min. 12 miesięcy temu to alternatywną opcją jest skorzystanie z wniosku/linku programu poleceń Lubię to Polecam z kodem 20167837, który umożliwia zdobycie jednej z wybranych nagród o wartości do 100 zł.

Kilka słów o nowym koncie Millennium 360° w Banku Millennium…

Konto Millennium 360° to nowość w Banku Millennium (konto zostało wprowadzone do oferty banku w kwietniu 2022 roku) przy czym naszym zdaniem jest to raczej ewolucja Konta 360° aniżeli wielka rewolucja. Oczywiście znajdziemy plusy tej zmiany m.in. bezwarunkowo darmowe konto, łatwiejsze warunki zwolnienia za kartę czy też tzw. pakiet walutowy. Aby bank zwolnił nas z opłat np. za posiadanie karty czy wypłaty z bankomatów musimy dokonać min. pięciu płatności kartą wydaną do konta lub płatności BLIK w danym miesiącu. W zamian za spełnienie powyższych prostych warunków warunków opłaty będą wyglądać jak niżej:

 • 0 zł za prowadzenie konta (to jest bezwarunkowe),
 • 0 zł za utrzymanie karty do konta (lub 11 zł miesięcznie przy braku płatności),
 • 0 zł za wypłatę ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wypłatę ze wszystkich bankomatów na świecie,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach Millennium,
 • 0 zł za przelewy,
 • 0 zł za zlecenia stałe,
 • 0 zł za za polecenie zapłaty.

Jeżeli natomiast chodzi o konto Millennium 360° dla osób w wieku 18-26 lat to jest ono również bezpłatne, przy czym zwolnienie z opłaty za kartę oraz wypłaty z bankomatów następuje w przypadku wykonania min. 1 płatności kartą do konta w miesiącu lub min. 1 płatność BLIK.

Pozostałe informacje odnośnie opłat za konta w Millennium znajdziecie w Taryfie Opłat i Prowizji dla konta oraz w cenniku kart.

Skorzystaj z programu Lubię to polecam Bank Millennium (kod polecenia: 20167837)

Warto dodać, że do momentu autoryzacji w placówce Banku Millennium ograniczona jest kwota miesięcznych przelewów zewnętrznych (poza rachunki własne). Limit ten wynosi 5000 zł. Jeżeli zatem planujemy zrealizować większe kwoty przelewów należy udać się do placówki, przedstawić dowód i limit zostanie zmieniona na kwotę wskazaną przez klienta.

Zwróćcie również uwagę czy bank nie uruchomił Wam domyślnie płatnej usługi MilleSMS z powiadomieniem SMS o wykonanych płatnościach (kartą czy też po wypłacie gotówki z bankomatu. Znajdziemy to w menu Bankowość mobilna -> Ustawienia MilleSMS. Należy odznaczyć zbędne powiadomienia.

Na koniec dodamy, że w Banku Millennium konto można zamknąć całkowicie online poprzez system bankowości elektronicznej Millenet (Konta -> Wnioski -> Zamykanie konta w Millenet).

Nie masz kodu promocyjnego aby skorzystać z tej promocji Millennium?

Żaden problem! Jesteśmy w stanie Ci pomóc podając sprawdzony i wiarygodny kod promocyjny, który jest niezbędny do otwarcia promocyjnego konta i zgarnięcia jednej z nagród. Wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się tutaj lub ten poniżej (pamiętaj o tym, że czasami odpowiadamy z opóźnieniem ale max do 12h) lub podasz w formularzu promocji kod polecenia: 20167837

  Proszę o przekazanie kodu promocyjnego dla programu poleceń "Lubię to polecam" Banku Millennium

  Imię lub nick (wymagane)

  Twój adres email (wymagane)

  Programy poleceń w innych bankach – korzystaj ze wszystkich i polecaj znajomych!

  Tzw. program poleceń kont czy kart kredytowych dostępny jest również w wielu innych bankach. Najczęściej taki program poleceń daje zarobić obu stronom polecenia (czyli osobie Polecającej – obecny klient – jak i osobie Polecanej – nowy klient). Takie programy poleceń znajdziemy m.in. w: Santander Bank Polska, Millennium Bank, VeloBank, PKO BP, Nest Bank, mBank, ING Bank Śląski czy też w Banku Pekao. Na chwilę obecną na poleceniach możemy zyskać w:

  Szeroko o programach poleceń we wszystkich bankach możecie poczytać w dedykowanym wpisie na naszym blogu. Znajduje się tam również tabela porównawcza tychże programów oraz zbiór wszystkich kluczowych informacji o programach poleceń (daty danej edycji, nagrody dla Polecającego i Polecanego, limity dla nagród, warunki promocji itp.). Zachęcamy zatem do lektury wpisu: Bankowe programy poleceń czyli gwarantowana nagroda dla obu stron – kompendium wiedzy!
  [ssba_hide]

  Harmonogram promocji:

  Data Warunek / zdarzenie
  do 20 września 2024 złóż wniosek o konto z kodem polecenia 20167837
  w ciągu 30 dni od podpisania umowy wykonaj min. 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIK na łączną kwotę min. 360 zł, zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 1000 zł oraz potwierdź swoją tożsamość w placówce banku gdy konto zostało otworzone poprzez selfie 
  po spełnieniu warunków zostanie przyznana nagroda – na jej wybór będziemy mieli 60 dni

  Skorzystaj z programu Lubię to polecam Bank Millennium (kod polecenia: 20167837)

  Lokalna kopia dokumentów:  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

  Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
  Newsletter ZarabiajnaBankach.pl  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *  OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
  Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.