ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Ostatnie dni promocji Citibank z premią do 1300 zł oraz promocji BNP Paribas z premią do 1100 zł :)

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Dwie promocje i łączny zysk wynoszący ponad 2000 zł to rzadkość :)

Jak zapewne wiecie pod koniec każdego miesiąca robimy tzw. przegląd AKTUALNYCH PROMOCJI, które dobiegają końca. Dziś robimy mały wyjątek i przypominamy Wam o dwóch świetnych promocjach, które kończą się przekornie w połowie miesiąca ;) Mowa tu o promocji karty kredytowej Citibanku z rekordową łączną premią do 1300 zł oraz o promocji konta osobistego BNP Paribas z premią 500 zł za konto oraz do 600 zł za płatności kartą Mastercard (zatem łącznie do 1100 zł). Warto się nimi zainteresować bo takie okazje mogą się długo nie powtórzyć.

Promocja karty kredytowej Citibanku z łączną premią do 1300 zł

Zaczniemy od promocji karty kredytowej Simplicity, która będzie dostępna do 16 października 2023 roku. Warto podkreślić, że promocja ta posiada bardzo krótki okres karencji dla byłych klientów – 1 lipiec 2023 rok. Na nagrodę składa się:

  • 900 zł premii pieniężnej oraz 300 zł w bonach w postaci 24000 pkt programu Bezcenne Chwile w omawianej promocji „Mogę więcej z Kartą Kredytową Citibank” (szczegóły promocji),
  • 100 zł w punktach programu Bezcenne Chwile (szczegóły promocji),
  • 0 zł za kartę przez pierwsze 12 miesięcy :)

Do tego dla chętnych istnieje opcja połączenia tej promocji z promocją konta osobistego:

Tak na szybko licząc wychodzi na to, że w przypadku samej karty kredytowej można zyskać łącznie do 1300 zł a jeżeli do tego dorzucimy promocję konta osobistego to do zgarnięcia jest bardzo dużo… nawet 1700 zł premii :)

Wszystkie powyższe promocji szczegółowo omówiliśmy w tym wpisie: HIT POWRACA! Aż 1200 zł bonusu za wyrobienie karty Citi Simplicity od Citibank (II edycja) + 400 zł premii w gotówce do konta + karta za 0 zł + 100 zł w punktach Bezcenne Chwile

Skorzystaj z promocji darmowej karty i odbierz nawet 1300 zł nagrody!

 

Promocja konta osobistego (a nawet dwie) z łączną premią do 1100 zł

Drugą pozycją wartą zainteresowania jest promocja konta osobistego od BNP Paribas. W zasadzie w grę wchodzą dwie promocje gdzie można zgarnąć:

  • 500 zł w gotówce w promocji „Wynagradzaj się”, która kończy się 15 października 2023 roku (szczegóły promocji),
  • 435 zł w gotówce w promocji „Złap premię”, która kończy się 17 października 2023 roku (szczegóły promocji)

które różnią się wysokością premii o 65 zł oraz warunkami do spełnienia. Oczywiście jak się domyślacie to promocja z wyższą premią 500 zł ma ciut większe wymagania aniżeli promocja z premią 435 zł.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij do 1100 zł premii!

Do tego możemy dorzucić rewelacyjną promocję (można rzecz, że chyba najlepszą w tym roku) programu Bezcenne Chwile gdzie można zgarnąć:

  • od 16000 pkt do aż 48000 pkt czyli równowartość 200-600 zł w promocji „Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas” w zamian za dokonywanie płatności kartą w sklepie (szczegóły promocji).

Zatem w przypadku wspomnianego banku BNP Paribas i oferowanego przez niego konta osobistego można zyskać od 1035 zł do nawet 1100 zł.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij do 1035 zł premii!

Szczegółowy opis wspomnianych promocji znajdziecie tutaj: MEGA PROMO! Aż 500 zł bonusu w gotówce do Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas w promocji „Wynagradzaj się” + 600 zł w programie Bezcenne Chwile oraz tutaj: 435 zł premii w gotówce za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas w promocji „Złapp premię” + 600 zł w programie Bezcenne Chwile

 



, , , , , , , , ,




Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl



Komentowanie obecnie jest niedostępne.