ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

150 zł nagrody dla dziecka lub nastolatka od Santander Bank Polska + 600 zł premii dla każdego rodzica

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Łatwa premia za konto dla dziecka lub nastolatka… od Santander :D

Santander Bank Polska w tym miesiącu wypuścił najlepszą promocję konta w tym roku dla pełnoletnich z premią aż 600 zł. No i jakby tego było mało to teraz w zamian za założenie Konta Santander dla Młodych przez osobę niepełnoletnią (w wieku 7-17 lat) można zgarnąć aż 150 zł nagrody. Wystarczy tylko zapisać się do promocji i spełnić banalnie proste warunki opisane poniżej.


UWAGA! W przypadku osób pełnoletnich czyli, które ukończyły 18 lat znacznie korzystniejszą promocją i w dodatku dostępną przez internet jest oferta Konta Santander z premią aż 600 zł na start. O jej szczegółach piszemy tutaj: HIT! 600 zł nagrody za założenie Konta Santander w Santander Bank Polska + do 500 zł co miesiąc za polecenia + do 300 zł za opłacanie rachunków + lokata na 5,5%

Otwórz Konto Santander i zyskaj aż 600 zł premii!


Promocja tylko dla nastolatków w wieku 7-17 lat!

W ramach najnowszej promocji „Do 150 zł ekstra za konto Santander dla dziecka lub nastolatka” oferowanej przez Santander Bank Polska osoby (a dokładniej dzieci i nastolatkowie), które ukończyły już 7 lat ale nie ukończyły jeszcze 18 lat oraz na dzień 12 października 2023 roku oraz nigdy wcześniej nie posiadały żadnego konta osobistego w SBP mogą uzyskać 150 zł nagrody do konta. Promocja będzie dostępna do 19 listopada 2023 roku lub do wcześniejszego wyczerpania się puli nagród wynoszącej 1000 sztuk.

Warunkiem skorzystania z promocji (poza powyższymi założeniami kto może przystąpić do promocji) jest wypełnienie formularza przystąpienia do promocji (podając dane osobowe rodzica: imię, nazwisko, PESEL oraz adres e-mail) oraz założenie przez bankowość Santander Internet Konta Santander dla dziecka wraz z kartą Dopasowaną i dostępem do bankowości internetowej Santander Online. Jak to bywa w przypadku osób niepełnoletnich opiekun prawny musi wyrazić zgodę na udział w niniejszej promocji oraz posiadać konto w Santander wraz z usługą Santander internet poprzez, którą podpisywana jest umowa.

UWAGA! W tej promocji biorą udział wyłącznie konta otwarte online, za pośrednictwem Santander internet. Aby otworzyć online konto dla dziecka lub nastolatka kliknij w swoich usługach Santander internet zakładkę „Oferta banku” i wybierz z menu po lewej stronie pozycję „Konto dla dziecka i nastolatka”. Jeżeli nie posiadasz jeszcze dostępu do Santander internet załóż sobie najpierw konto w promocji z premią aż 600 zł.

Otwórz Konto Santander i zyskaj aż 600 zł premii

Pamiętajcie również aby podpisując umowę o konto wyrazić zgodę na elektroniczny kanał kontaktu (EKK), otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną oraz by nie składać sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych. Konieczne jest również wyrażenie zgody na kontakt z dzieckiem drogą elektroniczną w celach marketingowych.

Jak zdobyć 150 zł premii w niniejszej promocji?

Aby otrzymać pierwszą nagrodę 50 zł w formie vouchera do Allegro zapisz się do promocji i załóż konto dziecku na zasadach opisanych powyżej a następnie zapewnij do 26 listopada 2023 roku wpływ na konto otwarte dziecku w tej promocji min. 50 zł.  Aby otrzymać nagrodę Ty i Twoje dziecko/nastolatek musicie utrzymać zgody, o których pisaliśmy wyżej.

W przypadku spełnienia powyższych warunków promocji 50 zł w formie e-kodu do wykorzystania na platformie zakupowej Allegro zostanie przekazane SMSem lub w Poczcie w Santander internet/Santander mobile dla rodzica.

Aby zgarnąć kolejną nagrodę w wysokości 100 zł premii pieniężnej:

  • w przypadku konta dla dziecka w wieku od 7 do 12 lat w terminie do 5 grudnia 2023 roku dziecko musi zapłacić min. 5 razy kartą debetową z konta, które zostanie otworzone w tej promocji,
  • w przypadku konta dla dziecka w wieku od 13 do 17 lat w terminie do 5 grudnia 2023 roku dziecko musi:
    – zalogować się minimum 1 raz do aplikacji Santander mobile (loginem i hasłem do konta dziecka),
    – wykonać min. 5 razy płatność bezgotówkową kartą debetową wydaną do konta założonego w tej promocji lub transakcję BLIKiem  w ramach systemu BLIK polegająca na płatności za towary lub usługi w sklepie stacjonarnym, punkcie usługowym lub w sklepie internetowym oraz wypłaty z bankomatu (z wyłączeniem płatności zbliżeniowych BLIK).

Nagroda zostanie przekazana najpóźniej do 17 grudnia 2023 roku przelewem na konto otworzone w promocji. Szczegóły znajdziecie w regulaminie.

Ile kosztuje Konto Santander dla młodych w Santander?

Konto Santander dla młodych przeznaczone jest dla osób do 26. roku życia. Konto prowadzone jest bezpłatnie czyli kosztuje 0 zł miesięcznie. Poza tym:

  • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę pod warunkiem dokonania minimum 1 transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIK w miesiącu kalendarzowym – w przeciwnym razie zostanie naliczona opłata 9 zł,
  • 0 zł za przelewy natychmiastowe (bez limitów),
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów w całej Polsce.

Pozostałe opłaty znajdziemy standardowo w tabeli opłat i prowizji.

Bonusu o łącznej wartości 600 zł w zamian za założenie konta przez rodzica ;)

No i mamy październikową promocję konta osobistego od Santander Bank Polska z najwyższą premią w tym roku i co najważniejsze ze skróconym okresem karencji! Dzięki niej można zgarnąć aż 600 zł nagrody na start za założenie Konta Santander przy czym na nagrodę składa się 300 zł premii pieniężnej wypłacanej na konto oraz 300 zł w formie bonów do zrealizowania w wybranych przez siebie sklepach. Poza główną nagrodą bank oferuje również do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych oraz do 500 zł bonusu miesięcznie za polecanie konta swoim znajomym. Dla oszczędzających czeka bez zmian możliwość ulokowania środków na lokacie 5,5%.

Szczegóły promocji znajdują się tutaj: HIT! 600 zł nagrody za założenie Konta Santander w Santander Bank Polska + do 500 zł co miesiąc za polecenia + do 300 zł za opłacanie rachunków + lokata na 5,5%

 , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.