ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

150 zł kieszonkowego na wakacje dla młodych od Santander Bank Polska + 500 zł premii dla każdego rodzica

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Rekordowa premia za konto Santandera przeznaczona dla nastolatków…

Santander Bank Polska szaleje i oprócz świetnej promocji konta dla pełnoletnich z premią aż 500 zł. zaoferował rekordową premię za konto dla dzieci i młodzieży. W zamian za założenie Konta Santander dla Młodych przez osobę niepełnoletnią (w wieku 7-17 lat) można otrzymać aż 150 zł premii w gotówce. Wystarczy tylko spełnić banalnie proste warunki promocji opisane poniżej.


UWAGA! W przypadku osób pełnoletnich czyli, które ukończyły 18 lat znacznie korzystniejszą promocją i w dodatku dostępną przez internet jest oferta Konta Santander z premią 500 zł na start. O jej szczegółach piszemy tutaj: 500 zł nagrody za założenie Konta Santander w Santander Bank Polska + do 500 zł co miesiąc za polecenia + do 300 zł za opłacanie rachunków + lokata na 7%

Otwórz Konto Santander i zyskaj aż 500 zł premii!


Promocja tylko dla nastolatków w wieku 7-17 lat!

W ramach najnowszej promocji „150 zł kieszonkowego na wakacje” oferowanej przez Santander Bank Polska osoby (a dokładniej nastolatkowie), które ukończyły już 7 lat ale nie ukończyły jeszcze 18 lat oraz nie posiadają i nigdy wcześniej nie posiadały żadnego konta osobistego w SBP mogą uzyskać aż 150 zł nagrody pieniężnej. Promocja będzie dostępna do 9 lipca 2023 roku lub do wcześniejszego wyczerpania się puli nagród wynoszącej 1000 sztuk.

Warunkiem skorzystania z promocji (poza powyższymi założeniami kto może przystąpić do promocji) jest wypełnienie formularza przystąpienia do promocji (podając dane osobowe rodzica: imię, nazwisko, PESEL oraz adres e-mail) oraz założenie przez bankowość Santander Internet Konta Santander dla dziecka wraz z kartą Dopasowaną i dostępem do bankowości internetowej Santander Online. Jak to bywa w przypadku osób niepełnoletnich opiekun prawny musi wyrazić zgodę na udział w niniejszej promocji oraz posiadać konto w Santander wraz z usługą Santander internet poprzez, którą podpisywana jest umowa.

Pamiętajcie również aby podpisując umowę o konto wyrazić zgodę na elektroniczny kanał kontaktu (EKK), otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną oraz by nie składać sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych. Konieczne jest również wyrażenie zgody na kontakt z dzieckiem drogą elektroniczną w celach marketingowych.

W przypadku konta dla dziecka w wieku od 7 do 12 lat należy dodatkowo do 16 lipca 2023 roku przelać na konto dziecka minimum 50 zł.

W przypadku konta dla dziecka w wieku od 13 do 17 lat należy dodatkowo spełnić poniższe warunki najpóźniej do 19 lipca 2023 roku:

  • zalogować się minimum raz do aplikacji Santander mobile (loginem i hasłem do konta dziecka).
  • wykonać minimum 4 razy płatność bezgotówkową kartą debetową wydaną do konta założonego w tej promocji lub transakcję BLIKiem (polegająca na płatności za towary lub usługi w sklepie stacjonarnym, punkcie usługowym lub w sklepie internetowym oraz wypłaty z bankomatu – z wyłączeniem płatności zbliżeniowych BLIK.

Nagroda zostanie przekazana najpóźniej do 31 lipca 2023 roku przelewem na konto otworzone w promocji. Szczegóły znajdziecie w regulaminie.

Ile kosztuje Konto Santander dla młodych w Santander?

Konto Santander dla młodych przeznaczone jest dla osób do 26. roku życia. Konto prowadzone jest bezpłatnie czyli kosztuje 0 zł miesięcznie. Poza tym:

  • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę pod warunkiem dokonania minimum 1 transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIK w miesiącu kalendarzowym – w przeciwnym razie zostanie naliczona opłata 9 zł,
  • 0 zł za przelewy natychmiastowe (bez limitów),
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów w całej Polsce.

Pozostałe opłaty znajdziemy standardowo w tabeli opłat i prowizji.

Bonusu o łącznej wartości 500 zł w zamian za założenie konta przez rodzica ;)

Lipcowa promocja konta od Santander Bank Polska na jeszcze lepszych warunkach! Dzięki nowej edycji promocji zyskamy do 500 zł bonusu na start za założenie Konta Santander. Na nagrodę składa się 300 zł premii pieniężnej wypłacanej na konto oraz 200 zł w formie bonów do zrealizowania w wybranych przez siebie sklepach. Poza główną nagrodą bank oferuje do 300 zł zwrotu na konto rocznie za opłacanie rachunków domowych oraz do 500 zł nagrody miesięcznie za polecanie konta swoim znajomym. Dla oszczędzających czeka natomiast możliwość ulokowania środków na lokacie 7%.

Szczegóły promocji znajdują się tutaj: 500 zł nagrody za założenie Konta Santander w Santander Bank Polska + do 500 zł co miesiąc za polecenia + do 300 zł za opłacanie rachunków + lokata na 7%

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.