ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

200 zł nagrody na start od mBank za eKonto osobiste + 1,8% dla oszczędności do 10000 zł

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Zyskaj 200 zł łatwej nagrody pieniężnej oraz możliwość oszczędzania na 1,8%

mBank wystartował z XI edycją promocji „eKonto z premią”. Warunki promocji są o wiele korzystniejsze w porównaniu do poprzedniej edycji. W nowej odsłonie zyskamy aż 200 zł premii pieniężnej za założenie konta oraz 1,8% odsetek na rachunku Moje Cele. By zgarnąć nagrodę wystarczy czterokrotny wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł oraz 32 transakcji bezgotówkowych kartą (po min. 8 w każdym miesiącu).

200 zł zysku za wpływy na konto i płatności bezgotówkowe…

Promocja „eKonto z premią – XI edycja” to kolejna już oferta konta mBanku znana z ostatnich miesięcy. W nowej edycji można zarobić więcej bo 200 zł (poprzednio było to 160 zł) bonusu pieniężnego wypłacanego na otwarte konto oraz oprocentowanie 1,8% na koncie oszczędnościowym. W ramach promocji otwieramy rachunek eKonto osobiste, który może być zupełnie darmowe. Okres karencji dla byłych klientów pozostał nadal bez zmian. 

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta w mBank po 1 stycznia 2017 a dokładniej:

Przez nowego Klienta, rozumiemy osobę, którą począwszy od 01.01.2017 r. nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem:
1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
2) rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Gdy zdecydujemy się skorzystać z promocji wystarczy złożyć wniosek o otwarcie rachunku eKonto osobiste z premią 200 zł wraz z kartą płatniczą (jeżeli nie macie nic przeciwko temu to we wniosku możecie podać nasz kod polecenia czyli: znb). W promocji biorą tylko rachunki indywidualne – konto wspólne jest wykluczone. Należy również pamiętać aby przy wnioskowaniu o konto uruchomić dodatkowy produkt Moje cele.

Następnie zawieramy umowę poprzez kuriera lub placówkę banku o ile jest dostępna w Waszym mieście. Promocja potrwa do 31 maja 2021 roku i w tym okresie należy podpisać umowę.

Załóż eKonto osobiste z premią pieniężną w wysokości 200 zł

Jak zgarnąć wszystkie nagrody z tej promocji?

Nagrodą w tej promocji jest premia w wysokości 50 zł za tzw. szybki wpływ na konto oraz trzy premie po 50 zł za aktywność w kolejnych miesiącach.

Pierwsze 50 zł za tzw. szybki wpływ otrzymamy za zasilenie konta kwotą min. 1000 zł (przelew z innego banku – nie może to być przelew z rachunku mBanku, z którym macie coś wspólnego) w ciągu 7 dni od jego otwarcia oraz wykonanie min. 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w terminie do końca kolejnego miesiąca od otwarcia konta.

Przykład: jeżeli przystąpiłeś do Promocji w połowie maja, to będziesz dokonywać transakcji przez maj i/lub czerwiec, które będą stanowić podstawę do naliczenia Premii; pierwsze naliczenie Premii nastąpi za maj i/lub czerwiec

Kolejne 50 zł zgarniemy jeżeli w drugim pełnym miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta wykonamy takie same warunki jak wcześniej czyli zasilimy konto kwotą min. 1000 zł oraz wykonamy min. 8 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIK.

Przykład: jeżeli przystąpiłeś do Promocji w maju, to już od lipca będziesz dokonywać transakcji, które będą stanowić podstawę do naliczenia Premii; pierwsze naliczenie Premii nastąpi za lipiec

Następne 50 zł zgarniemy jeżeli w trzecim pełnym miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta wykonamy takie same warunki jak wcześniej czyli ponownie zasilimy konto kwotą min. 1000 zł oraz wykonamy min. 8 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIK.

Przykład: jeżeli przystąpiłeś do Promocji w maju, to już od sierpnia będziesz dokonywać transakcji, które będą stanowić podstawę do naliczenia Premii; pierwsze naliczenie Premii nastąpi za sierpień

Ostatnie 50 zł zyskamy za spełnienie powyższych identycznych warunków w czwartym pełnym miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta.

Przykład: jeżeli przystąpiłeś do Promocji w maju, to już od września będziesz dokonywać transakcji, które będą stanowić podstawę do naliczenia Premii; pierwsze naliczenie Premii nastąpi za wrzesień

Łącznie zarobimy zatem nawet 200 zł za wpływy i transakcje. Nagrody będą wypłacane do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnione zostaną warunki. Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Bonus: 1,8% na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele

Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele w wysokości 1,8% do kwoty 10 tys. zł będzie obowiązywało przez 3 miesiące licząc od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele. Po tym okresie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele będzie obowiązywało oprocentowanie zgodne z tabelą oprocentowania. Promocyjne oprocentowanie naliczane będzie, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym.

Załóż eKonto osobiste z premią pieniężną w wysokości 200 zł

Ile kosztuje eKonto osobiste w mBank?

eKonto osobiste może być całkowicie darmowe pod warunkiem wykonywania określonych poniżej płatności bezgotówkowych miesięcznie – w przeciwnym razie koszt karty to 7 zł. Pozostałe podstawowe usługi również są za 0 zł:

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku,
  • 0 zł za kartę debetową przy wykonaniu min. 1 płatności bezgotówkowej miesięcznie (obowiązuje do 28.02.2021). Od 01.03.2021 warunek zwalniający z opłaty za kartę to płatności na kwotę min. 350 zł miesięcznie. W przypadku braku spełnienia warunków koszt karty to 7 zł,
  • 0 zł za krajowe przelewy zewnętrzne i wewnętrzne przez internet,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce w kwocie min. 100 zł – w przeciwnym razie opłata wyniesie 2,50 zł,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash, Cashline.

Więcej informacji o opłatach można poczytać w tabeli opłat i prowizji.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 31 maja 2021 wypełnij wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą płatniczą i zawrzyj umowę
w ciągu 7 dni od otwarcia konta dokonaj wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł
do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta wykonaj min. 8 płatności bezgotówkowych kartą/BLIK
w drugim pełnym miesiącu kalendarzowym od otwarcia konta dokonaj wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł oraz wykonaj min. 8 płatności bezgotówkowych kartą/BLIK
w trzecim pełnym miesiącu kalendarzowym od otwarcia konta dokonaj wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł oraz wykonaj min. 8 płatności bezgotówkowych kartą/BLIK
w czwartym pełnym miesiącu kalendarzowym od otwarcia konta dokonaj wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł oraz wykonaj min. 8 płatności bezgotówkowych kartą/BLIK

Załóż eKonto osobiste z premią pieniężną w wysokości 200 zł

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.