ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Kumulacja promocji w mBank: 260 zł za eKonto osobiste lub ponad 300 zł za mKonto Intensive – tylko do 23 grudnia 2020!

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Połącz dwie promocje mBank i zyskaj podwójnie – trzeba się jednak spieszyć!

Świąteczna promocja mBanku dająca możliwość skumulowania premii. Do wyboru mamy dwa rodzaje konta: eKonto osobiste lub mKonto Intensive. W zamian za złożenie wniosku o konto mBanku na stronie promocji zyskamy od 260 zł do ponad 300 zł w nagrodach. Warto jednak dodać, że warunkiem otrzymania dodatkowych bonusów jest podpisanie umowy w oddziale mBanku w terminie do 23 grudnia 2020 roku! Zatem należy szybko klikać by zdążyć zgarnąć nagrody na święta ;)

Tytułem wstępu o dodatkowych bonusach do zdobycia w oddziale banku

Ta świąteczna promocja mBanku to nic innego jak połączenie jednej z omawianych już na naszym blogu promocji (które w skrócie również zamieszczamy w tym wpisie):

z promocją zorganizowaną w oddziałach banku. Składając wniosek o konto dedykowanej na stronie promocji w terminie do 23 grudnia 2020 roku oraz finalizując umowę w jednym z oddziałów mBanku będzie można otrzymać dodatkowy bonus (a nawet dwa) wybrany przez siebie z listy poniższych nagród:

 • voucher 100 zł do Rosmmann lub Biedronka
 • głośnik bezprzewodowy
 • słuchawki nauszne bezprzewodowe

Warto jednak zaznaczyć, że dla eKonta osobistego wybieramy jeden bonus a dla mKonta Intensive aż dwa dodatkowe bonusy z wymienionej wyżej listy. Nie jest jednak do końca sprecyzowane czy można np. wybrać dwa razy ten sam bonus. Okaże się w oddziale banku ;) Oprócz wymienionych wyżej bonusów zgarniemy dodatkowo premie dedykowane dla obu kont – o premiach tych piszemy niżej.

Lista placówek mBanku objęta promocją znajduje się w tym załączniku. Co ciekawe sama promocja nie posiada własnego dedykowanego regulaminu i opiera się głównie na podstawie informacji zamieszczonych na stronie promocji – pamiętajcie jednak, że to również jest wiążące tak samo jak regulamin!

Załóż konto w mBank z nagrodą o wartości od 260 zł do ponad 300 zł!

160 zł premii za założenie eKonta osobistego

Promocja „eKonto z premią – X edycja” to kolejna już oferta konta mBanku znana z ostatnich miesięcy. W nowej edycji można zarobić więcej bo 160 zł (poprzednio było to 140 zł) bonusu pieniężnego wypłacanego na otwarte konto oraz oprocentowanie 2% na koncie oszczędnościowym. W ramach promocji otwieramy rachunek eKonto osobiste, który może być zupełnie darmowe. Okres karencji dla byłych klientów pozostał nadal bez zmian. 

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta w mBank po 1 stycznia 2017 a dokładniej:

Przez nowego Klienta, rozumiemy osobę, którą począwszy od 01.01.2017 r. nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem:
1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
2) rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Gdy zdecydujemy się skorzystać z promocji wystarczy złożyć wniosek o otwarcie rachunku eKonto osobiste wraz z kartą płatniczą. W promocji biorą tylko rachunki indywidualne – konto wspólne jest wykluczone. Należy również pamiętać aby przy wnioskowaniu o konto uruchomić dodatkowy produkt Moje cele. Następnie zawieramy umowę w placówce banku o ile jest dostępna w Waszym mieście. 

Załóż eKonto osobiste z nagrodą o wartości 260 zł

Nagrodą w tej promocji jest premia w wysokości 100 zł za tzw. szybki wpływ na konto oraz dwie premie po 30 zł za aktywność w kolejnych miesiącach.

Pierwsze 100 zł za tzw. szybki wpływ otrzymamy za zasilenie konta kwotą min. 1000 zł (przelew z innego banku – nie może to być przelew z rachunku mBanku, z którym macie coś wspólnego) w ciągu 7 dni od jego otwarcia oraz wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK w terminie do końca kolejnego miesiąca od otwarcia konta.

Kolejne 30 zł zgarniemy jeżeli w drugim pełnym miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta wykonamy takie same warunki jak wcześniej czyli zasilimy konto kwotą min. 1000 zł oraz wykonamy min. 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIK.

Ostatnie 30 zł zyskamy za spełnienie powyższych identycznych warunków w trzecim pełnym miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta.

Nagrody będą wypłacane do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnione zostaną warunki. Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie oraz w dedykowanym opisie tej promocji tutaj: 160 zł nagrody na start od mBank za eKonto osobiste + 2% dla oszczędności

Bonus do eKonta: 2% na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele

Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele w wysokości 2% do kwoty 10 tys. zł będzie obowiązywało przez 3 miesiące licząc od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele. Po tym okresie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele będzie obowiązywało oprocentowanie zgodne z tabelą oprocentowania. Promocyjne oprocentowanie naliczane będzie, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym.

Załóż eKonto osobiste z nagrodą o wartości 260 zł

149 zł za założenie mKonta Intensive

W nowej promocji mBanku do zgarnięcia jest voucher o wartości 100 zł na zakupy w Allegro oraz kod na usługę Allegro Smart na rok gratis (jej wartość to 49 zł).  Z promocji mogą skorzystać osoby, które:

(…) począwszy od 01.01.2017 r. nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem:
a. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
b. rachunku oszczędnościowego
o [początkowych] numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017

Posiadanie innych produktów mBanku typu karta kredytowa czy konto firmowe nie wyklucza możliwości skorzystania z tej promocji.

Gdy zdecydujemy się skorzystać z tej promocji wystarczy złożyć wniosek o otwarcie mKonta Intensive wraz z kartą wydawaną do rachunku Mastercard lub Visa Intensive (tylko ta karta jest bezpłatna) oraz zaakceptować na wniosku oświadczenia o przystąpieniu do promocji. Następnie na postawie złożonego wniosku należy zawrzeć umowę z bankiem w placówce banku o ile jest dostępna w Waszym mieście.

Załóż mKonto Intensive z nagrodą o wartości ponad 300 zł

Aby otrzymać kod na darmową usługę Allegro Smart należy w pierwszym pełnym miesiącu po otwarciu rachunku wykonać transakcje kartą i/lub BLIK na kwotę łączną min. 2 tys. zł. Nagroda ta zostanie udostępniona poprzez wiadomość w serwisie mBank na koniec drugiego miesiąca i będzie dostępna przez 3 miesiące. Kod będzie można aktywować do 31 grudnia 2021 roku zatem nawet jeżeli już posiadacie usługę Allegro Smart będziecie mogli sobie wykorzystać ten kod po zakończeniu obecnego abonamentu.

Natomiast aby otrzymać voucher 100 zł na zakupy w Allegro należy w kolejnych trzech miesiącach, następujących po pierwszym pełnym miesiącu od otwarcia rachunku, wykonać kartą płatności na min. 2 tys. zł w każdym z tych trzech miesięcy. Nagroda zostanie również udostępniona w wiadomości w serwisie mBank i będzie dostępna do odbioru przez 3 miesiące. Sam voucher będzie można wykorzystać do 31 grudnia 2021 roku.

Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie oraz w dedykowanym opisie tej promocji tutaj: 100 zł na zakupy + Allegro Smart na rok gratis za założenie mKonta Intensive w mBank

Ile kosztuje eKonto osobiste w mBank?

eKonto osobiste może być całkowicie darmowe pod warunkiem wykonywania min. 1 płatności bezgotówkowej miesięcznie – w przeciwnym razie koszt karty to 7 zł. Pozostałe podstawowe usługi również są za 0 zł:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0 zł za kartę debetową przy wykonaniu min. 1 płatności bezgotówkowej miesięcznie (w przypadku braku transakcji koszt 7 zł),
 • 0 zł za krajowe przelewy zewnętrzne i wewnętrzne przez internet,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce w kwocie min. 100 zł – w przeciwnym razie opłata wyniesie 2,50 zł.

Załóż eKonto osobiste z nagrodą o wartości 260 zł

Ile kosztuje mKonto Intensive?

Rachunek mKonto Intensive to produkt przeznaczony „z założenia dla zamożniejszych” klientów. Prowadzenie tego konta kosztuje bagatela aż 49,50 zł miesięcznie a aby zostać zwolnionym z tej opłaty bank wymaga wpływów na rachunek w kwocie łącznej min. 7000 zł lub łącznej kwoty depozytów i inwestycji ulokowanych w mBanku wynoszących minimum 100 tys. zł. Oczywiście dla wielu z Was nie powinno to być większym problemem ponieważ wystarczy np. siedem razy wpłacić ten sam tysiąc złotych na konto i po problemie. Niemniej jednak może to być ciut kłopotliwe.

W zamian jednak otrzymujemy wszystko to co jest potrzebne do codziennego użytkowania konta w cenie, czyli zupełnie gratis:

 • 0 zł za kartę podstawową MasterCard lub Visa Intensive (można wybierać jeszcze pośród innych kart ale są one płatne),
 • 0 zł za 3 pierwsze przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów krajowych,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów na świecie,
 • 0 zł za wpłaty w bankomatach mBanku, Planet Cash, Cashline jak i Euronet.

Więcej informacji o opłatach można poczytać w tabeli opłat i prowizji.

Załóż mKonto Intensive z nagrodą o wartości ponad 300 zł

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.