ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

100 zł na zakupy + Allegro Smart na rok gratis za założenie mKonta Intensive w mBank

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Zyskaj 149 zł premii do Allegro za założenie prestiżowego konta mBanku

mKonto Intensive oferowane przez mBank to konto dla osób bardziej wymagających. Nie pierwszy raz można jednak i na nim zarobić. Tym razem za założenie mKonta Intensive zyskamy 100 zł na zakupy w Allegro oraz usługę Allegro Smart gratis przez rok. Alternatywnie można skorzystać z nadal trwającej promocji eKonta osobistego z premią 160 zł wypłacaną w gotówce.

„mKonto Intensive z Allegro” i premią o wartości 149 zł…

W nowej promocji mBanku do zgarnięcia jest voucher o wartości 100 zł na zakupy w Allegro oraz kod na usługę Allegro Smart na rok gratis (jej wartość to 49 zł). Osoby, które stale śledzą bloga pewnie skojarzą fakt, że mBank prowadzi również alternatywną promocję z eKontem osobistym i premią 160 zł (oraz kontem oszczędnościowym na 2%), która to warunki ma znacznie łatwiejsze. Wybór pozostawiamy Wam :)

Z promocji mogą skorzystać osoby, które:

(…) począwszy od 01.01.2017 r. nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem:
a. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
b. rachunku oszczędnościowego
o [początkowych] numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017

Posiadanie innych produktów mBanku typu karta kredytowa czy konto firmowe nie wyklucza możliwości skorzystania z tej promocji.

Gdy zdecydujemy się skorzystać z tej promocji wystarczy złożyć wniosek o otwarcie mKonta Intensive wraz z kartą wydawaną do rachunku Mastercard lub Visa Intensive (tylko ta karta jest bezpłatna) oraz zaakceptować na wniosku oświadczenia o przystąpieniu do promocji.

UWAGA! Jeżeli nie macie nic przeciwko temu to we wniosku o konto, który będziecie wypełniać możecie użyć naszego kodu polecenia czyli: znb – mimo, iż nie uzyskacie z tego tytułu żadnej dodatkowej premii to możecie się przyczynić do uzyskania bonusu przez nas – z góry dziękujemy!

Następnie na postawie złożonego wniosku należy zawrzeć umowę z bankiem poprzez kuriera lub w placówce banku o ile jest dostępna w Waszym mieście. Promocja potrwa do 31 stycznia 2021 i w tym czasie należy złożyć wniosek o konto wraz z kartą oraz podpisać umowę.

Otwórz mKonto Intensive i zyskaj 149 zł nagrody do Allegro

149 zł nagrody do wykorzystania w Allegro

Nagrodą w tej promocji (jak już wyżej pisaliśmy) jest voucher elektroniczny o wartości 100 zł do wykorzystania na dowolne zakupy w serwisie Allegro oraz kod umożliwiający aktywację usługi Allegro Smart na rok gratis (o wartości 49 zł). Allegro Smart umożliwia korzystanie z darmowych wysyłek od sprzedawców oferujących tą usługę.

Aby otrzymać kod na darmową usługę Allegro Smart należy w pierwszym pełnym miesiącu po otwarciu rachunku wykonać transakcje kartą i/lub BLIK na kwotę łączną min. 2 tys. zł. Nagroda ta zostanie udostępniona poprzez wiadomość w serwisie mBank na koniec drugiego miesiąca i będzie dostępna przez 3 miesiące. Kod będzie można aktywować do 31 grudnia 2021 roku zatem nawet jeżeli już posiadacie usługę Allegro Smart będziecie mogli sobie wykorzystać ten kod po zakończeniu obecnego abonamentu.

Przykład: uczestnik promocji podpisuje umowę 15.11.2020. W grudniu wykonuje transakcje kartą i / lub BLIK na min. 2 tys. zł. W styczniu otrzymuje Nagrodę 1. 

Natomiast aby otrzymać voucher 100 zł na zakupy w Allegro należy w kolejnych trzech miesiącach, następujących po pierwszym pełnym miesiącu od otwarcia rachunku, wykonać kartą płatności na min. 2 tys. zł w każdym z tych trzech miesięcy. Nagroda zostanie również udostępniona w wiadomości w serwisie mBank i będzie dostępna do odbioru przez 3 miesiące. Sam voucher będzie można wykorzystać do 31 grudnia 2021 roku.

Przykład: Ten sam uczestnik promocji w styczniu, lutym i marcu wykonuje transakcje Kartą i / lub BLIK na min. 2 tys. zł miesięcznie. W kwietniu otrzymuje Nagrodę 2.

Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Ile kosztuje mKonto Intensive?

Rachunek mKonto Intensive to produkt przeznaczony „z założenia dla zamożniejszych” klientów. Prowadzenie tego konta kosztuje bagatela aż 49,50 zł miesięcznie a aby zostać zwolnionym z tej opłaty bank wymaga wpływów na rachunek w kwocie łącznej min. 7000 zł lub łącznej kwoty depozytów i inwestycji ulokowanych w mBanku wynoszących minimum 100 tys. zł. Oczywiście dla wielu z Was nie powinno to być większym problemem ponieważ wystarczy np. siedem razy wpłacić ten sam tysiąc złotych na konto i po problemie. Niemniej jednak może to być ciut kłopotliwe.

W zamian jednak otrzymujemy wszystko to co jest potrzebne do codziennego użytkowania konta w cenie, czyli zupełnie gratis:

  • 0 zł za kartę podstawową MasterCard lub Visa Intensive (można wybierać jeszcze pośród innych kart ale są one płatne),
  • 0 zł za 3 pierwsze przelewy natychmiastowe,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów krajowych,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów na świecie,
  • 0 zł za wpłaty w bankomatach mBanku, Planet Cash, Cashline jak i Euronet.

Więcej informacji o opłatach można poczytać w tabeli opłat i prowizji.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 31 stycznia 2021 wypełnij wniosek o mKonto Intensive z kartą a następnie zawrzyj umowę
w pierwszym pełnym miesiącu po miesiącu otwarcia konta dokonuj płatności kartą/BLIK na kwotę łączną min. 2000 zł
przez kolejne trzy miesiące dokonuj płatności kartą na kwotę łączną min. 2000 zł

Otwórz mKonto Intensive i zyskaj 149 zł nagrody do Allegro

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl1 komentarz dla wpisu: “100 zł na zakupy + Allegro Smart na rok gratis za założenie mKonta Intensive w mBank

  • jam80 pisze:

    Najprościej założyć w dwie osoby, wtedy warunek bezpłatności konta mozna ogarnąć w jeden dzień przelewając sobie nawzajem odpowiednia kwotę. Razn lub kilka razy :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.