ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

160 zł nagrody na start od mBank za eKonto osobiste + 2% dla oszczędności

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Zyskaj 160 zł łatwej nagrody pieniężnej oraz możliwość oszczędzania na 2%

mBank wystartował z X edycją promocji „eKonto z premią”. Warunki promocji są bardzo podobne do ostatniej edycji z tymże obecnie zyskamy aż 160 zł premii pieniężnej za założenie konta oraz 2% odsetek na rachunku Moje Cele. By zgarnąć nagrodę wystarczy trzykrotny wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł oraz 15 transakcji bezgotówkowych kartą.

160 zł zysku za wpływy na konto i płatności bezgotówkowe…

Promocja „eKonto z premią – X edycja” to kolejna już oferta konta mBanku znana z ostatnich miesięcy. W nowej edycji można zarobić więcej bo 160 zł (poprzednio było to 140 zł) bonusu pieniężnego wypłacanego na otwarte konto oraz oprocentowanie 2% na koncie oszczędnościowym. W ramach promocji otwieramy rachunek eKonto osobiste, który może być zupełnie darmowe. Okres karencji dla byłych klientów pozostał nadal bez zmian. 

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta w mBank po 1 stycznia 2017 a dokładniej:

Przez nowego Klienta, rozumiemy osobę, którą począwszy od 01.01.2017 r. nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem:
1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
2) rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Gdy zdecydujemy się skorzystać z promocji wystarczy złożyć wniosek o otwarcie rachunku eKonto osobiste z premią 160 zł wraz z kartą płatniczą (jeżeli nie macie nic przeciwko temu to we wniosku możecie podać nasz kod polecenia czyli: znb). W promocji biorą tylko rachunki indywidualne – konto wspólne jest wykluczone. Należy również pamiętać aby przy wnioskowaniu o konto uruchomić dodatkowy produkt Moje cele.

Następnie zawieramy umowę poprzez kuriera lub placówkę banku o ile jest dostępna w Waszym mieście. Promocja potrwa do 27 stycznia 2021 roku i w tym okresie należy podpisać umowę.

Załóż eKonto osobiste z premią pieniężną w wysokości 160 zł

Jak zgarnąć wszystkie nagrody z tej promocji?

Nagrodą w tej promocji jest premia w wysokości 100 zł za tzw. szybki wpływ na konto oraz dwie premie po 30 zł za aktywność w kolejnych miesiącach.

Pierwsze 100 zł za tzw. szybki wpływ otrzymamy za zasilenie konta kwotą min. 1000 zł (przelew z innego banku – nie może to być przelew z rachunku mBanku, z którym macie coś wspólnego) w ciągu 7 dni od jego otwarcia oraz wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK w terminie do końca kolejnego miesiąca od otwarcia konta.

Przykład: jeżeli przystąpiłeś do Promocji w połowie października, to będziesz dokonywać transakcji przez październik i/lub listopad, które będą stanowić podstawę do naliczenia; pierwsze naliczenie Premii nastąpi za październik i/lub listopad

Kolejne 30 zł zgarniemy jeżeli w drugim pełnym miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta wykonamy takie same warunki jak wcześniej czyli zasilimy konto kwotą min. 1000 zł oraz wykonamy min. 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIK.

Przykład: jeżeli przystąpiłeś do Promocji w październiku, to już od grudnia będziesz dokonywać transakcji, które będą stanowić podstawę do naliczenia; pierwsze naliczenie Premii nastąpi za grudzień

Ostatnie 30 zł zyskamy za spełnienie powyższych identycznych warunków w trzecim pełnym miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta.

Przykład: jeżeli przystąpiłeś do Promocji w październiku, to już od stycznia będziesz dokonywać transakcji, które będą stanowić podstawę do naliczenia; pierwsze naliczenie Premii nastąpi za styczeń

Łącznie zarobimy zatem nawet 160 zł za wpływy i transakcje. Nagrody będą wypłacane do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnione zostaną warunki. Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie.

Bonus: 2% na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele

Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele w wysokości 2% do kwoty 10 tys. zł będzie obowiązywało przez 3 miesiące licząc od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele. Po tym okresie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele będzie obowiązywało oprocentowanie zgodne z tabelą oprocentowania. Promocyjne oprocentowanie naliczane będzie, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym.

Załóż eKonto osobiste z premią pieniężną w wysokości 160 zł

Ile kosztuje eKonto osobiste w mBank?

eKonto osobiste może być całkowicie darmowe pod warunkiem wykonywania min. 1 płatności bezgotówkowej miesięcznie – w przeciwnym razie koszt karty to 7 zł. Pozostałe podstawowe usługi również są za 0 zł:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • 0 zł za kartę debetową przy wykonaniu min. 1 płatności bezgotówkowej miesięcznie (w przypadku braku transakcji koszt 7 zł),
 • 0 zł za krajowe przelewy zewnętrzne i wewnętrzne przez internet,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce w kwocie min. 100 zł – w przeciwnym razie opłata wyniesie 2,50 zł.

Więcej informacji o opłatach można poczytać w tabeli opłat i prowizji.

Harmonogram promocji:

Data Warunek / zdarzenie
do 27 stycznia 2021 wypełnij wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą płatniczą i zawrzyj umowę
w ciągu 7 dni od otwarcia konta dokonaj wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł
do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta wykonaj min. 5 płatności bezgotówkowych kartą/BLIK
w drugim pełnym miesiącu kalendarzowym od otwarcia konta dokonaj wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł oraz wykonaj min. 5 płatności bezgotówkowych kartą/BLIK
w trzecim pełnym miesiącu kalendarzowym od otwarcia konta dokonaj wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł oraz wykonaj min. 5 płatności bezgotówkowych kartą/BLIK

Załóż eKonto osobiste z premią pieniężną w wysokości 160 zł

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl4 komentarzy dla wpisu: “160 zł nagrody na start od mBank za eKonto osobiste + 2% dla oszczędności

 • Jackx pisze:

  Do tego dochodzi jeszcze 10% zwrotu za płatności w sieci kaufland. Jeżeli mamy włączone mokazje. Dotyczy to wszystkich klientów. Pozwolę sobie wkleić informację:

  Oferta ważna do 21-10-2020
  10% zwrotu za zakupy w sklepach Kaufland

  1. mOkazja nie wymaga zapisu
  2. Zrób zakupy za minimum 20 zł w sklepie Kaufland
  i zapłać za nie kartą mBanku
  3. Zwrócimy Ci 10% wartości transakcji (maksymalnie 15 zł). Mamy na to 60 dni od dnia, kiedy rozliczymy Twoją transakcję, która spełnia warunki mOkazji
  4. Z mOkazji możesz skorzystać 2 razy i zyskać łącznie maksymalnie 30 zł
  5. Nie dotyczy zakupu alkoholu, wyrobów tytoniowych, produktów leczniczych, bonów podarunkowych
  i preparatów do początkowego żywienia niemowląt
  Partner: Kaufland

 • Ferkas pisze:

  Witam, czy w tej promocji można również skorzystać z kodu osoby polecającej? We wniosku niestety nie widziałem takiego miejsca.

  • ZnB pisze:

   Już pod wieloma promocjami to pisaliśmy, nie mamy pojęcia jaki algorytm ma mBank – raz to pole jest, raz go nie ma. Cholera wie o co chodzi :(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.