ZarabiajnaBankach.pl

Pomagamy oszczędzać oraz zarabiać na produktach bankowych. Wykorzystuj promocje bankowe – podreperuj budżet …

Konto Mega Oszczędnościowe w Alior Bank z oprocentowaniem 7,5% do 200 tys. zł (31 edycja) + nawet 550 zł premii za konto

UWAGA!!! Ta promocja niestety już się zakończyła.
Możesz jednak skorzystać z innych aktualnie dostępnych promocji - zobacz wszystkie aktualne promocje
.

Nowa edycja promocji ruszyła. Oprocentowanie niestety spadło w dół… :(

Pojawiła się kolejna edycja promocji Konta Mega Oszczędnościowego. W nowej 31-tej edycji promocji KMO zanotowaliśmy spadek oprocentowania do 7,5% dla kwoty do 200 tys. zł na okres 3 miesięcy. Konto to mogą założyć wszyscy bez żadnych wyjątków zarówno obecni klienci jak i nowi, na których czeka do 550 zł bonusu na start! Wato również regularnie zerkać w nasz Ranking lokat aby być na bieżąco :)

Konto oszczędnościowe na 7,5% dla starych i nowych klientów!

To już 31-ta edycja znanej promocji Konta Mega Oszczędnościowego, które trafiło do oferty Alior Banku pod koniec roku 2019. Oprocentowanie rachunku oszczędnościowego  niestety po raz pierwszy od dłuższego czasu spadło i wynosi obecnie 7,5% :) Spadła również dwukrotnie kwota jaką można ulokować na podwyższonym oprocentowaniu i na dzień dzisiejszy wynosi max. 200 tys. zł.

Na Koncie Mega Oszczędnościowym zarobimy obecnie do 7,5% w skali roku. Konto to mogą założyć wszyscy zarówno nowi jak i już obecni klienci Alior Banku, którzy nie biorą obecnie udziału w poprzednich edycjach promocji. Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem tego banku to warto się najpierw zainteresować obecnie trwającą promocją z premią do 550 zł na start! Konto Mega Oszczędnościowe można założyć już podczas składania wniosku o Konto Jakże Osobiste w ramach wspomnianej promocji. Czyli dwie pieczenie na jednym ogniu.

Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Bank i odbierz do 550 zł premii!

Warunki 31-tej edycji wprowadzają niższy limit wpłacanych środków oraz niższe oprocentowanie standardowe. Tym razem przez okres 3 miesięcy zyskamy:

  • 4% do 200 tys. zł dla nowych środków jeżeli nie posiadamy konta osobistego w Alior Bank,
  • 7,5% do 200 tys. zł dla nowych środków o ile dodatkowo posiadamy konto osobiste w Alior Bank i zapewnimy na nim wpływ na kwotę min. 2000 zł w każdym miesiącu wchodzącym w skład okresu promocji Konta Mega Oszczędnościowego (może to być zwykły przelew z innego banku) – zauważcie, że warunek wpływu, o którym mowa wyżej automatycznie spełni warunek zwolnienia z opłaty za konto w Alior Banku także mamy załatwione dwa tematy na raz.

Przez wpływ na konto, o którym mowa wyżej bank rozumie:

(…) jednorazowy przelew na rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w złotych na minimum 2 000 zł, który:
1) jest warunkiem otrzymania oprocentowania premiowego,
2) Bank zaksięguje do końca każdego miesiąca kalendarzowego, w którym Trwa Promocja
3) będzie pochodził z konta firmowego w Banku lub z dowolnego konta z innego banku. Wpływem nie jest przelew z konta dla klientów indywidualnych lub klientów biznesowych prowadzonego w kantorze walutowym Banku.

Zgodnie z najnowszą tabelą oprocentowania na Koncie Mega Oszczędnościowym ulokujemy do 200 tys. zł swoich oszczędności na okres 3 miesięcy licząc od dnia pierwszego zasilenia konta oszczędnościowego nowymi środkami w czasie trwania tej edycji promocji. Promocja zostanie aktywowana w dniu zaksięgowania nowych środków, a następnego dnia otrzymamy SMS-a z informacją o aktywowaniu promocji. Oprocentowanie przez ten okres będzie wynosiło od 4% do 7,5% (warunki oprocentowania wymienione są wyżej) ale przy założeniu, że będą to nowe środki względem salda z dnia 2 stycznia 2023 roku (nie dotyczy to nowych klientów Alior Banku, którzy nie mieli w tym czasie konta). Po okresie obowiązywania oprocentowania promocyjnego dla wszystkich środków zgromadzonych na Koncie Mega Oszczędnościowym będzie obowiązywało oprocentowanie standardowe. Wtedy też powinna być możliwość aktywowania kolejnej promocji, o ile się pojawi i spełnimy jej warunki.

Przez nowe środki bank rozumie takie środki, które stanowią nadwyżkę ponad łączne saldo środków zgromadzonych wszystkich rachunkach oszczędnościowych, oszczędnościowo-rozliczeniowych i lokatach terminowych, prowadzonych w złotych i walutach (po przeliczeniu na PLN) w Alior Banku. Do łącznego salda liczone są również środki znajdujące się na kontach współdzielonych z innymi osobami.

Promocja będzie dostępna do 31 stycznia 2023 roku a jej szczegółowe warunki znajdziecie w regulaminie. Regulamin ten zawiera również szereg przykładów obrazujących różne sytuacje klientów, na podstawie których łatwiej zrozumieć działanie promocji oraz wyliczanie środków objętych podwyższonym oprocentowaniem.

Konto Mega Oszczędnościowe można otworzyć w bankowości internetowej (jeśli jest się już klientem Alior Banku) lub poprzez złożenie wniosku online o konto osobiste za pomocą poniższego linku.

Załóż darmowe Konto Mega Oszczędnościowe na 7,5%!

Darmowe wypłaty z konta oszczędnościowego!

Dla wielu z Was największą bolączką kont oszczędnościowych jest ograniczenie w ilości darmowych wypłat z takiego konta. Przeważnie banki umożliwiają tylko jedną darmową wypłatę w miesiącu a za każdą kolejną pobierają opłaty i to w cale nie takie małe. Alior Bank wyszedł na przeciw klientom i oferuje dowolną ilość darmowych wypłat z Konta Mega Oszczędnościowego pod warunkiem, że przelew będzie kierowany na własny ROR w Alior Banku. Przelew na rachunki w innych bankach jest darmowy ale tylko pierwszy w miesiącu – każdy następny to koszt 5 zł! Pozostałe opłaty za usługi do tego konta znajdziecie tutaj.

I jeszcze do 7% na lokacie bez limitu kwotowego…

Oprócz konta oszczędnościowego możemy również skorzystać z bardzo dobrej oferty Lokaty na nowe środki oprocentowanej nawet na 7% na okres od 3 do 12 miesięcy. Lokatę można założyć w serwisie bankowości internetowej (lub mobilnej) gdzie należy wybrać Oferta => Oszczędności => Lokaty => Lokata na nowe środki. Przez nowe środki bank rozumie nadwyżkę środków na rachunkach (konta, lokaty itp.) Aliora względem salda z dnia 9 września 2022 roku. Na lokacie można ulokować kwotę od 1 tys. zł w górę (górnej granicy nie ma). Promocja trwa do odwołania a o jej szczegółach pisaliśmy tutaj.

Nawet 550 zł bonusu na start za założenie konta osobistego

Wystartowała VII edycja promocja konta osobistego oferowanego przez Alior Bank na najlepszych jak dotąd warunkach i rekordowej jak dotąd łącznej premii. Na start zgarniemy aż 400 zł w gotówce za założenie Konta Jakże Osobistego, dowolną jedną płatność kartą oraz zalogowanie się do apki. Dodatkowo za płatności mobilne telefonem bank oferuje aż 50 zł zwrotu co miesiąc! w ramach tzw. moneybacku w wysokości 2% od wartości zakupów. Wisienką na torcie jest jednak dodatkowa nagroda o wartości min. 150 zł w ramach programu Bezcenne Chwile.

Szczegółowo opisaliśmy ją tutaj: MEGA HIT! 400 zł nagrody w gotówce za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank (VII edycja) + 150 zł w punktach Bezcenne Chwile + 20 zł zwrotu co miesiąc za płatności telefonem + 100 zł za konto dziecka

Alternatywne oferty kont oszczędnościowych

W poszukiwaniu ewentualnego alternatywnego konta oszczędnościowego warto regularnie zerkać w na bieżąco aktualizowany Ranking kont oszczędnościowych lub też Ranking lokat. Naszymi faworytami jeżeli chodzi o konta oszczędnościowe są obecnie poniższe oferty:

Uwaga: informacje o parametrach rachunku będą dynamicznie się zmieniały na postawie danych opublikowanych w naszym rankingu kont oszczędnościowych.

mBankRachunek Moje Cele w mBankRachunek Moje Cele +750 zł premii
mBank
7.50%3 m-ce025000ZAŁÓŻ KONTO »
- tylko dla nowych klientów
- wymaga ROR

Nest BankNest Konto Oszczędnościowe w Nest BankNest Konto Oszczędnościowe
Nest Bank
7.10%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR: Nest Konto (bezpłatne)
- dla nowych rachunków

Nest BankNest Konto Oszczędnościowe w Nest BankNest Konto Oszczędnościowe +400 zł premii
Nest Bank
7.10%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR: Nest Konto (bezpłatne)
- dla nowych rachunków

PekaoKonto Oszczędnościowe Premium w PekaoKonto Oszczędnościowe Premium +200 zł premii
Pekao
7%5 m-cy0200000ZAŁÓŻ KONTO »
- dla nowych klientów otwierających Konto Oszczędnościowe Premium z Kontem Świat Premium

PekaoKonto Oszczędnościowe w PekaoKonto Oszczędnościowe +200 zł premii
Pekao
7%5 m-cy0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- dla nowych klientów otwierających Konto Oszczędnościowe z Kontem Przekorzystnym

Alior BankKonto Mega Oszczędnościowe w Alior BankKonto Mega Oszczędnościowe +700 zł premii
Alior Bank
7%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
-wymaga konta ROR i min. 5 płatności kartą na miesiąc
- tylko dla nowych środków

VeloBankElastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBankElastyczne Konto Oszczędnościowe +650 zł premii
VeloBank
7%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR
- tylko dla nowych klientów

mBankRachunek Moje Cele w mBankRachunek Moje Cele +530 zł premii
mBank
6.50%3 m-ce050000ZAŁÓŻ KONTO »
- tylko dla nowych klientów
- wymaga ROR

VeloBankElastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBankElastyczne Konto Oszczędnościowe +650 zł premii
VeloBank
6.50%3 m-ce0300000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR
- tylko dla nowych środków

MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit w MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit
Millennium
6%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR: np. Konto 360° lub Konto 360° Student

MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit w MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit +100 zł premii
Millennium
6%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR: np. Konto 360° lub Konto 360° Student

MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit w MillenniumKonto Oszczędnościowe Profit +600 zł premii
Millennium
6%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- wymaga ROR: np. Konto 360° lub Konto 360° Student

Toyota BankIndeksowane Konto Oszczędnościowe w Toyota BankIndeksowane Konto Oszczędnościowe
Toyota Bank
5.87%do odwołania0100000ZAŁÓŻ KONTO »
- nie wymaga konta ROR
- konto zakładane online
- oprocentowanie na podstawie WIBOR 3M z przedostatniego dnia roboczego poprzedniego kwartału

ING Bank ŚląskiOtwarte Konto Oszczędnościowe w ING Bank ŚląskiOtwarte Konto Oszczędnościowe +500 zł premii
ING Bank Śląski
5.25%3 m-ce0200000ZAŁÓŻ KONTO »
- na nowe środki

ING Bank ŚląskiOtwarte Konto Oszczędnościowe w ING Bank ŚląskiOtwarte Konto Oszczędnościowe +500 zł premii
ING Bank Śląski
5.25%3 m-ce0200000ZAŁÓŻ KONTO »
- dla nowych klientów

Santander Consumer BankKonto Oszczędnościowe w Santander Consumer BankKonto Oszczędnościowe
Santander Consumer Bank
5%do
odwołania
050000ZAŁÓŻ KONTO »
- nie wymaga konta ROR
- konto zakładane online

Alior BankKonto Mega Oszczędnościowe w Alior BankKonto Mega Oszczędnościowe +700 zł premii
Alior Bank
4.50%3 m-ce0100000ZAŁÓŻ KONTO »
-wymaga konta ROR
- tylko dla nowych środków

 

Lokalna kopia dokumentów:, , , , , , , , ,
Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi?

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić ciekawą promocję w przeszłości nie pozwól aby to się ponownie powtórzyło. Wystarczy, że zapiszesz się na nasz newsletter a będziesz informowany o wszystkich nowych wpisach bezpośrednio na Twój adres e-mail. Możesz również śledzić nasz profil na Facebook'u oraz obserwować nas na Twitterze lub na Instagramie. Pamiętaj! Nie wysyłamy SPAMu i reklam. Otrzymasz tylko i wyłącznie informację o wpisach na naszym blogu! Możesz zobaczyć przykład naszego newslettera.
Newsletter ZarabiajnaBankach.pl4 komentarzy dla wpisu: “Konto Mega Oszczędnościowe w Alior Bank z oprocentowaniem 7,5% do 200 tys. zł (31 edycja) + nawet 550 zł premii za konto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *OPCJE ŚLEDZENIA KOMENTARZY DO WPISU:
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować ten wpis bez pozostawienia komentarza.